19.kolo: Trnava - AS 1:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
ivanho
Príspevky: 130
Dátum registrácie: 08.01.2015 17:44:27

Príspevok od užívateľa ivanho » 06.12.2015 02:14:44

absolut napísal:Nooo ťažko sa to hodnoti. Ale asi najhorší vykon na jesen od nasich.

A kruto odsudzujem skrat sevelu pri striedaní gubu. Ten chlapec to ma pod nim velmi tazke. Bol lepsi ako schet aj gino, takze absolutne nepochopitelne od sevelu. [smilie=axe.gif] [smilie=angry.gif]

Atmosféra super [smilie=happy2.gif]
ja som so to tiez vsimol v jednom z predchadzajucich zapasov .. Sevela vtedy nieco dost nastvato dohovaral Davidovi .. k zapasu trnava hrala opat dost agresivne ale to je preto lebo to jedine co vedia .. Wesley postavil loptu ich brankarovi aby rychlejsie rozohral, ich trener strieda v nadstavenom case aby kuskoval hru .. zatial co trnava je happy, ze doma dokazala s nami remizovat my sme nespokojni, ze sme tam nevyhrali .. to vypoveda o rozdiele medzi muzstvami
Double je len zaciatok

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 06.12.2015 02:38:26

jednoducho sme nehrali dobre a remiza je zisk skor pre nas. ruka jasna, sulek zaplatil novacikovsku dan. verme, ze prvu a poslednu. oni hrali spinavo a zakerne (ako vzdy) a sudca im to toleroval (ako vzdy), aj napriek cervenej. ak by nebola, mozno by sme prehrali. kariet malo byt u nich podstatne viac. wesley je strasne dreveny. aj sa zdalo, ze sa lepsi, ale zas spadol do svojej hernej agonie. v zaklade ho drzia len goly, ktore dava. stadion v pohode, len na moj vkus velky. nie je tam spojenie medzi ihriskom a tribunami (hlavna tribuna je vlastne ta mala alebo ta velka oproti?). my budeme mat o polovicu mensi, takze by to malo byt ine.

lafo
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 09.11.2008 21:40:04

Príspevok od užívateľa lafo » 06.12.2015 10:12:05

vy niektorí aj citate po sebe co napisete?dnes ta farebna enklava nestala ani h,,,o,vyplakavate tu o zakernej hre.ale trencianske zakeraky vam akosi unikli.kesel len vlacil tu velku rit a nehral nic.a neviem preco nedostal cervenu.bola by zasluzena.pozrel som si viackrat ten godalov zakrok.nebol tam absolutny kontakt.ten udenAc moze ist do cachtic filmovat.vy nadavate na fans ttale vy nieste onic lepsi.vy ste zacali provokovat hned akedvam to vratili uz ste urazení. inak trnava bola dnes lepsi a zasluzila si vyhrat.vy len dakujte sedovi ze vsetko vychytal.a tie cierne primabaleriny nech si zvykaju aj na tvrdsiu hru. co sa tyka sevelu,jemu to uz dlhsie hrabe.nechapem ho.asi mu naprsalo do nosa.ja byt na gubovom mieste davno mu rozbijem cifernik.skoda ze guba nieje priudeny.keby bol urcite by hraval.

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 06.12.2015 10:36:34

lafo palec hore, je typicky slovenské hladat chyby vsade inde ako doma, hrali sme hovno. Aj rabiu mohol mat cervenu, gino tak isto. Ten zápas mi pripomenul žilinu, vždy ked sa nedarí len sa vyhovárame, kritiku treba prijat, leb o si ju zasluzia.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 06.12.2015 10:36:59

lafovi sa niekto nabural do konta. ci? inak si tieto rasisticke kydy neviem vysvetlit a vyzyvam lubosa, aby zvazil vymzanie lafovho prispevku.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 06.12.2015 12:27:21

Do konta? :) Myslíš že ten retardovaný nácko by si dokázal založiť konto? :)

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 06.12.2015 12:44:21

prispevky mozem mazat len ja. Ale ten lafov tu schvalne necham, aby kazdy mohol vidiet jeho inteligenciu a aku hanbu si urobil.

lafo
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 09.11.2008 21:40:04

Príspevok od užívateľa lafo » 06.12.2015 12:49:27

chlapci sa spamätajte.aky rasista.je to normalny nazor a vy z toho robite halo,vase inteligentne hulakanie j...t trnavu bolo uzasne.inteligenti!!!

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 06.12.2015 13:01:43

objektivne k zapasu .. trnava nam vygumovala kridla, ci uz tam hral Gino, David alebo Aliko a Schett, nevedeli sme sa s ich napadanim vysporiadat, pretoze to je jediny recept na nasu technicku hru, potom sme zacali skusat nakopavane lopty, bez uspechu, potom Sevela skusal kadeco, nepomohlo, proste vedeli ako na nas zahrat a po strate lopty robili rychle kontry, na toto my zial nevieme doteraz reagovat, prisiel gol, nervozita, zakroky .. TT hrali agresivne a myslim ze niekedy za za hranou, ale tym padom sme zacali aj my, Ibi si koledoval o druhu zltu viackrat, Gino s kludom mohol mat sfleku cervenu, frustracia, nervozita vzdy prejde do zbytocnych zakrokov, najma ak takto hra aj super, naco my nie sme zvyknuti, ked hrame 6-7 s mantakmi co ledva vystrelia na branu a my ich zvalcujeme za polcas .. takze mame na com pracovat, osobne by som jednoznacne posilnil obranu a zhanal este jedneho hrotaka, ineho typu nez je Wesley, ked ho chce Sevela striedat, ani nevie koho tam dat .. druha vec fanusikovia, neriesim vztahy medzi ultras, vzajomne hecovanie a nenavist je tu uz roky .. moj prispevok predtym sa tykal ludi na hlavnych tribunach, bol som vsade mozne na nasich zapasoch vonku, obkoleseny fanusikmi supera, mohol som si tlieskat, fandit kolko chcem, nikto sa na mna ani skaredo nepozrel, nikdy som sa necitil ohrozeny, maximalne nejaky argument typu bol offside nebol ruka alebo nie, to je normalne .. ale vcera, bat sa aj zatlieskat pri nasej akcii, lebo dole stoja holohlavci co nepozeraju futbal ale divaju sa na ludi a sonduju kto je trencan, a potom sa donho pustaju, vyhanaju zo sektora, pluju na cloveka, a usporiadatelia nic, pozeraju sa aj keby ma tam skopali do hlavy .. vsetky tie nadavky na nasich ultras, zahranicnych hracov, historiu TN .. maximalny odpad primitivizmu co ani na tej najspodnejsej dedine neexistuje, ved sme ludia preboha, mame radi sport a zabavu, ale proste toto bolo prilis .. vzdy som mal o TT lepsiu mienku, vzdy robili show velke vyjazdy, pyro .. ale po vcerajsku ich mozem je*at .. pojdem radsej za branku aj ked futbal odtial nemam rad, nie kvoli ultras, mam medzi nimi vela kamaratov, a som rad ze ich nas klub ma, ale kvoli pohladu spoza brany, moj subjektivny predsuok, ale futbal si tak neuzijem .. ale dobit sa strbavymi vymetencami a thormi sa nenecham .. dokonca som ochotny verit ze priamo v TT ultra sektore je viac normalnych ludi ako na hlavnej tribune, ci uz to boli mladi, stari, zeny, vsetci do jedneho sa tam pustali do fanusikov AS .. nie je to normalne

Užívateľov profilový obrázok
Danny
Príspevky: 249
Dátum registrácie: 06.08.2007 07:53:52
Bydlisko: Trenčín, Juh

Príspevok od užívateľa Danny » 06.12.2015 13:04:27

akú hanbu páni. Iba tu napísal to ako to bolo. nehrali sme absolutne nič, TT bola lepšia a zaslúžila si vyhrať. Ibi mal byť striedaný ešte v 1. polčase, nešlo mu a hrali na neho tvrdo čo ho zväzovalo. Ale aj naši hrali často tvrdo a penalta jasná ruka. A páni aký nacko a aký rasista ? evidentne niektorý máte problém ak sa niekto líši od vašich názorov. Každý si tu prezentuje svoj názor, jednoducho sme hrali totálne zle tak sme nevyhrali a je jedno či sa bavíme o svk hráčoch alebo zahraničných.
a všetci vieme že TT fans sú burani. ale presne ked ja kričím e..bať Trnavu a podobne, nemôžem byť znechutený z reakcie druhej strany alebo ked oni kryčia prestante tu trapošiť. Asi kvôli niečomu si na nás spravila slovenská ultras scéna svoj názor, radia nás medzi iných ako sú oni, tým pádom vytrrčame a už sa toho nikdy nezbavíme. a to ma mrzí. Lebo bohužial na slovnsku sa neodpúšťa byť iný
matt-666 máš pravdu, ja som bol aj v ZA dávnejšie v drese, vtedy to ešte šlo a úplná pohoda, pokecali sme zo žilinčanmi. ale Trnava je hold Trnava, neni sú zvyknutý že ľudia chodia aj medzi nich na hlavnú. najskôr píšu že čo vy sr...či sa bojíte prísť a potom tam budú len arogantne nadávať, osočovať, pokúšať sa vyvolávať konflikty. a pritom veľká časť tých pánov tam bola zo svojimi deťmi, malými chlapcami. dávajú im pekný príklad

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 06.12.2015 13:17:57

danny, lafo maju pravdu to ano, treba v prvom rade prijat kritiku aj v nasich radoch, ALE .. pouzivat slova, farebna enklava, udenaci, cierne primabaleriny, a pridam este z tribuny, cigani, cerne papule, teroristi, imigranti, utecenci .. to je len ubohost a nic viac .. diskutovat sa da predsa normalne aj bez toho, ci nie?

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 06.12.2015 13:41:23

Ak niekto nazve hráča súpera údenáč, či čierna primabalerina, je to fašistický úbožiak. Ak tak nazve hráča vlastného klubu, tak je to nepríčetný idiot.
Alebo to nie sú hráči jeho klubu? Očúvaj lafo, odkál si to ty vlastne, keď po sadistickej hry Trnavy si tu dovolíš trepať niečo o trenčianskych zákerákoch?!

traffic
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 18.05.2014 21:40:07

Príspevok od užívateľa traffic » 06.12.2015 13:46:58

To čo sa dialo v sektoroch mimo hosťovského nejaký Trenčan dobre opísal na fb stránke City Areny a tuším bolo takých skúsenosti viac.
https://www.facebook.com/cityarenatrnav ... 5566145929

Štadión je vyriešený pekne, ale treba sa zbaviť aj toho primitivizmu čo tam niektorí rádoby-fanúšiovia nosia.

[/url]

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 06.12.2015 14:19:02

suhlasim s mattom. uz vyssie som napisal, ze sme nehrali dobre. zapas bol slaby z oboch stran a zachrarnila ho len atmosfera. nase kridla nic nehrali. ale to sa da napisat slusne a kultivovane.. vzdy som kvitoval korektnost tohto fora. sme multi-kulti klub. myslel som, ze aj ti najvacsi odporcovia su s tym po zisku double "zmiereni". evidentne som sa mylil. gino je jeden z naj hracov v lige. riesit tu velkost jeho zadku, neviem... ak sa niekomu paci ginov zadok, nech sa pozrie, ale toto je forum o futbale a nie o zadkoch (sarcasm). nakolko sme tu mozno az na 100% chlapi, spominat ginov zadok mi pride minimalne trochu divne.

este k stadionu. vyhoda je, ze z takej vysky sa da pomerne dobre sledovat rozostavenie a pochyb hracov po ihrisku. na druhej strane, pohlad je dost skreslujuci. niekedy sa zdalo, ze sme na dostrel od brany, mame velku sancu a v skutocnosti sme boli este 10 svetelnych rokov od brany. skutocne sineviem predstavit velkost nejakeho nou campu pre 100 000 ludi. od urcitej vzdialenosti je podla mna zapas nepozeraletelny.

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 06.12.2015 14:28:25

Prisahal som, že pokým nevyhráme nad Žilinou, tak budem držať protestné mlčanie. Teraz na jeden príspevok spravím výnimku.

To je jedno kto ako hral, ja pozerám na dlhodobý priebeh. A skutočnosť je taká, že AS v Trnave (resp. v zápasoch s Trnavou na štadióne Zlatých Mraviec) už dlhší čas nevie nič uhrať, naposledy to bolo v auguste 2012, keď AS vyhral 3:0, odvtedy to boli samé prehry, až doteraz, takže tá remíza je úspech, akési symbolické ukončenie alebo aspoň pozastavenie čiernej série. Ja osobne som neveril, že AS v Trnave vyhrá, lebo som proste vedel, že NEVYHRÁ. Doma je karta opačná, za posledné roky AS s Trnavou stratil len bod, pred 2 rokmi, či kedy. A kedy naposledy prehral? To bolo ešte niekedy v roku 2007. Takže ide o to, že je to aké zakliate, mužstvo môže robiť čo chce, ale vyhrať nevyhrá, Tak ako my doslova NEVIEME vyhrať v Trnave, Trnava NEVIE vyhrať u nás. Naposledy prehrala u nás 3:5 a aj tie posledné dva góly za ňu dal kanonier Depetris, keď polovica našich už bola pomaly v šatni, ináč by Sraltak odchádzal s debaklom, aký tento rok v lige ešte nezažil.

Pamätám na pamätné víťazstvo, keď ešte niekedy na prelome storočí Fabuš a spol vyhrali v Trnave 4:1. To tiež bol prelomový zápas, AS dovtedy s Trnavou hral druhé husle, ale od toho víťazstva sa to začalo otáčať a vtedy tuším aj družba skončila :D

Takže remízu považujem za úspech, V Trnave prehrala Žilina 2:0 (a navyše Žilina proti Trnave mala takmer celý zápas o hráča viac), Slovan remizoval, a ani jeden z nich (Žilina, Slovan) vonku nestrelili Trnave ani gól. My sme Trnave gól strelili (to že sme dostali, to nepočítam, to bolo z penalty, penaltu premení aj cvičená opica). A slabopriemerná Senica tam vyhrala 1:0, tá to zase pre zmenu na Trnavu tak trochu vie (tak ako my sme to dlho nevedeli na Senicu, až sa to raz zlomilo a odvtedy to Senica nevie na nás). Takže treba to brať aj z tohto pohľadu a týmto smerom hľadať kde sú rezervy.
baki napísal:sme multi-kulti klub.
Multi-kulti je niečo iné. Keď skupina ľudí ide za rovnakým cieľom, tak na rase a etniku nezáleží (takže je jedno kto strelí gól, či Bala, Bero, Kessel, cieľ bol splnený). Zato multi-kulti je šialený experiment, ktorý predpokladá, že rôzne skupiny ľudí, líšiace sa rasou, etnikom, náboženstvom, životným štýlom či kultúrou dokážu fungovať na jednom mieste. Ako to v skutočnosti funguje, často vidieť na horiacich parížskych predmestiach.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

Napísať odpoveď