18.kolo : AS - Košice 5:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

delos
Príspevky: 102
Dátum registrácie: 18.11.2012 15:14:37

Príspevok od užívateľa delos » 23.11.2013 21:47:07

gratulujem k viťazstvu velmi pekný zápas..asi sa to nebude páčiť, ale az dnes som akokeby vytriezvel a uvedomil, umelou trávou máme dosť výhodu...vsetci vedia ze sme konbinačne na silnej urovni a ked chce hrať tvrdo a vyčkávať predsalen na umelej tráve lopta neodskakuje čiže viac to nahrava nášmu štylu hry..tím ktorý preferuje silový futbal asi nieje nadšený umelkou....v podstate vsetci hrali fajn, ale musim pár vypychnuť ako baez - on ked sa stará iba o futbal tak je podla mna najlepší hráč ligy...na kraji sa mi velmi páčil william a malec pre mna nebol futbalistom, ale teraz je pre mna "zlý futbalista" v dobrom:) je tam vidiet pokrok, už dokáže vyhrať súboj a takisto aj udržať loptu ak bude pokračovať v progrese už ho nazvem futbalistom. takisto rundič skvelý prehlad vzadu , ale je mi luto ramona, nieje horší od klesčíka ani od rundiča myslím ze kazdý jeden ked je vo forme patria medzi najlepsich v lige na stoperskom poste...a to ešte netreba zabudať na bednárika...celkovo jesenná časť fajná, už len aby sme na jar našli nové hvizdičky, ktoré nahradia tie ktoré odídu a možme sa baviť futbalom na schátralom štadione s prekrásnym pohladom na hrad aj na jar [smilie=bananadance.gif]

a samozrejme od ultras potesila dakovačka,slušné fandenie[smilie=bow.gif] škoda ,myslím ze nato ako naši hraju si zaslužia min.200členný kotol, hadam raz bude

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 23.11.2013 22:30:55

CISÁR AS napísal:Baki ty máš skade také info o odchode van kesela a alda hmm? ešte že su to len vaše zlé sny. Realita bude že gino ostane aj na jar a aldo sa jasne vyjadril MILUJEM Trenčín. Dnes nám zariadila výhru 69 6-Tom 9-Gino tých 5-0 bolo len tých 4250 nie.


van kessel je na hostovani do konca jesene a aldo okrem toho, ze miluje trencin, povedal aj to, ze nechce odist zadarmo, preto podpisal novu zmluvu.

CISÁR AS
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 01.08.2013 19:37:19

Príspevok od užívateľa CISÁR AS » 23.11.2013 22:38:25

Baki asi budeš milo prekvapený,ale nechcem predbiehať.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 23.11.2013 22:55:01

? [smilie=bounce.gif]

kuco
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 17.12.2007 21:57:27

Príspevok od užívateľa kuco » 24.11.2013 09:51:59

Gratulujem Aldovi okrem iného za zápas bez karty co znamená ze môže hrať aj v Ružomberku [smilie=bow.gif]

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 24.11.2013 11:56:53

kuco napísal:Gratulujem Aldovi okrem iného za zápas bez karty co znamená ze môže hrať aj v Ružomberku [smilie=bow.gif]
U Alda už normálne obdivujem jeho nervy a chladnú hlavu. Veď tí hajzli ho viackrát provokovali, robia to aj iné mužstvá (Senica...) ale šalenci ich včera prekonali. Celkovo hrali zákerne - fauloval nášho a hodil sa o zem ako keby mu palicu ustrelili. [smilie=axe.gif]
O to viac teší, že sme im to zrátali aj s úrokmi do ich siete a vyfasovali krásnu nakladačku, akú si zaslúžili. Nádherné góly, akcie, fantastický Čogy, Malecova spolupráca s Kesselom... paráda! [smilie=band.gif]
V Ružomberku bude šesťbodový súboj o druhú priečku, po včerajšom výkone som optimista.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 24.11.2013 12:24:02

baki,
van kessel a ajax (lebo ten ho tu platí) ak majú trochu rozumu, zostane v AS aspoň do konca ligy....je tu hviezda, doma by sedel na lavičke niekde v béčku, lebo takých ako on je tam teda dosť....
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

CISÁR AS
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 01.08.2013 19:37:19

Príspevok od užívateľa CISÁR AS » 24.11.2013 12:36:02

Baki Luboš ti to teraz celkom presne ozrejmil,ale nepredbiehajme. Ešte zápas v RK a tešme sa na majstrovsku jar.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 24.11.2013 12:44:45

Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 24.11.2013 13:54:17

Duda: "...nemôžeme sa teraz vyhovárať na to, že Baéz ma kopal a ja som preto nevedel nič vymyslieť... "
Tak nie sú to len hajzli ako som si myslel, ale aj nehorázni klamári.

"...Je možné, že na jar ma tu ešte uvidíte, neviem,“ vraví tak trochu tajomne van Kessel..."
Takže nádej že tu zostane je dosť veľká - s Kesselom (a ak nikto neodíde), máme na titul určite šancu. Nenakopne to LL aby aj niekoho doplnil? Medzi účasťou v EL a Lige majstrov je predsa diametrálny rozdiel aj z finančného hľadiska.

Llovel
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 07.03.2013 20:25:10

Príspevok od užívateľa Llovel » 24.11.2013 14:20:01

Myslim ze Kosice proti nam hrali presne to co chceli. Bohuzial pre nich z nezaujateho pozorovatela Gina sa stal lider typu Ronalada ktory svojou sebadoverou a tuzbou po vitazstve dodava istotu aj spoluhracom. Vyborny zapas aj od trenera ktory sa neprizeral ako to skripe snazil sa chalanov usmernit a vystriedal Mazana... Neviem ci sa mu nevenuju ale uz nejaky ten piatok sa ukazuje ze loptu hra iba lavou nohou a to este nevie kopnut roznymi sposobmi co ho limituje pri rozohravke. Viem ze Klinsman vybavil nemeckej repre americkeho trenera na tieto pohybove zrucnosti. Na Slovensku by to mali zaviest vsetky kluby...

dezen
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 06.06.2012 12:51:59
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa dezen » 24.11.2013 15:46:58

Prvy polcas bieda z nasej strany. Kosice prvu polhodinu sa snazili hrat futbal, co ma aj celkom potesilo, aspon to bolo napinavejsie. Milosovi pomohla zrdka neskutocne ked nasa obrana zavahala. Potesil ma Sevela ked stiahol dole Mazana, ten hral este horsie nez inokedy, takze fajn, ze si to vsimol trener [smilie=alien.gif]

Kosicania neskutocne simulovali, preto som rad, ze si odniesli kefu. Gino parada [smilie=bow.gif] vzadu s istotou hrajuci Rundic. Len ma stale mrzi Ramon na striedacke, pre mna osobne lepsi obranca nez Klescik, ktory mi vcera snad prvykrat po x kolach nepil krv.

Holubek paradne zatocil tie dva rohove, skoda, ze ten prvy neskoncil v brane, to by bol gol kola ak nie sezony [smilie=book.gif]

A posledna golova akcia [smilie=bow.gif] klaniam sa.

Je vidiet, ze chalani chcu, ze ich futbal jednoducho bavi, co sa o ostatnych timoch v lige vacsinou povedat neda, oni to skratka beru ako robotu, a to je zle. Potom sa to prenasa na ihrisko, simuluju, fauluju, a hadaju sa, robia prieky a nesportove gesta.

AS dakujem za paradnu jesennu cast! Este by to chcelo bodovat v Ruzomberku [smilie=bounce.gif]

CISÁR AS
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 01.08.2013 19:37:19

Príspevok od užívateľa CISÁR AS » 24.11.2013 16:57:42

Dezen ten holubov roh pred 3 golom aj skončil za bránou len neviem presne či celím objemom skor áno alebo len veľkou častou nuš ale gol s toho bol tak je to uplne nepodstatné.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 24.11.2013 18:47:26

AS super, velka vdaka.
Uvod bol tazky a s trosickou stastia ale nakoniec sa to rozbehlo.
Vsetci zahrali vyborne, uz standartne nas potesil Gino a na zaver ta ozajstna lahodka najvyspelejsieho futbalu po uniku Cogleyho (uz ta jeho narazacka na vlastnej polovici myslim, ze s Misakom bola spica) a centre Mondeka s volejom Harisa.
Lebo taketo veci vidime v tych najvyspelejsich ligach.

Aj ja som si vsimol dost zakernu hru supera.
Zdalo sa mi to este horsie ako pred rokom ked si vzali na paskal najma Fera Kubika s Davidom.
To aj novy trener Rado Latal rozvija tento necisty trend ?
No a ten vyrok toho mladeho asi frustrovaneho Kosicana na Alda je nehanebny.
Sa cudujem, ze novinar ktory bol na tomto zapase a videl ako sa hralo mu zverejnil tuto nehoraznost.
Ale stava sa - no nevadi nasi sa s tymi zakernostami vyrovnali tym najlepsim sposobom.
Mozno aj ziskame znovu titul najlepsieho strelca - tentoraz nie David ale Malec (kto by to predtym cakal ?) alebo Gino.
Priorita je ale samozrejme aspon EL a dufam ze znova sa to podari.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 24.11.2013 19:54:34

kedze skuBA vyhrala, stracame uz na nu 6 bodov. za tychto okolnosti je najblizsia meta ucast v EL. o titule nehovorme.

Napísať odpoveď