Európska liga 2017-2018

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
sammy
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:38:24

Príspevok od užívateľa sammy » 07.07.2017 18:00:54

vobec nerozumiem celkovemu skore tohto dvojzapasu. gruzinci mali snad viac sanci ako my, ale je to 8:1... a ked som videl tie 'vykony' nasich troch krajnych obrancov, tak uz asi vobec nerozumiem futbalu. velmi mi to pripomina zaciatok minuleho rocnika, ked sme sa rozbehli proti slovincom vo velkom style (akurat, ze oni tiez vedeli dat gol na rozdiel od gruzincov) a potom to bolo s kvalitnejsimi supermi cim dalej horsie, kedze golostroj sa zacal zadrhavat. tento rok nasa obrana znova zhorela na popol uz v prvom predkole. akurat sme nejakou nahodou nedostali 7 golov. s tymto chceme ozaj hrat europu? nasa obranna hra sa za ten rok neposunula dopredu ani o centimeter, skor naopak.

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 07.07.2017 18:12:33

Sanny neprehanaj ..keby sa hra na polosance alebo sance tak to skončí cca 18:6 pre nas po dvojzapase ale hra sa na goly nie na šance.
AS trencin

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 07.07.2017 18:47:20

Keby bolo v prvom zapase po 30 minutach 0:3, boli by sme v prdeli.

Je to velka vystraha pre nasu defenzivu.

pleco8
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 30.07.2011 16:22:14

Príspevok od užívateľa pleco8 » 08.07.2017 09:44:59

Nemalo byť aj druhé predkolo v trenčíne? Za predpokladu ze prvé predkolo prebehne hladko malo sa hrať aj druhé predkolo doma.Bol nejaký problém v prvom predkole na štadióne v trenčíne? Na zápase som bol a ničoho zlého som si nevšimol info žiadne keby ste aspoň informovali ze chceli ste vybaviť aj druhé predkolo doma ale nepodarilo sa to pre toto a hento ale nič. Na zápas do myjavy nejdem čas cesta ráno práca. Tešil som sa na zápas v trenčíne.

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 08.07.2017 11:56:13

Sektor hosti nesplna normu delegata uefa...
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Príspevok od užívateľa filipina » 10.07.2017 09:06:31

Musu napísal:Sektor hosti nesplna normu delegata uefa...
A v prvom predkole spĺňal ?!?!? [smilie=angry.gif]
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

soki
Príspevky: 194
Dátum registrácie: 11.08.2010 19:56:42

Príspevok od užívateľa soki » 10.07.2017 12:59:15

filipina napísal:
Musu napísal:Sektor hosti nesplna normu delegata uefa...
A v prvom predkole spĺňal ?!?!? [smilie=angry.gif]

pravdepodobne prejavili zaujem o listky. V prvom zapase klub nemal zaujem o listky...

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Príspevok od užívateľa filipina » 11.07.2017 08:33:00

soki napísal:
filipina napísal:
Musu napísal:Sektor hosti nesplna normu delegata uefa...
A v prvom predkole spĺňal ?!?!? [smilie=angry.gif]

pravdepodobne prejavili zaujem o listky. V prvom zapase klub nemal zaujem o listky...
OK - si ich v Myjave spočítam, koľko židákov príde [smilie=blink.gif]
Inak klub je prevažne izraelský - ale napr. porazil v min.sezóne i Maccabi Tel Aviv ........ https://www.transfermarkt.de/bnei-yehud ... erein/9095

P.S. Len škoda, že Martin zase spí ......... a celková komunikácia klubu smerom k fanúšikom ide (bohužiaľ) dole vodou.
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 11.07.2017 09:05:08

Zaujímavá analýza k zápasu z tipérskej stránky, trošku sumár informácií k zápasu :

Ahojte tak sa nám v tejto uhorkovej sezóne rozbehli predkolá ligy majstrov a európskej ligy Uefa.
V druhom predkole vám predstavím tímy Trenčína a Bnei Yehudy Tel Aviv.

Kým slovenský zástupca už v európskej lige respektíve lige majstrov má čo to odohraté a v slovenskej lige je stálicou v umiestneniach medzi najlepšími, Yehuda je tím ktorý len pred dvoma rokmi postúpil do najvyššej izraelskej súťaže Liga Ha´Al, v ktorej sa mimochodom v minulej sezóne umiestnil až na 11. tom mieste a len pár bodov ho delilo od vypadnutia. Do Európy sa dostal po triumfe v izraelskom pohári nad svojim spriateleným klubom Maccabi Tel Aviv po naozaj komickom priebehu zápasu a výhry na pokutové kopy. Spomenul som slovné spojenie spriatelený klub a je tomu naozaj tak, do Yehudy chodí hosťovať veľa chalanov z Maccabi a klub z toho profituje, podobne aj pre túto sezónu má k dispozícii na hosťovanie dvoch takýchto hráčov Maccabi. Poďme ale ďalej.

Yehuda patrí v Izraeli skôr k tým slabším tímom, niet sa čomu čudovať ekonomicky sa nemôžu rovnať najlepším a pravidelne ich hru tvoria prakticky len hráči ktorí prišli do Yehudy hosťovať z ekonomicky silnejších izraelských klubov a to hlavne Haifa, Maccabi Tel Aviv, Beer Sheeva. Ich momentálne vyčíslená hodnota je na úrovni 4,3 mil Eura bez vyčíslených hráčov ktorí sú pred podpisom profesionálnych zmlúv (rozumej juniorov). Výsledky Yehudy sú nič moc, v Izraelskej lige dokázali porážať len tímy zo slabšej polovice, u silnejších nemali šancu a v skupine o záchranu už ako som spomínal nakoniec delili len štyri body od vypadnutia. Do európskej ligy sa dostali po nie práve korektnom zápase na penaltový rostrel kde hráči súpera z ničoho nič zahodili posledné tri penaltové kopy pričom dovtedy viedli na penalty 3:1, nakoniec prehrali 3:4, náhoda ? Nemyslím si vzhľadom na to že šlo o klub ktorý už mal EL istú.

Poďme ale k Trenčínu, AS musel tiež bojovať o EL do posledných chvíľ v slovenskej najvyššej súťaži, nakoniec skončil na postupovej štvrtej pozícii len dva body pred Podbrezovou a tak si mohol užiť pôsobenie v EL. V prvom predkole EL narazil na gruzínsky celok Torpedo Kutaisi, ktoré bolo v oboch zápasoch značne slabšie ako Trenčania a po výsledkoch 5:1 doma a 0:3 vonku v celkovom súčte 8:1 postupoval Trenčín. Káder Trenčanov je ohodnotený na cca 6 mil. Euro mimo hodnoty nehodnotených hráčov. Z tímu pred novou sezónou odišiel prakticky len Opatovský, prišlo niekoľko hráčov z dorastu, takisto pätica hráčov sa vrátila z hosťovaní, okrem nich prišiel El Mahdui z Ado Den Haag a Čatakovič z FK Sarajevo, v kádri Trenčanov nájdeme naozaj obrovské množstvo hráčov rôznych futbalových škôl a národností. V bráne reprezentant SVK do 21 rokov a účastník Eura Chovan, v obrane napríklad angličan Lawrence, holanďan Klooster, v zálohe nigérijčania Zubariu či Hilari, gruzínec Beridze, holanďania Ubbink, El Mahdui a v útoku chorvát Mance, bosniak Čatakovič ktorých dopĺňa niekoľko talentovaných slovákov je naozaj rôznorodý mix, oproti tomu na strane Yehudy nájdeme štyroch legionárov a tých zastupuje určite kvalita v podaní reprezentačného brankára Litvy Zubasa, potom tam je stredový záložník chorvát Mršič, Tchibota z Konga a Valskis z Litvy v útoku. Týchto hráčov dopĺňajú výlučne hráči Izraelskej národnosti.

Čo sa týka transferov Yehudy, odišlo im niekoľko hráčov ktorí u nich hosťovali: Cohen, Goldberg (Maccabi Tel Aviv), Kahila (Beitar), Turgeman (Haifa), ďalej prestúpili Harush, Jaiteh, Zahiri, Agayev, Khaikin či Jovanovič, najväčšími stratami sú určite stabilný členovia základu obrancovia Jovanovič, Zahiri či Goldberg a mladá nádej útočník Maccabi Cohen. Oproti tomu prišli Gabay (Petah Tikva), Tchibota, Hozez (Tel Aviv), Habashi (Haifa) - všetci hosťovania a prestúpili útočník Askhenadzi (Kfar Shalem) a ľavý obranca Turgeman (Beer Sheva). Takže ako môžete vidieť, odišla kvalita, prišla nekvalita respektíve len zaplátanie dier po odchádzajúcich hráčoch.

Naozaj už z tohoto pohľadu to vychádza jasne pre Trenčín, Trenčania majú jasne kvalitnejších a oveľa nádejnejších hráčov, už roky ťažia z nákupov mladých hráčov ktorých potom posielajú za lepšie peniaze do kvalitnejších súťaží. Hlavnou nevýhodou Trenčanov môže byť fakt že už nenastúpia doma v TN ale v Myjave nakoľko štadión pod hradom M. Čáka už nespĺňa kritéria (najvyšší čas že sa už rekonštruje), ináč nevidím jediný dôvod prečo by nemal Trenčín slabú Yehudu poraziť, zdraví by mali byť všetci aj Paur ktorý minulý zápas nehral a takisto Lawrence ktorý ho nedohral. Trenčín tak bude mať k dispozícii takmer full káder ( chýbať bude iba Mance za karty ), zostavu Yehudy si netrúfam tipnúť tak aspoň predpokladaní zostava Trenčanov:

Zostava AS Trenčín: Chovan - Skovajsa, Lawrence, Kleščík, Klooster - Zubariu, El Mahdui , Ubbink - Hilari, Cataković, Beridze

Zápas dúfam bude vysielať TV dajto a dávam plnú dôveru, ako ináč :) Váš Terris

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 11.07.2017 10:01:20

Zaujimave citanie, len tu zostavu by som zmenil:
Zostava AS Trenčín: Chovan - Skovajsa, Lawrence, Kleščík, Klooster - Zubariu, Paur , Ubbink - Hilari, Mance, Beridze
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Andy182
Príspevky: 400
Dátum registrácie: 27.06.2016 12:43:45

Príspevok od užívateľa Andy182 » 11.07.2017 11:09:16

snap, zabudol si že mance má stopku 1 zápas pre karty ... takže doma celý zápas čatakovič ... inak s paurom súhlas, do základu s ním, kým sa aschraf rozohrá

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 11.07.2017 12:40:54

Andy182 napísal:snap, zabudol si že mance má stopku 1 zápas pre karty ... takže doma celý zápas čatakovič ... inak s paurom súhlas, do základu s ním, kým sa aschraf rozohrá
Toto som si ani nevsimol, nezabudol som, nevedel som. Tak potom ano Catakovic je jasny. Kto potom ked budeme musiet Catakovica menit, to nevieme, kedze janga je prec. Mozno Vlcek alebo Prekop na striedanie aspon
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 11.07.2017 14:00:35

snapshot napísal: Mozno Vlcek alebo Prekop na striedanie aspon
Myslim, ze lepsou alternativou na hrot by bol Paur.

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 11.07.2017 14:42:03

Si robíte srandu ? Vlček ? Prekop ? [smilie=axe.gif] Tí dvaja nemajú ani na druhú ligu.

Jednoznačne Paur od začiatku na hrot, a Čatakovič by ho striedal v cca 65 minúte, kedy už Paur nevládze alebo naopak.

Zálohu by som nechal tak, ako bola v Grúzinsku. Aschraf a pred ním Zubairu a Ubink ( 70-80 minúty Šulek do zálohy.)

Na pravú obranu jednoznačne Klooster.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 11.07.2017 16:20:23

Paur viackrát ukázal že v pokutovom sa vie orientovať i zakončovať veľmi dobre, tak súhlasím že on na hrote by nebol zlé riešenie. Ale do základu by som dal Čatakoviča.

Napísať odpoveď