Slovnaft cup 2017/2018

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 08.03.2017 20:43:38

Pani odkedy odisiel Ramon, rozbila sa dvojica Ramon-Rundic, nemame obranu.

Julien Adekunde, Klooster 1 aj 2 a vsetky tie nove mena nic nove nepriniesli.

Ubbink ako bol chvaleny, tak polovica prihravok po zemi mu pri preberani lopty nadskoci.
Lawrence hra 90% dozadu a najviac nasich prihravok bolo medzi stopermi, v tom sme dobri

Preco isiel hore Klooster a nie Kvocera? Preco sme ranka pustili namiesto Suleka? Halgos priestor mohol dostat. Na jesen bol silou mocou tlaceny a teraz v uzadi
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 08.03.2017 21:12:39

Pani tak toto bol čistý grc. Otrasná hra, veľmi špatné. Obranu de facto nemáme, hento je len paródia na obrancov. Uden to je drève drevnaté, veď ten chlapec je antifutbalista. Julien Keston to je veeeeľmi zlý kauf, Šulek mladé naivné ucho a Kleščík či mu ide alebo nejde, sam na všetko nestačí a tiež niekedy pôsobí veľmi ťarbavo. Zálohu máme tvrdú ako betón, žiadne ukazovačky, pohyb, lepšie prihrávky. Hráme to na X prihrávok smerom dozadu, ale žiadna prekvapivá a šikovná dopredu. Všetko len také okaté ktoré súper už vie prečítať. A útok? Ten drevenný Janga nech sa veľmi rýchlo zbalí a ide do rici lebo to je niečo strašné ten chlapec. Veľmi zlý výber miesta, hlavičkovanie 0 bodov či už v hre alebo na bránku, pomalé reakcie, zlá kopacia technika, rýchlosť. Veď ten chlap nemá skoro žiadne prednosti ktoré sa dajú vyzdvihnúť. Túto zimu to teda tuším neboli dobré nákupy, možno Beridze, trošku možno Ubbink ale ten ma tiež za tie zápasy čo boli moc nepresvedčil, na to čo sme zvyknutý veľká slabota. Neviem, nemám z tohto mužstva dobrý pocit, celé mi to príde také rozhárané, ne-teamové, bez víťaznej mentality, futbalovosti. Snáď to bude časom lepšie, pokiaľ nie, polovicu kádra treba poslať do riti. Radšej sa budem pozerať na našich odchovancov ako na "čierne perly" čo hrajú veľké hovno. [smilie=boxing.gif]

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 08.03.2017 21:24:05

Jerry

Tiez si radsej pozriem hracov ako Halgos, janco, Kvocera, Paur.

Hlavne paur bol motorom, ktory chybal prvy polcas

Mance za tu chvilu ukazal aspon jeden dobry tah na branu, co Janga nemal.

Mam pocit, ze dobru z U19 poodchadzali po hostovaniach lebo nebolo miesto a namiesto nich su hraci, ktori na zaklad nemaju, mozno v Nemsovej
"Boh je laska" 1Jn 4:8

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 08.03.2017 23:13:22

Som nasratý a znechutený ako hádam ešte nikdy. Pred zápasom kecy že dáme do toho všetko, to si robili srandu? Tak slabý prvý polčas som od tohto tímu nevidel roky. Okrem poslednej minúty a šance Zubairu, dostali sme sa vôbec do pokutového? Strašná bieda, a to od chybujúcej obrany cez totálne impotentný stred až po slabo hrajúce krídla, hlavne Issa. Potom Janga ani nemal lopty a ak niečo sa k nemu dostalo, tak to hneď u neho skončilo. Horší bol ešte k tomu prístup, nevidel som nasadenie, odhodlanie, ako by to bol priateláčik a nie obrovská šanca na pohárovú Európu po vývoji v ďalších zápasoch. V 2 polčase trochu zlepšenie, najmä príchodom Paura.
Ševela tiež nemal záujem o EL? Postavením druhého brankára už niečo naznačoval. A nevidel minulý výkon Kestona? To zbadal až po treťom góle, keď aj ten predchádzajúci bol vyložene jeho? Prečo kurňa nedal Paura od začiatku? Prečo nehral Kvocera, keď Issa nedokáže vyprodukovať nič?
DPČ teraz v pohári budem musieť fandiť aby vyhrali paštikári???? [smilie=axe.gif]

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 08.03.2017 23:33:06

zapas som vzdal po polhodine. ak by som este chvilu sledoval to debilne sekanie kazdych 30 sekund, asi vyhodim comp von oknom.
vyzera to tak, ze po rokoch hojnosti ostaneme bez trofeje aj bez europy, co bude isty skrt cez rozpocet nasich trhovnikov. teraz nam ostava len alternativa, ze skuBA vyhra ligu aj pohar a my sa dotackame na 4. miesto. to je ale mala pravdepodobnost.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 08.03.2017 23:48:17

Baki, dovolim si ta zacitovat z tohto archivu z 25.09.2016 :
"...k pozitivam urcite patril gabriel. zlepsuje sa kazdym zapasom a hra s prehladom. doniesol pokoj do stredu pola..."

Bolo to po nasom vitaznom zapase so Slovanom z jesene a ked ho porovname s tymito dvoma jarnymi zapasmi tiez so Slovanom tak snad si uz aj nase vedenie uvedomi aky priestor mal Slovan v strede pola na jesen a aky teraz na jar.
Vraj oproti jeseni sme sa posilnili ale vtedy u nas v defenzivnom strede vynikal Gabriel, aj ini fans ho po zapase v diskusii chvalili, teraz Slovan tento priestor uplne ovladol. Za prepustenie Gabriela by sa mal mlady Kmotrik nasmu vedeniu podakovat, ulahcili sme mu cestu k zdramatizovaniu boju o majstra a otvorili sme mu aj cestu k SP.
I ked som tomu daval malu pravdepodobnost (jesitnost je silny hrac) ale ak by Gabriel este nemal angazman dufal som ze si nase vedenie uvedomi chybu, ospravedlni sa mu a zavola ho naspat.
Zial predvcerom aj tato moznost padla i ked novy klub mu prajem a drzim mu palce.
Gabriel totiz na skuske u finskeho prvoligistu presvedcil hlavneho trenera Jani Honkavaara ktory sa o nom vyjadril ako o cennom hracovi.
http://www.kups.fi/fi/uutiset/kuopion-p ... en?start=1

K samotnemu zapasu, po prekvapujucom vyradeni Ziliny Skalicou prehra mrzi dvojnasobne lebo cesta k SP ako tu uz bolo spomenute by bola ovela lahsia.
Aj mna za novych okolnosti v tomto predcasnom finale prekvapila zmena v branke a podobne ako mnohym inym fans aj mne sa nepaci nepostavenie (alebo aspon polhodinove striedanie) napr. Kvoceru ale i Skovajsu, svojich uloh by sa aj podla mna zhostili lepsie.
Naposledy upravil/-a Hamer v 09.03.2017 00:15:39, upravené celkom 1 krát.

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 09.03.2017 00:09:48

Presne tak, Gabriel síce nevynikal až tak smerom dopredu, ale ako DZ bol super hráč i napriek tej biede čo mal v podstate okolo seba. Ryba a Ling si v zime mysleli že keď privedú kadejakých Issou, Klosterov, Julienov že sa to asi masívne zlepší, ale mám pocit že HOVNO sa zlepšilo, už príprava zimná veľa ukázala že toto mužstvo není na tom bohvieako. A aj Šemrincové slová zo začiatku jari mi neprídu na mieste keď hovoril o väčšej teamovosti a kvalite v mužstve, no neviem neviem veru či sa také niečo dostavilo do kabíny... Pre mňa osobne nový hráči totálne sklamanie, ani ten Ubbink sa mi nepáči, veď už aj Ševela ho v príprave kritizoval. Jangu a Udeha by som pobalil ako prvých, bez debaty bohužial na to nemajú herne vôbec ale že vôbec. A ostatní? Varovné prsty.
btw.,neviete ako to je s Aldom? Pretože stále je s mužstvom, nikam neodišiel, dokonca sa fotil aj na spoločnom fotení nedávno. To je na tom až tak zle že patrí na tribúnu a my sa máme pozerať na týchto tragédov? [smilie=blush.gif]

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 09.03.2017 00:33:19

Obavam sa ze im ani tak neislo o masivne zlepsenie ale o to ze 26-rocny skuseny Gabriel mal vacsiu vyplatu ako 18-rocni neskuseni, toto tu uz naznacovali v diskusii viaceri.
I ked ja osobne si myslim ze radsej trocha uzsie ale kvalitnejsie muzstvo vyjde lacnejsie ako siroke muzstvo s kopou neskusenych ale i menej kvalitnych hracov.
No a k tej tvojej otazke ohladne Alda sa pripajam aj ja.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 09.03.2017 07:23:40

Ale aby sme len nekritizovali najma akcia Jamesa nasledne center Beridzeho a gol Jangu boli pekne. Vykresali sme nadej ale skoda ze znovu len na chvilku a skoda ze na taketo akcie sme sa vcera nezmohli viackrat, az potom by sa dalo hovorit ze to nebolo nahodne a ze aj my sme v zapase ukazali kvalitu.

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Príspevok od užívateľa filipina » 09.03.2017 09:03:13

Nestrašte s pohárom (EL) budúcu sezónu ........ aneb coby dup za 4 mesiace - čo by sme tam robili ??
Len sa modliť, že cez leto sa to posilní, lebo tak max. stred tabuľky je náš. A na to, ako sme boli zhýčkaní v posledných dvoch rokoch - je to MÁLO.
P.S.1 Inak myslím si, že Slopan má šancu tento rok na double - Slotovany yaxi strácajú dych.
P.S. 2 Aký futbal, taký návšteva ...........
P.S.3 Ešteže dávajú v TV aj ligu majstrov ........
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 09.03.2017 10:30:12

Ja chcem zalohu Baez-Paur-Ubink...Aldo je jediný kto chápe systém a má výbornu rozohravku, Ubink ma dobré myslenie a techniku, a Paur je výborný hráč ,,box to box,,

Iné zloženie je absolútne zlé.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 09.03.2017 11:03:50

[smilie=boxing.gif]

Keyb bolo aspon nasadenie ako v Barcelona, za skoro rozhodnuteho stavu, ale behali, bojovali, nebali sa. My sme hrali odovzdane od zaciatku.

Navsteva u nas v Stankovciach su vyssie na IV Ligu SZ ale to je ina tema
"Boh je laska" 1Jn 4:8

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 09.03.2017 11:11:32

Guliver, so zalohou Baez-Paur-Ubbink stopercentne súhlasím. Lenže mám obavu, že čerstvý podpis zmluvy s Lawrencom mu zaručí že ho Ševela bude stavať bez ohľadu na jeho výkony. Keby ho aspoň dával viac dopredu, tam aspoň sem-tam niečo ukáže, ako včera uvoľnenie a prihrávku na gól. No na mieste DZ je len neschopnou brzdou zakladania každého útoku.

Včera ozaj aspoň nejaká náplasť na rany v podobe víťazstva útočného futbalu (a veru hlavne toho neuveriteľného odhodlania a nasadenia) v prípade Barcelony. Dáva to nádej že nie vždy musí vyhrať špekulantský zbabelý obranný spôsob hry nad otvorenosťou a ofenzívnym štýlom, ktorý praktizuje zasluhou majiteľa aj náš klub.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 09.03.2017 11:30:23

Handel

Lawrenca mozeme posunut dozadu na lave kridlo alebo Stopera, kde sa mozu rotovat so Skovajsom.


Inak zo vcera mi najviac utkvela zaujimava formacia Barcy

s tromi stopermi vzadu Mascherano-Pique-Umtiti

Toto by sme zlozili aj my keby sme chceli Klescik-skovajsa-Lawrence
Ale nie kazde kopirovanie je aj dobre
"Boh je laska" 1Jn 4:8

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 09.03.2017 11:44:09

snapshot súhlasím, myslím že by to tak mohlo fungovať

Napísať odpoveď