EL : AS Trenčín - Rapid Viedeň 0-4

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

bmTN
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 14.07.2014 10:27:20

Príspevok od užívateľa bmTN » 19.08.2016 13:28:43

....
Naposledy upravil/-a bmTN v 19.08.2016 19:49:27, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 19.08.2016 13:37:12

vcerajsi zapas naplnil, to co som aj ocakaval .. s Rapidom sa nemozme rovnat ani zdaleka, zapas sa zlomil po druhom gole pri nasom slusnom tlaku v uvode 2.polcasu .. chalani dreli, ale super nam nedovolil ani prd, pressing a nase straty lopt boli pricinou tejto prehry .. hracom by som nevytkol nic, hlavna prehra vsak nastala na tribunach z coho som absolutne smutny a sklamany .. aby prislo odhadom 2000 ludi na takyto zapas, co ma byt pre nas sviatkom, je maximalna hanba .. vsetky tie vyhovorky typu drahsie vstupne, neskory hraci cas, zilinsky stadion, autobusy nie su zdarma, rybnicek to tu rozpredal, su pre mna len detinske plackanie .. vy ste fanusikovia? ani ja nesuhlasim s krokmi a rozhodnutiami vedenia v poslednych mesiacoch, ale to neznamena ze sa ofuknem a sedim doma, ja posrany jadierkar z hlavnej tribuny co tam sedi zapas co zapas od cias Fabusa s Hankom, ci sa dari alebo sme v druhej lige a dostavame kefy, vzdy na zapas idem, a zapasy s europskymi timami su pre mna sviatkom a odmenou .. ked bojkot, tak to robte doma cez ligu .. vcera to mohol byt pre nas zapas sezony, ti hraci co tam behali za Rybnicka nemozu, potrebovali vas hlas a support v zlomovych chvilach a vtedy ste tam neboli, to ma najviac po vcerajsku stve

peter
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 25.06.2013 06:37:25

Bude vobec stadion?

Príspevok od užívateľa peter » 19.08.2016 13:41:17

Postoj GM a LL k uspechu v LM bol taky, ako to vyjadrili predajmi hracov.Dali nam najavo, ze im nejde o fanusika, ale svoj busines. Podla vyjadrenia cloveka blizkeho k zakulisiu, LL neprisiel da TN budovat stadion za svoje prachy. Preto doteraz co sa aj spravilo , zaplatilo Mesto Trencin 500 000 euro. 0

bmTN
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 14.07.2014 10:27:20

Príspevok od užívateľa bmTN » 19.08.2016 13:42:50

Tvoj hlas a support mali?
Skus prosim Ta definovat fanusika... dakujem

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 19.08.2016 14:11:44

hej ? a to nie je radikalizmus ? nepôjdeme, nebudeme tam, nebude fandenie, kašleme na to...to nie je radikalizmus ? dobre, tak to nazvime bojkot....a čo ako teraz sa má stať ? kedy svoj bojkot chcete ukončiť ?
na vašom mieste by som bol šťastný !!! z čoho ? že v podstate všetkým na štadione chýbate a všetkých to serie že tam nie ste, lebo bez vás to nie je ono. ani to nikdy nebude !!! chápeme sa ? takže čo nám pomôže ? Ling ? Rybníček ? nie !!! len pokora !!! hej, o tom točím !!!
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

bmTN
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 14.07.2014 10:27:20

Príspevok od užívateľa bmTN » 19.08.2016 14:24:03

môj bojkot "domácich" zápasov v Žiline je definitívny a nebude ukončený nikdy ... žiadny iný bojkot neexistuje.

Užívateľov profilový obrázok
Danny
Príspevky: 249
Dátum registrácie: 06.08.2007 07:53:52
Bydlisko: Trenčín, Juh

Príspevok od užívateľa Danny » 19.08.2016 16:02:31

bmTN - prosím Ťa a Ty máš koľko rokov ? Tvoje vety a argumenty sú úplne mimo. Niekto "Luboš" Ti tu dá racionálnu odpoveď a racionálne argumenty a Ty mu odpíšeš "o čom točíš ? " Ja sa opýtam, čo vlastne chceš Ty ??? To že ste neprišli sklamalo aj mňa. Je to vaša vec, že ste zvolili takýto štýl protestu voči niekomu kto vlastne zachránil TN futbal pred tým aby na mieste štadióna nestál už dávno Aupark. Bez LL by sme hrali ho..o a nie ligu a tobôž nie Ligu majstrov. Jednoducho si tu robí biznis a s tým sa treba zmieriť.
ďalšia vec, čo sme urobili my, ako Vy ultras s oblubov hovoríte jadierkari. No povzbudzovali sme ako sme v rámci možnosti mohli. Ale prekričať 1500 úžasne fandiacich fans Rapidu bolo nemožné. Toto bol pre mňa osobne zážitok a to som bol na všetkých zápasoch TN v pohároch za posledné roky. Hovoríš, že si tu niekto obtiera hubu, či grcá na Ultras alebo ako si to napísal. Ale hladal si niekedy chybu aj vo Vás ??? Názory typu :
ja si budem mávať s čím chem a to že ďalších 100 ľudí čo sedí za mnou nič nevidí ma nezaujíma.
ja budem hádzať petardy a dymovnice aj ked viem, že je to zakázané, veď sa mi nič nestane a ked ma zatknú, dostanem pokutu, alebo pogumujú SBS je vlastne chyba klubu, SBS a iných. A treba vyplakávať, sťažovať sa a najlepšie bojkotovať.
ďalšia vec už spomenutá TT. Nepáčilo sa Vám že na finále pohára sa nepredávali lístky len za bránu. Moja otázka znie, prečo by sa mali. Vydel si koľko ľudí nemalo záujem zdielať s Ultras jednu tribúnu. A keď sme sa my jadierkari snažili povzbudzovať tak z Ultras sektoru hned začal chorál, ale úplne iný ako ten o ktorý sa sažila jadir tribúna. čiže nebolo rozumieť ani jedno ani druhé. A potom keď si niekto opäť dovolil niečo povedať, tak prišil názor z Ultras tábora ( podľa mňa úplne hlúpy), že viesť support a určovať chorále má iba vodca kotola. Prečo sa nemôžete zapojiť do pokriku, kto už kričí 30% štadiónu.


Nečudujte sa, že ľudia sa nemajú záujem zapájať do aktivít fanclubu. Veď aj na lige v TT na nás kričali ich fans prestante trapošiť a vtedy ma to fakt ako fanúšika bolelo.
Hrdíte sa tu apolitickými názormi, antifa a podobne. To je fajn, ja s tým súhlasím. Ale prezentujem sa potom normálne a hlavne znášam následky svojich činov.
Tým, že ste neprišli ste potrestali hráčov a nie LL a Rybu. Osobne si myslím, že tým je to jedno. A možno sa ušetrí nejaká tá pokuta za dymovnicu abo nejaký pokrik voči UEFE a podobne.
Mne nerobí problém si kúpiť Vaše nálepky, alebo vo vlaku do TT prispieť na support. Ale to je tak všetko. Fandiť budem mimo sektoru Ultras.

Toto je môj názor na ľudí, Vás ultras ktorý tvoríte atmosféru na futbale, alebo sa o to aspoň snažíte. A povedzme si na rovinu, včera by bola Légia Laugarício iba zrnko v zelenom mory. Kto chcel prísť prišiel, kto chcel podporiť chalanov podporil a kto nie sedel doma a nadával tam. Ja osobne si myslím, že fanúškovanie v TN bude musieť prejsť ešte dlhú cestu aby si Ultras a jadierkari našli spoločnú cestu. čo tak sa pokúsiť o nejakú spoluprácu, vyjadrenie názorov a podanie návrhov na možné chorály ich texty a melódie. A odpoveď taký už majú SBA, TT či DS neberiem, lebo títo všetci preberajú zo Srbsa či Grécka.

bmTN
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 14.07.2014 10:27:20

Príspevok od užívateľa bmTN » 19.08.2016 17:36:32

...
Naposledy upravil/-a bmTN v 19.08.2016 19:45:38, upravené celkom 2 krát.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 19.08.2016 19:10:02

bmTN,
no tak to si uz vazne prehnal...bud tej lasky a cituj mi tu kde NEUSTÁLE KYDÁM NA VÁS ??!! cele zle chlape, cele zle... no, tak hladaj a kameňuj ma !!
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
riomare11
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 03.02.2008 20:07:59

Príspevok od užívateľa riomare11 » 19.08.2016 19:42:46

:) haha
podla mna mate pravdu obaja

kotol ma rozhukvat speaker to ano .. ale nas kotol ma 50 ludi.. plus minus 10 :)
nie je na skodu sa pridat aj ku publiku ked je v laufe .. ako si pisal hladate chyby aj na sebe :)

jasnacka ze vlajky patria na futbal ... hold ale nas kotol ma 50 ludi a ostatnym co sedia nad vami to asi vadi :) .. tazko na jednej tribune vyhoviet vsetkym

bez LL by tu bola tak druha liga mozno tretia ... takze je mi jedno ze uefa , lm , je v inom meste . futbal robit vedia a stadion dufam pride

bude tadion bude lepsie.. treba si len pockat , hadam sa ho dockame..

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 19.08.2016 21:06:02

Nadava sa nad vypredajom ale presne tak ako hovori Danny, Riomare (a niektori dalsi) - majitel LL klub z nasho mesta kedysi zachranil a svoje nemale financne prostriedky do klubu aj investoval.
A ak treba aby aj obcania tohto mesta a okolia zainvestovali do vstupenky 12-15euro a par euro za cestu do ZA na tento TOP zapas sezony tak v nasom meste a okoli sa dokaze nazbierat len 2 tisicky ludi.
TT fans sa nam opravnene smeju nad takouto navstevou, a to my na rozdiel od nich sme ziskali 2xdouble ale navstevnost Trencanov vyjadruje hrubu ignoraciu alebo nevdacnost za dosiahnute vysledky.
Ja viem teraz su aj dovolenky a inym sa nedalo z nejakych objektivnych pricin ale velka cast je tych pohodlnych co sedeli pri TV (a to plati aj v lige a pochybujem ze novy stadion navstevy v lige radikalne zlepsi, ale rad by som sa v tomto mylil).
Inak to sme si vobec nemuseli prenajimat taky velky stadion v ZA, stacil by aj mensi a iste lacnejsi napr. v SE, MY alebo v ZM (ked vraj ani Dubnica nevyhovuje).

A este k tym vernym co sa zucastnili, ono sa najma pri nasom silnom zaciatku druheho polcasu aj povzbudzovalo (napr. "druha strana odpoveda..." - medzi tribunami).
Nevyhodou bolo vsak na rozdiel od Rakusanov to ze nasi fans neboli v jednej velkej skupine ale pokupovali si listky do roznych casti stadiona.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 19.08.2016 21:47:15

A este nieco k zapasu - zacinalo to uz blbym losovanim v UEFA ked sme znova museli zacinat doma (a nema to vraj nic spolocne s nasadenim).
Zacat vonku (a odvetu mat doma) ked sa superi este len spoznavaju je nielen pre nas velka vyhoda - my sme obidva taketo dvojzapasy s Goteborgom a Ljubljanou vyuzili.
Kym opacne so zaciatkom doma sme postupili len jediny krat s Novym Sadom (s odrenymi usami v odvete).
Tie losovania kto bude zacinat vonku/doma su akesi čudné, my sme mali z nasich 8 dvojzapasov v EL a LM len 2 so zaciatkom vonku !

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 19.08.2016 22:00:47

Losovania pozeram v priamom prenose. Je to cisto nahoda stastie/nestastie.

Je to velka nevyhoda zacinat vonku, svata pravda.

Musime vediet hrat aj s rozumom, s Legiou sme tak hrali, s Rapidom nie. Ale nasa hra stoji na nasej #10. Ak nehra ibi, nasa hra je bez myslienky a na nahodu. Po odchode Ryana sme zavisly od Ibiho. Ked tu bol Ryan tak tomu dal myslienku. Po jeho odchode je na to uz len Ibi a ked je Ibi zraneny, sme s prepacenim v prdeli...

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 21.08.2016 10:25:27

Napriek našim dvom double a správne nadstavenou filozofiou udržateľnosti sme stále malý klub z malého mesta s obmedzenými finančnými možnosťami a malou fanúšikovskou základňou,tak preboha nebuďme ako Slovač večne bola každý proti každému,ale držme konečne všetci spolu!!!
Večer všetci spolu za AS,lebo je to veľmi dôležitý zápas!!!
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 24.08.2016 13:37:33

GULIVER napísal:Losovania pozeram v priamom prenose. Je to cisto nahoda stastie/nestastie.

Je to velka nevyhoda zacinat vonku, svata pravda...
Ved ano a nie je to vyhovorka lebo boli lepsi ale veru kazdy uzna ze zacat vonku je dobra vyhoda, skoda ze my sme aj teraz mali 2x po sebe proti silnym superom tuto nevyhodu.
Vedia to aj v hokeji, v play off takto zvyhodnuju tie muzstva ktore v zakladnej casti skoncili vyssie a motivovali ich aj takto uz v zakladnej casti.
Pri AS Trencin v europskych sutaziach pomer 6 nevyhodnych zaciatkov doma ku 2 vyhodnym vonku je aj pri nahodnom losovani statisticky malo pravdepodobny.
Bolo by zaujimave zistit ake su vysledky losovani aj s tymito kriteriami, ale co ja viem tak minulorocny vitaz UEFA Sevilla zacinal semifinale, stvrtfinale aj osemfinale (t.j. 3x po sebe) stale vyhodne vonku.
Malo by byt v zaujme UEFA aby pri losovani zohladnila aj toto dolezite kriterium najma ked si spomenieme na Blatterovu vycitku na ich stranu ze manipulovali s teplymi a studenymi loptickami :-)
https://sport.aktualne.cz/fotbal/byvaly ... 590604f2e/

Napísať odpoveď