24.kolo. AS Trenčín - Senica 1:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

24.kolo. AS Trenčín - Senica 1:1

Príspevok od užívateľa Luboš » 07.02.2017 20:31:59

nedela 19.3.2017 17:30 hod.
Naposledy upravil/-a Luboš v 19.03.2017 21:25:57, upravené celkom 1 krát.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
sammy
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:38:24

Príspevok od užívateľa sammy » 19.03.2017 19:40:02

skovajsa k sulekovi na lavicku. bez pardonu. a nielen za poslednu akciu zapasu. dnes ho zastupoval vo vyrabani katastrofalnych chyb. par zahasili spoluhraci, nieco prekvapivo odpiskal rozhodca ako faul, ale ta posledna... takto som nebol nasrany pri futbale uz dlho. neskutocne pomale to bolo. jediny beridze vie sprintovat s loptou. preco to nenaucia na treningu aj dalsich? klooster to je len parodia futbalistu, toho sem musel predat nejaky genius. taky agent by predal aj vyrobnik ladu eskimakom na aliaske. toho radsej angazujte, nech to co najskor preda dalej.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 19.03.2017 20:08:29

Uz opat klooster a nie kvocera? Klooster plati Sevelovi alebo co? Co a stalo ked Kvocera prestal hravat?

Preco sme rozhodili fungujucu zostavu a stopersku dvojicu opat postavili na novo? Minuly zapas fungoval Lwrence na stoperovi dobre, opat tam napchame Skovajsu, ktory prepadava?
Ked Skovajsa rad utoci a potom zrazu dozadu nestiha. Cely tim hra na utociace kridla len Skovajsa na utociaceho stopera.

Kedy ustalime topersku dovjicu? Klescik-Lawrence boli dobri zrazu hame inak, kazdy jeden zapas je stoperska dvojica ina.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 19.03.2017 20:43:50

Vitazna zostava sa nemeni!
Tato prehra ide na Sevelove triko. Minula zostava bol ideal.

Skovajsu preplesknut... Inak hra nebola dobra, bolo to pomale, viazla kombinacia.
R.Kloster natrvalo za Suleka.
M.Kloster tam nemal co robit, mal tam ist Kvocera.
Beridze super.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 19.03.2017 21:36:05

m. klooster tam isiel preto, lebo asi adekunle nebol v poriadku. suhlasim, ze nehral nic moc. radsej tam mal ist kvocera. lawrence mal ostat na stoperovi. ani ja nerozumiem, preco to sevela takto dovrtal. k samotnemu zapasu, ked nevyuzijeme vylozene sance, mozeme ocakavat, ze v zavere dostaneme gol z haluze. chvilu pred vyrovnavajucim golom mal vylozenu sancu mance. ak by to dal, bolo by po zapase. velky rozdiel oproti minulej sezone je v tom, ze vtedy sme tie sance davali, teraz ich nedavame. vyhravali sme aj vtedy, ked sme nehrali dobre. ked to neislo, bero to tam proste dobuchal hrubou silou ovesany tromi obrancami alebo gino zbural par borcov a priklincoval golmana do siete aj s loptou. dnes taku fyzicku a mentalnu silu nemame, preto sme tam, kde sme. velke pozitivum je beridze. toho sme mali mat uz minuly rok miesto scheta. viaceri hraci na mna posobia nevyzreto. proste, tim je stale v prestavbe. potencial je tam vacsi ako na jesen, ale stale to nestaci.

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 19.03.2017 21:46:19

zbytocna strata 2 bodov, ktore budu chybat, skoda .. vykon poslabsi oproti zapasu s Michalovcami, ale aky super taky futbal .. sanci na 2:0 sme mali az az, Senica az na Briganta neponukla nic .. posledne minuty sme zial nezvladli .. Skovajsa dnes netradicne kazil a nestihal, suhlasim ze s Lawrencom to bolo idealnejsie

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 19.03.2017 22:53:56

Súhlasím s ostatnými, že strata bodov ide z veľkej časti na Ševelove triko. Lawrence bol minule v obrane spoľahlivý, nemal najmenší dôvod ho dávať znovu do zálohy kde každá druhá jeho lopta bola na kopačkách súperov, a to som mu ešte pridal. Skovajsa dnes robil fakt veľké množstvo chýb. Snapshot v inej časti fóra správne napísal že pri inom rozhodcovi by mal červenú za zápasnícky chvat na Seničana vo vyloženej šanci. Prečo nehral Zubairu od začiatku? Prečo nehral Kvocera? Na pravom krídle bol najprv veľmi slabý v 1 polčase Issa, neunikol po krídle hádam ani raz, potom ho vystriedalo ešte slabšie Kloosterove dvojča. Ich spolupráca bola zúfalá, neviem ktorý z nich je viac drevený.
Nesúhlasím iba s Guliverom že R.Kloster natrvalo za Šuleka. Obranne je to skoro to isté, môžu si podať ruky - kto má veľkú vinu na vyrovnávajúcom góle okrem prehratých vzdušných súbojov našich stopérov? Kto si mal držať ľavé krídlo Briganta? Pozrite si zostrih. Pri hlavičkovom súboji Klešča bol Klooster ešte na Brigantovej úrovni. Potom vyložene spomalil a jediné načo sa zmohol bolo zdvíhanie paprče (možno to ofsajd naozaj bol, ale keď sa nepíska ani nemáva tak má obranca makať a nie signalizovať). No a jeho činnosť smerom dopredu som už spomínal, v tom je Šulek vyložene lepší, technickejší, tvorivejší.
Kto bol najlepší, tam niet pochýb, Beridze makal ako ešte nikdy, hneď po góle excelentne zachraňoval vzadu pri šanci Senice. Janga gól dal, dnes nič proti nemu, príliš veľa dobrých lôpt nedostal.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 19.03.2017 23:03:00

Minuly tyzden bol R. Klooster vpravo vyborny. Dnes to nebolo celkom ono.

Priznavam, dnes po vzhliadnuti DAC-TT mi chyba Cogley
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 20.03.2017 00:04:16

Škoda straty bodov v závere-bolo to úplne zbytočné...
Veď keď sa vyhráva,treba držať loptu,alebo aspoň hru ďaleko od našej 16-tky...
Treba hoci aj odkopávať preč od našej brány,alebo umne kombinovať v strede poľa...
Výkon bol o dosť slabší,ako minule,keď Senica betónovala,mali byť hráči behavejší,viac sa ponúkať na prihrávku.
Potešil ma len Beridze a tiež nechápem zaradenie Kloostera miesto Kvoceru...
Takto sa nehrá o body a priazeň fanúšika... [smilie=axe.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 20.03.2017 08:44:59

Co sa tyka tohto zapasu, je si treba uvedomit akeho sme mali supera. Senica dostala na jar z hry len jeden gol, ten od nas. Porazili Zilinu, Trnavu a prehrali so Slovanom golom z penalty. Boli vyslovene zamerani na defenzivu, tvrdu hru a protiutoky. Neda sa to vobec porovnavat so zapasom s Michalovcami, lebo tie neboli vobec tak organizovane v obrane a hrali otvoreny futbal. Preto uz nasa ofenziva tak nevynikla. Je smola, ze sme dostali ten gol v uplnom zavere, aj ked si on nasa defenziva chybami koledovala skoro cely zapas. Osobne neviem, ci by bol Lawrence lepsi na poste stopera ako Skovajsa, ale myslim si, ze Zubairu by bol lepsie na poste defenzivneho zaloznika. Priniesol by nam viac tvorivosti a behavosti. Z toho co som videl v televizii sa mi zdalo, ze ten gol Briganta bol cisty ofsajd, ale to nam uz teraz nepomoze.

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Príspevok od užívateľa filipina » 20.03.2017 09:04:25

"Klasická" tohtosezónna lajdáckosť na konci, resp. pred koncom zápasu [smilie=axe.gif] . A aj keď hrala SE výrazne väčší betón ako MI v minulom kole, my sme hrali tiež výrazne poslabšie ako pred týždňom .....
"Od hostí bol nebezpečný Brigant". ........... "bývalý" Trenčan Brigant [smilie=baby.gif]
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

Róbert Matúš
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 15.12.2013 14:27:39

Príspevok od užívateľa Róbert Matúš » 20.03.2017 10:15:26

Po góle sme prestali hrať. Asi sme sa báli o výsledok. Už som len tŕpol, či to uhráme. Nepodarilo sa!
Takto sa o EL nebojuje. Bude treba ešte poriadne popracovať na psychike. [smilie=blink.gif]

ivanho
Príspevky: 130
Dátum registrácie: 08.01.2015 17:44:27

Antonio Mance

Príspevok od užívateľa ivanho » 20.03.2017 11:11:28

Rád by som vedel prečo hral zas iba posledných 5 minút. Mám pocit, že je dravejší útočník ako Janga, aj keď treba povedať, že Janga dáva góly.
Double je len zaciatok

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Re: Antonio Mance

Príspevok od užívateľa Zoso » 20.03.2017 11:42:01

ivanho napísal:Rád by som vedel prečo hral zas iba posledných 5 minút. Mám pocit, že je dravejší útočník ako Janga, aj keď treba povedať, že Janga dáva góly.
Ja si naopak myslim, ze Janga je dravejsi, ale Mance ma lepsiu techniku. Urcite je Janga fyzicky lepsie disponovany pre suboje s obrancami, len mava problem so zakoncenim. Mance potrebuje byt fyzickejsi. Myslim, ze sa aj spominalo, ze v tomto ho chce klub posunut.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 20.03.2017 15:36:34

So Zosovou charakteristikou Jangu a Manceho súhlasím. Keďže Janga dal v posledných zápasoch po góle, asi dostane šancu v základe aj v ďalších zápasoch a tentoraz nebudem mať nič proti.

Horšie je to s obrancami. Obaja krajní obrancovia robili skoro pri každom senickom protiútoku toľko psích kusov, že môžeme byť radi že sme neprehrali.
V 2 min zostrihu AS TV začína senický útok, kde sú obaja obrancovia blízko pri krídlach: http://i.imgur.com/E0XSGBF.jpg
o pár sekúnd neskôr je už Kestonov hráč voľný v pokutovom a Keston si spokojne pomaly vyklusáva, na druhej strane je Kloosterov hráč tiež úplne voľný a pýta si loptu: http://i.imgur.com/ukGHm8Q.jpg

V 4 min zostrihu je zase po chybe a strate lopty Kestona vidieť ako si Klooster nevšímal hráča unikajúceho po jeho krídle, ale šiel zbytočne k hráčovi čo si ho držal Kleščík. Ešteže obetavo dobehol a zasiahol Beridze...
Po tretie - o Kloosterovom vykašlaní sa na hráča ktorého si mal držať pri góle som už písal.

Kebyže máme hrať ďalej s takýmito krajnými obrancami, tak neviem ako to dopadne s nádejou na EL. Ja by som radšej dal ešte šancu Šulekovi a na druhej strane dal Skovajsu, ten na kraji nerobí toľko vylomenín ako na stopérovi a hlavne snahu oproti salámistovi Kestonovi vyvíja mnohonásobne väčšiu.

Napísať odpoveď