29. kolo : FK Senica - AS Trenčín

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 23.04.2016 21:59:33

Ja si tiež myslím,že pri nahustenom programe a neškodnej Senici,nieje dôvod sa pretrhnúť v druhom polčase-už nejde o krásu a skóre ale o dôležité body a titul,ktorý je priorita!
Kalu sa zlepšuje každý zápas-výborný výkon!!! [smilie=clap.gif]
Je to dôležité aj preto,lebo Matúšovi to v poslednom čase veľmi nejde ani herne,ani strelecky,snaží sa,ale je taký polovičný...
Veľmi sa mi nepáči to jeho filmovanie v poslednej dobe aj dnes pred druhým gólom...
Keby nebola taká dôležitá časť sezóny,aj by som mu dal kartu,nech sa trochu spamätá...
Ale ten Raynov gól bol výstavný kus!!!
Hral výborne,rozdával kolmé prihrávky aj pasy-výborný výkon,napriek jeho ležérnemu štýlu hry... [smilie=bow.gif] [smilie=clap2.gif]
Nechápem,prečo Martin stále stavá Opatovského,keď Jančo nebude pravidelne hrávať,tak je po šikovnom hráčovi-práve vo veku 18-20 rokov potrebujú chalani pravidelne hrávať,aby z nich niečo v budúcnosti bolo,takto pošiel už nejeden talent-radšej nech hráva v Interi,alebo v Nemšovej,ako zohrievať lavičku!!!!!!!!
Dôležité tri body veľmi potešili,teraz treba dobre zrelexovať a pripraviť rozumnú taktiku na Slovan!!! [smilie=beer2.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 23.04.2016 22:41:20

ifo28 napísal:Este dodam, ze 7bodov treba , ale citim v kostach, ze budu stacit aj 4 body.
Zbytočne netreba špekulovať, pretože tam môže vzniknúť veľa kombinácií. Na istotu stačí 7 bodov, ale ak by AS vyhral na Slovane, tak by k tým trom bodom stačil ešte jeden a ostatné zápasy, vrátane toho s Trnavou môžu prehrať. Ale Slovan hrá u nepríjemných Michaloviec a v Žiline, takže v tých dvoch zápasoch by mohli stratiť nejaký ten bod. A možno zajtra doma vybuchne so Skalicou a hneď to bude vyzerať celé inak.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 23.04.2016 23:24:16

Senica našťastie potvrdila, že patrí na jar medzi najslabšie mužstvá a víťazstvo sme mali bez nervov, čo je pre ukľudnenie našej hernej pohody dôležité.
K výkonom: opäť Kalu veľmi dobre, opäť parádne Mister Trestňák Koolwijk :)
Šulekovi sa podaril krásny pas pred prvým gólom, potom už myslím celý zápas nie, preto bol Schet opäť dosť málo zásobovaný prihrávkami. Zaujímal by ma počet dobrých lôpt do behu koľko dostane Kalu naľavo (hlavne zásluhou Madu) oproti krídlam vpravo - bol by to ozaj riadny rozdiel. A smerom dopredu Šulek nula bodov, už sa začína namiesto úniku po krídle ťahať niekam do stredu, kde skoro vždy stráca. V lete by nebolo zlé dať v príprave Ačka viac príležitostí vyskúšať Ranka.
Guba sa snažil, mal myslím dve príležitosti dať gól, z toho jednu úplne vyloženú a nedal, čiže ako hrot úlohu nesplnil. Schet z toho čo dostal, celkom dobre.
K Opaťákovi je mi už aj blbé sa vyjadrovať, už to tu napísali iní. Keby na to miesto nečakal talentovanejší Jančo ktorý z veľmi podivných dôvodov už nedostáva žiadne príležitosti, tak by som to nechal tak a pomyslel si, že čo už, lepšiu alternatívu nemáme. (Po odstavení Čogyho) ďalšia Záhada útrob trenčianskeho klubu :) Troch pátračov aj s Hitchcockom na nich! :)

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 23.04.2016 23:53:20

Dnes super 3 body ! Hra bola taka polovicna. Vyborne Kalu a kollwijk. Zle Guba, ked hra v utoku a ma taketo tutovice musi dat gol. Chudak rabiu uz ma toho dost, kolena mu uz dlho nevydrzia. Bero sa trapi, odisla mu forma v nepravy cas ale ak bude makat, tak sa to sloro otoci. Holup a Opatovsky [smilie=axe.gif] to je ako pat a mat, i ked holup vie aspon vystrelit, Opatovsky je asii niekoho tlacenka, inak to neviem pochopit preco ho stava. Najviac sa bojim ze sa zrani niekto z nasej stredovej trojice, lebo ich nahradnici stoja za prd, teda okrem Janca, ale toho nestava. Pametam si na zapas v RK, ked janco nastupil na konci, svojim prvym dotykom poslal Gubu do najazdu, ktory rozhodol zapas. Opatovsky je spomaleny, jeho hra spociva v tom ze tam beha ako splaseny a pride si raz za cas narazit loptu so stopermi, jeho vsetky prihravky idu dozadu alebo nepresne. Citim to tak, ze gino sa v pohari utrhne a rozhodne to tam :)

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 24.04.2016 09:56:43

Opatovsky von !!! By ma zaujmalo prečo Jančo vobec nehrava ?
AS trencin

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 24.04.2016 21:43:26

no, dobre. skuBA vyhrala, takze je to o 6 bodov. z poslednych 4 zapasov hrame 3 doma s trtkavou, zelinkou a trdelnikovom. ak tie zapasy zvladneme za 9 bodov, mozeme si dovolit prehru u vyblednutych. oni sice maju lepsi zreb, ale my to mame vsetko vo vlastnych rukach. vidim to nadejne.

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 24.04.2016 22:31:09

Ligu si postrazime. Pohar bude o moc tazsie vyhrat.

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 25.04.2016 09:47:07

Nemohla Trnava hrať proti Slovanu tak, ako hrala proti Žiline? Ale už sa to akosi stáva tradíciou. Trnava vonku nevie uhrať nič, doma proti Žiline sa jej darí. AS je na tom opačne, v Žiline uhrá toho viac ako doma proti nej. Takže ďalšie kolo bude dôležité, doma treba rozbiť Trnavu a bolo by super, keby Slovan zakopol v Žiline, tá sa určite bude chcieť rehabilitovať.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

Užívateľov profilový obrázok
ifo28
Príspevky: 203
Dátum registrácie: 07.11.2009 15:52:36
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa ifo28 » 25.04.2016 14:34:21

Myslim, ze buduce ligove kolo bude zlomove.Tak drzim palce.
[smilie=blush.gif]

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 26.04.2016 11:09:09

Ja reagujem trochu neskorsie ale som velmi vdacny za toto vitazstvo v SE.
Dokonca i ta prehra v DS uz menej bolí - aj ked bola zbytočná lebo tie tutovky v závere sme mali premenit i ked aj ten jeden bod by pomohol.
Ale ani to nasim nevycitam lebo tam bolo aj trochu smoly a aj ti najlepsi futbalovi machri niekedy prestrelia tutovku.

Co sa tyka najblizsej ligovej buducnosti kazda nasa vyhra a kazde dalsie kolo nas priblizuje k nasmu snu.
Teraz nas cakaju zdatni superi, vyhra doma nad TT a remiza v Blave by bola super.
Sice ani vtedy by sme este nemali teoreticky LM iste ale prakticky ano, lebo uz by nam z dvoch domacich zapasov stacil len bod.

Napísať odpoveď