Obsah fóra AS Trenčín - fórum AS Trenčín - fórum
Diskusné fórum priaznivcov trenčianskeho futbalu na stránke astrencin.sk

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

Spartak Myjava - AS Trenčín 9.11.2013

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra AS Trenčín - fórum -> Výjazdy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Šukal

Založený: 12 apríl 2011
Reputácia: 48

PríspevokZaslal: 30.10.2013 21:45:07    Predmet: Spartak Myjava - AS Trenčín 9.11.2013 Odpovedať s citátom

je snaha niečo oficiálne (bus, choreo, lístky), alebo všetci po vlastnej osi a neorganizovane band ???
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Musu

Založený: 03 august 2007

Reputácia: 438
hlasov: 13

PríspevokZaslal: 31.10.2013 11:42:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Suky pravdepodobne samostatne. I ked verim ze dame dokopy slusnu kolonu aut ;) ak sa nic mimoriadne nestane nemal by som chybat. Daj dokopy ludi a ideme :)
Šukal

Založený: 12 apríl 2011
Reputácia: 48

PríspevokZaslal: 31.10.2013 17:18:28    Predmet: Odpovedať s citátom

ja som zatial zlanáril 2 kusy, na auto to nevidím ... je to predsa kraj dobrej slivovice pepsi nebude mať kto šoférovať spátky ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Musu

PríspevokZaslal: 31.10.2013 22:25:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja si myslim ze etrox, baki, matt tu z fora pojdu + a.j., maco, tiky,jozo,gibon... nejaku skupinu da aj ovson... bude to aj na maly bus... staci mi dat vediet v tyzdni a vybavim ;)
martin
Administrátor

Reputácia: 1532
hlasov: 10

PríspevokZaslal: 01.11.2013 16:20:37    Predmet: Odpovedať s citátom

FACEBOOK AS TRENČÍN: Práve dnes (29. novembra) sme kontaktovali Spartak Myjava s objednávkou vstupeniek do sektoru hostí na zápas 17. kola, ktorý je na programe 9. novembra (16.00). K dispozícii budeme mať 150 vstupeniek, ktoré budú v predaji iba prostredníctvom nášho klubu. Dostupné by mali byť od utorka na sekretariáte ASTN. Veríme, že naplníme hosťujúci sektor a aj naši fanúšikovia sa postarajú o skvelú atmosféru. Viac informácií začiatkom budúceho týždňa na webe.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Musu

PríspevokZaslal: 01.11.2013 21:44:24    Predmet: Odpovedať s citátom

martin napísal:
FACEBOOK AS TRENČÍN: Práve dnes (29. novembra) sme kontaktovali Spartak Myjava s objednávkou vstupeniek do sektoru hostí na zápas 17. kola, ktorý je na programe 9. novembra (16.00). K dispozícii budeme mať 150 vstupeniek, ktoré budú v predaji iba prostredníctvom nášho klubu. Dostupné by mali byť od utorka na sekretariáte ASTN. Veríme, že naplníme hosťujúci sektor a aj naši fanúšikovia sa postarajú o skvelú atmosféru. Viac informácií začiatkom budúceho týždňa na webe.

Zruste tuto sranda ligu a chodte robit basketbal, alebo hadzanu....
To akoze ked sa v sobotu rozhodnem ze idem na futbal tak ako nemozem ist, lebo ma tam nepustia ako v bratislave, kde klub nenahlasil v dostatocnom predstihu (2tyzdne) zaujem ludi? Je,,t takuto ligu, kde sa vsetko robi len proti fanusikom. Este ze na myjave funguje ticketportal... AMF !!!
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra AS Trenčín - fórum -> Výjazdy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: