24.kolo : Slovan - Trenčín 1:3

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 05.04.2015 21:58:03

absolut napísal:Coho som sa dnes obaval sa nenaplnilo, rozhodca piskal normalne. Dnes nasi podali nie az tak oku lahodiaci vykon ale asi prvykrat som u nasich videl ze sme hrali ucelne. Slovan sme prakticky k nicomu nepustili az na ten gol a hra na brejky na absolutne vysla. Matus bol dnes skvely. Budeme radi ak si ho udrzime aj do dalsej sezony.

Skoda Stana, uvidime ale bojim sa ze to bude vaznejsie. Zaplatili sme velmi vysoku dan za nasu vyhru.


sudca piskal normalne = poor dal viac ako kmotrik...

absolut
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 20.01.2014 14:26:56

Príspevok od užívateľa absolut » 05.04.2015 22:23:27

To sa s tebou nehadam, pisal som to uz pred tym, ze uvidime kto da viac penazi ci por alebo kmotrik . v konecnom dosledku nam to moze byt jedno

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 05.04.2015 22:33:40

baki starý vtipkár :)
ale vážne, aj mňa prekvapilo že v takom zápase sudca pískal (až na nejaké maličkosti) výnimočne objektívne a to na obe strany, pritom sympaticky ponechával voľnejší priebeh, neprerušoval hru pre každú hovadinu.
Po vyrovnanom začiatku a zranení Lobotku som to videl už dosť čierne, ale Koolwijk obstál a zastúpil ho. Je veľmi dobré, že Ševela má dostatok slušných hráčov a hlavne dokáže nájsť správne riešenia pri výpadkoch - dnes zaujímavé riešenie pri neúčasti Jaira s hrotom najprv Berom a potom Kesselom - a obaja sa zaskveli, nechápem Chovancove kydy, veď na vyložené šance sme mohli vyhrať tak zo 5:1. Netreba zabudnúť ani na výborný výkon obrany, obaja stopéri suverénni.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 05.04.2015 22:39:05

to som myslel trochu ze ironicky. ak hrame dobre a dame goly, tak nam neublizi ani podplateny sudca. vsimol som si, ze v minulych sezonach sme hrali krajsi futbal ako tento rok, ale bolo nam to na dve veci. teraz hrame ako velky klub. rozvazne, rozumne, kludne, nikam sa neponahlame, sme si vedomi svojich kvalit a mame vysoku efektivitu. hraci dospeli, su vyzretejsi, vedenie dba aj na povahove a ludske crty zahranicnych posil, semrinec je spolahlivy a lobotka s berom nam robia velku radost.

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 06.04.2015 10:14:00

zapas sa hral na tazkom terene so slabou kulisou. Slovan bol slabi jak caj. Vidno bolo len Milinkovica a sem tam meszarosa. Opet sa potvrdilo, ze uz nehrame ani moc na krasu ale na vysledok. Po vyrovnani na 1-1 sme zapli na 10 minut na vyssie obratky a boli z toho 2 goly. Tesi ma ze kollwik zahral dobre ale nechapem preco kope prime kopy a rohy ked ma 2 metre. Rohy znova slabota, neviem ci je v lige muzstvo ktore je menej nebespecne z rohov ako my [smilie=axe.gif] . obrana hrala s prehladom, slovan mal 1 sancu, zaloha tiez dobre az na Lawrenca, nema co robit na kridle, ani som nevedel ze hra, pokial nieco nepokazil. Tesi ma forma Bera, velke - je zranenie stana.

wawo
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 26.08.2009 15:55:58
Bydlisko: piešťany

fans

Príspevok od užívateľa wawo » 06.04.2015 10:50:35

Čo sa dialo v našom sektore. Bol som na opačnej strane. Zápasy sú dobré, že vyhrávame, ale občas hráme na pohľad horšie, ale to nevadí.

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 06.04.2015 10:55:17

solidny vykon škoda zranenie stana dufam že to nieje nič vážne ..slovan včera nič slabučky .Bansku musime prevalcovat v stredu !!
AS trencin

LuckyLoser
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 15.03.2015 11:02:25

Príspevok od užívateľa LuckyLoser » 06.04.2015 12:06:50

Když říkal Ševela ke Koolwijkovi, že potřebujem posílit při standartkách, asi by nikoho nenapadlo, že je bude kopat [smilie=bike.gif]

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 06.04.2015 12:11:33

v sektore si SBS v spolupráci s PZ SR nacvičovala manévre ako vystrihnuté z 90-tych rokov, a to všetko, v prípade PZ SR, za peniaze daňových poplatníkov...
marazmus futbalu v bratislave nasiaknutý herným, výsledkovým, personálnym a infraštruktúrnym bahnom bolo cítiť už dávno pred vstupom na nehostinné, prázdne a bezduché Pasienky.. pri tomto všetkom sa už človek ani nepozastavuje nad amaterizmom miestnej bezpečnostnej služby konajúcej na pokyn svojvoľne, až führerovsky sa rozhodujúceho bezpečnostného manažéra kedysi najslávnejšieho slovenského klubu, ktorý podľa všetkých indícií vydal pokyn smerom k SBS na strhnutie ešte nie celkom vyveseného cca 25metrového transparentu SKUBA DIVING (pozri google) s praskajúcim logom ŠK Slovan, ktoré ku dnu, do toho spomínaného bahna, ťahajú mešce plné peňazí.. pri vstupnej kontrole transparent povolili, na plote už im prekážal.. samozrejme, že to nikoho nenechá chladným a snaží sa domáhať svojho ústavného práva na slobodu slova (prejavu), no keď mu je odpoveďou od zjavne prostoduchých osôb vo vestách usporiadateľov veta "Tu si na Slovane, tu platia naše pravidlá", zlosť spojená s krivdou a neprávosťou sa stupňuje, čo vrcholí platonickou obranou transparentu.. Platonickou preto, lebo SBS vyťahuje slzné plyny a bez mihnutia oka strieka neadekvátne množstvá do očí ľudí domáhajúcich sa svojho ústavného práva a plyn sa šíri do celého sektoru...
po prvom góle AS prichádza spontánna radosť, mnoho ľudí vyskakuje na plot úplne rovnako ako po dôležitom góle na plot skáču a radujú sa fanúšikovia po celom svete tam, kde ploty nie sú ešte prežitkom.. plot na Pasienkoch už má zjavne svoje najlepšie roky za sebou (naša vina?), a preto nabudení chlapci vo vestách nenechávajú nič na náhodu a opäť začínajú s postrekom na ľudí.. tu už zlosť a bezmocnosť vyvrcholujú vo vhodenie troch neukotvených sedačiek smerom k zmysluzbaveným postrekovačom, aby ich vytrhli zo zjavne pre nich zábavnej činnosti.. vášne sa upokojili a my sme sa mohli opäť venovať tomu, čo nás zaujímalo, a to bola hra nášho AS.. lenže.. prešlo cca 20 minút(!!) a do sektoru vošli spoločne s týmito jednoduchšími usporiadateľmi enklávy policajtov (z toho dvaja psovodi!) a spoločnými silami nám znechucovali náš pobyt v sektore, snažili sa vytiahnuť niekoľkých z nás za vhodenie sedačky smerom k ihrisku, pričom sa mohli len domnievať či vyťahujú správne osoby, policajti totiž konali len podľa udávania usporiadateľov, ktorí mohli ukázať na hocikoho, kto sa im v daný okamih nepáčil.. výsledkom nebolo nič.. opakujem nič.. niekoľko minút nám znepríjemňovali nielen futbal a napokon sa bezvýsledne stiahli a počkali až do ukončenia zápasu, kedy boli zadržané a predvedené dve osoby.. pýtam sa, aký mal ten zásah napokon zmysel? amaterizmus a svojvôla bezpečnostných zložiek, ktoré doslova a dobodky šikanujú a z ľudí, ktorí sú ešte stále ochotní cestovať za svojím obľúbeným tímom, robia kastu podľudí, nad ktorými sa neprestajne povyšujú.. kto to konečne zastaví? AS ukazuje slovenskému futbalu cestu.. kedy sa ale odváži vystúpiť z tieňa slovenských klubov a postaví sa policajno-bezpečnostnému bezpráviu/svojvôli/amaterizmu na tribúnach slovenských štadiónov? prostredníctvom štruktúr, ktorých je členom, a ktoré zodpovedajú za priebeh ligových stretnutí (ÚLK, SFZ) má možnosť vplývať a dotazovať sa na mnohé nuansy v organizácii ligových zápasov... včerajšok začal neodôvodneným strhnutím transparentu, všetko mohlo byť úplne inak...
hlavne, že v zápise o stretnutí od delegáta bude HNS divákov ;)
ANDY RULES!

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Príspevok od užívateľa filipina » 06.04.2015 14:17:21

Bravo AS !!
Až na tie sedačky ...... celé SVK to bude podľa záberov vidieť inak .......
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 06.04.2015 17:59:28


Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 06.04.2015 18:00:10

hosi, odvolali sme pepana [smilie=beer2.gif]

http://www.teraz.sk/sport/slovak-trener ... lanok.html

http://sport.aktuality.sk/c/175496/tren ... e-skoncil/

http://sport.sme.sk/c/7736869/futbalovy ... ml?ref=trz

najskor samo (2013), potom franz (2014), teraz pepa (2015). sme postrachom belasych trenerov. cela Pšaha nas miluje. [smilie=slap.gif]

novy belasy trener pred najblizsim zapasom s nami pre istotu odstupi sam [smilie=rofl.gif]
Naposledy upravil/-a baki v 06.04.2015 20:49:56, upravené celkom 1 krát.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 06.04.2015 20:39:33

baki napísal:hosi, odvolali sme pepana [smilie=beer2.gif]


najskor samo (2013), potom franz (2014), teraz pepa (2015). sme postrachom belasych trenerov. cela Pšaha nas miluje. [smilie=slap.gif]

novy belasy trener pred najblizsim zapasom s nami pre istotu odstupi sam [smilie=rofl.gif]
Dajme si kvizovu otazku, kto to bude v roku 2016?
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 06.04.2015 21:57:30

baki napísal:hosi, odvolali sme pepana [smilie=beer2.gif]

http://www.teraz.sk/sport/slovak-trener ... lanok.html

http://sport.aktuality.sk/c/175496/tren ... e-skoncil/

http://sport.sme.sk/c/7736869/futbalovy ... ml?ref=trz

najskor samo (2013), potom franz (2014), teraz pepa (2015). sme postrachom belasych trenerov. cela Pšaha nas miluje. [smilie=slap.gif]

novy belasy trener pred najblizsim zapasom s nami pre istotu odstupi sam [smilie=rofl.gif]



Baki,dnes si extrémne vtipný!
[smilie=clap2.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

absolut
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 20.01.2014 14:26:56

Príspevok od užívateľa absolut » 06.04.2015 23:17:36

Martin ako je natom Stano ?

Napísať odpoveď