LM : AS Trenčín - Olimpija Ľubľana 2:3

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 20.07.2016 21:09:41

Fasnúť v dvojzápase v predkole LM 6 gólov a postúpiť, vie asi len AS Trenčín.

Som rád za postup, aj keď po priebežnom stave 2:0 som čakal viac.

S Legiou to bude ťažké, ale ak by sme vyleteli (čo vyletíme), tak nás čaká ešte dvojzápas o EL a tam to hádam bude menej náročné.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

falco
Príspevky: 298
Dátum registrácie: 05.04.2014 06:55:09

Príspevok od užívateľa falco » 20.07.2016 21:10:51

Ale zachranil nam postup na koniec [smilie=bananadance.gif]

benci12
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 08.08.2007 20:01:52

Príspevok od užívateľa benci12 » 20.07.2016 21:11:37

kratke zhrnutie: teší postup.
Každopádne s týmto mužstvom nemôžeme hrať ďalej v Európe. Dovolím si povedať, že máme najslabšie mužstvo za posledné roky a to máme ešte na odchode dvoch klúčových hráčov. Lavičku prakticky nemáme a to ideme hrať na troch frontoch.
Tešme sa z postupu a verím tomu, že kompetentní zapracujú na posilach, nakolko hráme minimálne ďalšie 4 ťažké zápasy v EU a nie je myslitelné, aby sme hrali všetko s tými istými hráčmi.

Užívateľov profilový obrázok
mattpro
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 16.03.2008 17:38:53
Bydlisko: no dá sa povedať že Praha
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mattpro » 20.07.2016 21:20:14

Axel Wers napísal:Fasnúť v dvojzápase v predkole LM 6 gólov a postúpiť, vie asi len AS Trenčín.

Som rád za postup, aj keď po priebežnom stave 2:0 som čakal viac.

S Legiou to bude ťažké, ale ak by sme vyleteli (čo vyletíme), tak nás čaká ešte dvojzápas o EL a tam to hádam bude menej náročné.
Si asi nevidel, čo nám hrozí v play off EL, že? :D
Alkmaar
PAOK
Monaco
Lille
St. Etienne
Krasnodar
Spartak Moskva
Hertha Berlin
West Ham United
Panathinaikos

Najslabšie tam je asi na výber z:
Rijeka
Maribor
Midtyjland
Liberec

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 20.07.2016 21:29:18

Tak to bolo tesne. Velka gratulacia k postupu a k dalsim min.4 zapasom v Europe.

Vsetci ale videli na com treba popracovat. Dnes Kalu klobuk dole, hra na urovni Simona. Je to velky klenot a to ma este len 18. [smilie=bow.gif]

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 20.07.2016 21:32:41

Zase sme skoro stratili vyhraty zapas ..takto sa neda hrat dalej.Treba posily hotovych hrácou aspon 2 ale za tyzden neviem ci stihneme niečo pochybujem .Takže neviem ako dalej.
Šulek a semrinec zase chyby ktore nam skoro stratili postup.
AS trencin

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 20.07.2016 22:33:39

Na Suleka by som sa nehneval, dobre spravil kiks a dostali sme 2 gol a Semrinec ma o 9 rokov viac, ma byt lider v muzstve a hentake skolacke chyby? Ved nam skoro prehral zapas.

Diks mal pekne centre a vidiet, ze tam isiel hrat s rozumom, zakopavat lopty, ale tiez trochu moc vyklusava na to, ze bol cerstvy hrac.

Kalu klobuk dole. Detto Janga sa snazil, kym kridla zbiehali.

Bero ten ma sil za dvoch, este jeden polcas by kludne dal mam pocit. Klescik a Skovajsa (nebyt toho, ze sa so Semrincom nedohodli pri 3 gole aj ked to je brankarova lopta) vyborne. Klescik behal, pokryval velku cast ihriska.

Casom sa vytratil Holubek. Dufam, ze Lawrence bude pripraveny hrat proti Legii.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 20.07.2016 23:19:04

Chalani vdaka za postup a za obetavy vykon. Igor nam vychytal postup lebo okrem predchadzajucich sanci aj este v 93.minute skvele zachranil tutovku pred Slovincami. Za goly urcite nemoze, prvy center nebol v pätke, druhy bol z uniku a treti padacik (ktory sa zdal ze ide mimo) podcenil skor stoper ako brankar. Na stadione som nepocul ani jedneho fans vytykat nieco Igorovi a ani nikto z partie co sme tam boli, zato na diskusii uz zopar prispevkarov zasa pindalo. Slovinci vobec nie su slabe muzstvo a preto dokazali urobit v obidvoch zapasoch dramu.
Dufam ze mame sancu aj proti Legii, ich liga vzbudzuje respekt ale aj iny klub z mensej bosnianskej ligy ju teraz potrapil.
Naposledy upravil/-a Hamer v 20.07.2016 23:20:00, upravené celkom 1 krát.

LuckyLoser
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 15.03.2015 11:02:25

Príspevok od užívateľa LuckyLoser » 20.07.2016 23:19:28

no toto bylo přesně jak my minulý rok se Steaua.. nakonec igor musel v nastavení chytat tutovku na 2:4 .. to ho neomlouvá však u zbyku golů.. já nevim .. ta obrana nezahrála až tak špatně ale aj tak dostaneme tři goly.. madu nalevo nehoří.. stopeři zahráli velice dobře a stejně neudržíme nulu snad v žádném zápase.. Šulek hraje pozičně hrozně špatně.. je to o HRUBÝCH chybách jednotlivců a to by si měli v LM odpustit!!! ... hra dopředu solidní.. smíšené pocity.. štastný za postup..

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 20.07.2016 23:22:16

Najdôležitejšie že to dopadlo dobre. No keď si predstavím stav 0:4 po 30 minútach v prvom zápase, tak takýto celkový priebeh dvojzápasu by nenarežíroval ani Hitchcock.
To neuveriteľné zdramatizovanie má pár výhod,
pre hráčov: verím že po Ľubľani už žiadny zápas pri žiadnom stave nepodcenia a nebudú si istí že sa už nič nemôže prihodiť, to je cenná skúsenosť
pre fanúšikov: žiadny zápas pri žiadnom stave už nebude pre nás nudou :) hráči nás naučili že si budeme s napätím obhrýzať nechty a obávať sa o výsledok aj za priaznivého stavu 5:0 :)

Výkony: najlepší počas celého zápasu bol jednoznačne Kalu. Rabiu, Bero aj Holub makali ale občas mali aj slabšie momenty. S Jangom som bol prvý raz celkom spokojný - ale len v 1.polčase.
Chyby v obrane vyzerali niekedy hrozne, ale ako som tu už spomínal, pri našom otvorenom spôsobe hry to majú veľmi ťažké, napríklad oproti obrancom v betonárskych mužstvách. Podiel viny Šemrinca na góloch si teraz netrúfam povedať, musím si to pozrieť ešte raz v zostrihu.

Ako to bude onedlho prebiehať s Legiou, nedokážem absolútne odhadovať. Ak by sme dokázali hrať dlhší čas tak ako sme hrali v oboch zápasoch v prvej polhodine + ak by obrana našla viac sebavedomia, istoty i sústredenia, tak môžeme cez nich aj postúpiť.

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 20.07.2016 23:44:33

velka gratulacia timu k zasluzenemu postupu a novemu historickemu milniku nasho klubu [smilie=beer2.gif] .. zapas mohol byt zvladnuty v klude a s prehladom a do 40. min tomu tak bolo .. musime popracovat na obrane a zabranit tymto hlupym stratam koncentracie, ked vyhravame .. v LM sa toto okamzite tresta, videli sme to dnes, hned dva goly do satne, videli sme to aj minule, opat dva goly do satne .. taketo oddychove minuty si mozme dovolit u nas v lige ale nie v Europe, tu treba zabrat a mozme rozmyslat aj o vyssich cieloch .. tesim sa na Legiu a na jej fans, uzime si tento zapas, bol by som rad ak by sme ukazali ze postup nebol stastny ale jasne zasluzeny, takze verim vo vyrovnane zapasy, favorit je jasny, my mozme len prekvapit a urobit si dobre meno .. ocakavam stale posilnenie muzstva, pokial si chceme zahrat aspon skupinu EL

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 21.07.2016 00:02:23

ach jaj, ach jaj, ta obrana. [smilie=angry.gif]

lavicka je strasne slaba a nevyvazena. mali sme stastie, ze vyvoj zapasu vyzadoval defenzivne striedania. ak by sme potrebovali busit do supera, tak by tam sevela dal diksa a skoncili by sme. netreba zabudat, ze trofeje nam vyhrala okrem ineho aj silna lavicka. ked som v zaverecnych minutach videl, ako "utoci" dvojka rafo - udeh, tak som mal dost.

nemam rad zapasy, kde horia obrany a pada vela zbytocnych golov. oba tieto take boli. semrinec + klescik je vybusny koktejl. hlavne semrinec strieda fantasticke momenty so skolackymi chybami a v poslednom case prevazuju tie skolacke chyby. mali sme velke stastie, ktore nam minuly rok chybalo. treba hlavne doplnit kader, lebo v europe nic nespravime. dnes som v autobuse pocul, ze bero urcite odchadza do trabzonsporu. ak je to skutocne tak, je tu dalsi obrovsky problem.

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 21.07.2016 07:07:35

Baki, tiez som pocul ze do piatku by mal odist. Odisli nam dobre 3 kridla (Schet, Guba, Gino), a je vidno ze Bala a aj Diks ešte nemaju na to byt v zaklade. Takže všetko ide cez stranu kde je Kalu. Potesil Holub, zahral dobre na DZ. U nas je problem, ze nema kto hru ukludnit ked treba, v tomto bol Kollwijk výborny. Treba urychlene zapracovat Udeha alebo Rafaela, su to velkí a silní chlapi, naši stopéri niesú zlí, ale su strasne slabí v hlavickach, v osobných súbojoch a hlavne pri nasich standartkach. Sulek musí zapracovat na pozičnej hre, to je pre obrancu jedna z najdolezitejsich veci, takisto treba niekoho skusit za Madu-a kedže ide do RIA a s Légiou odvetu nebude hrat a prvy zapas je otazny. Semrinec musi popracovat na centroch, v ostatnom je dobry, ale kedze mame nízkych hracov, musi muzstvu pomahat pri centroch a byt isty vo vzduchu.

Inak ta nasa lavička [smilie=axe.gif]

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Príspevok od užívateľa filipina » 21.07.2016 07:35:01

Otrasssssss !! Keby mi niekto pred zápasom povedal, že predvedieme to isté čo pred týždňom - neverím. Ale vidím, že naše "schopnosti" siahajú do nekonečna [smilie=axe.gif] . Vďaka za postup, ale ďalšie zápasy v Európe vidím tragicky.
A tak ako to bolo už povedané - dostať šestku v 2 zápasoch od slabučkého súpera o niečom hovorí .......... o talentoch a lá Šulek radšej pomlčím, Igor takisto strašne nevyrovnane - raz fantasticky - raz do prípravky ( a aj tam by ho do .....i). Jasné zrkadlo, že káder výrazne oslabil, absolútne chýba niekto skúsený, kto by podržal loptu, pozdvihol hráčov ....... A tak ako som už spomínal, absolútne bezkonkurenčná lavička v prípade výpadkov zo základu bude hrúza.
Ale celkovo EU poháre pre SVK mužstvá - nielen my - ukazujú na slabučkú úroveň našej tipovacej ligy a akonáhle príde ku konfrontácii spoza hraníc - je zle [smilie=angry.gif] .
P.S. A to som si naivne myslel, že vylepšíme SVK koeficient pre nasadenie ....
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 21.07.2016 07:45:15

vyjadrenie Sevelu;

„Na ďalšie predkolo Ligy majstrov môžeme dopísať ešte ďalších hráčov. Máme tu Jeffreyho Keta (na poziciu DZ ) z Holandska, ktorý nebol ešte papierovo vybavený. Máme tu aj mladých hráčov, lenže to sú 18-roční chalani, ktorí sa prišli k nám ešte len 'učiť' futbal a aj v stredu ste mohli vidieť, že na lavičke bol Jamarro, ktorý aj nastúpil. Bol profi futbalista, lenže sálovkár, takže mohol hrávať len štvrtú ligu. Nemôžeme teda od neho čakať zázraky. Mali sme tam mladého Janča, Erika Prekopa z dorastu, Richtarech a, samozrejme, dvaja 'hromotĺci' Rafael a Maduka, ktorí sú takisto stále ešte len mladí chalani. Bol by som možno vďačný aj za skúsenejších, ktorí napríklad odišli, ale mám tu tých futbalistov, ktorých mám a musím s nimi pracovať a pripraviť ich čo najlepšie.“

celkom frustrácia z jeho vyjadrení.

Napísať odpoveď