ME vo futbale: SVK - Wales 1:2

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

ME vo futbale: SVK - Wales 1:2

Príspevok od užívateľa Luboš » 08.06.2016 05:36:58

Sem....
Naposledy upravil/-a Luboš v 11.06.2016 18:58:04, upravené celkom 2 krát.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 09.06.2016 11:55:23

Ale ked som to ja hovoril, tak nikto nepocuval, az to musel povedat 442

"Navyše je tu skutočnosť, že najmladší stabilne hrajúci člen obrannej formácie Peter Pekarík má takmer 30 rokov. Je pravda, že im nebudú chýbať skúsenosti, no je otázne, či si všetci obrancovia dokážu udržať vrcholnú formu počas celého turnaja."

http://sport.aktuality.sk/c/220336/anal ... ta-obrana-
problem-s-utokom/
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 11.06.2016 10:43:57

dnes je na programe nas prvy zapas. napriek tomu, ze trener je ten, kto je, je to predsa reprezentacia. vzdy som jej fandil a budem aj teraz s vierou, ze kapurkar po turnaji nebude mat inu moznost, len tim omladit. snad si niektori (pecovsky, sestak, mucha, salata & co.) vstupia do svedomia a uznaju, ze na to nemaju a ukoncia reprezentacnu karieru. pochopitelne, nikto z fans nasho klubu nemoze kapurkara respektovat a ani ho uznavat, lebo historia sa neda oklamat. k dnesnemu zapasu je mozne napisat to, ze ak nevyhrame, nemozeme pomyslat na postup zo skupiny. britskou aroganciou napumpovany wales je porazitelny, aj ked sa neporazi sam. bale je osamoterny. ostatni su lavickari alebo hraju v slabsich kluboch BPL. balea treba zdvojovat a behat s nim. podla mna su dnes tri body realne.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 11.06.2016 14:14:37

Rozmýšľal som nad tým či im fandiť či nie a ja som dospel k tomuto názoru:
pokiaľ je šanca že tú paranoickú a zákernú škodnú slovenského futbalu vyrazia - pri všetkých troch našich debakloch, tak to bude najlepšia možnosť čo sa môže stať - v záujme budúcnosti slovenského futbalu a účasti na nasledujúcej významnejšej súťaži - majstrovstvách sveta. No ak prvý zápas vyhráme a bude teda jasné, že paranoik tam stvrdne ďaľšie roky, tak v nasledujúcich zápasoch im budem fandiť - teda hráčom, lebo niektorí sú fakt dobrí a im by som úspech doprial, aj keď sa s nimi zvezie nezaslúžene ten pako.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 11.06.2016 15:35:01

Baki aj handel, som rad ze ste nacrtli tuto temu, nas Trencanov poburila pri nominacii velka spinavost voci Trencinu a zaroven rarita ze ako jediny majster svojej krajiny (uz dvojnasobny a predtym este vicemajster) nemame na ME svojho reprezentanta.
Nie ze by sme nemali koho, ved exTrencan Stano Lobotka bol reziser velmi silneho muzstva 21 ktore uspesne konkurovalo tym najlepsim europskym muzstvam.
Na rozdiel od Dudu ale k seniorom nepresiel ani len do sirsieho vyberu !
A samozrejme terajsie nespravodlive nenominovanie mladeho nadejneho trencianskeho strednopoliara - 2. najlepsieho strelca i 2.najproduktivnejsieho hraca sutaze.
Dal 15 golov i 8 asistencii (hned po nasom vybornom legionarovi Ginovi) a aj v priprave proti Gruzinsku presvedcil.
To ani nespominam ze Cogyho, hned ako v jeseni dostal pauzu v TN tak stiahol zo sirsej nominacie a pritom v tejto konecnej nominacii je viacero inych hracov z lavicky u ktorych mu herna pauza nevadila.
Ale nie je to zial len v Kozakovi lebo jeho nariadeni mu to toleruju a zda sa ze im to tak vyhovuje - a Trencin odstrihli od zasluzeneho a vysokeho financneho prispevku za reprezentatov.
Ked nemozu na ihrisku tak to zariadia mimo ihriska.
Mimochodom aj na tie ihriska (stadiony) dostali traja nasi priami konkurenti (i jeden druholigista) vyssie prispevky (2 z nich az mnohonasobne vyssie).
Takto sa bude dat len tazko presadit sportovymi vykonmi.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 11.06.2016 16:50:29

hamer, zabudol si na depetrisa, ktory na priek tomu, ze odohral v lige cca tristvrte sezony, stal sa druhym najlepsim strelcom a mozno najlepsim hrotakom v lige. reprezentacia? vittek, jakubko, nemec. [smilie=axe.gif]
napriek tomu vsetkemu reprezentacii fandim, aj ked to nie je tak spontanne ako v minulosti. aj po odchode fosilií to nebudu mat matus so stanom jednoduche. su tam hrosovsky, gregus, duda a tamta nova generacia fajacov. podla mna sa nasi presadia az po kapurkarovom odchode, ktory je dnes v nedohladne. bolo by dobre, ak by sa stal novym trenerom acka hapal. snad ho susedia kovacikovi nevyfuknu ako vrbu. hapal ma stana a matusa ako nosnych hracov a nie je dovod, aby to tak nebolo aj v acku. alebo sevela?

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 11.06.2016 18:54:37

tak zatiaľ to vychádza ;)

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 11.06.2016 19:00:00

no, neviem, hrali sme, šance sme nepremieňali....... ale ten rozhodca je fakt K.O.K.O.T. nemôžem si pomôcť. [smilie=axe.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 11.06.2016 19:34:18

tak, dnesny zapas nam nazorne ukazal, ze archaicky styl hry a la matejovce nad hornadom na vrcholne podujatie nestaci. prehrali sme s najslabsim timom skupiny, takze postup je viac-menej uz len v teoretickej rovine. nasa stara obrana total recall prepadla. ti styria uz jednoducho nestihaju. su stari a pomali. zhorel aj fajac hrosovsky a duda okrem toho golu tiez nic. treba noveho trenera v novej ere. mozno raz by nim mohol byt sevela.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 11.06.2016 20:55:06

Fandil som hracom, nie timu, lebo je tam notorik tak ako vacsina z nas.

KOnecne sme jasne videli, ze niektori tam fakt isli za zasluhy.

Ale na jednu stranu je to dobre, prislo vytriezvenie, prvy polcas sme nevedeli si nahrat v stede.

To co nas zdobilo za Weissa, kridelne pristory, su potlacene, vsetko sa to tlaci cez hamsika, ktory hra vzadu, v strede vpredu a potom nevladze

Najviac ma hneval komentator po gole na 1:1 uz sme isli na vitazstvo, po 3 body a vyhrat.

Ide sa na dalsi zapas.

Inak Makovi zapas vobec nevysiel, Nemec nemal lopty, ked prisla jedna hned to bola zrdka no a Duda po gole zmizol.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 11.06.2016 21:55:55

A ani na rozhodcov by som sa nevyhovaral, zapas urcite neovplyvnili, bodaj by takto piskali nas zapas doma proti Steaue to by sme postupili ale vtedy sa komentator nerozculoval.
Alebo v lige, my sme karty dostavali za ine blbosti a okrem toho SFZ urobil dalsiu neuveritelnu vec - na ME poslal vykvet Slyska na ktoreho ma takmer kazdy v SK svoj nazor, videli sme naposledy tie ofsajdikove goly s TT.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 11.06.2016 22:34:20

Inak uz som pisal ze je rarita (a arogancia) ze Trencin ako jediny majster zo vsetkych tymov na ME nema v reprezentacii svojho zastupcu.
Pozrime sa zatial len na vcerajsie i dnesne muzstva z ME kolko je tam reprezentantov z majstrovskeho celku danej krajiny.
FRANCUZSKO ktore ma vela hracov v inych spickovych ligach a hoci jeho majster PSG ma az 17 legionarov (z 32 hracov) si nedovolilo nenominovat hraca majstra.
Takze Blaise Matuidi od francuzskeho majstra bol v nominacii a aj vcera hral proti Rumunsku.
Za RUMUNSKO boli nominovani dokonca az traja hraci (Lung, Gaman, Alibec) ich majstra Astra Giurgiu (Lung a Gaman spolu s reprezentatami Popa a Stanciu zo Steaui uz hrali aj proti AS Trencin v EL i LM).
SVAJCIARSKO ma popri mnohych hracoch v silnych zahranicnych ligach aj 2 hracov Langa a Emboleho z majstrovskeho FC Basel (Bazilej).
ALBANSKO ma popri takmer vsetkych hracoch zo zahranicnych lig aj jedneho reprezentanta (Shehi) z majstrovskeho Korce.
WALES ma sice svoju poloprofesionalnu ligu na nizsej urovni ale najlepsie waleske kluby hravaju v anglickych sutaziach - najlepsim waleskym klubom je Swansea v Premier league a z nej su 2 waleski reprezentanti (Taylor a Wiliams)
SLOVENSKO pod Kozakom ma z majstrovskeho Trencina ako vieme nespravodlivu 0 hracov.
ANGLICKO ma v silnej konkurencii aj jedneho hraca z noveho majstrovskeho Leicesteru - Vardyho.
RUSKO ma v nominacii az 7 hracov z majstrovskeho CSKA.

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 12.06.2016 10:16:49

A koho tam mal zobrat? Brankarsky post asi nie, z obrany tazko niekoho vybrat, zaloha az na bera (v repre najsilnejsi post) ziadna a v utoku nikto...
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 12.06.2016 12:21:31

Musu napísal:A koho tam mal zobrat? Brankarsky post asi nie, z obrany tazko niekoho vybrat, zaloha az na bera (v repre najsilnejsi post) ziadna a v utoku nikto...
jednoznacne bera tam zobrat mal. aj vcera taky hrac chybal. bolo ich treba "roztrhat" a kapurkovci to nedokazali, lebo su bud stari a pomali alebo nemaju formu a su tam za zasluhy.

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 12.06.2016 12:24:18

Musu ma pravdu. Na Berovom mieste Hamsik a Duda, ktori hraju lepsie ligy a maju viac skusenosti. Z ligy jedine Zrelak. Nikto iny. Hrosovsky je vyborny a aj skusenosti ma nejake uz a hral ako pripo*raty, nasi este ani nazivo nevideli taky stadion a pochybujem ze by to zvladli.

Napísať odpoveď