Prestupové pohyby v sezóne 2013/2014

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Zamknuté
Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 22.01.2014 13:53:17

Su to rovnake alebo podobne priprady, ale ako je vidiet, je to na 2-3 roky

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 22.01.2014 14:47:22

nech to je na aj na 4 roky ale nakoniec by sme to mali vyhrat my ak sa to teda vobec rieši
AS trencin

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 22.01.2014 14:50:53

18dominik18 napísal:nech to je na aj na 4 roky ale nakoniec by sme to mali vyhrat my ak sa to teda vobec rieši
ohladom diaza boli posielane vyziadane dokumenty este zaciatkom roka, klub na tom pracuje, otazne je, ci bude mat River zaujem diaza vlastnit, kedze by mal byt udajne zraneny... cele to je na dlhu trat

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 22.01.2014 14:52:17

NO ale Legia salinasa vlastnila, cize tak je to podobne ako spomenuty priklad.

Myslim, ze coskoro to budu aj 2 roky co Salinas odisiel
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Trojan
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 03.04.2011 16:48:12
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa Trojan » 23.01.2014 12:17:38

No co Martin, ako to teda je s tym Salinasom,prezrad nam ake aktivity sa spravili aby sa naplnil klubovy rozpocet? [smilie=alien.gif]

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 23.01.2014 12:46:57

Trojan napísal:No co Martin, ako to teda je s tym Salinasom,prezrad nam ake aktivity sa spravili aby sa naplnil klubovy rozpocet? [smilie=alien.gif]
zial, v oboch pripadoch sme sa stali obetou komplotu :(
stale nevieme, kto je za tym, podozrenie je na rad templarov
snazime sa s tym vyrovnat, platime si skupinu terapeutov

[smilie=gathering.gif]

Trojan
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 03.04.2011 16:48:12
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa Trojan » 23.01.2014 20:52:24

Neviem teda, ci je toto dovod na srandu. Uz som ani nechcel reagovat na tuto temu ,ale ked vidim ako sa vyhybas a zatlkas tak mi to opat raz nedalo,odpust mi to. Teraz si nieco narychlo vymysli, co vsetko klub preto urobil a vsetko je na poradku,respektive to zas zahraj do autu tymi nevtipnymi prispevkami,ze za to mozu ufoni.Zaujimave ze v Ziline to ide, u nas nie.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 23.01.2014 21:17:49

myslim, ze klamat sa nema...
"Uz som ani nechcel reagovat na tuto temu..."

odpoved navyse, keby si sa pytal...
- ja neklamem, nie vzdy vsetko poviem, lebo nie vzdy sa da/moze vsetko povedat, alebo to je nedolezite

k veci...
kto chce psa bit.........

od veci...
cital si poriadne pripad ziliny? nielen nadpis, ale aj text, pozorne

1. odpoved uz bola... to, ze jej neverish alebo je nedostatocna... s tym ja nemozem nic urobit
2. ak majitel prisiel vdaka nezvladnutiu prestupov Salinasa a Diaza o 1-2 mil eur, asi to je najma jeho problem

Trojan
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 03.04.2011 16:48:12
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa Trojan » 23.01.2014 23:33:57

Martin, hlavne neber nic osobne, chapem ze vsetko sa zverejnit neda, je to forum a nato je vytvorene ,aby sa diskutovalo. Ja nechcem len psa bit, nemam problem pochvalit klub, ci treningovu fazu, ci celkovu koncepciu, holandsky rukopis je viditelny, futbal ma hlavu a patu,PR na dobrej urovni ale.. Ty si tu ako sprostredkovatel medzi klubom a verejnostou, mozno si to odnasas, ale konec koncov je to tvoja praca a z mojich prispevkov mozes byt spokojny ze podporujem klubove stranky svojou navstevnostou, ktora konec koncov sa odzrkadluje v ziskavani reklamnych partnerov ci inych partnerov. Neda sa zatvarat oci nad vecami,ktore su realne a deju sa, evidentne som zahral na citlivu strunu..
a citujem co si napisal: " Ak majitel prisiel vdaka nezvladnutiu prestupov Salinasa a Diaza o 1-2 mil. eur,asi to je najma jeho problem."
Co z tohto prosim ta vypliva? Zle si to tentokrat formuloval, lebo touto vetou si rozhodne uznal, ze ich platil on, a pritom si nedavno napisal ze hracov plati klub, respektive inak sa tomu neda rozumet, lebo jako je mozne ze prisiel majitel o 1-2 mil eur? Preco neprisiel klub o tieto peniaze? Jakto ze majitel? Co sa da z toho usudit,jedine ze to boli hraci majitela.. a reci typu ze majitel je vlastne klub zrejme v tomto pripade a za danych okolnosti neobstoji.. Tak ako to teda je,teraz si prave verejne priznal, ze majitel prisiel o peniaze, ale pokial sa nemylim tak je to stale Trenciansky klub kde hrali ti hraci, akciova spolocnost,kde nie je jediny vlastnik, a zrazu prisiel majitel o 1-2 mil. eur , teraz si sa prezradil,neviem ci to vykecas [smilie=alien.gif]

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 23.01.2014 23:49:58

:D :D :D toto je uz komedia :D

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 24.01.2014 08:28:06

Trojan,

logika tvojich argumentov je nespochybnitelna, neviem kam dalej uhnut, ano priznavam, Ling a jeho partner vlastnia 80% akcii klubu, ano oni su klub... ufff... ale nemyslim, ze to niekto, niekedy tajil... zabudame ale na jeden fakt, na roky 1 az 5... rocny rozpocet minimalne 1 mil eur, to je 5 mil eur... predaj hracov az cca po 4 rokoch najskor, kazdy dalsi rok klub potrebuje dalsi min 1 mil eur...

myslim, ze je zbytocne dokazovanie typu ci je Ling klub alebo klub je Ling... je to uplne mimo... otazka typu kto plati hracov je nelogicka... je to klub??? alebo Ling??? a nie je to jedno... Adi a Kubik boli vynimka, ale to uz bolo vysvetlene a nikdy sme to netajili...

ohladom komunikacie nemam problem, ak by som mal problem, tak nielen teba ignorujem alebo zrusime forum... rovnako v decembri v metre si videl, ze problem nema ani Rybnicek, neviem teda, ci si tam bol... kazdy mesiac je moznost prist sa opytat, ale nevadi mi ani anonymita tohto fora, ludia su tak odvaznejsi...

mozeme v tom pokracovat, ale uz to velmi nesplna ucel, pokojne si mozme sadnut na kawu alebo na piwo, aby sme tu ludi neprudili, hoci su aj taki, co sa bavia

ak ti vyhovuje tento sposob, no problem... budem sa snazit zodpovedat a vysvetlit, co sa bude dat zodpovedat a vysvetlit... ver, ze som ten posledny, ktory chce z fanusikov ovce, baranov

na zaver dakujem za podporu navstevou zapasov, kupou suvenirov, ale aj navstevou fora

pekny den

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 24.01.2014 12:16:56

Luboš napísal:
18dominik18 napísal:ako to je stymi cudzincami mimo EU že ich može byt len 5 ?
áno
Z nasich legionarov je z EU iba Gino - Holandsko (potencionalne aj Milan Rundic - Srbsko ale az od 2020:-).
Je to skoda, ze taki dobri hraci ako Aldo, Ramon, Haris, Milan a ti novi Jairo i 2 mladeznicki reprezentati z Nigerie nemozu vsetci hrat naraz a dvaja z nich musia sediet na lavicke.
Takze odteraz si musi davat trener pozor aj na zostavu aby nas nahodou kvoli tomuto nekontumovali.
Ale zasa rozumnym striedanim aspon na 30 minut sa da obmienat muzstvo i legionarov a priniest cerstve sily.
Okrem toho aj ti co su naplanovani na striedanie by si nemuseli az tak setrit sily az do konca zapasu (ja viem-lahko sa to hovori:-) a dat do toho kratsieho casu na ihrisku viacej energie.

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 24.01.2014 12:52:58

Hamer napísal:
Luboš napísal:
18dominik18 napísal:ako to je stymi cudzincami mimo EU že ich može byt len 5 ?
áno
Je to skoda, ze taki dobri hraci ako Aldo, Ramon, Haris, Milan a ti novi Jairo i 2 mladeznicki reprezentati z Nigerie nemozu vsetci hrat naraz a dvaja z nich musia sediet na lavicke.
ja to naopak za škodu nepovažujem, nerád by som videl hrať za Trenčín (ale aj iné kluby) iba cudzincov (aj v rámci EU) a videl na lavičke sedieť chalanov, čo tu vyrástli.. Alda už medzi cudzincov nepočítam, snáď čoskoro to bude aj na papieri..
ANDY RULES!

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 24.01.2014 13:02:45

A vidis na to som zabudol - Aldo uz bude aj formalne patrit medzi nasich :-)
No a k tym nasim odchovancom - netreba sa o nich bat (ale pochopil som ta, ze 5 miest staci) .
Popri vybornych legionaroch sa vykonnostne zvezu aj nasi chalani.
Ved sme na 4.mieste v Europe co sa tyka poctu odchovancov.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 24.01.2014 18:44:22

Koho to tu mame na skuske? Akeho vnuka Cruyffa?

http://sport.aktuality.sk/c/161745/as-t ... a-cruyffa/

Ze by dalsie lakadlo ist na 1. FC Slovacko?
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Zamknuté