B-ečko AS Trenčín

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

B-ečko AS Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 27.12.2014 20:50:32

Po jeseni sme druhi aj napriek vypredaju hracov čo je super umiestnenie, ale chcem sa spytat ci je v plane pre buducu sezonu konecne to v minulosti slubovane B-ečko resp. Juniorsky team.
Osobne mi chyba priestor pre lepšie uplatnenie odchovancov, hlavne chlapcov Slovenskej narodnosti. Mam na mysli hlavne mladsiu vekovu kategoriu, hlavne ročnik 1994, ktori vyhrali SK titul, dnes maju 20 rokov a mali by z nich aspon 2-3ja hrat v A-cku. Dnes len sedia na lavicke alebo su na hostovani v inych kluboch v 2. resp. 3. lige.
Mam pocit že poslednej dobe dame šancu mladym na 1-2 zapasy a potom sedia 1-2 roky na lavičke a nakoniec skončia v Novom Meste alebo Nemšovej.
O cudzincov je v AS postarane nadšdartantne o tom niet pochyb, len mi viac chyba ta povestna "hospitality" o našich chalanov...
Bez zapasovej praxe sa neda napredovat... Mena je asi zbytocne spominat, všetci vieme o kom pišem.

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Príspevok od užívateľa erik » 29.12.2014 11:53:42

To o čom píšeš je dosť veľký problém pre slovenské kluby, ale ak SFZ nariadi súťaž juniorov do 20-21 rokov, tak ako je to myslím aj v Česku, a samozrejme aj v lige majstrov, potom bude o domácich mladých hráčov sčasti postarané a budú môcť napredovať. Kluby to asi samé riešiť nebudú

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 11.01.2015 21:16:34

presne vieme, že máme tento problém, snažili sme sa podporiť vytvorenie juniorskej ligy ako v ČR, ale nie je o ňu dostatočný záujem, čo nám je veľmi ľúto, veríme, že sa to časom zmení, pretože by išlo o plus pre celý slovenský futbal, dnes sa však kluby upierajú na svoje béčka v nižších súťažiach...

napriek tomu sa snažíme v rámci platnej legislatívy a tlakom na zmenu legislatívy posunúť... veríme, že ešte pred štartom jarnej časti budeme môcť zverejniť jeden systematický krok, ktorý by nás v tomto smere mohol o kúsok posunúť...

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 01.02.2015 22:04:39

dnes na prípravnom zápase na štadióne AS medzi Nemšovou a mojimi miláčikmi z Trenčianskych Teplíc nastúpili na zápas chlapci v známych dresoch....že by sa už konečne posunula tak dlho očakávaná spolupráca???
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 07.07.2015 17:43:04

Luboš, prešiel pol rok od tvojho príspevku a spolupráca sa posunula.

Tiež som čakal na to, kedže nemáme B tým tak táto možnosť je pre nás najprijateľnejšia. Verím, že aj Nemšová pôjde hore s futbalom a aj naši porastú zápasmí, vždy je to pre nich lepšie ako keby mali sedieť na lavičke a iba trénovať.

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 28.07.2015 16:17:58

Ja som sa na toto pýtal už dávnejšie, tá téma už je tuším niekde v Koši. Béčko už má pomaly každá druhá osada.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 29.07.2015 15:25:30

Nemšová = Béčko ..... je to aktualizácie z pred pár týždňov....
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 29.07.2015 15:39:13

nemsova je nase "B"? trochu silne vyhlasenie, ci?

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 01.08.2015 19:57:32

treba prisť zajtra 2.8. 17,00. Nemšová-Lednicke Rovné
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 02.08.2015 22:02:56

Mám to podľa zostavy Nemšovej pochopiť tak,že chcete posunúť Nemšovú do 2 ligy,aby naše "B-čko hralo,s čo najkvalitnejšími súpermi?
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 02.08.2015 22:19:36

celkom solidna zostava. hralo 7 nasich hracov, ale nemozeme cakat, ze hraci ako gino budu hrat pravidelne za nemsovu. podla mna by sme ich do 2. ligy potiahnut mali. aj bez nasej pomoci hrali v poslednych rokoch na poprednych prieckach, tak nevidim dovod, aby ustupovali zo svojich pozicii.
nerozumiem v suvislosti s "B" jednej veci. skuBA a trtkava maju v 2. lige svoje juniorky. preco nemozeme aj my? podla mna by to bolo efektivnejsie ako partnerstvo s nemsovou.

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 03.08.2015 06:57:23

baki napísal:celkom solidna zostava. hralo 7 nasich hracov, ale nemozeme cakat, ze hraci ako gino budu hrat pravidelne za nemsovu. podla mna by sme ich do 2. ligy potiahnut mali. aj bez nasej pomoci hrali v poslednych rokoch na poprednych prieckach, tak nevidim dovod, aby ustupovali zo svojich pozicii.
nerozumiem v suvislosti s "B" jednej veci. skuBA a trtkava maju v 2. lige svoje juniorky. preco nemozeme aj my? podla mna by to bolo efektivnejsie ako partnerstvo s nemsovou.
pretože B mužstvo (juniorka) by začínalo v nízkej súťaži a trvalo by X rokov, kým by sa dostalo do 2. ligy.. premena mužstva z blízkej obce hrajúcej aspoň 4. ligu (aby to netrvalo dlho) na naše B-mužstvo nie je reálna pretože obecné mužstvá nechcú stratiť svoju identitu. veľmi úzka spolupráca s farmárskym mužstvom je najsprávnejšie riešenie.
ANDY RULES!

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Príspevok od užívateľa filipina » 03.08.2015 08:00:15

nesto napísal:
baki napísal:celkom solidna zostava. hralo 7 nasich hracov, ale nemozeme cakat, ze hraci ako gino budu hrat pravidelne za nemsovu. podla mna by sme ich do 2. ligy potiahnut mali. aj bez nasej pomoci hrali v poslednych rokoch na poprednych prieckach, tak nevidim dovod, aby ustupovali zo svojich pozicii.
nerozumiem v suvislosti s "B" jednej veci. skuBA a trtkava maju v 2. lige svoje juniorky. preco nemozeme aj my? podla mna by to bolo efektivnejsie ako partnerstvo s nemsovou.
pretože B mužstvo (juniorka) by začínalo v nízkej súťaži a trvalo by X rokov, kým by sa dostalo do 2. ligy.. premena mužstva z blízkej obce hrajúcej aspoň 4. ligu (aby to netrvalo dlho) na naše B-mužstvo nie je reálna pretože obecné mužstvá nechcú stratiť svoju identitu. veľmi úzka spolupráca s farmárskym mužstvom je najsprávnejšie riešenie.

Akurát som zvedavý ako dlho to bude Nemšovú baviť ....... resp. hlavne jej hráčov ........
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 03.08.2015 09:50:01

je nutne, aby nase "B" hralo druhu ligu? ak by sme si vytvorili svoje "B", bolo by to najcistejsie riesenie. ved mame cas. myslim, ze by sme nezacinali v 8. lige. a ak aj, nevadi. o 4-5 rokov by sme boli v 3. lige.
ako pise filipina, je otazne, ako dlho to nemsovu bude bavit, ked tam bude polovica nasich hracov. z nasho pohladu, preco tam ma byt polovica nasich hracov, ked v nasom regulernom "B" mozu byt vsetci hraci nasi? dnes ma nemsova s nasimi hracmi kader na urovni lepsieho priemeru druhej ligy. otazne je, ci je to pre nich ako klub dobre. ludia su spokojni, lebo vidia kvalitny futbal.

ano, je jasne, ze ziadna dzedzina v okoli sa dobrovolne nestane nasim "B". krcma, kostol a futbalovy klub su neoddelitelnou sucastou ich hrdosti a myslim, ze je to tak spravne. mnohe z tychto klubov maju bohatu historiu a nechcu o nu prist.
dalsia vec je financna narocnost "B", kedze ide vlastne o dalsi klub, ktory treba financovat. nemsova si vacsinu nakladov pravdepodobne hradi sama. napriek tomu si myslim, ze by sme si vlastne "B" mali zalozit.

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 03.08.2015 11:03:13

Tiež nevidím problém, keby Béčko začínalo v nižšej súťaži. Tam ide hlavne o otázku, tí hráči, ktorí by tvorili kostru Béčka, ako sa využívajú teraz. Ak hrajú v nejakých kluboch (tuším z Novom Meste niekto pravidelne hrával), tak je to v poriadku, ale ak iba trénujú a počas zápasov sedia na lavičke, tak by bolo lepšie keby pravidelne hrávali v Béčku.

Ináč na tom nevidím nič zlé, ak sa hráčovi momentálne nedarí (Kessel), tak Béčko je dobrá príležitosť ako sa rozohrať, namiesto toho, aby sedel na lavičke a naskakoval na posledných 10 minút.


Ináč jedna vec mi napadla v tejto súvislosti: pamätám, že kedysi bolo pravidlo, že ak v Áčku vypukla nejaká viróza (chrípka, žltačka, ebola), tak zápas mužstvo muselo aj tak odohrať a síce tak, že káder doplnili hráčmi z Béčka. Podobne aj u nás, ak by sme mali odohrať dôležitý zápas a 8 hráčov v Áčku by dostalo sračku, tak káder by sa musel doplniť hráčmi z Béčka, čo by nemuselo byť žiadne terno. Včera sa nehral zápas Ružomberok - Trnava, kvôli tomu, že v Trnave majú nejakú virózu, tak zápas odložili. Ale podľa správnosti (ak to teda ešte platí), tak Trnava káder mala doplniť hráčmi z Béčka, či dokonca Céčka (aj to majú). Či to majú virózu všetci alebo toto pravidlo už neplatí?
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

Napísať odpoveď