20.kolo : AS - Žilina 2:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

kuco
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 17.12.2007 21:57:27

Príspevok od užívateľa kuco » 02.03.2014 09:23:30

Hajradinovic nebol ani na zapasovej supiske na Žilinu. Moj tip je ze preto ze je totálne bez formy a potrebuje zamakat ale isty si nemôžem byt...v zalohe sa mi na jeseň pozdaval....podla mna ak by hral mohol by sa Holubek vrátiť na svoj post laveho beka. Včera sa mi nepozdavalo ako to tréner postavil a ako neskoro prisli zmeny ale 3 body su takto megacenne a uz verím v 12bodovu zatvu do zapasu v TT vonku..v tej dobe uz budeme na Slovan stracat len 3 body a pred dalsimi mat náskok 10 :)

anselmo777
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 08.08.2013 16:51:57

Príspevok od užívateľa anselmo777 » 02.03.2014 10:26:23

presne, ja by som si v strede skor predstavoval hariho - misaka - alda, pri vsetkej ucte k Ginovi, vcera hral mondek vynikajuco no a ten Simon, ten bol neskutocny, chytil loptu a chodil cez hracov jak cez kuzelky :D Mame inak nejake blizsie info o zraneni Rundica?

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 02.03.2014 11:57:35

harry zranený, rundič stehenný sval
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Zostava

Príspevok od užívateľa Hamer » 02.03.2014 11:57:56

2. tym tabulky (ktory sa este dokonca trocha posilnil) by mal s 10.tymom, ktory mal o 15bodov menej (a mal viacej odchodov) zahrat doma jednoznacny zapas.
Toto ale bol zapas tak ledva na remizu nebyt vitazneho stastneho golu v nadstavenom case.
Aby sme zvratili vysledok tak v 2.polcase sme museli otvorit obranu, ze super mal viacero tutoviek (nic v zlom ale ktovie ci by nam takto Sparta znova nedala sestku).
A pritom preco sme nepostavili na ofenzivu od zaciatku tie najlepsie utocne typy co mame ?
Simon vypracoval obidva goly - ten tam mal byt od zaciatku, takisto musia spolu s nim hrat aj Jairo i Gino (ten ked tam bude mat kreativnych spoluhracov tak dostane lepsie prihravky) a k nim trebars bojovnik Mondek.
K nim dalsi chalani podla momentalnej formy - a pri striedani aspon na zaverecnych 30 minut (najma ked sa uz nemusime triast o vysledok) tak mozu dostat priestor na hru viaceri hraci.
Inak este vdaka Milosovi za jeho zakroky.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 02.03.2014 12:40:24

Mondek - vraj vynikajúci... najlepší... :))
To nikto nevidel ako hral celý zápas okrem poslednej štvrťhodiny? V prvom polčase hral podobné hovno ako Gino, ja som čakal striedanie práve jeho. V druhom sa dostával do niekoľkých príležitostí, ale v šestnástke sa zachoval ako splašený adolescent. Bol POMALÝ... mňa sral celý zápas, našťastie prišla posledná štvrťhodina a hlavne gól, pre ktorý mu to odpúšťam :)
Dnes mám (asi prvýkrát) chuť kritizovať aj Ševelu, ale po tak šťastnom konci pre nás sa to nehodí :)

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 02.03.2014 20:30:07

je pravda ze Simon si teraz vypytal zaklad .. druha vec, ocenujem opat skvele bulletiny, ale treba spravit poriadok s cislami, viacero nesedelo, napr Klescik, Jairo, Simon

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 02.03.2014 20:42:09

mne sa do ruk ziadny buletin nedostal, ale nevadi. snad nabuduce. btw preco klescik menil cislo? take vysoke cisla vyzeraju na futbalovom drese strasne. nechapem, preco sa opici po skrtelovi.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 02.03.2014 20:45:02

matt-666 napísal:je pravda ze Simon si teraz vypytal zaklad .. druha vec, ocenujem opat skvele bulletiny, ale treba spravit poriadok s cislami, viacero nesedelo, napr Klescik, Jairo, Simon
beriem na seba, pocital som s cislami z pripravy... a neoveril

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 02.03.2014 21:05:00

tak slabe vykony podali kessel,madu smerom do zadu sa musi zlepsit lebo sa mi zdalo ze cez neho dost prechadzali ty hraci ,zaloha nic moc veru chybal tam tvorca co dokaze prejst aspon jedneho dvoch hracou a rozdavat lopty ,simon ,mondek,ramon,cogley a hlavne volesak dobre vykony ale je to prvy zapas tak verim ze to pojde len hore [smilie=bounce.gif]
AS trencin

space
Príspevky: 291
Dátum registrácie: 17.08.2009 07:23:02
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa space » 03.03.2014 08:33:09

baki napísal:
space napísal:NE-POD-CE-NIŤ !!!!! Neverím, že budú tak slabí ako na jeseň ..........


mas pravdu... budu este slabsi [smilie=beer2.gif]

hlavne sa nemozeme nicoho bat a ist od zapasu k zapasu. nepozerat sa na inych, len hrat svoju hru a to druhe miesto snadc uhajime.

Mhm ........ ťažko, minimálne vyrovnaný zápas (resp. 2/3 sme ťahali za kratší koniec .....) a vyhral šťastnejší ........... Miloš podržal a oni nedali, čo sa dáva, verím, že je to taký pomalší rozbeh a v ďalších domácich zápasoch potvrdíme 2. miesto (súperi sú na to ideálni-ZM,BB,NR, aj keď s betónom mávame problémy) a 5.4. bude o čo hrať [smilie=yes.gif] .
Keď som bol malý,bol som namyslený-teraz už nemám žiadnu chybu ♣.

Užívateľov profilový obrázok
sammy
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:38:24

Príspevok od užívateľa sammy » 03.03.2014 09:34:51

handel napísal:Mondek - vraj vynikajúci... najlepší... :))
To nikto nevidel ako hral celý zápas okrem poslednej štvrťhodiny? V prvom polčase hral podobné hovno ako Gino, ja som čakal striedanie práve jeho. V druhom sa dostával do niekoľkých príležitostí, ale v šestnástke sa zachoval ako splašený adolescent. Bol POMALÝ... mňa sral celý zápas, našťastie prišla posledná štvrťhodina a hlavne gól, pre ktorý mu to odpúšťam :)
Dnes mám (asi prvýkrát) chuť kritizovať aj Ševelu, ale po tak šťastnom konci pre nás sa to nehodí :)
uz som myslel, ze som sam, co pozeral iny zapas ako ostatni, co mondeka vychvaluju. gol je super, ale za to nezmenim nazor o 180 stupnov na to, co predvadzal drvivu vacsinu zapasu...
treba sa poucit z tohto zapasu a to myslim naozaj velmi poucit a nie iba verklikovat tuto otrepanu frazu!!!

Užívateľov profilový obrázok
filisvili
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 13.07.2011 14:16:04
Bydlisko: Opatovská ríša

Príspevok od užívateľa filisvili » 03.03.2014 16:32:35

Gino je hlavne po zraneni a bolo to vidiet ze nejde do toho uplne nadoraz. Podla mojich sto percentne overenych sprav mal este par dni pred zapasom nohu ako papucu po pripravaku s dubnicou.mondek najlepsi nech si hovori kto chce co chce.
druzstevnik + AS

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 03.03.2014 17:39:48

objektívni dokážu hodnotiť celý zápas a im musí vychádzať že najlepší bol napr.Volešák... neobjektívni (či zaangažovaní na propagácii z iných dôvodov) vidia iba poslednú sekundu

Užívateľov profilový obrázok
filisvili
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 13.07.2011 14:16:04
Bydlisko: Opatovská ríša

Príspevok od užívateľa filisvili » 03.03.2014 20:48:02

a samozrejme milos. mondek bojoval vela toho nabehal a gol si jednoznacne zasluzil , naviac vitazny. pacil sa mi aj proti dubnici. hlavne je zo to mame doma [smilie=clap2.gif]
druzstevnik + AS

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 04.03.2014 12:54:35

Ano Gino asi nebol po tom nesetrnom zakroku s Dubnicou celkom fit.
Ale je nas najproduktivnejsi hrac - ak berieme do uvahy goly + nahravky, technicky futbal hrat urcite nezabudol.
Co sa tyka Mondeka - ten je hlavne velky bojovnik a je tiez pre muzstvo velmi uzitocny (podobne ako napr. Cogy a Milos).
On totiz v tychto 2 poslednych dolezitych zapasoch s Ruzomberkom (ten superdolezity o 2.miesto) na jesen a teraz so Zilinou mal prsty vo vsetkych 4 goloch.
Lebo de facto aj druhy-vitazny gol v RK zacinal u neho zachytenim superovej lopty (inak to sme tam uz hrali cerstvo oslabeni uz bez Williama a Roba Mazana).
No a teraz mal popri Mondekovi najvacsiu zasluhu na goloch Simon (ten prvy bola lahodka uz ako ho vysunul Madu a prebral si tiesneny loptu takmer na autovej ciare a pokracoval do sestnastky).
Ma techniku a aj presne prihravky.
My mame teraz v ofenzive az troch vybornych technickych hracov Gino, Simon a Jairo, ktori mozu vypracovat kopu sanci aj pre inych chalanov (napr.pre Tomasa, Karola a dalsich).
To moze byt dobra sila.
Lebo mi to pripomina situaciu spred 2 rokov ked sa na jar vratil po zraneni Filip, a mali sme aj Lestera a Salinasa a jar sme mali vtedy fakt vybornu.
Inokedy bol u nas takymto technikom len jedinec - ako Fero alebo potom Gino.
A teraz to moze byt este lepsie ako vtedy lebo sa rozohrali aj dalsi chalani.
Ze sme mali problemy so Zilinou moze byt nakoniec aj tym (okrem toho ze nehrali naraz spolu Gino, Simon a Jairo) ze Zilina sa zlepsila oproti jeseni.

Napísať odpoveď