30. kolo : AS Trenčín - Spartak Trnava 1:3

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 03.05.2016 09:45:42

Baki ma uz predbehol :-)
Guliver ano na vine bola slabsia dravost (tu sme ukazali len miestami) s koncovkou, chyby v braneni, efektivita TT a neprimerane vysoky kurz na 2 (to bol len zart :-).
Dobrym piskanim by som to vsak nenazval (najma nie uz snad vseobecnu ulohu davat nasim co najviac zltych).
Ale budiz - naozaj sme tu videli aj horsich hlavnych a ani podla mna nejako zasadne neovplyvnil tento vysledok.
Nespokojnost sa zda byt ale s postrannymi - najma s tym co niekolkokrat rozburil B tribunu (a to nasi divaci su dost umierneni co nehucia pri kazdom naznaku ofsajdu ci faulu).
Ale ako som povedal mozno to boli len hranicne situacie, pockajme si na nase video (ak sa to tam ukaze o.k. - tak svoje namietky beriem naspat).
I ked samozrejme nic uz tym nevyriesime a predovsetkym sa treba sustredit na nedelu.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 03.05.2016 10:11:08

Nevieme co sa deje v zakulisi.

Myslim, ze ak cheme hrat v SAM< tak sme im v ramci nejakej dohody pustili.

Kedze posledne predkolo LM v ZA si Antosik vypytal viac ako dost.

Otazak je, ze ci by to bolo take jednoduche. Bokom konspiracie, ide sa dalej. Mame 5 bodov vdaka ZA, treba najblizsie 2 zapasy vyhrat a je to ukoncene
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 03.05.2016 10:20:35

Do nedele je ďaleko, dovtedy majú čas si oddýchnuť, analyzovať chyby a vytriezvieť. Zápas na slovane bude kľúčový, slovan musí hrať a vyhrať, ináč ich šance už budú mizivé. Pri remíze, nám stačí z dvojzápasu Žilina-Skalica uhrať jedno víťazstvo. Aspoň to bude zaujímavé, ono sa teda opäť môže rozhodnúť až tri kolá pred koncom ako vlani. Včera Žilina výrazne pomohla, nebyť tej remízy, na slovane by sme potrebovali vyhrať aspoň o dva góly, lebo ani víťazstvo 1:0 by teoreticky nemuselo stačiť (ale to by sme museli doma lignúť aj so Žilinou aj so Skalicou). Takže z toho pohľadu je defacto jedno či sme včera prehrali alebo by sme ukopali aspoň remízu, či je náskok 5 alebo 6 bodov je jedno, keďže zápas na slovane bude 6 bodový. Jedine ma sere to, že včera sme prehrali zápas, ktorý sa mal vyhrať, keďže Trnava je tu úplne jalová. Ale beriem to ako "odmenu" Trnave za to, že sme na ich štadióne vyhrali pohár.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 03.05.2016 10:22:45

snapshot napísal:treba najblizsie 2 zapasy vyhrat a je to ukoncene
Stačí vyhrať na slovane a už nie je čo riešiť, aké dva zápasy chceš vyhrať...
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 03.05.2016 12:45:12

Máte pravdu, treba vyhrat nad Slovanom a bude pokoj, i ked tam tá hracia plocha nie je najlepšia ale slovan bude hrat doma viac otvorenejsie a vtedy máme väčšiu šancu vyhrat. Jednoznačne by som dal Klešča na pravu obranu, lebo tadial ide väčšina akcí supera a do stredu Lawrenca, dopredu Schet-Gino-Kalu. Pištu by som nasadil podla skore, Gubu tak isto. Na takýto dôležity zápas, treba mat pevnu obranu, dobrých hlavičkárov pri štandartkách a rýchly prechod do utoku.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 03.05.2016 12:48:45

Axel Wers napísal:
snapshot napísal:treba najblizsie 2 zapasy vyhrat a je to ukoncene
Stačí vyhrať na slovane a už nie je čo riešiť, aké dva zápasy chceš vyhrať...
Ano mas pravdu, ale tak rad by so mvidel porazit aj ZA, ale ak sa vyhra na Slovane, tak uz zvysne dva zapasy su dohravacie
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 03.05.2016 13:09:19

GULIVER napísal:Máte pravdu, treba vyhrat nad Slovanom a bude pokoj, i ked tam tá hracia plocha nie je najlepšia ale slovan bude hrat doma viac otvorenejsie a vtedy máme väčšiu šancu vyhrat. Jednoznačne by som dal Klešča na pravu obranu, lebo tadial ide väčšina akcí supera a do stredu Lawrenca, dopredu Schet-Gino-Kalu. Pištu by som nasadil podla skore, Gubu tak isto. Na takýto dôležity zápas, treba mat pevnu obranu, dobrých hlavičkárov pri štandartkách a rýchly prechod do utoku.
Guliver suhlas. A Stefana by som dal aspon na 30 minut, minule zahral dobre a ani teraz vyslovene nesklamal lebo viazal protihracov a jeho hlavicka preletela len tesne nad rohom brany.

A este k zapasu s TT.
Igor zobral treti gol na seba, je to sympaticke, podiel vsak na tom ma aj nasa obrana.
A aj na jej ospravedlnenie - hrali sme dost vpredu v snahe vyrovnat a bolo tam predtym aj to stiahnutie Klesca.
A ked sa uz potom ruti vo volnom priestore protihrac k sestnastke tak pre brankara je to casto vabank ako pri penalte.
Ak vybehne ma sancu zmensit uhol alebo vypichnut loptu, i ked hrozi z toho prehodenie padacikom alebo blafak.
A na Igora sa rutil nielen Schranz (ktoreho prave vysuval exTrencan Aldo) ale na lavom kridle sa rutil aj David (inak v okamihu prihravky na Schranza asi meter pred nasimi obrancami).

Užívateľov profilový obrázok
Newstedko
Príspevky: 211
Dátum registrácie: 20.08.2007 12:08:15

Príspevok od užívateľa Newstedko » 03.05.2016 15:27:21

katastrofálne chyby v obrane. Pri každom inkasovanom góle chýbal bek na svojom mieste. Pri Godálovom góle bol Šulek nepochopiteľne úplne inde, pri druhom si bežal nebránený Depetris sám na bránu a ešte na neho prešla nahrávka cez dvoch našich. Pri treťom okrem Igoroveho nezmyselného výbehu, aj zlé dostúpenie nášho stopéra.
V každom zápase veľmi často naši hráči riskantne vystupujú proti útočiacim hráčom súpera a tak ich dostávame pravidelne do šancí.
Invaders must die

falco
Príspevky: 298
Dátum registrácie: 05.04.2014 06:55:09

Príspevok od užívateľa falco » 03.05.2016 15:50:47

pista ma hrat poslednych 30 minut to bez debaty a hrat sa malo aspon v utorok rozhodca slysko neskutocne nestihal gino mal smolu nebolo mu sudene dat gol ani keby sa hralo do rana obrana nam hori uz velmi dlho na tej treba najviac popracovat a tie sevelove striedania hroza po tych striedaniach to uz bolo uplne v prdeli v blave to bude neskutocne tazke lebo aj faul na polke bude jedenastka ale dufam ze budeme len kazit nech hraju oni gino nech caka na polke a nejaky center zvladne bod bude dobry a myslim tu jednu vyhru uz ukopeme [smilie=bananadance.gif]

Užívateľov profilový obrázok
ifo28
Príspevky: 203
Dátum registrácie: 07.11.2009 15:52:36
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa ifo28 » 03.05.2016 18:02:55

Dufam, ze sa dobre pripravia a zvolia spravny styl hry.
Navrhujem zdrziavanie, pripadne nieco co ich znervozni, vyvedie z miery.
Pretoze v tomto su belasi fakt majstri a aspon raz im to vratit. [smilie=blush.gif]

Inac obrana posledne 2 zapasy bieda, tam to riadne horelo.Ak budeme nadalej takto branit, prestanem to vidiet nadejne.
Dufam, ze tam vyhrame , nech sme v zapase so Zilinou opat po roku v dobrej nalade.
[smilie=beer2.gif]

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 03.05.2016 18:20:03

ifo pridavam sa k taktike trochu natahovat. Nie ako to ma Semrinec v laske rychlo rozohrat. Pekne pomaly postavit loptu, udupat travu atd. Oni musia hrat my nie. Dat im prilezitost otvorit trochu hru. Otocit ich taktiku, nakopnut na rychleho Kessela/Gubu/Kaluho alebo do priebojneho Bera.

Hlavne pribrzdit Suleka v utocnych vypadoch..
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 03.05.2016 19:27:04

my tak hrat ani nevieme. ako pozname sevelu, bude hrat na vyhru, ktora nam zabezpeci titul. myslim, ze bez okolkov na nich vybehneme. ako to dopadne, je uz otazne.

kestl
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:43:20
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa kestl » 03.05.2016 19:51:44

legatus napísal:Nedôstojná porážka od slabého súpera.
To nebolo od slabého súoera, ale zasluzena prehra od lepsieho supera. Nam nic neslo. Nie je podstane % drzania lopty ale rozum a efektivita. A ta bola tentoraz na strane Trnavy.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 03.05.2016 19:55:24

Tiež si myslím, že Ševela taktiku nezmení, už niečo v tom zmysle naznačoval aj na tlačovke. Trochu ho chápem, lebo ak by naša zmena hry nevyšla a prehrali by sme, zosypalo by sa na neho prečo sme nehrali našu útočnú hru na ktorú sme zvyknutí.
Ale ja aj tak skôr súhlasím s viacerými poslednými názormi o zmene taktiky. Oni musia za každú cenu vyhrať, my nemusíme - prečo by sme mali opäť my tvoriť? Nech si to vyskúšajú oni, veď vieme že to nevedia. Mysím že tak by aj obrana fungovala lepšie, je oveľa náročnejšie brániť v rýchlosti voči rýchlym a presným pasom, ako hrať zo zabezpečenej obrany. Potom v rýchlych protiútokoch by už Ginovi muselo niečo vyjsť, veď proti Trnave mal toľko smoly, že už zákony pravdepodobnosti či Murphyho zákony by nestíhali byť stále tak zlomyseľné.

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 03.05.2016 20:38:16

Predosle 2 sezony sme boli najlepsi v protiutokoch. Mozeme to s nimi vyuzit. Ale zase sme mali lepsiu obranu s Cogym, Ramonom a Rundicom. Takze zozadu teraz hrat nemozeme, lebo vzadu mame privelke diery.

Napísať odpoveď