SR 21

Diskusia k nášmu reprezentačnému A-čku a podobne.

Moderátor: Moderátori

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 17.06.2017 11:20:12

Suhlasim s vasimi hodnoteniami, to co predvadzal Stano, bolo neuveritelne.

isto do Acka musi ist, lepsie ako Gregus, Pecovsky dokonca. Ano ma co robit este na sebe, napriklad hrat viac od nohy ale to pride vsetko.

Nuz Skriniar riadne zavaril na to, ze ma byt hviezda timu.

Bero po slabsie? Ved bol stale zdvojeny. Nemohol hrat, ale akonahle dostal trochu priestoru, je z toho gol a vitazny. Vsetci chvalia Safranka, ale Bero to vypracoval, rozhadzal obrancu a trochu ho pridrzal pri zemi aby Safranko mohol doklepnut.

Vyborny kolektuivny vykon, sice som bol viac zvedavy na Benesa ale to hadam pride este

BTW pekne hodnotenie aj od sport.sk na Stana: Slovenský Iniesta.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Danny
Príspevky: 249
Dátum registrácie: 06.08.2007 07:53:52
Bydlisko: Trenčín, Juh

Príspevok od užívateľa Danny » 17.06.2017 19:56:37

GULIVER napísal: Chovana treba predat, na lavicke nici svoj talent a brzdi svoj rozvoj.
nesúhlasím s Tebou.
Treba sa zbaviť Šemrinca, svoj vrchol už dávno dosiahol, nemá sa kam posunúť. To že na lavičke ničí svoj talent je pravda a preto musí chytať jednoznačne v základe a to v AS Trenčín.
čiže treba zamávať a poďakovať Šemrincovi, dať ho na transfer listinu a konečne dať šancu mladým a povedzme si časom omnoho lepším.

A povedzme si na rovinu, Jakúbech je lepší ako Chovan a preto je v klube v základe. Napriek tomu je Chovan na lavičke aj ked dlhodobo prezentuje dobré výkony v repre. nechápem trénerov v TN.
Preto opakujem CHovan do základu AS Trenčín

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 17.06.2017 20:59:18

iste, jedna-dve sezony v pozicii jednotky AS by chovanovi prospeli. nemyslim si, ze vyhodia semrinca. on ostane jednotka este dlho. dvojka moze byt pokojne vozar alebo nekto z U-19. jakubech nie je lepsi. ma viac hernej praxe, ale nie je lepsi.

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 17.06.2017 21:07:08

Podľa mňa je Jakubech lepší. Chovan dostal šancu aj u nás na jeseň vo viacerych zápasoch a dosť gólov bolo jeho. Semrinec je lepsi aspoň momentálne. Jeden zápas este nič neznamena. Aj teraz pri prvom ostal stáť na čiare a center išiel do päťky.

Po turnaji príde ponuka, tak ho treba predať.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 18.06.2017 10:39:12

GULIVER napísal:
Po turnaji príde ponuka, tak ho treba predať.
Ja som zvedavy, kto vsetko zmeni posobisko, zatial mozno Stano ak bude pokracovat v trende.


Inak myslim si, ze Semrinec tu zostane. Bude to ako s volesakom, Semrinec roky sedel na lavicke a ked odisiel, bol pripraveny. Chovanovi to sice ublizi ale na hostovacku by som sa nebal ho poslat. Napriklad PL
"Boh je laska" 1Jn 4:8

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 18.06.2017 17:12:42

Ale tak som to myslel. Volesak chytal pokial neodisiel a tak to bude aj so Semrincom. Jednoducho Chovan nema sancu, nech by chytal akokolvek dobre. Lenze Semrinec neodide, je krpaty a ma problemy s centrami, sice vyborne reflexy a vyborny 1na1 ale nie je komplexny a preto tu zostane do konca kariery, nikto ho nekupi. Volesak nebyt Gulu tiez by tu este chytal. Jedine ze by si Semrinca Sevela stiahol keby odisiel ale to dost pochybujem.

Pokial ma Chovan napredovat, tak musi chytat. A k hracom na hostovani sa spravaju vacsinou ako k handram. Cize jedina moznost je prestupit.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 18.06.2017 18:38:09

My sa hlavne k racom z vlastneych radov chovame ako k handram. Kedysi bol vozar najvacsi talent na SR a pozrime kde je teraz, kolko prilezitosti dostal aspon v zapasoch pohara kde o nic neslo.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Príspevok od užívateľa filipina » 19.06.2017 08:28:19

Chovan i Jakubech = čiaroví brankári ............ a Jakubech ako top v srandalige je prehnané ! Jediné + pre Chovana je, že pri tom minime zápasov a chýbajúcej praxi chytá dobre - v repre [smilie=zorro.gif]
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 19.06.2017 11:54:55

GULIVER napísal:...Lenze Semrinec neodide, je krpaty...
Igor Semrinec (1,88m) je od Ada Chovana nizsi o 4cm, o krpatosti nemoze byt ani reci. Pozrel som sa ako je to napr. v Bundeslige a vyborne tam chytaju aj od Igora nizsi brankari Roman Bürki (1,87 m, Borussia Dortmund), Oliver Baumann (1,87 m, TSG Hoffenheim), Yann Sommer (1,83 m, Borussia Mönchengladbach) a jeho nahradnik Tobias Sippel dokonca len 1,80 m.

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 19.06.2017 19:22:34

Berino uz nema dvoje pluca ako maval. Kondicne je na tom ovela horsie ako ked bol u nas.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 19.06.2017 21:01:25

Stano aj ked vela vybojoval, vela zbytocnych lopt aj stratil. Skoda.

Ale nevadi ide sa dalej. Dnes Valjent bol zly, skoda ze Benes nebol v zaklade skor. Pekne zacal diktovat hru a s Matusom a Stanom sa krasne doplnali.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 20.06.2017 17:29:59

Podľa mňa trochu smolná prehra, ale treba uznať, že Angláni ako zabrali od 35. minúty, tak vyrovnanie bolo len otázkou času a pri nezmenenom štýle hry bolo otázkou času, kedy padne aj druhý gól.

Dali sme pekný gól z rohu, brankár nemal nárok. U Chovana som si všimol jeden nedostatok - vyráža lopty pred seba, resp. mu pred neho odskakujú, to bol aj dôvod prvého gólu čo sme dostali. Za druhý gól nemohol, nebyť teču, tak by na loptu dočiahol a bol by to pekný zákrok. No nevadí, budúcnosť má pred sebou a keď nezaspí na vavrínoch, tak bude dobrý brankár, ale musí pravidelne chytávať.

Ak vyškolia Švédov, tak budem s celkovým vystúpením spokojný.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 21.06.2017 13:22:38

GULIVER napísal:Berino uz nema dvoje pluca ako maval. Kondicne je na tom ovela horsie ako ked bol u nas.
No neviem, treba si uvedomit ze teraz hral proti hracom najma z PL, ktori u nich v tomto veku musia vynikat predovsetkym kondiciou, ale myslim si ze vladal proti nim a to aj v 2.polcase.
Axel Wers napísal:...- vyráža lopty pred seba, resp. mu pred neho odskakujú, to bol aj dôvod prvého gólu čo sme dostali. Za druhý gól nemohol, nebyť teču, tak by na loptu dočiahol a bol by to pekný zákrok...
Prvy gol bola ale uz velmi tazka strela ktora sa dala podla mna naozaj ledva vyrazit. Suhlasim ze za 2.gol nemohol, nie som si vsak isty ci tam bola aj tec nasho hraca (snaha vykopnut to tam bola). Uz samotny Redmond tuto razantnu loptu dost zdvihol do vysky. Tento zbytocny druhy gol sa ale zrodil uz u Mihalika ktory lezerne stratil vpredu loptu. Vtedy sme paradoxne hrali viacej dopredu, Skriniar bol tiez dost vysunuty, Anglani to vyuzili, potom preniesli hru na nasu volnu pravu stranu az do sestnastky, kde si Redmond polahky poradil s Ninajom. Skoda ze my sme taketo kontry velmi nevyuzivali, napr. nasho Matusa pri jednom takom vypade nikto nenasledoval (tak ako to bolo pred druhym golom proti Polsku).

Andy182
Príspevky: 400
Dátum registrácie: 27.06.2016 12:43:45

Príspevok od užívateľa Andy182 » 21.06.2017 15:04:28

ja by som na posledný skupinový zápas skôr dal na stopéra Vavra namiesto Niňaja ... a vážne by som uvažoval aj o Bénesovi miesto Chriena (nič proti nemu, ale Laco je tvorivejší) no a samozrejme Šafranka od začiatku, má za sebou kvalitnú jar a ukazuje sa tu dobre, Zreľák mi tam nepasuje.

A možno výmena Mihálik Haraslín

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 21.06.2017 15:17:53

Chrien dal pekny gol, ale inak moc toho nevymyslel. Tvorivy Benes a pracovity Matus by mohla byt silna dvojka.

Mihalik to proti anglicanom potom zacal dost falakat.

No uvidime, pri Kozakovi som to nikdy nenapisal, ale Hapalovi verim so zakladnou zostavou
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Napísať odpoveď