17.kolo. Ružomberok - AS Trenčín 3:3

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

17.kolo. Ružomberok - AS Trenčín 3:3

Príspevok od užívateľa Luboš » 30.10.2016 15:00:30

nedeľa 27.11. o 15,00 hod.
Naposledy upravil/-a Luboš v 27.11.2016 17:44:29, upravené celkom 2 krát.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Re: 17.kolo. Ružomberok - AS Trenčín

Príspevok od užívateľa Hamer » 26.11.2016 23:30:37

Zilina dnes v sobotu (a pred nasim nedelnym zapasom v RK) vyhrala nad Slovanom takze ma momentalne pred nami uz 24-bodovy naskok.
Ked sa na to pozrieme realne tak double sa nam tento rok stale viac vzdialuje, to ale zial bolo zrejme uz davnejsie.
Lebo aj keby sme odteraz vyhrali (co je pri nasej sucasnej forme nepravepodobne) uz vsetky nase zapasy (aj tie dva so Zilinou) tak by titul tento rok aj tak nebol realny.
To by musela navyse Zilina okrem s nami este prehrat dalsich sest zapasov - ale kedze uz odohrala 17 zapasov co uz je z 33zapasov viac ako polovica a zatial prehrala len jediny zapas - tak je to uplne nerealne.
Este aj stiahnut Podbrezovu so 17-bodovym naskokom pred nami je nerealne a mozno ani Slovan na tretom mieste so zatial 12-bodovym naskokom pred nami, i ked pri nasej zajtrajsej vyhre v RK a aj obidvoch dalsich vzajomnych zapasoch by tu sanca bola.
Ale do tretice po sebe stiahnut Slovan za seba by nam uz mocni zo zakulisia asi nedovolili.
Realne mame asi len na 4.miesto a to nam EL zarucuje len za zvlastnych okolnosti, len ak by muzstvo z 1-3 miesta v tabulke vyhralo pohar.
A este aj o to 4.miesto bude silny boj s viacerymi muzstvami napriklad aj zajtra.
My hrame v silnom Ruzomberku kde nasi chalani v pohari potesili a vyradili sme ich s troskou stastia po penaltach takze sa nam budu chciet revansovat.
Nasi nas v 2 minulych kolach nepotesili, trener DS sa dnes po ich vydretej vyhre nad MI (kde DS mala vyhodu penalty aj CK) vyjadril ze Michalovce boli tazsim superom ako TN.
Aj to by nam malo byt vystrahou na zmenu k lepsiemu ak chceme este pomyslat na EL ci cez ligu alebo cez pohar.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 27.11.2016 10:09:42

do EL sa predsa stale mozeme dostat cez slovnaft cup. tam stale sme a podla mna mame realnu sancu ho vyhrat. je to ina sutaz ako liga. nasi dvaja trhovnici zrejme prikladaju poharu vaznost, kedze zapasy EL su omnoho viac sledovane ako nasa liga a oni budu mat sancu strelit viac hracov za viac prachov. pokial ide o dnesny zapas, ten bude narocny po vsetkych strankach. napriek tomu by sme mali nejake body urvat, aby sme nezimovali s vihonom za chrbtom. idealne by bolo, ak by sme v poslednych troch zapasoch jesene ziskali tak 5-6 bodov. je ale otazne, ci je toho sucasny tim schopny.

falco
Príspevky: 298
Dátum registrácie: 05.04.2014 06:55:09

Príspevok od užívateľa falco » 27.11.2016 10:43:36

Moj tip z poslednych troch zapasov naximalne bod aj to neviem ci neprehanam [smilie=bananadance.gif]

LuckyLoser
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 15.03.2015 11:02:25

Príspevok od užívateľa LuckyLoser » 27.11.2016 11:09:25

no já sem dneska je*l dvojku.. tip 1:2 [smilie=beer2.gif]

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 27.11.2016 21:38:53

to co zas dnes bolo??? [smilie=blink.gif] dva razy vyhravame a nevyhrame? minutu po kvocerovom skvoste dostaneme trapny gol po amaterskom biliarde v nasej patke? ja na toto nemam slov. z poslednych dvoch zapasoch jesene ak ziskame bod, bude to uspech. uz aby bola zimna prestavka. [smilie=angry.gif]

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 27.11.2016 22:56:14

praveže ja som dnes bol v celku spokojny konečne sa nato dalo pozerat a vidim v tej zostave potencial nebit hlupych strat a chyb v obrane bolo by to dobre ..ta obrana je biedna veru kleščik stredal dobre momenty zo zlými neviem čoskoro bude asi čas ho vymenit už .V dnešnej zostave chýbal ešte kvalitný založnik a bolo by to zase o niečo lepsie.
AS trencin

Užívateľov profilový obrázok
havran blondak
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 01.11.2015 10:02:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa havran blondak » 28.11.2016 08:43:30

Podla mna Kvocera a konecne aj Kalu najlepsi na ihrisku.Pridavam sa nazoru ze sa na to dalo pozerat az na nasu obranu.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 28.11.2016 09:31:47

Pridávam sa k vašim pridaným názorom :) a pridávam otázku na sammyho & spol. že či za tejto všetkými spomínanej obrany, túžite stále radšej po defenzíve "keď treba", alebo radšej takýto zaujímavý zápas so 6 gólmi keď nám víťazstvo ušlo lentaktak?

Inak tiež nie som spokojný s výsledkom, mali sme jednoznačne na víťazstvo, zalúžili sme si ho proti súperovi, ktorého hlavnou taktickou variantou (ako vždy proti nám) bolo dotiahnuť loptu na našu polovicu a tam sa čo najskôr zvaliť za každú cenu s výdatnou pomocou toho zmrda Chmuru. Následne sa vo veľkom počte natrepať do našej šestnástky a skúšať šťastie z centrovaných lôpt zo štandardiek. Ružomberok [smilie=yucky.gif]

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 28.11.2016 12:38:32

Už to bolo smerom dopredu o moc lepšie, mali sme veľa šancí. Jančo je o triedu lepší ako Halgoš. Kvocera hral tiež lepšie ako hrá Bala. Akurát ten Nwofor je horší ako Janga. mne osobne sa Šulekove výkony páčia v poslednej dobe hrá lepšie a lepšie. Akurát cez Skovajsu ide v každom zápase nejaký gól, nedôsledne bráni, od svojho zranenia je zlý.
Kalu hral dobre, lebo sa nestahoval do stredu, Je škoda toho 3. góly, tam sme boli absolutne nekoncentrovaní...

Inak výkon bol za posledné zápasy najlepší. Sa mik zdá že Ševela chodí na forum...

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 28.11.2016 13:29:41

Guliver, nesúhlasím s dvomi vecami: Jančo kazil podobné percento prihrávok ako Halgoš, sú zhruba na rovnakej úrovni,
a lepšie Šulekove výkony? ak tak čiastočne v hre dopredu, vzadu to bola bieda, prvý gól bol jeho, lebo keď už sa stiahol do päťky, tak si mal brať úplne voľného hráča pri ktorom stál a ktorý dal gól.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 28.11.2016 17:17:08

Zhodou okolností zrovna obidva naše zápasy proti RK najlepšie na jeseň...
Škoda dvoch bodov,mali sme jednoznačne na 3 body...
Jančo sa mi zdá je o trošíčku lepší od Halgoša,najmä vo fyzických kontaktoch so súpermi a Halgoš v technike-kazia obaja stále dosť,ale to chce asi trpezlivosť a čas...
Aj Šulek už zosilnel v súbojoch oproti jeho začiatkom,ale v hre dozadu má stále rezervy,ale to mal aj Čogy...
Milan Kvocera-parádny gól aj asistencia na druhý-"smekám klobouk" [smilie=bow.gif]
Podobne pekný bol aj druhý gól Jakuba Paura,hral veľmi dobre,ako na začiatku po prestupe. Skovajsa slabota a Prekop ma doteraz nepresvedčil ani v jednom zápase,neviem,či mužský futbal nieje preňho ešte priveľké sústo...Kleščík strieda dobré momenty so slabšími...
Gabriel by sa mal vracať pre loptu viac dozadu,lebo niekedy si do nemoty prihrávajú so Šemrincom a mám zlý pocit,že raz to lepšie napádajúce mužstvo využije na strelenie gólu-možno už Žilina...
Šemrinec je opora v každom zápase,dobre vybieha a číta hru.
Nwofor zatiaľ toho veľa nenahral,treba ho stavať,aby ukázal,čo v ňom je,aj Janga dostal predtým dosť času a Jangu striedať,aby sa pri menšom čase v zápase viac sústredil na koncovku a dôsledné využitie svojich šancí...
Kalu sa mi zdal lepší,ako v doterajších zápasoch,ale stále neskoro prihráva a utápa sa v kľučkách...
Celkovo bola hra lepšia,ale je pravda,že domáci nás málo napádali,oveľa menej ako dunajsko-stredčania.
Zrkadlo nám nadstaví v ďalšom kole Žilina,potom skutočne uvidíme,ako na tom sme...
Moje tajné želania sú bod zo Žiliny a 3 z Trnavy...:-)
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 28.11.2016 20:12:04

uz to bolo trosicku lepsie, len udrzat koncetraciu cely zapas a 3 body mohli byt nase .. inak ma napadlo, co tak z Kvoceru spravit druheho Bera? priebojnost na tento post urcite ma a kridelnikov si tu dotiahneme urcite novych typu Kalu, Simon

jon77
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 25.09.2015 05:20:11

Príspevok od užívateľa jon77 » 29.11.2016 13:06:02

Suhlasím že ten výkon AS už bol lepší ako v predchádzajúcich zápasoch. Páčil sa mi Kvocera , ktorý jednoznačne patrí do základu. Taktiež aj ďalší ako Kalu, Paur, prípadne niektorí ďalší zahrali celkom dobre. Najväčšie obavy mám vždy keď si obranci začnú medzi sebou prihrávať a už len čakám ktorému to súper zoberie. Na Skovajsovi vidieť že hrával stopéra a občas ho to ťahá do stredu a potom zostáva celá strana prázdna.V ďalšom zápase so Žilinou uvidíme či sme sa zlepšili. Žilina hrá behavý futbal s rýchlymi kombináciami tak snáď s nimi dokážeme behať.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 29.11.2016 16:36:03


Napísať odpoveď