31. kolo : Slovan BA - AS Trenčín 0:4

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 11.05.2016 16:59:10

Hamer napísal:My vacsinou nekupujeme hotovych hracov ktori okamzite mozu nastupit ale vacsinou sa az u nas vypracuju.
teraz musime, lebo schet bol "hotovy". niekto napr. v holandsku okolo 25 rokov sa snad najde.

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 11.05.2016 18:04:16

osobne myslim, ze pripadne odchody sa budu realizovat az po vypadnuti z europskych sutazi, asi kazdy nas hrac si chce s nami este tuto cestu prejst, to by musela prist velmi silna ponuka, ktorej sa odolat neda .. a na druhu stranu pevne verim v dake slusne posilnenie este pred 2. predkolom, minimalne hrotak (Depetris) a urcite posilnit obranu .. po vypadnuti ratam s odchodmi Matusa, Gina a zrejme aj Ibi + Madu .. Stefan a Ryan koncia so zmluvami, tak snad predlzi aspon Ryan

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 11.05.2016 19:35:45

Axel Wers napísal: A v noci? Žiadne terno, križovatka je slabo osvetlené (ak vôbec!!!) a tie autá, čo sa ženú zo svahu, vodičov, ktorí potrebujú odbočiť, len oslňujú. Proste, kto tadiaľ chodí, vie, že tá celá križovatka je na hovno!
Ak je to tá za Turnou pri Kvete,tak tá nieje osvetlená vôbec,chodím tadiaľ z poobednej...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Fanof
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 07.08.2015 22:44:23

Príspevok od užívateľa Fanof » 12.05.2016 07:54:08

Popri rieseniu problemov ohladne Mitchella aj nieco na na zlepsenie nalady. Vcera sa hralo kompletne kolo v Slovinsku a Maribor doma prekvapujuco pukol s Velenje. Olimpija vyhrala vonku a odputala sa tak na 3 body. Ostavaju tam 2 kola do konca, tak verim, ze si to Olimpija uz postrazi. Tym padom by sa SLO zastupca v LM nedostal pred nas, pretoze ma mensi koeficient.
V Izraeli to tiez uz vyzera na Hapoel Beer Sheva (5 bodov naskok pred Mac.TA), ti nas tiez nepredbehnu.
Este treba potlacit v Moldavsku Daciu Kisinev. Ostavaju tam 2 kola a su prvi len o skore/vzajomny zapas pred Sheriffom. Pripadne keby to Legia posrala v poslednom kole, to by nam tiez pomohlo.

Podla mna to vyzera dost nadejne s nasim nasadenim v 2.predkole LM.

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 12.05.2016 09:17:42

To je výborné, stačia nám 2 možnosti z týchto 3 keď sa podaria a sme nasadení, dúfam že to dobre dopadne. Legia mňže byt v pohode majster, s nimi sa ani nerátalo, že ligu nevyhrajú. [smilie=beer2.gif]

ivanho
Príspevky: 130
Dátum registrácie: 08.01.2015 17:44:27

Príspevok od užívateľa ivanho » 12.05.2016 18:40:03

Double je len zaciatok

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 12.05.2016 18:48:01

schet sa nema k comu priznavat. vpalil do ineho auta, chytili ho, nafukal. nie je o com. mozno je okamzity vyhadzov tvrdy, ale nevieme, aka je v tomto smere disciplina v time. mozno to urobili viaceri a vedenie ich chcelo vystrasit.

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 12.05.2016 19:37:09

Juraj napísal:Ak je to tá za Turnou pri Kvete,tak tá nieje osvetlená vôbec,chodím tadiaľ z poobednej...
Zdá sa mi, že na začiatku Stankoviec je nejaký veľkoobchod s kvetmi alebo čo to je, tak hej, je to tá križovatka smerom do Turnej.
baki napísal:mozno je okamzity vyhadzov tvrdy
Okamžitý vyhadzov bol tvrdý, ale ak klub mieni v tíme držať sparťanskú výchovu a poriadok, tak to bolo jediné riešenie. Aj keď je Scheta škoda.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 13.05.2016 14:15:09

ivanho napísal:http://zpravy.idnes.cz/statni-zastupite ... _krimi_cen

http://sport.tn.nova.cz/clanek/pred-sou ... losti.html

Limbersky je napriek tomu v repre .. práve dávali na Nove
Diky za link, na suvislosti s Limberskym som si spomenul aj ja.
On vsak na rozdiel od Scheta chcel z miesta nehody utiect a vraj sa vyhrazal aj policajtom.
http://praha.idnes.cz/opily-ridic-nabou ... zpravy_bur
...Z místa nehody se snažil utéct, policistům po zadržení vyhrožoval. Byl opilý, policistům nadýchal přes 1,5 promile...
Jeho klub Plzen tiez majster ako TN a aj tiez s mnohymi neprajnikmi vo svojej krajine vsak tlakom medii nepodlahol a tohto hraca nevyhodil.
Dokonca o 4 dni znovu hral a oslavu svojho golu nevhodne napodobnil jazdou za volantom.
http://fotbal.idnes.cz/fotbalista-david ... fotbal_pes
...Limberský oslavil gól čtyři dny po autonehodě napodobováním řízení...

Schet na rozdiel od Limberskeho nafukal nielenze menej ale aj dovod alkoholu bol asi uplny.
Schet pil totiz na akcii zorganizovanej klubom po oslave majstrovskeho matchballu z Bratislavy.
Toto bola pre viacero chalanov a aj pre neho vynimocna jednorazova udalost.
Samozrejme ze mu nikto potom nekazal sadnut za volant a co sa stalo je zle a urcite to uz nikdy nebude chciet zopakovat.
Ale tato jedinecna oslava by mala byt aspon trochu polahcujuca okolnost zo strany reakcie klubu.
Navyse v jeho krajine je tolerovanych 0,5 promile (a on u nas nie je este dlho) tak nasledky mohol podcenit (co bolo samozrejme velmi nespravne).
Po nehode hned ako to bolo mozne sa aj s pokorou ospravedlnil za svoj cin.

Preto som ja tiez cakal ze podobne ako Plzen (alebo aj ine zahranicne kluby v podobnych pripadoch) hracovi nedaju okamzitu vypoved.
Argumenty ze je to na vystrahu ostatnym mladym podla mna nie su spravne, taketo pripady nediscipliny sa v nasom klube v sucasnosti iste nevyskytuju a aj preto sme vyhrali double x double.
Aj byvaly hrac Cogy v linku (ktory tu uz niekde bol) v ceskych mediach spomina :
...A stejně důležitá byla disciplína. Například večerku jsme měli v jedenáct. Trenčín je malé město, a když vyhráváš, tak tě lidé znají. Nebyla šance, že by ses o půl dvanácté v noci procházel po městě a druhý den už o tom v klubu nevěděli. Ale tak je to podle mě správné. Bez disciplíny nikdy nic nevyhraješ...
http://www.bohemians.cz/clanek/17588/pe ... -ligu.aspx

Podla mojho nazoru bolo toto tvrde rozhodnutie ako to tu uz niekto nazval "marketingove" aby na AS nezostal nahodou nejaky šrám.
A nebolo to mozno ani tak zo strany majitela, lebo tema schetovej havarie nerezonovala v holandskych ale v slovenskych mediach.

Užívateľov profilový obrázok
mattpro
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 16.03.2008 17:38:53
Bydlisko: no dá sa povedať že Praha
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mattpro » 13.05.2016 15:23:19

Je tam jeden zásadný rozdiel - Limberský nikoho nezranil.

Schet poslal do nemocnice dalších ľudí.

ivanho
Príspevky: 130
Dátum registrácie: 08.01.2015 17:44:27

Príspevok od užívateľa ivanho » 13.05.2016 17:30:12

Hamer dobre si to napísal, mám rovnaký názor na túto udalosť .. na rozdiel od Scheta sa napr. Limbersky nekajal ale ešte si z toho robil aj srandu tou oslavou golu .. mňa by však zaujimala druhá vec, vie sa dokedy mal Schet zmluvu? .. nekoncila ma náhodou? .. bude mu klub nápomocný prihladani nového klubu? .. lebo potrestať ho už potrestal, a Schet nas tiež potiahol svojimi vykonmi k trofejam na to nezabudajme [smilie=bounce.gif]
Double je len zaciatok

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 14.05.2016 12:16:33

ivanho napísal:Hamer dobre si to napísal, mám rovnaký názor na túto udalosť .. na rozdiel od Scheta sa napr. Limbersky nekajal ale ešte si z toho robil aj srandu tou oslavou golu .. mňa by však zaujimala druhá vec, vie sa dokedy mal Schet zmluvu? .. nekoncila ma náhodou? .. bude mu klub nápomocný prihladani nového klubu? .. lebo potrestať ho už potrestal, a Schet nas tiež potiahol svojimi vykonmi k trofejam na to nezabudajme [smilie=bounce.gif]
Jasne ze tu mal odohrat posledne dva zapasy... Rovnako ako Pista a mr. smrt
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 14.05.2016 13:22:07

Podľa tejto stránky po Schetovi vraj pozerá $lovan.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 14.05.2016 17:52:33

to je uzasne. takze goly nam nebud davat uz len depetris s godalom, ale aj schet. ja som tusil, ze zelinka skuBA alebo poorik po nom skocia. jeho rychlost a centre na zrelaka mozu byt nebezpecne. nic nespravime. vedenie ho vyrazilo, tak si hlada novy klub. som zvedavy, ci sa tam zakope ako vsetci nasi "ex". aby o dva roky nevyklusaval neikde na myjave alebo v moravciach.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 14.05.2016 20:50:44

Neviem ci mu vobec teraz koncila u nas zmluva ale opciu sme asi mali.
Skoda lebo najma golove prihravky bola jeho silna stranka.
Ak pojde k nasej konkurencii nebude to pre nas dobra sprava.

Napísať odpoveď