Klub...vízie...budúcnosť...

Diskusia k vedeniu Trenčianskeho AS.

Moderátor: Moderátori

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 23.02.2016 10:34:50

Martin, planuje klub aj tlacovu konferenciu pred jarnou castou ligy? Pripadne nemate v talone nejake pekne motivacne video pre fanusikov skrz nadchadzajucej jari? Tusim rok-dva dozadu tu jedno take bolo, kde dedko chcel otvorit klucku na brane stadiona :)

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 24.02.2016 15:04:36

velmi nechapem dnes ohlasenu spolupracu s interom bratislava. preco nepomahame klubom z nasho regionu? to nemsova vedie ligu s 20-bodovym naskokom? kde sa podel banik horna nitra? uz sa o nom vobec nerozprava. je v poriadku, ked rybnicek hovori, ze AS je otvoreny klub na diskusiu s kazdym, ale zas nemusi zacat spolupracu so vsetkymi, ktori ho oslovia. podla mna na toto doplati len nemsova. aky je rozdiel medzi nemsovou a interom? oba kluby hraju spicu 3. ligy. v tomto smere pre nas klub ziadne plus. mame tolko konkurencie schopnych hracov, ze sa nepomestia ani do nemsovej? spravme B-tim. nemame na to peniaze? tak nam musi stacit nemsova. navyse, bratislava je velmi daleko, co bude kazdodennu spolupracu dost limitovat. cestovat 120 km kvoli sledovaniu nejakeho mladeznickeho treningu... preco si inter nenasiel partnersky klub vo svojom okoli? blizko maju senicu, skalicu, trnavu a aj nitru, ked postupi do ligy. levarsky "zobral" svojho casu interu ligovu licenciu, tak preco mu teraz nepomoze? velmi nesuhlasim s rybnickom, ked hovori, aky potencial inter ma. ak by sa chcel presadit, musel by bojovat o zivotny priestor s kmotrom, co sa mi vidi ako marny pokus. dalsia vec, ktoru rybnicek hovoril je, ze chcu pomoct interu do ligy. to akoze ideme pomahat budovat moznu buducu konkurenciu? myslim, ze tych par mladeznikov z interu, ktori mozno k nam pridu, nam to nestoji. aj to nejake divne. to nam inter bude posielat svojich naj mladeznikov? akoze, na zdvihnutie mandli vyblednutym je to fajn pokus, ale tam to aj konci. v prvom rade to vidim ako nefer voci nemsovej. nemyslim si, ze mame dostatok hracov pre dva tretoligove kluby.

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 24.02.2016 22:42:34

To radsej dubnicu ako klub z ba

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 24.02.2016 23:42:47

ide o to že v BA je obrovsky mladežnicky potencial čiže ked v interi zašnú hrávať mladé talenty môžu prejsť kunám :) Plus ak by sa Inter rozbehol a postupil do prvej ligy a získal silnejšieho sponzora pre ligu to bude len a len dobre .
AS trencin

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 04.04.2016 13:58:40

Martin

Som rad, ze trener zacal chodit aj na zpasy v saku a slusne obleceny, len sa chcem spystat, ci by nebolo vhodne hracov, ktorych podpisujeme, tiez dotiahnut pred kamery v Ozeta oblekoch. Sice maju mikiny AS Trencin, ale tak imidz je imidz
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 04.04.2016 23:02:09

Ja tiež, podobne ako baki, som nepochopil zmysel tejto spolupráce, ale snáď vedia čo robia.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 05.04.2016 20:15:57

inter... vedia ci nevedia....podla mna blbost na entu...v tn kraji mame fakt zaujimavsiu spolupracu...
a oslabili sme si nemsovu o vlka a rychtarecha !!??
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Danny
Príspevky: 249
Dátum registrácie: 06.08.2007 07:53:52
Bydlisko: Trenčín, Juh

Príspevok od užívateľa Danny » 06.05.2016 13:35:04

neviem či to patrí zrovna sem, ale chcel by som sa opýtať či tie tričká čo mali pri oslavách hráči v TT pôjdu aj do predaja

Užívateľov profilový obrázok
riomare11
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 03.02.2008 20:07:59

Príspevok od užívateľa riomare11 » 25.05.2016 16:33:40

to ste doteraz nemuseli mat vypracovany projekt na dopad stavby na zivotne prostredie? Takato somarina nam predlzi termin..

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 25.05.2016 17:08:21

riomare11 napísal:to ste doteraz nemuseli mat vypracovany projekt na dopad stavby na zivotne prostredie? Takato somarina nam predlzi termin..
Nehadzal by som na vrub klubu.

Zistovacie konanie muselo prebehnut a podla zakona toto konanie ma na starosti stat konkretne ministerstvo a ono rozhodne ci sa bude alebo nebude posudzovat. Ak nedoruci odpoved, tak sa neposudzuje. Tazko povedat ako to prebiehalo cele ale hlavne je to skoda pre fanusika

Mna skor trapi, ze sa martin vytratil
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 05.06.2016 19:42:54

Martin, musím vás veľmi pochváliť za pár vecí. Prvá je, že snažíte sa ako klub "žiť" s fanúšikmi na úrovni rôznych tričiek s témami, rôznych foto súťaží, aktivít atd. Double decker a jeho tanečníčky s dj-om sú tiež super, oživí to veľmi predzápasovy čas ale aj prestávku. Čo sa týka nového fanshopu v maxe, to je neskutočné čo sa vám podarilo tam vytvoriť, palec hore a len tak ďalej, už len aby to napredovalo a ľudia kupovali suveníry. Chcel by som sa ozvať ohladne ozvučenia ktoré bolo na poslednom zápase zo Skalicou. Toto by ste mali zabezpečiť už na stálo tie reproduktory pretože pôvodne už očividne sú vo veľmi zlom stave a pri týchto externých by to mohlo zotrvať až dovtedy, pokiaľ nebude nový štadión. Fanúšik to ocení. Hlásateľske vsuvky moderatora boli tiež fajn, bolo by dobre nad tým popremýšlať že by sa mohol viac takto využívať náš dlhoročný pán hlasatel :) Čo sa toaliet týka, možno by sa zišlo 2-3 búdky ešte pridať za hlavnou tribúnou, pri návštevnosti 2-3 tisíc ľudí to je málinko to čo tam je. Zaujímalo by ma ešte, čo nové plánujete, či sa budú rozširovať led bannery (ktoré tu niektorí kritizujú) ale podľa mňa je to moderný nástroj tejto doby a už je na 80% štadiónoch vo svete. Inak, čo sa týka sieťok na bránkach, minule v tv prenose komentátori ich pochválili, že krásne červeno-biele sieťky majú v Trenčíne na Sihoti :) Som rád že ste predčasom dali na moje rady. Len tak ďalej! [smilie=bow.gif]

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 06.06.2016 19:58:29

Od novej sezóny máme ďalšiu farmu. Mosta F.C. budeme tam posielať hráčov na hosťovačky a na oplátku oni sa budú k nám chodiť vzdelávať [smilie=blink.gif]

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 09.06.2016 19:57:49

snapshot napísal:Martin

Som rad, ze trener zacal chodit aj na zpasy v saku a slusne obleceny, len sa chcem spystat, ci by nebolo vhodne hracov, ktorych podpisujeme, tiez dotiahnut pred kamery v Ozeta oblekoch. Sice maju mikiny AS Trencin, ale tak imidz je imidz
aktuálne si nemyslím, že by bolo vhodné podpisovať zmluvy v oblekoch, tento druh oblečenia má asi trochu iné využitie... uvidíme ako sa to však vyvinie

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 09.06.2016 20:00:58

Danny napísal:neviem či to patrí zrovna sem, ale chcel by som sa opýtať či tie tričká čo mali pri oslavách hráči v TT pôjdu aj do predaja
už asi viete, ale v predaji vo fanshope v Maxe sú adidas tričká venované druhému double

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 09.06.2016 20:07:02

Jerry napísal:Čo sa toaliet týka, možno by sa zišlo 2-3 búdky ešte pridať za hlavnou tribúnou, pri návštevnosti 2-3 tisíc ľudí to je málinko to čo tam je. Zaujímalo by ma ešte, čo nové plánujete, či sa budú rozširovať led bannery (ktoré tu niektorí kritizujú) ale podľa mňa je to moderný nástroj tejto doby a už je na 80% štadiónoch vo svete. Inak, čo sa týka sieťok na bránkach, minule v tv prenose komentátori ich pochválili, že krásne červeno-biele sieťky majú v Trenčíne na Sihoti :) Som rád že ste predčasom dali na moje rady. Len tak ďalej! [smilie=bow.gif]
dnes je asi zbytočné investovať ďalšie financie do LED panelov, veríme, že do dvoch rokov tu bude nový štadión, iná možnosť ani nie je :)

vďaka za pochvalu za siete

uvidíme ako s ozvučením, nie je to jednoduché riešiť na zápasy, ale samozrejme to bolo suppper

toalety, ach jaj, ak sú toiky, nikdy nie sú dosť dobré...

Napísať odpoveď