18.kolo. Žilina - AS Trenčín 3:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

kestl
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:43:20
Bydlisko: Trenčín

chovan

Príspevok od užívateľa kestl » 03.12.2016 21:38:54

I ked to uz bolo v zavere jedno, tak taky gol ako bol 3 by reprezentacny brankar nemal dostat.

Užívateľov profilový obrázok
Danny
Príspevky: 249
Dátum registrácie: 06.08.2007 07:53:52
Bydlisko: Trenčín, Juh

Príspevok od užívateľa Danny » 03.12.2016 22:01:45

ja si nemôžem pomôcť, ale Janga je najväčší omyl scautingu za posledné roky. Čo ten dokáže zahodiť je až nemožné. No a Kleščo ako vždy nesklamal a vybojoval gool. Už by si mal oddýchnuť v TT a od jari holá holá Nemšová volá.
Nám pomôže totálny vyhadzov cez zimu a obmena kádra. Niektorý mladý Slováci nato ešte namajú, legionári jak by dal a starý hráči ktorý sa tu už asi zakopali by si mali vstúpiť do svedomia a tiaž zvážiť ďalšie pôsobenie v klube. V TT možno ubojujeme remízku a potom posilniť a ak bude slnko pekne svietiť možno prejdeme v pohári cez Slovan, lebo to je jediná cesta do Európy

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 03.12.2016 23:06:46

Za mna vyborne Kvocera, nadpriemerne aj Kalu a mozno Udeh. Ostatok velmi slabo. Legionari su tu momentalne velmi slaby Gabriel, Nwofor,Ket, Janga ako skuseni hraci mali tahat hore v tabulke a nie dole. Diks, Chisom, Bala tiez poslat domov. Ani jeden nehra dobre.
Nechal by som tu Kalu, Udeh, Lawrence. Ostatni legionari v zime domov.

Mame slabu zalohu. Najviac zo vsetkych chyba Kollwijk. Uz v lete som to pisal, ze to bol pre nas najdolezitejsi hrac. Dolezitejsi ako Rabiu, Bero aj Gino.

Dnes najviac sklamal Chovan.

Inak aj Prekop nech ide kade lahsie. Nechapal som jeho nasadenie do zakladu.

Martin, co je s Aldom ??

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Re: chovan

Príspevok od užívateľa Hamer » 03.12.2016 23:25:02

kestl napísal:I ked to uz bolo v zavere jedno, tak taky gol ako bol 3 by reprezentacny brankar nemal dostat.
A ani pri tom druhom gole jeho rozohravka tiesnenemu Klescovi nebola o.k. lebo Klesco sa sice jednemu protihracovi este vyhol ale dalsiemu uz nie a bol z toho golovy protiutok. Neviem ci bolo dobre tak spekulovat s nasou zostavou a rozhasit v poslednom case trochu stabilnejsi brankarsky post, aj ked to nebola hlavna pricina nasej prehry. Znova sme stereotypne hrali vpredu na jedineho hraca a prineslo to len jednu nebezpecnu hlavicku zial bez golu. A Guliver suhlasim ze Kalu i Kvocera mali niekolko peknych prienikov, skoda ze tiez bez golu a tiez suhlasim ze rozohravky Koolwijka nam chybaju.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 03.12.2016 23:42:19

spoluúčasť na góloch: 1.Ket (voľný Hlohovský) & strelca nepokryl Klečšo;
2.Chovan (prečo nenahral Udehovi ktorý mal pol ihriska voľného, ale Kleščovi pri ktorom boli viacerí žilinčania?) & hlavne Kleščo (robiť ako posledný kľučky na dvoch žilinčanov?)
3.Chovan, tam netreba komentár

Chovan okrem toho vyrobil ďalší obrovský kiks, ktorý len so šťastím neskončil gólom.
Janga okrem jednej hlavičky a nejakých zo dvoch únikov opäť nič, niekto spomínal Paura na hrot, v takejto zúfalej situácii v útoku by to určite stálo za pokus.
Prekopa som si zapamätal (okrem nepresných prihrávok) iba v tom, že sa vopchal do jednej vyloženej šance Paurovi keď sa mal uhnúť, lebo Paur šiel na strelu čelom k bráne. Halgoša tu niektorí kritizovali, ale aj pri svojom najhoršom výkone zahral lepšie ako Prekop.
Kvocera asi najlepší, to je jediná dobrá správa z dneška, aspoň niekto ide formou hore, aj Kalu opäť dobre.

Rozmýšľam prečo Ševela dal takú zostavu, vychádza mi jedine to, že chcel tým ukázať že môže vedenie či fanúšikovia kritizovať hráčov ako Šemrinec, Šulek, Halgoš koľko chcú, ale ich náhrady sú oveľa horšie. Ak by to tak aj nechcel schválne :) tak sa to dnes dokázalo.
Na Trnavu to chce späť ružomberskú zostavu a ak bude Jančo zdravý, tak Paura na hrot a vyhráme :)

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 04.12.2016 10:38:14

Ja si myslim, ze posledne 3 zapasy Rk, Za a Tt su o skusani hracov, ak sa ukazu tak zostanu ak nie tak dovi dopo.

Inak si neviem vysvetlit nasadzovanie niektorych, ktori na to nemaju.

uf
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 19.08.2016 10:47:00

Príspevok od užívateľa uf » 04.12.2016 12:08:49

okrem bodov sme myslím prišli aj o vlajku s tým havinom......vie niekto niečo viac ? [smilie=boxing.gif]

ASpeto
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 28.05.2012 18:16:14

Príspevok od užívateľa ASpeto » 04.12.2016 12:54:18

uf napísal:okrem bodov sme myslím prišli aj o vlajku s tým havinom......vie niekto niečo viac ? [smilie=boxing.gif]
ak sa nemylim tak ta TG vlajka bola ukradnuta poliakmi uz davno a to konkretne po zapase s Hullom kotry sa hral v ZA..popripadne niekto z ultras ma moze opravit

uf
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 19.08.2016 10:47:00

Príspevok od užívateľa uf » 04.12.2016 14:56:50

škoda jej..... [smilie=baby.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 05.12.2016 08:06:19

Pozitívne je,že sme so Žilinou odohrali herne vyrovnanú partiu aj výkony sú v posledných zápasoch lepšie!
Ale problémy,najmä nedostatočný dôraz v koncovke a slabá obrana,ktoré nás trápia celú jeseň zostávajú...
Taktiež absencia tvorivého hráča so skúsenosťami v strede poľa...
Dúfam,že ten nový,čo ho v týždni podpísali bude v strede prínos...
Tiež mi to prišlo,že zostava bola o tom,kto zostane a kto pôjde cez zimnú prestávku,ale v tom prípade mal hrať aj Uche,lebo ten vôbec nebol preverený...
Súhlasím,že krídla hrali veľmi dobre najmä Kvocera,ale aj Skovajsa mal celkom dobré prieniky po čiare a Udeh ma zatiaľ nikdy nesklamal-ostatní škoda reči...
Chyba bolo nasadenie Chovana,ako už bolo spomínané má podiel na druhom aj treťom góle,neviem či sa aj o ňom rozhoduje,či ostane,ale je fakt,že Šemrinec nás v posledných zápasoch podržal a dobre čítal hru a žil zápasmi.
Čo sa týka Kleščíka,ja by som ho do Nemšovej neposielal,aj keď má svoj podiel na prvom aj druhom góle a mnohých iných a vysvetlím aj prečo-najmä na ňom a Šemrincovi vidím v zápasoch aj po nich Trenčianske srdiečko a dušu pre mužstvo a to sú devízy pri ktorých som ochotný odpustiť aj nejaké chyby!
Prekop je fajn chlapec aj odchovanec,ale poslal by som ho na hosťovanie,aby pravidelne hrával a"vyhral sa".
Nezávidím vedeniu a trénerom úlohu poskladať mužstvo na jarnú časť,ale treba myslieť na posledný jesenný zápas,poskladať najsilnejšiu zostavu a vyhrať v Trnave,aby sme sa vyhli záchranárskym starostiam...

PS:AJ keď som Trenčan,ale na Hapalovom mieste by som staval do brány reprezentačnej 21-tky Jakubecha,ktorý je o dve triedy lepší a istejší ako Chovan!!!
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

jon77
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 25.09.2015 05:20:11

Príspevok od užívateľa jon77 » 05.12.2016 13:06:22

Pokiaľ sa týka zápasu tak som bol prekvapený že v prvom polčase sa Žilina vlastne k ničomu nedostala. Dobre zahral z mojho pohľadu Udeh, Kalu, Kvocera, Paur, Skovajsa. Slabší výkon podal Prekop. Vcelku dobre zahral aj Ket aj napriek tomu že pri prvom gole mu ušiel Hlohovský. Inak Hlohovskému takmer nič nedovolil a Hlohovský ma upútal len gúlaním sa po zemi.Ten tretí gol čo dal a druhý gol radšej nekomentujem. Taktiež Škvarka bol dobre prikrytý. Len Káčer tam mal príliš veľa miesta. Ten výsledok bol pre nás dosť krutý. V každom prípade potrebujeme ešte záložníka lebo okrem Paura tam nemame veľa možností s potrebnou kvalitou. Prekop, Halgoš, Mikeš zatiaľ zbierajú skúsenosti. Je správne že dostávajú šancu, ale my už potrebujeme získať aj nejaké body. Som zvedavý na toho nového záložníka z Holandska Ubbika. V každom prípade ten prejav sa zlepšuje, len je zle že už aj Zlaté Moravce a Dunajská Streda zbierajú body. Pokiaľ ide o Martina Ševelu tak súčasný stav je preňho príležitosť aby sa zdokonalil ako tréner. Keby odišiel z Trenčína v budúcnosti do iného klubu tak pôjde do klubu ktorý bude mať pravdepodobne problémy. Úspešné kluby trénerov nemenia. Držím palce v Trnave.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 05.12.2016 22:31:45

Juraj napísal:... je fakt,že Šemrinec nás v posledných zápasoch podržal a dobre čítal hru a žil zápasmi.
Čo sa týka Kleščíka,ja by som ho do Nemšovej neposielal,aj keď má svoj podiel na prvom aj druhom góle a mnohých iných a vysvetlím aj prečo-najmä na ňom a Šemrincovi vidím v zápasoch aj po nich Trenčianske srdiečko a dušu pre mužstvo a to sú devízy pri ktorých som ochotný odpustiť aj nejaké chyby!...
Juraj suhlas a napokon aj Klesco hraval v poslednom case celkom dobre, vlastne aj v sobotu v prvom polcase som si vsimol ze bol dobry aj v defenzive i v ofenzive.
Ono ten prvy gol bol smolny lebo to bola vyrazena lopta kde je odraz dielom nahody a bolo tam viacero Zilincanov, pri druhom gole to mal stazene ze dostal rozohravku do presingovej pasce (ako to aj priznal protihrac Janosik zo ZA).

Takze aj v uplynulu sobotu sme svoje zlate medaile znovu posunuli dalej od Trencina o dalsi kusok hore Vahom smerom ku Ziline. Po dobrej hre predtym v Ruzomberku mi to pripadlo take experimentovanie so zostavou ako keby nam na nejakom tom bodiku nezalezalo. Ale i v sobotu znovu potesil Kvocera i Kalu. Dufam ze v TT to bude celkovo z nasej strany lepsie lebo aj po vcerajsom derby je TT na 4.priecke (a ktora este EL uplne nezarucuje) - teraz pred nami uz o 8 bodov a snad jej nedovolime ujst nam o 11 bodov.

Užívateľov profilový obrázok
sammy
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:38:24

Príspevok od užívateľa sammy » 07.12.2016 11:51:55

tiez suhlasim, ze na klescikovi a semrincovi aspon vidiet, ze im zalezi na tom, co sa deje na ihrisku. vacsina hracov to ma jaksi na salame, mam pocit, ked sa pozeram na uplnu abseciu emocii v ich prejave... keby hlohovskeho nastrelili do hlavy nasi daaavno po odpiskani, tak zahra take divadlo, ze by lietalli cervene karty. nasi este nastavia druhe lice, absolutna odovzdanost. ziadny zapal, snaha zaujat divaka ukazanim nejakej emocie. vobec nehrame timovo. dobra konstruktivna prihravka pri 16-ke supera ja ciste scifi. bala ma stale isty flek, aj ked ako striedajuci a pritom mal byt uz davno prec. dalsich par legionarov dufam tiez uz po zime neuvidime. kludne to cele prekopat, horsie to uz nebude.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 07.12.2016 12:37:59

Emocie su to, co chyba tomuto timu. A tie vleju len odchovanci. Preto Kvocera je platnejsi ako Bala. A moc emocii nevidim ani na Kaluovi. Skor divadlo. mozno by nam na konci prospelo, keby odisiel. Aj ked pred pol rokom som dufal, ze zostane a bude rast.

Mozno je problem aj to, ze legionarov uz je to zrazu vela a vytvaraju sa nigerijske skupinky?
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 08.12.2016 13:31:29

snapshot napísal:Emocie su to, co chyba tomuto timu. A tie vleju len odchovanci. Preto Kvocera je platnejsi ako Bala. A moc emocii nevidim ani na Kaluovi. Skor divadlo. mozno by nam na konci prospelo, keby odisiel. Aj ked pred pol rokom som dufal, ze zostane a bude rast.

Mozno je problem aj to, ze legionarov uz je to zrazu vela a vytvaraju sa nigerijske skupinky?
Nechcem polemizovat ci nasim niekedy chybaju emocie, ale to ze ich vleju len odchovanci s tym nesuhlasim, mozno si to tak v skutocnosti nemyslel.
Pri emociach nezalezi ani tak odkial kto pochadza ale co kto citi k svojmu timu a k svojim divakom.
Sme radi ze sme mali a mame viacero vybornych odchovancov ale sme tiez radi ze ze sme mali a mame aj vybornych legionarov.
Aj v slavnych sestdesiatich rokoch trencianskeho futbalu ked sme hrali o federalnu spicu tak vacsina slavnych hviezd zapalenych pre klub neboli odchovanci TTS, Odevy ani Jednoty.
Napokon aj terajsiu zlatu eru s dvojnasobnym double tu nezalozil byvaly odchovanec Trencina ale Den Haagu.
Alebo jeden z mnohych nedavnych pripadov - vo finale posledneho SP so Slovanom velkymi emociami vyburcoval legionar Pista Maierhofer cele muzstvo a otocili zapas.
Pamatame ake nefalsovane emocie prejavil Gino a spol. pri oslave druheho double a prikladov by mohlo byt vela.
A ked spominas Nigerijcanov - s touto krajinou mame nadstandartne vztahy - a mnohi ich hraci prejavili aj po svojom odchode dojimave emocie k nasmu klubu (napr. Fanendo, Simon, Ibi Rabiu ...) viaceri to tu vtedy v diskusiach aj napisali.
A Kalu je najlepsie kridlo nasej ligy, samozrejme napriklad Kvoceru som ja chvalil uz napr. aj v kritizovanom zapase v DS.

Napísať odpoveď