10.kolo: AS Trenčín - MŠK Žilina 1:4

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 24.09.2015 15:16:46

absolut napísal:Sak to je natom smiešne,že sa k tomu uchýlia nie naši ultras ale starí chlapi, to sú všetko tí tréneri a futbaloví odbornicí.
Ptraveze je zaujimave ze sa k tomu ychylili stari chlapi, vacsinou toto nerobievaju. Keby boli mladi a zbrkli ano , ale starsi to nie, nieco tam bude potom.

Druha vec je, ze videli uz viac futbalu my a trochu nazor na to mozu mat aj vacsina z nich hravali, lebo taka bola vtedy kultura, nuz co uz
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 24.09.2015 15:16:52

absolut, vies mladych by stehelova sbska asi udr.ala
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 24.09.2015 15:37:32

nemám ju rád, mladý kubo je v pohode, ale jej sa bojím [smilie=boxing.gif]

Nie je dobré, ak sa stávajú podobné veci na futbal, môžeme sa cítiť ukrivdený ale nemôžeme sa nechať ovládnuť emóciami a znížiť sa k takým vecia. Vo všeobecnosti si ja nemyslím, že na slovensku sa podplácajú rozhodcovia, skôr si myslím že oni sú tak slabí a neschopní, že to proste robia automaticky a myslia si že pískajú správne. Pametám si, že na dôležité zápasy v hokeji k nám chodili rozhodcovia z česka, bol by som rád ak by sa niečo podobné zaviedlo aj vo FL.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 24.09.2015 15:42:10

lubos, si robis kozy? mozno by mali zalozit novu diviziu ultras. nieco ako nehanebni penzisti [smilie=box.gif]

ja som to z E-cka nevidel, len nejaky ujcek blizko mna hovoril, ze belanika biju. som myslel, ze len tak sranduje. a ono to bola pravda? [smilie=beer2.gif]
ved nasi starki su vacsi frajeriska ako utras. ti sice vykrikuju ze sfz mafia a podobne veci, ale veteranos presli rovno k cinom [smilie=clap2.gif] toz zivotne skusenosti ich naucili [smilie=book.gif]
preco sa vsetko dolezite deje vzdy na opacnej strane? na tom E-cku je taka nuda [smilie=blush.gif]

LuckyLoser
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 15.03.2015 11:02:25

Príspevok od užívateľa LuckyLoser » 24.09.2015 16:28:42

no už tu asi padlo všechno.. jen co ještě..
1. gol odražený balon na vápno.. nechápu proč bráníme 9 ve vápně, na odražce nikdo.. a ve zdi 2 hráči, když to bylo kdesi od autové čáry.. (žilina z naší standartky dal gol, protože měla 2 hráče na půlce)
2. gol .. stačilo přerušit na půlce faulem at už šulek nebo madu..
3. gol v bledě modrém kleščík u lajny.. tak udělám taktický faul a je pokoj..
4. to už bylo jedno..
další ještě.. střídání Gubu, který makal, snažil se.. hrál proti "svojim" .. nezasloužil si to.. neřeknu kdyby Schet dal 3 goly nebo byl o parník lepší..
jinak jak jsme věděli, tak nám chyběl rabiu.. chyběla nám ZASE střelba..
ale hlavy hore.. když uděláme 21 bodů doma, tak na včerejšek můžem klidně zapomenout [smilie=beer2.gif]

majster
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 15.11.2011 19:00:40
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa majster » 24.09.2015 20:03:39

2015 - 100 000 eur / 3 730 000 eur
23.9.2015 1/4

Užívateľov profilový obrázok
Danny
Príspevky: 249
Dátum registrácie: 06.08.2007 07:53:52
Bydlisko: Trenčín, Juh

Príspevok od užívateľa Danny » 24.09.2015 20:10:37

absolut napísal:Sak to je natom smiešne,že sa k tomu uchýlia nie naši ultras ale starí chlapi, to sú všetko tí tréneri a futbaloví odbornicí.
tak vieš, podľa toho čo som počul tak tam Antoš poskakoval ako majster sveta a uškrrňal sa na ľudí a niečo ukazoval abo tak. Tak aj tebe keby že si starší páánko a v podstate mladý soploš oproti tebe sa vyškiera a ty cítiš krivdu tak by sa ti zatmelo pred očami :)

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 24.09.2015 20:31:42

to sa vazne stalo, ze antosik provokoval? ja som vzdy hovoril, ze je to arogantny cajzl s pochybnou rozumovou vybavou. vacsina nasich oligarchov vyzera tak trosku trumpovsky. po takom priebehu by sa mal skor hanbit a ospravedlnit sa, ze s pomocou chyb sudcov vyhrat nechcel. ten buran bude miesto toho zosmiesnovat slusnych ludi. to sa niet co divit, ze bol pozvany na jedno orosene bez pohara.
neviem si predstavit, ze by toto robil LL v zeline. nuz, holandsko je na mile kulturne vzdialene od slovenska. este nam par generacii potrva, kym ho dobehneme v tejto oblasti, ak vobec.
najlepsou odpovedou tomu buranovi bude zisk double.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 24.09.2015 22:19:10

GULIVER napísal:... Vo všeobecnosti si ja nemyslím, že na slovensku sa podplácajú rozhodcovia, skôr si myslím že oni sú tak slabí a neschopní, že to proste robia automaticky...
spravne znenie : "...že to proste robia automaticky vzdy len pre par rovnakych klubov..."

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 24.09.2015 23:49:48

Este nieco k rozhodovaniu, co poviete na vylucenie Rundica ?
http://www.astrencin.sk/clanek.asp?id=A ... iline-4189
4:41 minuta
Letic ani nevedel ze mohol byt zachyteny tak maximalne ramenom - nemal co rychlo vymysliet ale vedel ze Milan ma uz kartu - tak ho napadlo divadielko s bolavym kolenom (to prekonava este aj Pirosku).
Je to neuveritelne ale rozhodca mu na to vdacne skocil aj ked bol 20metrov vzadu za troma hracmi a dotycni hraci mu boli otoceni chrbtom.
Kedze sa na tento zapas nebudeme stazovat ale aspon komisia by to nezmyselne vylucenie Milana Rundica (kvoli zapasovej stopke) mohla posudit.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 25.09.2015 07:33:47

mame stastie, ze hrame so "slabou" skalicou, takze milan bude chybat zo vsetkych domacich zapasov najmenej. na druhej strane, pri nasom sucasnom psychickom rozpolozeni by si aj ten zavod nieco kopol...

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Príspevok od užívateľa erik » 25.09.2015 08:25:22

Tieto fora sú zaujímavé, ak sa prehrá hľadá sa vinník. Z môjho pohľadu je to jasné. Žilina bola lepšia v produktivite a aj v obrane. A čo sa týka chovania divákov, tiež si myslím, že pivo a cigarety na tribúnu nepatria, ale to je vec usporiadateľa. Ak je pocit z poškodenia rozhodcom, treba podať oficiálnu sťažnosť na SFZ. A nakoniec veď Žilina nám pomohla v zápase so Steauou. Chceme viac divákov na zápasoch? Požiadajme Dubnicu tam je kapacita cca 6000a majú aj usporiadateľov

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 25.09.2015 10:50:18

erik, zelina bola lepsia az po gole na 2:1, pri ktorom zarval ten trnaffsky .ujo. ci umyselne, je na diskusiu (podla mna ano). do 60. minuty to bol vyrovnany zapas, v ktorom mala zelina sice o nejaku sancu viac, no my sme mali uzemnu prevahu a herne sme boli casto lepsi. potom sa stalo, co sa stalo. pifco na tribunu podla mna tiez nepatri, ale biznis je biznis. mame tam jeden bufet a jeden improvizovany stanok, co je pre 3000 ludi malo.

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Príspevok od užívateľa erik » 25.09.2015 12:21:34

Z pera redaktora Pravdy

Šláger jesene ponúkol pohľad do výkladnej skrine ligového futbalu, ale v časti trenčianskeho hľadiska vládli pomery ako v krčme piatej cenovej skupiny. A priamo tam, odkiaľ by sa mala šíriť najvyššia kultúra. Medzi vybranými hosťami a zástupcami domáceho klubu. Nie prvý raz.
Toľko oplzlostí a vulgarizmov, ktoré sa neraz šíria priamo z priestorov, kde sa bežní fanúšikovia nepohybujú, si človek nevypočuje na nijakom inom štadióne. Neúcta k súperovi, urážky jeho hráčov i rozhodcov. TO VŠETKO BEZ POVŠIMNUTIA USPORIADATEĽOV.
Nekultúrne prostredie, ktoré teraz na trenčianskom štadióne v improvizovaných podmienkach vládne, prináša aj hlúpe reakcie, za ktoré by sa červenal aj posledný pohonič. Klub zodpovedá za správanie svojich fanúšikov a často ho ničia pokuty. O to viac by mal strážiť, kto sa pohybuje vo vyhradených priestoroch pre hostí, mužstvá, médiá a čo tam vyvádza. Nečinnosťou toleruje primitívne výlevy a zodpovednosť padá na jeho tričko.

Tolko pohľad novinára.

Klub by mal zvažovať koho pustí do priestorov sedenia VIP, lebo sa mi zdá, že je tam hocikto, kto má kamaráta v klube. Musí predsa existovať schéma sedenia v priestoroch VIP: významní podnikatelia podporujúci klub, bývalí významní hráči klubu(reprezentanti), bývalí predsedovia klubu, pozvaní hostia, vedenie hosťujúceho klubu, novinári. Je to cca 200 miest

Užívateľov profilový obrázok
sammy
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:38:24

Príspevok od užívateľa sammy » 25.09.2015 13:28:21

tak som si bol na pravde pozriet tie vylevy akoze novinara. nieco neuveritelne ucelove a zavadzajuce. trencin mal posledne sezony doma tak vyborne, ze uz len z principu clovek nemoze verit tym dristom, ze tam lietaju oplzlosti a staznosti na rozhodcov ako na beziacom pase (ako to prezentoval tento pisalek). rozmyslam, preco to ale tahas sem do tejto diskusie? mas pocit, ze vo vip je nejaky problem? alebo si len uveril tym zvastom, lebo je to v 'novinach'? lebo ja sedavam hned vedla vip uz skoro dva roky a nikdy som tam ziadne problemy nezaznamenal. v zapase so zelinou tam vulgarne nadaval akurat jeden typek, ale ten sedel na B-cku (!) a nadaval smerom na vip. zrejme ten novinarik sedel v niekde na polceste medzi nim a zilinskym vykvetom a tak ho to zobralo, ze si asi skoro cvrkol do nohavic. sedelo tam par takych metrosexualov, co moc asi nemaju prehlad o futbale, tak pisu aspon o niecom zaujimavom, len nech sa 'predava'.

Napísať odpoveď