Klub...vízie...budúcnosť...

Diskusia k vedeniu Trenčianskeho AS.

Moderátor: Moderátori

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 23.07.2017 21:15:49

martin napísal:1. Novym generalnym partnerom klubu sa stala spolocnost Edart? Ci to bolo len na EL?

iba na zápasy EL

2. Nedavno ste deklarovali, ze novym partnerom klubu je Play Station. Nikde na stranke ale nevidim ich reklamu, preco?

playstation je partnerom mladeze, vystupuju vo vsetkych videach hrac mesiaca

3. Kedy bude cca.tlacovka ohladne vystavby stadiona a zaroven s tym spojene odprezentovanie vizualu stadiona? (Uz po zmenach)

ked bude co zverejnit, ale je mozne, ze to nebudeme riesit cez TB

4. Je pravdou ze nebolo az tak velkym zaujmom vedenia klubu postup dalej v EL kvoli financiam s tym spojenymi kedze teraz velke vydavky idu do ihrisk na Ostrove a do zacatia vystavby stadiona?

nie je to pravda, kedze bonusy za zapasy dokazu vykryt naklady aj na zapasy ako su kutaisi a bnei jehuda, je to nieco podobne ako tvrdenia, ze klub nechcel ziskat titul, alebo majitel odchadza do Zlina, kazde kolo su minimalne skusenosti pre hracov, tiez si neviem predstavit ako poviete hracom, ze radsej by ste mohli vypadnut... je nam to luto, ale ideme dalej, futbal je v trencine 110 rokov a hadam este nejaky rok bude ;)
Nuz Martin, neviem co je na tom pravdy z kazdej strany, ale tato info takpovediac vysla z kabiny co sa tyka poslednej otazky. A nemam to veru z krcmovych reci typu JPP. Tak bud v kabine nieco neni v poriadku, niekto klame alebo si namysla veci ktore idu z vedenia smerom nadol... vyberte si. Mne ako fanusikovi to je luto, nerad som sa popravde nieco taketo dozvedel, kedze snazim sa klubu verit v case i necase, ale predsa dostalo sa to ku mne tak mi nedalo sa neopytat...
Za ostatne otazky dakujem za odpovede. Sponzor sa teda zhana stale generalny?

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 23.07.2017 22:10:05

generálneho sponzora stále nemáme, dobre to v predsezónnej tlačovej konferencii definoval generálny manažér

k informácii, ktorá išla s kabíny, a k tvojmu ďalšiemu vysvetleniu... stále to je JPP, odvolávanie sa na "údajnú" osobu z klubu síce dodáva vierohodnosti, ale tak na úrovni všetkých proruských, proamerických, proizraelských, provietnamských alebo pro... (treba doplniť) stránok... je to iba ďalšie zo zaručených tvrdení, ktorým dávajú živnú pôdu (ne)sociálne siete, ale aj zmena v komunikácii klubu (to som už riešil na inom mieste, preto to nebudem rozoberať, radšej urobím ten krok späť...) ak to je pravda, myslím, že pokojne môžeš zverejniť meno toho človeka, určite mal na to relevantné dôvody a bez akýchkoľvek problémov si bude vedieť tento svoj postoj vysvetliť a ustáť bez akejkoľvek ujmy... len nepíš moje meno :D

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 24.07.2017 20:50:22

martin napísal:generálneho sponzora stále nemáme, dobre to v predsezónnej tlačovej konferencii definoval generálny manažér

k informácii, ktorá išla s kabíny, a k tvojmu ďalšiemu vysvetleniu... stále to je JPP, odvolávanie sa na "údajnú" osobu z klubu síce dodáva vierohodnosti, ale tak na úrovni všetkých proruských, proamerických, proizraelských, provietnamských alebo pro... (treba doplniť) stránok... je to iba ďalšie zo zaručených tvrdení, ktorým dávajú živnú pôdu (ne)sociálne siete, ale aj zmena v komunikácii klubu (to som už riešil na inom mieste, preto to nebudem rozoberať, radšej urobím ten krok späť...) ak to je pravda, myslím, že pokojne môžeš zverejniť meno toho človeka, určite mal na to relevantné dôvody a bez akýchkoľvek problémov si bude vedieť tento svoj postoj vysvetliť a ustáť bez akejkoľvek ujmy... len nepíš moje meno :D
Martin, nikoho neobviňujem, iba sa pýtam... Ku mne sa do dostalo a nebolo to veru v krčme pri pive. A je smutné že potom tu taký niekto aj hrá keď jeho blízka osoba rozširuje takéto reči. Nakopať akurát tak do riti nič viac nič menej. Vieš že tomuto klubu verím ako som sa aj viackrát vyjadril, ale keď sa toto človek dozvie hneď začnú v ňom lomcovať pochybnosti. Mne to bolo trochu divné že by bol klub taký blbý a nechceli by ste postúpiť ďalej...
Čo sa týka štadióna, dúfam teda že čo najskôr začnete či už z tlačovkou alebo bez nej, i keď, tlačovka by bola vhodná skrz info pre verejnosť, fanúšikov, média a na nej by ste mohli predstaviť nejakú maketu alebo vizuál konečnej podoby štadióna a s tým spojené náležité info.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 24.07.2017 21:16:56

Jerry, tu nehovoríme o tvojej viere alebo pochybnostiach... tvoj pozitívny postoj s množstvom podnetov je známy, ja som písal o niečom inom, skús prosím ešte raz si to prečítať ;) namiesto šírenia krčmových bludov

nehovorím, že všetky nezverejnené informácie boli hlúposti, ale toto bola vrcholná kravina... namiesto šírenia sa stačí pozrieť na bonusy za 1. a 2. predkolo EL...

dostanem ja odpoveď? :D

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 24.07.2017 21:37:47

martin napísal:Jerry, tu nehovoríme o tvojej viere alebo pochybnostiach... tvoj pozitívny postoj s množstvom podnetov je známy, ja som písal o niečom inom, skús prosím ešte raz si to prečítať ;) namiesto šírenia krčmových bludov

nehovorím, že všetky nezverejnené informácie boli hlúposti, ale toto bola vrcholná kravina... namiesto šírenia sa stačí pozrieť na bonusy za 1. a 2. predkolo EL...

dostanem ja odpoveď? :D
Ale veď áno áno, bonusy sú jasné dané a mám o nich dobrý prehlad koľko dáva UEFA klubom za účasť/postup... Žiadne krčmové reči som tu šíriť nechcel a ani to nemalo tak vyznieť, ak hej, sorry, ale chcel som len normálne zareagovať otázkou na túto fámu, nič viac, nič menej. Myslím že som to napísal veľmi slušne a nebolo to napísané ako "istý fakt" za ktorým si 100% stojím, to nie. Mne je potom reálne smutno z toho že takéto niečo šíri rodinný príslušník "zamestnanca" klubu... To je asi tak všetko k tejto téme.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 24.07.2017 21:53:03

:) jasné, už dám pokoj, samozrejme nečakám meno

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 24.07.2017 22:02:13

martin napísal::) jasné, už dám pokoj, samozrejme nečakám meno
Meno neprezdradím, ale určite by ste sa viacerí čudovali. Buď tomu človeku niečo vadí na AS a je voči klubu zaujatý či asertívny alebo čo, ale normálne to není aby takéto reči šíril rodinný príslušník... Mne bolo napr.z tej info na grc... [smilie=axe.gif]

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 24.07.2017 22:06:54

[smilie=chop.gif] :(
ideme ďalej

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 24.07.2017 22:15:56

Jerry a sietky v pohode ked uz sme pri tom ? [smilie=beer2.gif]

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 24.07.2017 22:26:49

GULIVER napísal:Jerry a sietky v pohode ked uz sme pri tom ? [smilie=beer2.gif]
tak jerry, toto je ftip roka, nie?
celkom skoro :D

[smilie=band.gif]

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 24.07.2017 22:42:29

martin napísal:
GULIVER napísal:Jerry a sietky v pohode ked uz sme pri tom ? [smilie=beer2.gif]
tak jerry, toto je ftip roka, nie?
celkom skoro :D

[smilie=band.gif]
Haha, len si robte vtipky :) V každom prípade uvidím prvý zápas a budem rád ak nesklamete a budú dobre našponované [smilie=bow.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 02.08.2017 15:18:37

https://sport.aktuality.sk/c/288540/cen ... u-stredou/

Martin,nevadí vedeniu laxný prístup mužstva v posledných zápasoch,česť výnimkám,nespokojnosť fanúšikov a podobné články v médiách ako tento?
Lebo ťažko sa buduje meno klubu,ale ľahko sa stráca...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 02.08.2017 15:47:46

Juraj napísal:https://sport.aktuality.sk/c/288540/cen ... u-stredou/

Martin,nevadí vedeniu laxný prístup mužstva v posledných zápasoch,česť výnimkám,nespokojnosť fanúšikov a podobné články v médiách ako tento?
Lebo ťažko sa buduje meno klubu,ale ľahko sa stráca...
vadí, hľadajú sa východiská denne, ale viete, že to nefunguje ON/OFF

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 05.08.2017 01:00:54

Ked sa to nezlepsi jednoducho treba urcitych hracov poslat kade lahsie, ved neni myslitelne aby hrac nezabojoval, ustupil, nebojoval a mal na haku. Ubbink by sa hodil tak do partie zo Suhajom, Kubalom, Pastvom atd.kedy sa hral v TN futbal na hovno v style my sme krasny playboyi kto je viac a tak to aj vyzeralo vtedy na ihrisku i v meste. Takych hracov ako Ubbink a spol zaujimaju viac miestne ku***, to ze si trenky na treningu vytiahne az po gule aby sa mu krajsie opalili stehna a ucesy...

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 14.08.2017 08:55:05

Martin,
neuvažujete rozšíriť realizačný tým o nejakého skúseného odborníka,ktorý by nám pomohol z krízy a zlepšil našu hru v obrane a strede poľa?
Zdá sa mi pri všetkej úcte k trénerovi Ševelovi a rešpektu k úspechom,ktoré už v našom klube dosiahol,že by sa mu rady a podpora skúsenejšieho kolegu,podobne ako to bolo s Ivanom Vrabcom zišli,ešte predsa nemá také skúsenosti...
Možno by to okysličilo krv v kolektíve,v zápasoch aj na tréningoch...
Čo takto KAROL MARKO?
Je predsa odborník na obrannú hru...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Napísať odpoveď