4.kolo: AS - Trnava 2:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

delos
Príspevky: 102
Dátum registrácie: 18.11.2012 15:14:37

Príspevok od užívateľa delos » 04.08.2014 12:59:21

čo ja viem pokial je to normalny fanušik tak prečo nie ved sme ludia a ideme kuknut futbal. napr. vzdy ked hra myjava tak je okolo mna samý myjavčan a vobec mi to nevadí...samozrejme nevravím o radikalnom krídle ,takí nech su pekne v klietke a ohrádke...

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 04.08.2014 13:08:05

ja som na to alergicky hlavne ked nadomnou sedi nejaky kkt čo pinda na našich hráčov toto mam počuvat na tribune ? ked som bol v TT a toto urobim tak nas tam zakopu do zeme ..
AS trencin

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 04.08.2014 14:12:01

predpokladam ze klub ma o tomto incidente informacie tak som zvedavy co na to. ak je to pravda mali by zmenit sbs

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 04.08.2014 17:31:30

co som pocul ja, tak to bolo kvoli pyru, ktore nechceli SBS vpustit dnu .. kde je pravda, viete len ti co ste tam boli .. druha vec, v TT som v drese sedel na hlavnej a nikto nic .. vzdy je to len o ludoch, a je samozrejme ze aj medzi normalnymi fans co chodia na futbal a neriesia, sa najdu aj primitivi, ktori maju potrebu vyvolavat konflikty a masirovat si ego, a takym zakazat vstup na stadiony

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 04.08.2014 18:40:53

Ja este k hre samotnej, chalani vdaka za velku bojovnost.
Vitazstvo nad doteraz suverennou ale vcera velmi tvrdo hrajucou TT je uplne zasluzene aj ked sa rodilo velmi tazko.
Jakubov dolezity a aj nadherny gol ale nebola az taka nahoda - on je dost chladnokrvny v zakonceni a vie obcas dobre vystrelit zdialky.
Este predtym v 1.polcase pekne zakoncil Malec ale zial lopta isla len do brvna.
Vyborne zahrali vsetci a ak tu bol jeden prispevok ze napr. Fero nema potrebnu lahkost - myslim ze sa dost presadzoval a treba si uvedomit ze na neho davali zvlast pozor.
Toto sice podobne ako i na Simona robil aj Hull ale bez tolkych faulov ako robila TT.
A nielen na Fera ale aj na Stana Lobotku a dalsich nasich bolo vcera vela hrubych zakrokov.
Ale aj napriek zhustenej obrane a velkej agresivite zahrali Fero, Simon (dobre klucky a znovu pekny gol), Stano, Coki, Patrik a vlastne vsetci ostatni statocne a robili v obrane TT poriadny vietor.
Dufam ze sramy po fauloch sa rychlo zahoja a ze sme tymto vitazstvom dosiahli zdrave sebavedomie pred stvrtkom - aj ked to bude velmi silny super.

Užívateľov profilový obrázok
Danny
Príspevky: 249
Dátum registrácie: 06.08.2007 07:53:52
Bydlisko: Trenčín, Juh

Príspevok od užívateľa Danny » 04.08.2014 20:33:37

nikto ťa nemôže donútiť ísť do sektora do ktorého ísť nechceš. Kúpiš si lístok tam kde Ti ho predajú. Prečo by malo vadiť že sú okolo mňa fans iného klubu a čo ako. ved aj oni prišli na futbal. Náhodu pri mne boli dvaja Trnaváci v dresoch, šáloch a super sme si pokecali, nadávali na vlastných hráčov, pýtali sa na našich, ktorý sú najlepší a tak. Bol som aj v ZA na ligu v drese na tribúne, vedla mňa žilinčania a nikomu nič nevadilo, nikto mi nepovedal ani kriví slovo. ešte po zápase sme si podali ruky a uznali že sme dobre hrali. Všetko je iba o ľuďoch. Ale ako tak čítam tak niektorý z vás tam chodia iba pobiť sa, provokovať a potom vyplakávať že SBS zasahuje proti vlastným. Je super že fandíte, skandujete to podporujem.
A k SBS. čo som videl tak to všetko vzniklo na kritej teda, na základe toho že jeden Trnavák preskočil klietku. SBS ho hned schmatla a tvom sa začali hrnúť k tribúne Trnavský fans. Unltras TN nestali chladný a začali na nich kričať, nadávať. Potom už lietali pivá. A pokial viem tak Ultras odtlačili asi o 15 m k stredu tribúny. nepostrehol som žiadny zásah že by lietali obušky a tak. Na druhej strane Trnavských vystriekali slzákom, nebili ich obuškami. čo podla mňa spravili dobre lebo by iba priliali benzín do ohňa. Po príchode Polície sa to ukludnilo.
Ja len podla môjho názoru keby naši fanúškovia trošku skrotili vášne, nakoľko boli tak blýzko, nezašlo by to až tak ďaleko.
A ešte k tomu piru. Chodím na futbal dlho, aj von všade sú kontrli od usporiadateľov, SBS a tak. V trnavskom sektore bolo vela žien a detí. Ked niekto z jadra príde aj z malou dcérov a dá jej do vačku svetlicu tak je samozrejme že prejde. Už som videl že ked chceli prehladať dieťa aké haloo to spustilo, tak deti prechádzajú nepovšimnuté. toto podotýkam sa stalo na štadióne v Bratislave.

branofly
Príspevky: 112
Dátum registrácie: 17.05.2014 08:11:31

Príspevok od užívateľa branofly » 04.08.2014 20:42:39

Kompetentnemu.
Nestalo by za uvazenie stopnut predaj napojov v sektorue hosti?
Alebo minimalne im to predavat v setkore medzi plotom a schodmi na tribunu a nepustit ich s nim na tribunu.
Preco potom maju divaci sediaci v blizkosti sektoru chosti davat bacha ci nahodou na nich neleti pohar piva,.....
Alebo minimalne to takto riesit pre zapasi kde su podobne incidenty, Slovan DS, A bohuzial aj TT

delos
Príspevky: 102
Dátum registrácie: 18.11.2012 15:14:37

Príspevok od užívateľa delos » 04.08.2014 21:11:16

Danny ,ty si nevidel čomu to predchádzalo, tam o to nešlo, že nechceli aby slo pyro do sektoru, ale o to spravanie- bola to dobrá príležitosť si buchnúť. Aj počas zápasu tam mali j.eblé pripomienky...

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 04.08.2014 21:41:47

martin, ake info ma vedenie na tuto situaciu okolo sbs a celeho incidentu?

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 05.08.2014 13:26:08

AS Trenčín prijal stanovisko OZ Légia Laugariciou. Vyžiadali sme si stanovisko SBS. Na najbližší možný termín zvolávame stretnutie fanúšikov, SBS s účasťou GM AS Trenčín, kde chceme vyriešiť situáciu.

Veríme, že obe strany budú vecne a konštruktívne komunikovať. Okrem vyjasnenia situácie chceme nájsť aj systém fungovania pre budúcnosť.

Sme presvedčení, že fanúšikovia AS Trenčín patria medzi najlepším, a komunikatívne najústretovejších v lige. Taktiež SBS patrí medzi tie kvalitnejšie na Slovensku. Veríme, že skrat jednotlivcov nebude prekážkou v ďalšej spolupráci.

peeace
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 04.06.2012 09:03:11

Preco by mali hostia sediet len v sektore hosti?

Príspevok od užívateľa peeace » 05.08.2014 14:41:12

Nechápem pobúrenie z divákov ktorý nehája trenčianske farby na tribúne

bol som na zápasoch v západnej Európe a sedel som napríklad na ManU v drese hosti a nebol s tým žiadny problém tak isto aj v Nemecku, rakúsku.
Prišiel som na futbal tak ako aj oni. Keď prídu Fans z Myjavy sedia medzi nami na tribúne a bavíme sa o futbale sem tam zakričím ja sem tam oni prečo by som ho mal hneď bit, nadávať alebo ho vyháňať preč z tribúny keď nemá naše farby. Keď sa podari tak si aj spolu vypijeme.

Fandím našim chodím ak sa podari aj na zápasy vonku ale Chce to rešpekt k súperovi a jeho fanúšikom a nie je problém.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Re: Preco by mali hostia sediet len v sektore hosti?

Príspevok od užívateľa Hamer » 06.08.2014 15:38:18

Suhlas s neobmedzovanim fanusikov podla dresu.
Ze si s myjavskymi fans dobre rozumieme to nie je v tomto pripade ten najvhodnejsi priklad - lebo ti patria medzi tych bezproblemovych.
Inak ktovie ci by zakaz vstupu na hlavnu tribunu fanusikom s dresom supera obstal aj po pravnej stranke.
Mozno len pri zvlast rizikovych zapasoch by si to asi usporiadatel dokazal zdovodnit.

Trojan
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 03.04.2011 16:48:12
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa Trojan » 07.08.2014 15:03:10

Trenčín je azda jediny klub siroko daleko, kde si nehaju vlastnych fanusikov mlatit a otlkat tymi tupcami z sbs, smutne. Este smutnejsie, ze aj so zbranami..

Šukal
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 12.04.2011 13:02:43
Bydlisko: TRENCHTOWN

Príspevok od užívateľa Šukal » 20.08.2014 17:47:02

Danny ty vetrom ošlahaný pes ! Kto tebe dal právo prísť na internet a písať tu svoje trefné postrehy ?!? Nevieš ani prd o tom čo sa tam dialo, a ideš tu vypisovať že provokovali sme my ... Že trnavák preskočil plot, zobrala ho sbs a to pobúrilo ostatných trnavákov je pravda, ale kde si prosím ťa vykoumal že trenčiansky ultras začali kričať a nadávať na TRNAVÁKOV ??? My sme mali krotiť vášne aby to nezašlo tak ďaleko ??? A odkial si prosím ťa vytiahol tú profilovku ? Ty trenchtown gangster ...

Napísať odpoveď