19.kolo. Trnava - AS Trenčín 1:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

19.kolo. Trnava - AS Trenčín 1:1

Príspevok od užívateľa Luboš » 30.10.2016 15:03:07

sobota 10.12. o ?????????????? hod.
Naposledy upravil/-a Luboš v 15.12.2016 19:15:33, upravené celkom 1 krát.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 07.12.2016 19:28:58

"bude mi zima.. je to v nedeľu.. je pred výplatou.. babka Hilda má meniny.." a nejebe ti trochu? nejebe ťa pohľad na naše prázdne sektory hostí? nejebe ťa, že hráči majú o motiváciu menej, keď ich nepodporíš? ..včera si sa hrdo búchal do pŕs pri oslavách a dnes, keď sa nedarí sereš na svoj klub a tím? tak ty radšej zober v nedeľu večer babku Hildu do tepla nákupného centra a za posledné drobné jej kúp kávičku a papučky k meninám.
► My ostatní sa vidíme v nedeľu poobede, Oi!

tymto stylom Ultras pozyva jadierkarov na vyjazd v TT, a ja sa pytam a kde ste vy boli celu jesen, Vas neje*ebu prazdne tribuny? V Ziline nikto, mali ste pred vyplatou alebo mala babka meniny? nedari sa klubu, predali sa hraci, neinformuje sa tak ako by sme boli radi o stadione a vsetkom ostatnom, tak sme urazeni a nefandime nechodime na futbal? klub, hraci aj jadierkari Ultras potrebuju, tak v com je kur*a problem? stojime za klubom v dobrom i v zlom, tak preco sa nefandi? problemy s SBS? problemy s Rybnickom? ja uz tomu nechapem .. ja nemam problem ist na takmer kazdy zapas uz roky rokuce, ci sme majstri alebo sme v druhej lige, tak preco s tym maju problemy ostatni??

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 11.12.2016 18:17:45

janga co dotyk s loptou to drzkopad na zem... [smilie=slap.gif]
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

falco
Príspevky: 298
Dátum registrácie: 05.04.2014 06:55:09

Príspevok od užívateľa falco » 11.12.2016 19:22:24

Tie striedania to je normalne sabotaz prekop a mikes vobec nevedia ktora bije [smilie=bananadance.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 11.12.2016 19:27:49

vizuálne utrpenie v priamom prenose... keby to bolo možné tak by si obaja nezaslúžili ani ten bod...
úroveň ako na dedine... bohužiaľ je to smutné, ale je to tak.
vďaka bohu za zimnú prestávku - dúfam, že sa ľady pohnú a príde k zmene.
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

LuckyLoser
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 15.03.2015 11:02:25

Príspevok od užívateľa LuckyLoser » 11.12.2016 19:30:34

falco napísal:Tie striedania to je normalne sabotaz prekop a mikes vobec nevedia ktora bije [smilie=bananadance.gif]
Já to fakt nechápu.. zlatý Aliko Bala [smilie=baby.gif] ten to má jinak asi spočítané no.. kdyby aspoň Jančo..

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 11.12.2016 19:32:04

Neuveritelna slabota
Ze na jar vytiahne Prekopa, Mikesa, Halgosa...dakujem pekne.
Tu treba 10 hracov aj s trenerom poslat kade lahsie.

Užívateľov profilový obrázok
Danny
Príspevky: 249
Dátum registrácie: 06.08.2007 07:53:52
Bydlisko: Trenčín, Juh

Príspevok od užívateľa Danny » 11.12.2016 20:20:47

dnes to bola opäť slabota. Chudák Kvocera, tak ale ruka bola takže nieje očom.
Prekop tam išiel načo, aby stratil každú loptu ktorú dostal ?? a Mikeš 3 lopty a z toho 3 fauly. Budem sa opakovať, ale Janga je najväčší omyl za posledné roky.
Tu momentálne 60% mužstva nemá čo hladať. Nám pomôže len totálna obmena kádra. Potrebujeme kvalitnú obranu, kontraproduktývneho záložníka s chladnou hlavou a hlavne hrotového útočníka a samozrejme brankára.
Tak dúfam že vedenie už natom maká a do zimy bude jasné kto odchádza a hlavne kto príde. Potrebujeme kvalitu, nie kvantitu. A hlavne potrebujeme "B" mužstvo v 2. lige a nie farmu Nemšovú. či Inter BA

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 11.12.2016 20:44:55

najslabsia jesen od navratu ligy, co si budeme hovorit... trener duchom v skuBe a hraci nepritomni. ale na ´hodnotenie bude este casu dost. vyrazne posilnenie kadra cakat nemozeme. naco aj. sezona je pytli. len aby ten stadion vysiel. inak by tieto utrapy nemali vyznam.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 11.12.2016 22:10:00

To isté ako v Ružomberku, opäť sme mali hru väčšinu zápasu v našich rukách, opäť sme mali veľa príležitostí, opäť katastrofálne nepremieňanie príležitostí, opäť domáci v závere celí šťastnučkí zdržovali aby si zachovali tú remízku.
Jangu tu už na jar dúfam neuvidíme, jediné čo dobre vie to je sa schovávať pred prihrávkami, on tam stojí ako soľný stĺp za obrancami a čaká či ho nejaký vysoký center trafí. Pritom každý náš vysoký center znamenal stratenú loptu. O tom že existuje aj prihrávka po zemi a hrot by sa mohol pohybom uvoľniť a ukázať sa unikajúcemu krídlu, o tom Janga v živote asi nepočul.
Nedávno som sa tu zastával aby odchovanci dostávali príležitosti, ale čo je moc to je moc. Prekop už dostal príležitostí ažaž a hrá čoraz horšie, dnes absolútne nič. Mikeš toľko nedostal, ale tiež jeho dnešná úspešnosť čistá nula. Halgoš mal aspoň cca polovičnú úspešnosť prihrávok. Ak jeho striedanie, tak mal ísť jednoznačne Jančo.
Z ďalších ma znovu sklamal výkonom Lawrence, aj nepremenením obrovskej šance sám pred brankárom. Kalu zase snaha, pekné uvoľnenia s nulovým konečným efektom. Prečo Kvocera zdvíhal tie ruky v pokutovom je mi záhadou. Jedenástka správna, ale za väčšinu posudzovania bežných zákrokov, faulov, by si Kružliak zaslúžil pár modrín na hlave rohovou zástavkou. Sviňa vie dobre že pre bežné zákroky písať sťažnosť na SFZ nikto nebude.

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 12.12.2016 06:40:24

Neviem ci je to nejaky trend teraz vsetko kritizovat, ale myslim si, ze vcera vykon vobec nebol zly. Zas nam chybal tvorca hry (Hlagos nic) a tym trpel cely tim. Vycnieval Gabriel a spolahlivo zahrali aj casto kritizovani Chovan, Ket a Udeh. Ako uz bolo spominane, nepochopitelne je nasadzovanie Prekopa a Mikesa. Vyzera to tak, ze Aliko to uz ma zratane.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 12.12.2016 11:09:20

Najhorsi nakup je Janga? Nie najhorsi nakup bol teraz Baez.

Nuz Kvocera a jeho volejbalovy blok, stava sa. Inak gol nam dali dvaja extrencania. Cogy centroval a penaltu zahraval Godal.

Halgos bol vypojeny z hry,aj ked sa snazil behal a pytal si loptu. Konecne sme sa vratili na nahravky z druhej vlny. Ale to co strielal Lawrence, Kalu to ani hadam neboli strely to boli male domov.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Napísať odpoveď