26. kolo : AS Trenčín - Spartak Myjava 3:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

snapshot
Príspevky: 2735
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 11.04.2016 07:10:12

brankovy sa nema co pozerat na loptu ked je tam hlavny rozhodca a lopta nejde do brany. Zakladna chyba.

Samozrejme Sladek by mal dostat distanc na mesiac rovnako ako Pista Iby mal. + Sladek dosiahol gol a vyhodu.

Ale je to jedno hlavne, ze sme vyhrali.

Konecne sa mi pacil aj Sulek. Sebavedomo, isto, dobry v obrane aj v utoku.
Skamal ma Pista, ale tak prisiel s fyzickymi restami a potom ho na mesiac odstavia za zelenym stolom.

Dufam, ze Koolwijk bude v poriadku. Kessel ked chce a ma den, tak sam spravi 3 body, ked sa mu nechce nikto ho nepohne.

Kalu je cim dalej, tym lepsi, bude to vyborny hrac.

No Holubove brvno [smilie=bow.gif]

Gol mesiaca - Iby
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 11.04.2016 07:32:48

handel napísal:Bratislavské primadony síce padajú aj keď ani najmenší dotyk necítia, ale nemusíme sa v tom na nich podobať. Ako vzor že to vôbec nie je treba, by mohol byť Gino. Spomeňte si na jeho prvý gól Ružomberku, ako ho obranca ťahal za plece v pokutovom pri jeho brejku.
Tiež som si všimol a nie raz, že na Gina sa niekedy zavesí aj pár volov, ale on to ustojí.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 11.04.2016 09:51:44

handel, ci sa sulek zachoval spravne, ked sa zvalil, nie je dolezite. jednoznacne to bol faul, mala byt prerusena hra (udelena karta?) a my sme mali zahravat z miesta priestupku. nazivo som to dobre nevidel, lebo som bol na opacnej strane, ale na videu to vyzera ako jasny faul bez lopty. bola tam nejaka bezna strkanica, pri ktorej sladekovi praskli nervy. ze to nikto zo sudcov nevidel, je ich hruba chyba. brankovy to musel vidiet, len neviem, ci je ten opravneny signalizovat hlavnemu porusenie pravidiel, ktore sa netyka streleneho golu. mali to vidiet postranni, teda cica & kolega. naco ich tam tolko je? SFZ im zaplati cestovne, stravne, honorar a oni tam miesto sledovania hry hraju gulecnik v trencloch. sulek mal asi pokracovat v hre, ked nepocul hvizd. je neskuseny a uci sa. je dobre, ze nas ten gol napokon velmi nemrzel.

axel, gino je "hora" 85 kg cistych svalov. toho len tak jednoducho nejaky 70-kg musi borec z kopanic nezlozi. sulek je oproti nemu uz na prvy pohlad handrova babika. ale vekom urcite zmocnie.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2681
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 11.04.2016 13:01:10

baki napísal:handel, ci sa sulek zachoval spravne, ked sa zvalil, nie je dolezite. jednoznacne to bol faul, mala byt prerusena hra (udelena karta?) a my sme mali zahravat z miesta priestupku. nazivo som to dobre nevidel, lebo som bol na opacnej strane, ale na videu to vyzera ako jasny faul bez lopty. bola tam nejaka bezna strkanica, pri ktorej sladekovi praskli nervy. ze to nikto zo sudcov nevidel, je ich hruba chyba. brankovy to musel vidiet, len neviem, ci je ten opravneny signalizovat hlavnemu porusenie pravidiel, ktore sa netyka streleneho golu. mali to vidiet postranni, teda cica & kolega. naco ich tam tolko je? SFZ im zaplati cestovne, stravne, honorar a oni tam miesto sledovania hry hraju gulecnik v trencloch. sulek mal asi pokracovat v hre, ked nepocul hvizd. je neskuseny a uci sa. je dobre, ze nas ten gol napokon velmi nemrzel.
axel, gino je "hora" 85 kg cistych svalov. toho len tak jednoducho nejaky 70-kg musi borec z kopanic nezlozi. sulek je oproti nemu uz na prvy pohlad handrova babika. ale vekom urcite zmocnie.
súhlasím s tebou [smilie=beer2.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 11.04.2016 14:32:44

Aj ja súhlasím s tebou baki, veď si napísal v podstate to isté čo ja :)
aj ty si priznal že Šulek mal pokračovať v hre, čo bola pointa môjho príspevku,
a súhlasím že sa učí, iba som upresnil nech sa v tom padani-nepadaní učí radšej od Kessela ako od Bera.
Aj ja som napísal že bol jednoznačne faul a mala byť karta a tým pravdaže prerušená hra.
Že to rozhodca neodpískal je pochopiteľne jeho chyba. Ja som iba zdôraznil že to asi nebol úmysel, keďže pozeral inde.
Či mala povinnosť to vidieť "tá puča na čiare" ako ju pomenoval Luboš, nie som si istý, keďže mala pri sebe útočiaceho Myjavčana a každý normálny postranný si sleduje v prvom rade jeho povinnosti, ofsajd, aut, atď. a nemusí zaznamenať čo sa deje cez všetkých hráčov na druhej polovici ihriska.

Každý tu hádam vie, že ja som jeden z tých čo ostro a bez nejakých vatičiek dokážu pomenovať svinstvá rozhodcov ak sú očividne úmyselné. Ale ak tam úmysel nemusí byť, tak buďme prosím féroví.

snapshot
Príspevky: 2735
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 11.04.2016 14:41:02

handel napísal: Či mala povinnosť to vidieť "tá puča na čiare" ako ju pomenoval Luboš, nie som si istý, keďže mala pri sebe útočiaceho Myjavčana a každý normálny postranný si sleduje v prvom rade jeho povinnosti, ofsajd, aut, atď. a nemusí zaznamenať čo sa deje cez všetkých hráčov na druhej polovici ihriska.
Nie ta puca to vidiet nemusela.
Postranny rozhodca podla dohovoru s hlavnym si sleduje samozrejme auty, pofsajdy a zakroky a fualy po najblizsiu 16tkovu ciaru. T.j. kedze sa to odohralo na druhje strane od nej, je to chyba hlavne, ktory bol zle postaveny, kedze mal stat v roku 16stky, kde sa odohral ten suboj.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 11.04.2016 14:45:31

snapshot: [smilie=thumbsup.gif]

LuckyLoser
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 15.03.2015 11:02:25

Príspevok od užívateľa LuckyLoser » 11.04.2016 15:31:40

ještě bych vzpomenul AR1, ten byl tak zmatený, že obrátil snad 4 auty po sobě.. on od toho stál 5 metrů a pokaždé čekal až co ukáže hlavní [smilie=baby.gif] nevěděl ani čí je.. no a ještě poznatek.. na fauly to bylo průběžně snad 3:20 a ŽK 3:0, komické [smilie=blush.gif] ..
po první půlce jsem se bál, bylo tam hodně střel, většina zblokovaných.. pak to naštěstí Ibi vymetl.. no a za stavu 2:1 jsem se modlil ať tam někdo nespadne v našem vápně nebo by byla asi jasná..
Šulek, Skovajsa, Rabiu, Kalu palec hore..

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 11.04.2016 18:12:33

ja vyzdvihnem Skovajsu, posledne 2-3 zapasy je top hracom, neprehrava suboje, s prehladom pokryva utoky supera, rastie nam tu dalsi vynimocny hrac

snapshot
Príspevky: 2735
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 11.04.2016 19:10:13

matt-666 napísal:ja vyzdvihnem Skovajsu, posledne 2-3 zapasy je top hracom, neprehrava suboje, s prehladom pokryva utoky supera, rastie nam tu dalsi vynimocny hrac
Skovajsa potvrdzuje svoju kvalitu a je vidiet, ze napriklad ho nevytlaci ani Lawrence aj ked je zahranicny hrac. Uvidime v akej forme a kedy sa vrati Rundic
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 12.04.2016 18:08:39

ak sa Milan vrati spat na svoju formu tak to skor vidim na stopera Skovajsa a Klesco kludne na pravu stranu, Sulek lavicka prip. opacne podla vykonov

Napísať odpoveď