13.kolo : AS - Slovan 4:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 14.10.2014 22:12:27

Aj s odstupom týždňa ma stále dojme,keď si spomeniem na výborný futbal aj kulisu na zápase so Slovanom! Tiež som mal slzy v očiach pri standing ovation a zostane mi to natrvalo v mysli aj v srdci ako jeden z top športových zážitkov popri finále Dukly 1992,či Goteborgu 2002,alebo novšie AS-HULL v Žiline...CHLAPCI VEĽKÁ VĎAKA !!! LEN TAK ĎALEJ S POKOROU,BOJOVNOSŤOU A SRDIEČKOM !!!AS DO LIGY MAJSTROV !!!

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 17.10.2014 17:46:27


Užívateľov profilový obrázok
Danny
Príspevky: 249
Dátum registrácie: 06.08.2007 07:53:52
Bydlisko: Trenčín, Juh

Príspevok od užívateľa Danny » 17.10.2014 18:23:37

ja som presne vedel že to takto dopadne. Dobre všetci vedia že piro je zakázané. A aj napriek tomu to tam nahádžete a potom sa netreba čudovať že to takto dopadlo. Načo to bolo dobré, len pre efekt a radosť ultras. Bol som na krytej a ludia odtiaľ odchádzali lebo sa im skoro podusili malé deti. Krásny zápas a super fandenie bolo aj bez dymovníc. Možno keby sa tam hodia po jednej nie naraz by to tak nezadymilo.
A pokiaľ sú dotyčný na kamerovom systéme, kt by mal byť podla pravidiel SFZ nasmerovaný na každý sektor tak by som sa nečudoval keby im klub zosobní prípadnú stratu a samozrejme pokutu kt. nás taktiež z určitosťou neobíde.
A kto nato doplatí najviac. Klub a samozrejme všetci fanúškovia včetne ultras. Chlapi fandite ďalej jeto super, ale pokúsme sa všetci správať tak aby sme nepoškodzovali náš klub

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 17.10.2014 19:03:02

Súhlasím s Dannym,treba fandiť slušne a nepoškodzovať dobrý image klubu o ktorý sa AS stará svojou futbalovou filozofiou a peknou hrou!Tiež som rád,že sa utras vrátili a keď pekne fandia je to super!Nech sa odteraz o priaznivcoch klubu hovorí len v dobrom!!!
Držte sa chlapci zajtra v Podbrezovej! AS DO TOHO !!!
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 18.10.2014 09:23:12

Danny napísal:lebo sa im skoro podusili malé deti.
argumenty s malými deťmi už nie sú ani vtipné, osobne ich považujem už za vrcholne trápne..
opäť si tu obtieraš klávesnicu o ultras svojho vlastného klubu a nechceš vidieť, že sa jedná o úplne tendenčné rozhodnutie DK SFZ.. aj v nedávnej minulosti sa udiali mnohé závažnejšie incidenty na slovenských tribúnach (medzi ktoré osobne radím rasistické prejavy) a DK SFZ neuzatvárala tribúny..
ale jedna vec je istá, ak klubom takéto rozhodovanie disciplinárky je po vôli, nedbám.. proti gustu žiaden dišputát
ANDY RULES!

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 18.10.2014 09:36:39

ja len tolko: je pyro zakazane? je. porusili ultrs zakaz? porusili? prisiel trest? prisiel. ak to urobia nabuduce, pride dalsi trest? pride. nie je to zbytocne? je.

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 18.10.2014 10:28:05

baki napísal:ja len tolko: je pyro zakazane? je. porusili ultrs zakaz? porusili? prisiel trest? prisiel. ak to urobia nabuduce, pride dalsi trest? pride. nie je to zbytocne? je.
prečo je pyro zakázané? lebo je to najľahšia cesta legálne vyryžovať od klubov prachy (celosvetovo).
prečo porušili ultras zákaz? pretože s týmto umelovytvoreným a cieleným zákazom nesúhlasia a nikdy sa s ním nestotožnia (celosvetovo).
aký prišiel trest? tendenčný a neprimeraný.
aký bude ďalší trest? futbal bez divákov (nejdú sami proti sebe? ťažko povedať, možno to tak chcú).
nie je to zbytočné? rozhodne nie pretože aj my veríme, že sa raz Slovensko vymaní z okovov vlastnej minulosti v celospoločenskom meradle, Slovák si nenechá srať na hlavu a nebude sa báť verejne a SLOBODNE vyjadrovať svoje názory a aj do našich končín zavanie zdravý severský škandinávsky vzduch, nech je nám Nórsko vzorom
ANDY RULES!

Užívateľov profilový obrázok
Danny
Príspevky: 249
Dátum registrácie: 06.08.2007 07:53:52
Bydlisko: Trenčín, Juh

Príspevok od užívateľa Danny » 18.10.2014 10:38:35

nesto napísal: argumenty s malými deťmi už nie sú ani vtipné, osobne ich považujem už za vrcholne trápne..
trápne ??? Ty máš koľko rokov 14 ? O tomto sa môžeme porozprávať keď budeš starší a budeš mať vlastnú rodinu dobre.
Ja Ti poviem len toľko že za opakovné porušenia zákazu o pire prišiel trest. A kto nato doplatí, všetci.
A ja si nič neobtieram, chválim zanietenosť a fandenie. Ale treba to robiť tak, aby sme neškodili vlastnému klubu.
Ja len dúfam na najbiššom domácom zápase ked bude ultras asi na hlavnej, zase nepríde k nejakým konfliktom s SBS

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 18.10.2014 11:36:49

niektore argumenty su vyslovene zalozene na rebelii. je zakazane pyro? tak just budeme zakaz porusovat aby videli ze nam sa to nepaci...pyro mne osobne nevadi ale ak ho budete stale pouzivat tak tym nic pozitivne nedosiahnete, si to uz konecne uvedomte. akurat budu pristnejsie tresty

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 18.10.2014 11:36:55

Danny napísal: trápne ???
vyššie píšeš ako keby ultras použili nejaký bojový plyn, ktorým sa dusili malé deti. našťastie žiadne z týchto detí neutrpelo ujmu na zdraví a po zápase mohlo ísť spokojne so svojimi rodičmi domov (ja keď som bol malé dieťa, už som o takom čase mal dávno po večerníčku, najmä ak ma na druhý deň ráno čakala škôlka/škola). Niektorí rodičia možno ešte stihli aj neskorú zdravú večeru v McDonalde s poukazom od klubu, aby kvalitnými biokuracími hlávkami v burgri Mcchicken posilnili detskú imunitu tak nesmierne narušenú bojovým plynom ultras... howgh
ANDY RULES!

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 18.10.2014 12:30:47

chlapci idete hlavou proti muru a takto nikdy nic nevybojujete, akurat tak pokuty pre klub, hadky s neultras a v konecnom dosledku zase budete urazene sediet a nebude sa fandit .. osobne som za fandenie, pyro, dym, bubny svetlice vlajky, vsetko k futbalu a atmosfere patri, a ked to nie je, chyba mi to .. treba si uvedomit ano je to zakazane, chcete dosiahnut zmenu tak porusujete umyselne, necudujte sa ze po vas ide sfz a zavre nam stadion .. to je ako keby som jazdil 100 po obci, len preto ze sa mi nepaci prikazana 50 a takto chcem policajtom ukazat ze sa moze 100 .. takto nevyhrate, neviem ci vobec proti sfz je nejaka cesta, ale tato to nie je .. drzim palce

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 18.10.2014 16:42:35

matt-666
súhlasím s tebou...
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

branofly
Príspevky: 112
Dátum registrácie: 17.05.2014 08:11:31

Pyro

Príspevok od užívateľa branofly » 19.10.2014 08:48:00

Cisto teoreticky, je zakazane pyro aj na hradzi?
Je to dost blizko tribun ale podla mna je to mimo stadiona.
Co keby sa pyro pustala tam ? mohli by za to niekoho sankcionovat.
Suhlasim ze v case ked sa hral zapas by uz male decka mali sedet doma a cakat na vecernik, .
Vietor hohuzial sfukol dym na hlavnu tribunu a trochu tam aj pobudol nakolko je z casti uzavreta , nebolo to prijemne ale tych 3-5 min sa dalo vydrzat.
Ale je zase skoda ze nam zavreli cast tribuny.

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pyro

Príspevok od užívateľa nesto » 19.10.2014 09:38:31

branofly napísal:Cisto teoreticky, je zakazane pyro aj na hradzi?
Je to dost blizko tribun ale podla mna je to mimo stadiona.
Co keby sa pyro pustala tam ? mohli by za to niekoho sankcionovat.
Suhlasim ze v case ked sa hral zapas by uz male decka mali sedet doma a cakat na vecernik, .
Vietor hohuzial sfukol dym na hlavnu tribunu a trochu tam aj pobudol nakolko je z casti uzavreta , nebolo to prijemne ale tych 3-5 min sa dalo vydrzat.
Ale je zase skoda ze nam zavreli cast tribuny.
dik za nazor bez emocie a co sa tyka uzavretia tribuny, tak uz tusim v septembri ani nemala stat, takze mozno nas trest zastihne pripravenych a tribuna uz bude zrovnana so zemou.. vyherca sutaze buracich prac je znamy, je najvyssi cas konat..
ANDY RULES!

bmTN
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 14.07.2014 10:27:20

Príspevok od užívateľa bmTN » 20.10.2014 09:51:19

takže to chápem dobre .. SFZ - BSk. zakázalo pyro, takže pyro je na hovno. Na budúci rok SZF zakáže bubon, tak podľa našich odborníkov bude na hovno aj bubon. O dva roky zakáže státie na nohách, tak budeme fandiť v sede, lebo inak by to bolo na hovno. Ďalší rok by sme mohli zakázať aj hlasné skandovanie, veď je na hovno. A potom sa zobudíme, keď jediné povolené bude kúpiť si punkance, jadierka a na začiatku zápasu zvolať tri-krát hurá SFZ a kto poruší, zvolá štyri-krát hurá, bude debil ... lebo porušil fantastické smernice SFZ a tu pôojdu kapesníky opäť vo veľkom, lebo ultras poškodzujú klub a vyháňajú babičky s vnučkami a pravnukmi zo štadióna.
Páni a čo tak sa pridať na stranu ultras a povedať si, že SFZ je naozaj banda prostitútkou odchovaná a ich rozhodnutie je značne tendenčné? V Trenave bolo koľkokrát odpálené pyro, Dunajskej? Na Slovane? Koľko-krát mali uzavretí sektor? My sme pyro odpálili za rozhodnutého stavu na konci zápasu, kedy ani jedno z mužstiev nebolo poškodené prerušením zápasu. Pyro bolo odpálené v sektore, pyro sa nehodilo na plochu, pyro sa nehodilo po fanúšikoch domácich, ani hostí. Čiže sa nič nestalo. Aký to rozdiel, keď je každý jeden zápas prerušovaný na minimálne 10 minút filmovaním, diskutovaním a simulovaním hráčov .. Ale to je v poriadku, lebo to nezakázali ani Kováčik, ani Sepeši, ani iný káder z toho nášho parádneho zväzu.
Páni a keď vám nejaká "autorita" zakáže dýchať, tak všetci do 5 minút pokapete????

Napísať odpoveď