33. kolo. AS Trenčín - Prešov 4:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 28.05.2017 19:40:07

Paur nehral pre karty, ale neviem čo má spoločné s problémom postu na krídle. Na krídle by mal byť krídelník, čiže napríklad Kvocera. Ale včera to bolo špecifické, preto chápem Ševelu, že chcel Jangu využiť aj na hrote pri našom predpokladanom tlaku, skrumážach v pokutovom a na krídlo mal zbiehať aj Šulek. No Janga včera opäť ukázal neschopnosť premieňať vyložené šance. Mancemu stúplo v posledných zápasoch sebavedomie a ukázal že dokáže obísť v pokutovom niekoľkých obrancov po sebe o čom sa Jangovi nikdy ani nesnívalo, okrem toho ukázal že vie aj lepšie hlavičkovať ako Janga. Ak sa niekto pohrá so štatistikami, bolo by zaujímavé kto dal viac gólov v pomere k času strávenému na ihrisku. Ja si myslím, že keby tu bol Mance už na jeseň a odohral toľko minút čo Janga, tak je bezkonkurenčným ligovým kráľom strelcov a my by sme sa nemuseli do posledného kola triasť o EL. Janga nato koľko sa mu ušlo priestoru a koľko mal pri našej divnej tohtosezónnej hre väčšinou "všetko hore a na Jangu" gólových príležitostí, tak dal tých gólov prekliato málo.

Či by sa mal predať Janga aj za nízku cenu keď máme prebytok hrotov neviem, záleží hlavne či sa podarí udržať Beridzeho, prípadne či za neho príde kvalitná náhrada. Lebo ak by som mal vyberať na pravé krídlo niekoho z trojice Issa - Milton Klooster - Gong, tak už radšej Jangu, lebo rýchlosť bez debát má a jednoduchým hodením si lopty sa dokáže uvolniť a zacentrovať do ohňa. Kvocera ešte okrem toho dokáže aj technicky obísť hráča a prihrať adresne po zemi na konkrétneho hráča. Moje poradie kvality krídiel: Beridze, Kvocera, Janga, Issa, Gong, Milton Klooster. Čiže ako tak pozerám, počtom máme krídiel celkom dosť, ale výkonovo veľmi rozdielnych.
(všetko je pravdaže len môj pohľad, ak niekto nesúhlasí, rešpektujem)

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 28.05.2017 19:46:32

Janga je na kraji specificky svojou silou. Dokaze pretlacit obrancu, ustoji suboj a rukou ho obranca neodtlaci. Preto sa mi pozdava na kridle, keby viac tam hraval. Aj tie centre boli fajn.
Kombinacia Janga-Mance bola celkom fajn.

Paur nie je kridelnik, ale stred, podhrot

Dufam, ze Beridze zostane, ved Gentu sme poslali viacero hracov a tak teraz by mohli oni nieco pre nas.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 28.05.2017 20:12:37

paur nie je kridelnik, ale vie na kridle zaskocit. osobne by som tam skusil dat gonga od zaciatku, ale sevela asi siel na istotu a nechcel riskovat v dolezitom zapase. k zmenam urcite pride, ale jangu by som urcite prec neposielal. to skor ucheho, ked uz tak.

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 28.05.2017 21:01:00

Handel.
Mance 74' na gol.
Janga 184' na gol.
Za mna je hrot jasny. Pocital som goly liga+pohar.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 28.05.2017 21:22:53

Guliver, dík [smilie=thumbsup.gif] čakal som nejaký taký pomer

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 29.05.2017 11:11:43

No je celkom fajn, že po tejto sezóne to vyšlo na účasť v EL, to je hádam jediné pozitívum tejto sezóny. Po jeseni to vyzeralo horšie.

snapshot napísal:Gentu sme poslali viacero hracov a tak teraz by mohli oni nieco pre nas.
Presne!
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Príspevok od užívateľa filipina » 30.05.2017 10:00:23

Takže stalo sa, čomu v kúte duše po jeseni neveril ani Ševela - jedine dúfal ...... Takže sa tešíme na 19.6. a potom na 29.6. a 6.7. A všetci veríme, že aj na 13. a 20. júla !!!!!!!!!!! K čomu nám snáď pomôže i nasadenie.
Ale určite bude treba káder posilniť a všetci dúfame, že aspoň dovtedy nikto neujde - aj keď sa o hráčov a lá Beridze, Mance a pod. bojím [smilie=spider.gif]
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 31.05.2017 12:13:19

Róbert Matúš napísal:Blahoželám chalanom k postupu do EL. Osobné si myslím, že vybojovať v poslednom kole EL je lepšie ako prehrať boj o titul a skončiť druhý. Pozitívne emócie na záver sezóny ju robia úspešnou. Špeciálne blahoželám Peťovi Kleščíkovi ku gólu.
Poteší, že na hru sa dá opäť pozerať. Trpezlivosť priniesla ovocie. Ak forma vydrží, čaká nás pekné leto. Očakávania nie sú veľké, takže môžeme prekvapiť. Myjava vyzerá ako dobrá voľba - lepšie plná Myjava, ako poloprázdna Žilina...
K blahozelaniu chalanom i Petovi sa pripajam, ten uz mal viackrat ku golu blizko najma pri standartkach v superovej sestnastke.

Je to iste ze prve zapasy EL budeme hrat na Myjave ?
Ziline sme samozrejme vdacni za to ze "nevypustila" tento posledny zapas proti Podbrezovej ale aj podla mna je Myjava (ked sa teda neda v blizkej Dubnici) na predkola EL dobre riesenie, nie je to daleko, ich fans su priatelski a kedze uz zial nemaju svoje muzstvo v lige tak sa mozno niektori tiez zucastnia.
Ziline to mozeme ale tiez vynahradit najma ked sa dostaneme do skupinovej fazy :-) vtedy vypredame aj zilinsky stadion.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 31.05.2017 12:55:19

Hmm podla mna Zilina by bola lepsia volba kvoli umelemu travniku, lepsiemu zabezpeceniu /blizko hotel, wellness, regeneracia/

Uvidime.

Jedine co ma odradza od ZA je doprava k stadionu. a na MY je maly stadion Nase standardne navstevy su okolo 7000
"Boh je laska" 1Jn 4:8

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 31.05.2017 13:08:08

Za mňa Dubnica 1.+2. predkolo, Žilina prípadné 3. a vyššie.
Myjava je od ruky pre mňa, žiadne vlakové spojenie a podobne.
Pokial vyhovuje Dubnica, tak je to za mňa jednoznačná voľba.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 31.05.2017 15:03:42

Otazka je, v akom stave je infrastruktura a hlavne trava tam.

Dobre vieme, ze na idealnej trave t.j. na umelej nam to ide najlepsie
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 31.05.2017 16:44:06

snapshot napísal:Otazka je, v akom stave je infrastruktura a hlavne trava tam.

Dobre vieme, ze na idealnej trave t.j. na umelej nam to ide najlepsie
Myslim, ze do Dubnice by klub zas musel vela investovat a neviem ci to ma prave zmysel.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 31.05.2017 18:41:30

Uz v minulosti sa platili pokuty kvoli DCA stadionu a to bolo 5 rokov vzad
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 01.06.2017 16:51:20

snapshot napísal:Hmm podla mna Zilina by bola lepsia volba kvoli umelemu travniku, lepsiemu zabezpeceniu /blizko hotel, wellness, regeneracia/

Uvidime.

Jedine co ma odradza od ZA je doprava k stadionu. a na MY je maly stadion Nase standardne navstevy su okolo 7000
Na poslednom nasom "domacom" zapase EL (v Ziline) so zvucnym superom Rapid Vieden nebolo 7000 divakov ale len neuveritelnych 4065 divakov, coho asi dvetisic bolo z Rakuska.
Toto bolo pre mna velmi smutne prekvapenie, hostovska tribuna plna a na ostatnych tribunach zopar hlucikov najma trencianskych fans i dalsi divaci zo sirsieho okolia ZA.
Citujem z vtedajsej diskusie (matt-666) v archive : "... hracom by som nevytkol nic, hlavna prehra vsak nastala na tribunach z coho som absolutne smutny a sklamany .. aby prislo odhadom 2000 ludi na takyto zapas, co ma byt pre nas sviatkom, je maximalna hanba ..."

Takze z tohto pohladu by naozaj stacila Myjava. Ja som si povodne myslel ze Myjava ma kapacitu 3500 divakov ale vraj len 2700.
Ale zo spominaneho posledneho zapasu EL vidime ze vlastne aj takato kapacita by na predkola EL bola asi dostacujuca.
Kompetentny na rozhodovanie kde sa bude hrat je samozrejme nas klub, iste zvazi co je pre nas najvyhodnejsie.
Ak to bude Myjava alebo hociktore ine mesto (napr. Senica ma kapacitu 5070 miest, Uh.Hradiste 8000 miest) tak to budeme musiet respektovat. Samozrejme este blizsie je Dubnica ale bolo tu spominane ze nevyhovuje pre EL.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 01.06.2017 20:31:05

myjava neeee [smilie=blink.gif]

je to daleko a je tam zle spojenie. navyse, kapacita nie je 8000 divakov, takze by sa asi muselo ziadat o vynimku. ani dubnica nema 8000, ale je neporovnatelna blizsie, prakticky v sirsom okoli tn. otazka je, do akej miery je stadion zanedbany.

Napísať odpoveď