21.kolo : AS - Zlaté Moravce 2:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 08.03.2014 19:59:42

prvy polcas super druhy uz menej sme sa uspokojili s naskokom a zl. moravce to vyuzili madu hral super ale smerom do zadu ma este rezervy cervena trochu smolna..dufam ze ten vykon pojde stale hore :)
AS trencin

dezen
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 06.06.2012 12:51:59
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa dezen » 08.03.2014 22:36:05

suverenita z jesene odisla spolocne so zalohou. my nemame zalohu. len kridla, obranu a hrot. Bero dnes vyborne pri hre v oslabeni. Aldo vrat sa rychlo do hry [smilie=bow.gif]

neviete preco nenastupil?

Užívateľov profilový obrázok
legatus
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 06.08.2011 08:51:17
Bydlisko: Trenčín

Trenčín

Príspevok od užívateľa legatus » 08.03.2014 22:38:35

Na Slovan taký výkon stačiť nebude.

kuco
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 17.12.2007 21:57:27

Príspevok od užívateľa kuco » 08.03.2014 22:43:36

Kedysi sme vedeli dat v takychto zapasoch 4-5 kusov a potom sme nasledny prehrali resp. nestastne zremizovali. Teraz mame 5 vyhier po sebe, z toho posledne 3 o gol...takto robia mancafty tituly a takto to vyzera ked uz neumieraju na krasu ale hraju NA BODY...takze v com bola jesen lepsia? ze sme si vedeli jednorazovo zlepsit skore? Dnes sme vyhrali s prehladom podla mna, priebeh pod kontrolou a hra bola vyspela aj ked nie najkrajsia..Pozrime sa na tabulku. Toto sme tu este nemali...takze neplacte tu nad vykonmi "pod ocakavania"...my zbierame body a robime to k.rva dobre [smilie=beer.gif]

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 08.03.2014 23:08:53

Trochu to mrzi ze stracame svoju tvar. Vdaka nej nas mali radi aj ludia mimo trencina. Mimochodom podla mna misak to dost kazi...

kestl
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:43:20
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa kestl » 08.03.2014 23:09:19

kuco napísal:Kedysi sme vedeli dat v takychto zapasoch 4-5 kusov a potom sme nasledny prehrali resp. nestastne zremizovali. Teraz mame 5 vyhier po sebe, z toho posledne 3 o gol...takto robia mancafty tituly a takto to vyzera ked uz neumieraju na krasu ale hraju NA BODY...takze v com bola jesen lepsia? ze sme si vedeli jednorazovo zlepsit skore? Dnes sme vyhrali s prehladom podla mna, priebeh pod kontrolou a hra bola vyspela aj ked nie najkrajsia..Pozrime sa na tabulku. Toto sme tu este nemali...takze neplacte tu nad vykonmi "pod ocakavania"...my zbierame body a robime to k.rva dobre [smilie=beer.gif]
No a tu je skovaný najväčší problem nasho futbalu. Všetkých zaujímaju len a len body, ze uroveň futbalu je zalostna to nikoho nezaujíma. Ja chodím na futbal a nie na zber bodov. Pre mňa za mňa nech chalani aj prehraju, ale po poctivom vykone ked nechajú na ihrisku dušu.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 08.03.2014 23:42:09

dnes mozeme byt radi za tri body a veducu poziciu maleca v tabulke strelcov, ale to je vsetko. ano, nie je tam jesenna lahkost, ano, nie je idealne, chalani hraju v krci, ano, ocakava sa 12 bodov a maju to v hlavach. to vsetko vieme. lenze povedzme si pravdu, zo 4 jarnych polcasov sme hrali dobre len jeden (druhy so zilinou). goly sice davame pekne, ale medzihra je kostrbata, v obrane to casto hori. chyba tam aldo ako medziclanok medzi defenzivou a ofenzivou. nepochopil som sevelov tah, ked po vyluceni poslal na ihrisko dalsieho utocnika, ale vyslo mu to, tak to nebudem riesit. madu je velmi talentovany a ma buducnost, ale co dnes spravil, za to by mu mali dat hlavu pod studenu sprchu, aby sa ukludnil. co sa tyka ZM, je to uplne slabucky tim, do ktoreho mazan dokonale zapada. dnes bolo jasne vidiet, preco nemal u nas miesto. ten chlap je uplne bez fantazie a kreativity, proste typicky slovensky futbalista. nechapem, co tam cely zapas stale riesil a navazal sa do maduho, bolo to trapne. no nic, polovica cesty je uspesne za nami, 6 bodov je doma, v pondelok to be continued...

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 09.03.2014 09:38:22

neviem co tu riesite prvy polcas bol dobry druhy uz menej ale stale sa hra zlepsuje takze ja verim tomu ze po 4 zapase doma to bude v pohode a je pravda ze zaloha tam chyba aldo ,haris a podobne takze je to citit ked nastupime v plnej sile potom to bude hukot [smilie=bananadance.gif]
AS trencin

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 09.03.2014 10:45:35

ach jaj...chlapi, len trošlu zabúdate, že súperi nás majú už prečítaných, takže o to sa nám hrá ťažšie....za červenú by som mladého nekameňoval....pre mňa najlepší bojovník Malec, oproti zápasu so ZA omnoho lepšie, aj keď sa ho snažili obrancovia zdvojovať....
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 09.03.2014 11:35:18

či chceme, či nie, v dnešnej dobe neutajíme pred hráčmi výsledky iných zápasov... nastupovať na stretnutie s vedomím zaváhanie senice a rbk nie je ľahké... chalani to však zvládli a opäť sa niečo naučili...

ďakujeme za podporu

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 09.03.2014 12:06:12

martin napísal:či chceme, či nie, v dnešnej dobe neutajíme pred hráčmi výsledky iných zápasov... nastupovať na stretnutie s vedomím zaváhanie senice a rbk nie je ľahké... chalani to však zvládli a opäť sa niečo naučili...

ďakujeme za podporu


no, martin, tymi 4 zapasmi doma ste na nich uplietli bic, to musis vediet aj sam. aj superi vedia, ze hraju x zapasov doma po sebe, su vysoko v tabulke, takze sa od nich ocakavaju len a len vyhry. ak sa podari 12 bodov, mozete si gratulovat, ze to bol dobry tah, ak nie, tak sme na to skor doplatili.

co sa tyka maleca, ja osobne nie som obdivovatel tychto ofenzivnych obrov (mozno na stoperi sa uplatnia). povedzme si otvorene, hra maleca posobi pri nasich loptovych kuzelnikoch ako past na oko. ano, chalan ma dva metre a sto kilov, takze to ma tazke. je pravda, ze v poslednom case spravil velky pokrok v oblasti koordinacie a dynamiky, ale stale to je malo. nastastie pre neho dava goly, takze jeho miesto v zostave je opodstatnene. jeho goly su skarede, ukopane, dokopane, dotlacene, vypracovane spoluhracmi do prazdnej brany, ale su a je ich vela. je mlady, snad sa este bude zlepsovat.

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 09.03.2014 13:27:19

prvy polcas to vyzeralo tak ako malo, skoda ze nepadlo viac golov .. po gole na 2:0 sme trosku spustili koncentraciu a bola z toho zbytocna nervozita az do konca .. u mna hrac zapasu aj napriek karte bol Kingsley .. zaloha opat poslabsie, ale to sa prichodom Alda rapidne zlepsi .. Malec hra daleko lepsie nez kedysi, a pri nasich silnych kridlach je to uplne postacujuce, potrebujeme aj vysokeho hraca

Llovel
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 07.03.2013 20:25:10

Príspevok od užívateľa Llovel » 09.03.2014 13:27:41

Neviem ci je to vacsou rotaciou zostavy ale znova mi tam chyba ponuka pre hraca ktory ma loptu. Je slaba.
Na Berovi je vidiet progres ale kde sa tula ked hra namiesto Alda tomu nerozumiem. Potom otvaraju hru obrancovia a to nam nikdy nefungovalo.
Kingsley je rovnaky tatar ako Cogley takze bude rusno. Co je uz trocha horsie Aldo ma asi kamarata na kartove tresty...

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 09.03.2014 13:53:31

King ani Čogy nie su tatáry.... [smilie=axe.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 09.03.2014 16:53:05

Uz sa tu spominalo ze Madu mal smolnu cervenu kartu alebo ze Aldo ma kamarata na kartove tresty.
Ano ma kamarata na kartove tresty lebo toto bol ten isty rozhodca co nam napr. minulu sezonu vylucil nespravodlivo Alda uz na zaciatku zapasu v Ziline.
A co tu vtedy pisali :
http://www.astrencin.sk/vysledky/index. ... zapas=2294
"Už o minútu neskôr prišiel zásah rozhodcu do zápasu. Ten tvrdý zákrok Baéza ohodnotil aj na prekvapenie domácich veľmi prísnou červenou kartou."

Teraz nam znova urobil v zavere nervak prisnym vylucenim Mada.
Ono najma prva zlta karta pre Madu bola vlastne za co ?
Bude tu piskat niekto kto nie ze pre domacich odvedie 10% navyse ale aspon na ferovych 50:50 ?
Lebo Madu fakt nehral nejak prehnane tvrdo - bolo pre viacerych zrejme ze rozhodca ho chce odstavit.
To nase publikum je este dost mierne - v takej Trnave by sa za taketo posudzovanie triasol stadion od piskotu.
My sme sa snazili az do vylucenia viac utocit a zo strany ZM tam bolo dost tvrdych zakrokov.
Aj im dal karty - az 5 ale zdalo sa ze ti co uz mali zltu tak na tych bol uz zhovievavy aj pri hrubych fauloch a mnohym divakom sa to nepacilo.
A este jedna malickost - nemozete dat zo zaznamu aj tu nasu rodiacu sa golovu sancu v zavere zastavenu postrannym - ci tam bol naozaj ofsajd ?

Napísať odpoveď