11.kolo. AS - Prešov 1:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 03.10.2016 13:29:26

Pišta bol podľa mňa herne slabší ako Janga, ale tým nadšením, burcovaním veľmi atmosfére tímu pomáhal, súhlasím.

Ale aj jon to výstižne napísal. Po príchode Ucheho sa Janga o svoje miesto v základe začal obávať, začal byť oveľa aktívnejší, okrem lepšej práci v poli sa aj lepšie ukazuje spoluhráčom. No včera byť na mieste Ševelu, po tej prvej spálenej šanci pri ľahkej lopte do prázdnej brány, ja by som ho okamžite striedal. Asi by to ale dobré nebolo, lebo o niekoľko minút sa konečne dravo presadil a dal gól.
Vyrovnaná konkurencia na rovnakých postoch je pri hráčoch v poli väčšinou prospešná ako aj v tomto prípade, no nie som si istý či to u nás robí dobre u brankárov, teda na poste kde je to najdôležitejšie pohodová psychika bez stresu, bez strachu len preboha neurobiť nejakú chybičku. Čo sa týka včerajšieho Igorovho výkonu, zachytal myslím dobre, zachránil veľa. Na tú situáciu pred gólom čo spomínal Guliver si nepamätám, uvidíme či to bude v zostrihu.
----
-tak už je zostrih: od Igora tam bola vidieť iba jedna chybička -slabé vyboxovanie centrovanej lopty z rohu, ale zas zachránil 2-3 góly z vyložených šancí.
Až teraz som však videl že pri góle spravil Ket dvojnásobnú chybu: predtým ako sa doslova vykašlal na strelca gólu, si nechal vziať loptu v strede ihriska. Budeme radi za návrat Šuleka.

ivanho
Príspevky: 130
Dátum registrácie: 08.01.2015 17:44:27

Príspevok od užívateľa ivanho » 03.10.2016 15:13:19

Taktiež sa pripájam a pochválim Jangu. V posledných zápasoch hrá naozaj oveľa aktívnejšie. Prítomnosť Prekopa a Uche-ho ho naštartovala.
Double je len zaciatok

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 03.10.2016 16:53:47

obrana uplne zle. to, co hrame v obrane tuto sezonu, je neuveritelne. henti zeleni im cely zapas utekali. klescik s lawrencom su neskutocne slabucki. lawrenca by som dal do stredu a klescika na lavicku. vpredu to bolo lepsie, ale co z toho, ked nevieme vyuzit sance. tu velmi chabaju gino a bero, ktori tie goly jednoducho davali. no nic, urputny boj v strede tabulky pokracuje. bojim sa, aby sme v serii vonkajsich zapasov nepadli na dno.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 03.10.2016 20:22:16

baki napísal:obrana uplne zle. to, co hrame v obrane tuto sezonu, je neuveritelne. henti zeleni im cely zapas utekali. klescik s lawrencom su neskutocne slabucki. lawrenca by som dal do stredu a klescika na lavicku. vpredu to bolo lepsie, ale co z toho, ked nevieme vyuzit sance. tu velmi chabaju gino a bero, ktori tie goly jednoducho davali. no nic, urputny boj v strede tabulky pokracuje. bojim sa, aby sme v serii vonkajsich zapasov nepadli na dno.
A tak si povedzme, koho by si posadil, ked Lawrenca das na lavicku? Gabriela alebo Halgosa?

Ja by som na lavicku dal Lawrenca a postavil Udeha/Rafaela
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 03.10.2016 21:16:37

ja by som to riesil tak, ze by som angazoval jedneho skuseneho stopera (cca 25-rocneho) a k nemu by som dal najlepsieho, ktoreho teraz na tomto poste mame (udeh). novy stoper by mohol byt pokojne aj slovak.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 03.10.2016 21:40:24

handel napísal:...Čo sa týka včerajšieho Igorovho výkonu, zachytal myslím dobre, zachránil veľa. Na tú situáciu pred gólom čo spomínal Guliver si nepamätám, uvidíme či to bude v zostrihu.
----
-tak už je zostrih: od Igora tam bola vidieť iba jedna chybička -slabé vyboxovanie centrovanej lopty z rohu, ale zas zachránil 2-3 góly z vyložených šancí...
To vyboxovanie by som ani nenazval chybickou, dal to radsej do strany (kde sme to napokon na druhy raz zachytili). Brankari ho pouzivaju ak su vo vyskoku v skrumazi a pri pade by mohli o loptu prist. Inak aj ja by som chcel nasho brankara pochvalit ze chytil 3 goly a tiez neviem co sa zasa Guliverovi na nom nepaci. Ved pred ich golom nemohol predsa vybehnut az do rohu sestnastky a prvu strelu dobre vyrazil, za dorazku uz nemohol.
Skoda tej smoly pri tych nasich dvoch tyckach a skoda tych stratenych dvoch bodov. Ukazalo sa ze nesmieme podcenit ziadne muzstvo, Presov ma sice len 6 bodov ale remizoval (a takmer vyhral) pred dvoma kolami aj na Slovane.
Jangov huzevnato vydrety gol bol pekny a aj ta druha tycka bola pekna delovka ktorej chybalo len niekolko cm. Bala mal tiez pohotovy volej ktory brankar vyrazil s velkymi problemami tesne mimo brany. Takisto velmi pekne nacentroval do peknej sance Halgosovi, dufam ze to nebolo nahodne a teda ze si Bala uz centre zlepsil.
Mozno tam mohol aj strielat ale nevadi, obidve rozhodnutia boli spravne. Inak Bala ma tiez potencial byt popri Kaluovi druhym nasim vybornym kridlom. Mohol by asi skusit viac strielat, lebo aj to mu ide ked dal na jesen za nas uz 4 goly.

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 04.10.2016 19:58:15

Ja som Semrinca pochvalil za vykon, iba som poukazal na to ze pri tom gole mohol vybehnut za tym pasom a odkopnut to, myslim si ze to zle vyhodnotil, ale tomu golu predchadzala chyba v rozohravke a nie chyba Igora....

Je pekne, ze Janga hral podla Vas dobre, ale utocnik je tam na to aby strielal goly, to je jeho praca. Janga dal sice gol z nicoho a hral dobree, ale tam kde mal dat 2 goly tak zavahal a to nas stalo 3 body. Radsej by som bol, keby hral ako Depetris, ktoreho cely zapas nieje vidno a aj tak fukne z 1 sance 2 goly.

Bala sa zlepsuje, ale stale je to slabota aj oproti Gubovi ( a ten bol náš 4. krídelník )

Nasa sila v minulom roka bola v obrane, dali sme 1 gol a s prehladom nam stacilo hrat aj na 1:0, vzdy sme to udrzali. Momentále ak nedáme 2-3 góly v zapase tak nevyhrame...

Minuly rok sme za celu sezonu stratili 18 bodov,
Tuto sezonu sme za 11 zapasov stratili uz 19 bodov,
Tak sa ospravedlnujem, ze som taký kritický [smilie=please.gif]

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 05.10.2016 08:19:21

GULIVER napísal:Je pekne, ze Janga hral podla Vas dobre, ale utocnik je tam na to aby strielal goly, to je jeho praca.
U nas id cias depetrisa sme nemali utocnika, ktory by daval takto goly. Aj to vascina hracov hrala na Depetrisa.
Dnes hrame skor cez kridla, ktore davaju goly alebo Matus este daval dorazky z druhej vlny
"Boh je laska" 1Jn 4:8

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Príspevok od užívateľa filipina » 05.10.2016 09:08:32

Axel Wers napísal:Nastal čas udeľovať tresty:

Čo gól v sieti AS, to 1 kolečko okolo Breziny. Navrhujem začať dole na Zábraní, nech si pobežia kilometer do kopca, potom cez Dušovú dolinu na Liptovskú ulicu, odtiaľ zase do kopca na Kiosk, odtiaľ na hroby partizánov a odtiaľ okolo hradu dole do mesta a na štadión.

Za remízu 1 kolečko navyše.
Za remízu s nižšie postaveným mužstvom v tabuľke 1 kolečko navyše.
Za domácu remízu s nižšie postaveným mužstvom v tabuľke 1 kolečko navyše.

Spolu - 4 kolečka okolo Breziny. Nech si prevetrajú hlavy. Vidieť, že to potrebujú.

Ak bude namiesto remízy prehra, tak ku každému kolečku treba pripočítať jedno navyše.
A začneme žať úspechy na Medzinárodnom maratóne mieru v Košicoch [smilie=bananadance.gif]
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 06.10.2016 21:48:11

snapshot napísal:
GULIVER napísal:Je pekne, ze Janga hral podla Vas dobre, ale utocnik je tam na to aby strielal goly, to je jeho praca.
U nas id cias depetrisa sme nemali utocnika, ktory by daval takto goly. Aj to vascina hracov hrala na Depetrisa.
Dnes hrame skor cez kridla, ktore davaju goly alebo Matus este daval dorazky z druhej vlny
A netreba zabudat ani na Fanenda Adiho, on sa v lete 2013 dostal do takej neuveritelnej formy, ze ked sa dostal v setnastke k lopte tak to hned hrozilo golom.
Vedel aj tvrdo a presne vystrelit z hranice sestnastky. Sypalo mu to vtedy uz v letnej ligovej priprave a potom prisla nasa prva europska sutaz.
Vdaka nemu sme doma senzacne vyradili favorizovany Göteborg 2:1 ked obidva nase goly strelil on, dal gol aj Astre Giurgiu ale cez nu sme nepresli.
Ale vtedy v lige odohral za nas len tri zapasy a dal v nich neuveritelnych 7 golov, potom sme ho zial predali do Kodane a teraz je v americkej lige MLS (dava goly i tam - v doterajsich 88 zapasoch dal 40 golov a na 7 prihral)

Napísať odpoveď