7.kolo: Senica - AS 1:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 22.08.2014 21:55:24

baki ale je smutne ze zatial to skube ide aj bez rozhodcov

kehlstein
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 01.06.2013 20:26:37

Príspevok od užívateľa kehlstein » 23.08.2014 00:13:21

my ligu nevyhrame dovtedy kym nezacneme byt strelecky efektivny v 16ke..kcomu je kombinacna prevaha pred vapnom ked v nom nie sme dorazny a za tym golom nejdeme? slovan by dneska vyhral,hral by mozno horsie ale bol by efektivny,prave podobne zapasy rozhoduju o titule,ak by sme hrali doma s nimi tak za 20 minut vedieme 2:0,mazan nikdy odist nemal,toho je strasna skoda..kubik si cez neho nekopol,cögley mal dost problemov s kalabiskom,u simona dufam ze je to len ojedinely zly vykon,asi chlapec lieta poriadne hore v oblakoch a mohol by sa vratit na zem,pacil sa mi edmond,silny v subojoch,udrzi loptu a rozda ju,len skoda ze to zakoncenie mal dneska slabe

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 23.08.2014 08:36:41

legolas380 napísal:baki ale je smutne ze zatial to skube ide aj bez rozhodcov


skupuju cele slovensko, neuspesnych navratilcov zo zahranicia + cechov za zenitom. ziadni odchovanci, ziadne nove impulzy pre ligu, ziadni vynimocni legionari. slovan bratislava zanikol v polovici 90-tych rokov minuleho storocia. dnes je to uz len mafianmi skorumpovana skuBA, ktora slovenskemu futbalu nijako neprospieva.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 23.08.2014 09:16:19

Este k vcerajsku - na malom ale velmi peknom stadione a vybornom povrchu sme tlacili supera ako keby sme hrali doma, drzali sme vacsinou loptu a kopali ovela viac rohov.
Myslim, ze aj na slovane v minulom kole hrala Senica otvorenejsie - tam ale prehrala.
Par krat sme sa dostali ku golovym strelam kde sme ale nastrelili niektoreho z nahusto postavenych Senicanov - vdaka aspon za tu uspesnu hlavicku Ramona v zavere.
Simon bol v subojoch 1:1 casto uspesny (a tiez aj Fero alebo Stano v strede pola) ale potom to tam najma v sestnastke bolo fakt zabetonovane skusenymi, takmer vsetkymi hracmi Senice.
Superovi ale treba uznat ze protiutoky ovladaju - a kedze nasa obrana bola vysunuta vpredu tak sa toto parkrat za zapas stalo - neda sa to nasim moc vycitat.
Skoda ze aj my sme nevyuzili niektore protiutoky ked obcas Senica otvorila hru aj ked ovela menej ako my.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 23.08.2014 10:00:20

V titulku sa pise "Po remíze v Senici stále bez prehry" ale dalo sa aj napisat "stale bez vyhry vonku".
A toto asi bude rozhodujuce pri hre o majstra, lebo my tam napr. nemame Fanenda (v tej forme co do nas odchadzal) ked z kazdeho jeho dotyku s loptou hrozil superovi gol a to aj pred sestnastkou.
A to sa bojim ze ak by odisli aj nase kridla Simon a Fero alebo v strede Stano tak ze aj to EL by bolo ohrozene.
Inak treba povedat ze teraz sa piskalo so Senicou objektivne.
Pacilo sa mi na nasom trenerovi ze hracov so zltou kartou radsej vystriedal.
Lebo sa to u tychto hracov v subojoch niekedy zaostrilo (aj ked sa nehralo prehnane tvrdo) a pri dalsom faule mohla hrozit cervena.
I ked sme mali iniciativu v hre my a v zavere sme kondicne este vladali aj tak sme mohli vyuzit tretie striedanie (napr. skuseny Rundic bol volny).
Lebo v zavere vladala kondicne aj Senica - a oni vyuzili vsetky tri striedania co im iste prinieslo cerstve sily.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 23.08.2014 11:22:12

baki napísal:... slovan bratislava zanikol v polovici 90-tych rokov minuleho storocia. dnes je to uz len mafianmi skorumpovana skuBA, ktora slovenskemu futbalu nijako neprospieva.
výstižne napísané baki, aj ja som kedysi Slovanu fandil na medzinárodnom poli

Ku včerajšku: z našej impotentnej snahy a krásnej hry iba po hranicu šestnástky vyplýva, že aktuálna i akútna úloha je zalepiť do očí bijúcu dieru v zostave - nájsť priebojného nekompromisného zakončovateľa. Lebo zatiaľ sa zdá, že Edmond to nebude. Ani Jairo po uzdravení nebude na to žiaľ ideálny, aj keď jeho techniku, nasadenie i očividné zlepšenie uznávam.
V tomto ročníku to vyzerá, že budem radi, ak sa v tabuľke udržíme na miestach postupu do EL.
Preto sa treba aj max.sústrediť na Slovenský pohár, lebo tam je cesta k EL najjednoduchšia a neodfláknuť (nevypustiť?) to ako v posledných rokoch.

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 23.08.2014 13:00:00

Handel nič v zlom ale hovoríš hlúposti v našej slabučkej lige uhráme do 3 miesta bez problémov a s týmto mužstvom čo mame teraz môžme bojovať o titul ked sa nájde strelec kludne .Ale ked odide napriklad trojica simon,kubik,lobotka čo je aj dosť realne počas sezony potom to vidím do 3 miesta ale s problémami .
AS trencin

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 23.08.2014 14:35:50

Zatiaľ by som to tak tragicky nevidel. Vlani po 6 kolách sme mali 9 bodov, o 5 menej ako teraz. Strelili sme síce viac gólov (18), teda o 4 viac ako doteraz, ale tiež sem ich dostali o 5 viac. Vlani sme po 6. kolách tiež hrali 2x vonku - oba zápasy sme prehrali, jeden zápas sme dokonca tiež hrali v Senici (prehrali sme 3:1).

Takže jediná vec v čom zaostávame oproti vlaňajšku je to, že vlani sme strelili o 4 góly viac. A navyše v tom je zahrnutý zápas s DS (6:0), ktorý DS vraj predali.

Skôr ide o to, že sme si zvykli hrať na špici. Ale to je v poriadku, treba sa stále posúvať ďalej. Zatiaľ to ide lepšie ako vlani. Ale tiež nebudem mať nič proti tomu, keď tých gólov budeme dávať viac :D

Inač taký paradox, keď si porovnám zápasy vlani s tými čo sme hrali doteraz (resp. sme mali hrať), tak sme mali takmer identických súperov, čo je dobre, porovnanie je preto objektívnejšie.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 23.08.2014 20:47:00

slovan dnes prehral [smilie=bananadance.gif]

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 23.08.2014 21:45:51

18dominik18, ak by si si myslel, že tých troch udržíme do konca celej sezóny, tak by si bol riadne naivný. Ja s odchodmi niekoho z najlepších pochopiteľne počítam a tak som aj myslel môj odhad umiestnenia.
Už už som ti chcel napísať, že si neuveriteľný naivko, ale zrazu v tvojej druhej vete čítam, že odchody vidíš reálne a že sa s problémami udržíme do 3 miesta -> teda miesto postupu do EL. Takže si v druhej vete napísal vlastne presne to isté čo ja :)
Prečo teda dominik o svojom (i mojom) tvrdení vravíš, že sú to hlúposti? Prečo taká sebakritika? :)))

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 23.08.2014 22:06:00

to je jedno keby aj odidu možu prist další takže sa až tak neoslabime a aj tí 3 noví sa javia v dobrom svetle takže do 3 miesta to dame v pohode a v tvojom prispevku som nevidel nikde napísane že počitaš stym že niekto odide tak preto som napisal že stymto tymom čo mame teraz je najsilnejši a najvyzretejši za posledne roky mame najvačšiu šancu na titul a nie že sa budeme sustredit hlavne na pohár nepodcenuj naš tím..
AS trencin

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 23.08.2014 22:44:06

Bodaj by si mal pravdu - ja len súhlasím s niektorými čo tu písali, že bez útočníka čo by vedel strieľať góly, o titule môžeme len snívať
+ suhlasím s bakim, že keby šlo do tuhého, SkuBA má dosť peňazí, pák a chrapúnstva nato, aby si to dokázala zabezpečiť aj inak.

Ohľadom nášho postupu cez Hull ďalej, som tu bojoval proti všetkým, ktorí AS dopredu odpisovali že nemáme šancu, takže ja nie som z tých, čo by AS podceňovali - len som realista za tie roky čo sledujem najvyššiu futbalovú súťaž v našej mafiánskej skorumpovanej džamahírii.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 24.08.2014 08:59:41

Vcera prijemne prekvapenie na Myjave.
Myjava nam uz v predchadzajucich rocnikoch pomohla lebo s nami ma zlu bilanciu a nasim vtedajsim tabulkovym superom naopak body brala.
Ze vcera so Slovanom by mohla bodovat sme sice trochu dufali ale favoritom nebola, vdaka Myjava za prvu prehru nasho konkurenta.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 24.08.2014 09:06:29

Slovan nas teda v tabulke nepredbehol ale co sme necakali ze Zilina vyhra stvorgolovym rozdielom nad Z.Moravcami.
Presne tolko potrebovala aby sa dostala o gol na skore pred nas :-( nech si to tam tu chvilku uziju.
Inak Zilina nacala Z.Moravce prvym golom z penalty kde naopak obranca Z.Moraviec dostal laktom, tiekla mu krv a musel z ihriska.
http://www.profutbal.sk/ligy/svk1/clano ... Mujkos.htm

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 24.08.2014 10:16:39

No to bolo vyplakávania, že titul je v riti, keď nevieme vonku vyhrať a Slovan vonku vyhráva. Stačí jeden zápas a hneď všetko vyzerá inak, teraz sa aj tá remíza so štvrtou Senicou zdá byť cennejšia, keď slávny majster Galaxie Slovan prehral s desiatou Myjavou.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

Napísať odpoveď