Európska liga 2017-2018

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 23.07.2017 13:02:53

Ja naozaj nechapem naco tu mame takychto hracov ako Kloosterovci, Julien, Ubbink atd. Hraju velke h*** a urcite nie za 800€ mesacne. Radsej zapracovavat viac odchovancov ako to robi Zilina a vysledky pridu. Chybaju mi casy kedy bolo nase muzstvo viac "slovenske" za cias Mondeka, Cogleya, Maleca, Misaka, Kubika, Depetrisa atd.a mal som pocit ze ti hraci davali tomu viac ako tito zapadnarsky playboyi...

Róbert Matúš
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 15.12.2013 14:27:39

Príspevok od užívateľa Róbert Matúš » 23.07.2017 15:42:44

Jerry napísal:Ja naozaj nechapem naco tu mame takychto hracov ako Kloosterovci, Julien, Ubbink atd. Hraju velke h*** a urcite nie za 800€ mesacne. Radsej zapracovavat viac odchovancov ako to robi Zilina a vysledky pridu. Chybaju mi casy kedy bolo nase muzstvo viac "slovenske" za cias Mondeka, Cogleya, Maleca, Misaka, Kubika, Depetrisa atd.a mal som pocit ze ti hraci davali tomu viac ako tito zapadnarsky playboyi...
Naozaj nepotrebujeme hráčov, ktorí nebojujú naplno, nedajú do toho celé srdce. A je jedno odkiaľ sú. Keď porovnám výkon Zubaira v prvom zápase EL s Ubinkom v poslednom, je to ako oheň a ľad. Možno je holandský výpredaj lákavý, ale stavať sa na ňom dlhodobo nedá.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 23.07.2017 16:41:41

Róbert Matúš napísal: Naozaj nepotrebujeme hráčov, ktorí nebojujú naplno, nedajú do toho celé srdce. A je jedno odkiaľ sú.
A toto je ten problem, nema kto dat do toho srdce.

cogley hral srdcom, KLesco sa snazi, ale sam na to nestaci.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 23.07.2017 17:17:12

Mne osobne niektori hraci a ich pristup/kvalita velmi lezu na nervy. Ak maju mat AS len ako "prestupnu stanicu" a podvedome su neni niekedy duchom a srdcom na ihrisku, takych tu vobec netreba. Uz aj taky Schet nech je aky je hral zo zapalom, Gino detto, tak isto Ryan ci Ramon, Fanendo, Rundic, Aldo... Aj ked mali tiez vypadky, bojovali, mali vztah ku klubu, mestu, ku fanusikom. Tito holotrtkovia to tu beru asi inak a tak to potom aj vyzera. Dezorientovany na ihrisku i mimo neho hlavne ze Ling plati a caka sa kam sa posuniem...

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 23.07.2017 19:22:43

Katastrofalny vykon proti 19-rocnym pozbierancom z druhej a tretej ligy. [smilie=axe.gif]

falco
Príspevky: 298
Dátum registrácie: 05.04.2014 06:55:09

Príspevok od užívateľa falco » 23.07.2017 19:26:58

Des a hruza nic viac [smilie=angry.gif]

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 23.07.2017 20:01:32

Otras toto, este ze sme vyhrali. Jedina dobra lopta na Catakovica nesla, vela lopt sa stratilo na kridlach, v strede hral co to iba paur a potom Zubairu.

Sulek ovela pohyblivejsi ako Klooster, aj ked gol bol Sulekov. Radsej by som sa pozeral na Richtarecha v nasom drese ako Mahdiouoiho
"Boh je laska" 1Jn 4:8

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 24.07.2017 10:30:07

Keďže som bol mimo SK, pozrel som si odvetu EL v Tel Avive včera iba zo záznamu a keďže som mohol urýchľovať aspoň mi to trochu uchránilo nervy. Aj tak ma to riadne nasralo, jednak tá skurvená nespravodlivosť, že znovu uspeli sráči so zaparkovaným autobusom, totálnou deštrukciou bez štipky tvorivosti iba so zopár protiútokmi. Pravdaže aj náš nemohúcny a nervózny prístup, určite aj zostava, keď sa Ševela nepoučil z minula a znovu tam nasadil krajných obrancov neschopných hrať dopredu, načo začal doplácať už aj Beridze.

Čo sa týka sporu legionári-odchovanci, sranda čítať otočené názory možno presne tých istých čo pred nejakým polrokom išli zniesť pod zem Skovajsu, Šuleka či Halgoša :)
Ja sa snažím v tom nerozlišovať aj keď patriotizmus nahlodáva viac fandiť odchovancom. Ale mali sme aj legionárov čo odovzdajú na ihrisku všetko čo je v nich a mali sme aj odchovancov čo hrali akoby bez záujmu a nechytili sa príležitostí ktoré im boli dávané. Ale všetko je relatívne, aj Koolwijk keď tu začal hrávať pôsobil ako spomalený neohrabanec bez záujmu, no rýchlo sa ukázala jeho genialita na ktorú dlho nezabudneme.

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 24.07.2017 12:19:05

Handel suhlasim s prispevkom .
AS trencin

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 24.07.2017 13:22:10

handel napísal: Čo sa týka sporu legionári-odchovanci, sranda čítať otočené názory možno presne tých istých čo pred nejakým polrokom išli zniesť pod zem Skovajsu, Šuleka či Halgoša :)
Pol roka vo vyvoji 18rocneho Suleka, mladesieho Halgosa je dlha doba. A hlavne Suleka stale niektori v hlavach porovnavali s Cogleyom. Teraz ho porovnavaju s kloosterom a pohlad je iny.

Hlagos, bol som kritikom nie jeho hry, ale nasadenia na 90 minut. Kdezto malo byt castejsie striedanie Janco-Halgos
Skovajsa sa na ME vytiahol, detto Chovan ukazal, ze dokazae zvladat aj fyzicky a psychicky tazke zapasy.

Preto napriklad by som rad videl Salatu v zaklade, nie ze na koniec tak ako Brigant alebo aj Richtarech budu hrat proti nam.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 24.07.2017 13:43:40

díky dominik

a snapshot, áno to chápem, a verím že teraz dostanú znovu viac príležitostí /ak nebudú nejaké odporučenia trénerovi na zostavy nie podľa výkonov ale v záujme blízkeho predaja niekoho...
a k poslednej vete - alebo Ranko, ktorý by sa v súčasnom stave obrany veľmi zišiel a stále nemôžem pochopiť jeho pustenie

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 24.07.2017 22:01:22

Niečo viac ako týždeň som tu nebol,bol som na dovolenke našťastie bez internetu a čudujem sa koľký pesimizmus tu vládne....
Handel,ja som po tých príspevkoch,čo som čítal"nemal gule"pozrieť si to z TV archívu a ani chuť,keď si predstavím,že uvidím podobné trápenie ako v Myjave...
Izraelci boli kompaktnejší a vedeli čo hrať,my nevieme hrať proti dobrej obrane a nevieme nič prekvapujúce vymyslieť,či zmeniť rytmus hry,Ševela neskoro strieda a nereaguje na vývoj na ihrisku-zaslúžene postúpili aj keď je to škoda pre nás...
Ligu som si pozrel polhodinku a stačilo...
Nalejme si čistého vína:
V Senici sme hrali čo sme potrebovali...
Väčšina hráčov bude hrať,lebo LL tu má rozbehnutý svoj biznis plán a RR ani Ševela sa mu nepostavia,aby hralo viac odchovancov so srdcom pre AS...
On zháňa lacných hráčov,aby zarobil pri ich predaji,klub zarobí len vtedy keď predá odchovanca a práve preto by sa mali snažiť RR aj MŠ, aby postupne popri"Lingových koňoch"rástli aj naši odchovanci,aby klub zarobil a aby mali nejakú víziu a perspektívu aj mladí hráči a ich rodičia,čo ich roky vodia do klubu...
Aby nám vyrástli noví Lobotkovia,Berovia,Chovanovia či Skovajsovia...
Je to v ich záujme,klubu aj nás fanúšikov...
Som za to aby hrali najlepší,bez rozdielu národnosti,ale popri nich nech rastú aj ich nástupcovia z radov odchovancov a ak niekto neukáže srdce,treba mu dohovoriť,dať mu ešte šancu,ale keď nenastane zmena posadiť do hľadiska,nie na lavičku a poslať tam mladého chalana nech ukáže,ako sa má bojovať a nech zbiera skúsenosti!!!
Ramona som mal rovnako rád ako Kleščíka, Čogleya ako Madua,Jaira ako Bera,Rabiua ako Stanka Lobotku a mnoho iných...
Ale jedno majú všetci menovaní aj nemenovaní spoločné a to je srdce a iskru pri hre-to nesmie nikdy chýbať!!!
Odpustiť nedostatok srdca a bojovnosti sa dá odpustiť iba hráčom,ktorí majú iné prednosti,ako Koollwijk,či Gino...
A to nemám nič proti LL -som mu vďačný za záchranu klubu pred krachom a pádom, za nadstavenie systému,dvojité double a všetko čo urobil a robí ...
Momentálne mám z toho všetkého pocit,že klub nemá peniaze ani na zaplatenie tréningového centra nieto ešte na štadión a čaká sa iba na peniaze za Stana Lobotku,Rabia či nejaký predaj,najskôr Chovana,lebo ostatní sú nepredajní,aby sa mohlo niečo vyplatiť a začať stavať,aby si pred verejnosťou a fanúšikmi"nesrali do huby"...
Verím filozofii a odvahe klubu boriť sa s problémami,ale minimálne treba ovplyvniť,čo sa ovplyvniť dá a to je snažiť sa vybaviť u majiteľa väčšiu podporu nových projektov a hlavne výhradné právo trénera a klubu stavať hráčov,ktorí sú v daný moment najlepší a hrajú so srdcom-veď my fanúšikovia chceme vidieť minimálne dušu,srdce a bojovnosť-nie manekýnov-inak netreba štadión,lebo bude aj tak poloprázdny ako v Trnave a stačí aj jedna tribúna-nie sme predsa ovce,ani tie nezožerú umelú trávu-chceme vidieť minimálne nasadenie,srdce a jedenásť bojovníkov a nie iba dvoch troch,ako to vidieť v posledných zápasoch iba u Chovana,Kleščíka a Paura!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

falco
Príspevky: 298
Dátum registrácie: 05.04.2014 06:55:09

Príspevok od užívateľa falco » 25.07.2017 05:20:42

Mas pravdu aj mne sa to nezda s tymi prachmi ale keby nemali tak asi nerobia ani tie treningove ihriska [smilie=bananadance.gif] a nezabudajme ze ling kupil fc eidhoven

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 25.07.2017 06:42:09

Tak pozor, on ich nekupil, stal sa len clenom dozornej rady a poradcom.

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 26.07.2017 09:18:34

Jerry napísal:Tito holotrtkovia to tu beru asi inak a tak to potom aj vyzera. Dezorientovany na ihrisku i mimo neho hlavne ze Ling plati a caka sa kam sa posuniem...
O tomto som tu písal ešte niekedy pred rokom 2014.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

Napísať odpoveď