13.kolo : AS - Trnava 2:2

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Llovel
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 07.03.2013 20:25:10

Príspevok od užívateľa Llovel » 05.10.2013 20:10:16

Chalani su sebci mohli dat tip na remizu. Ale neviem ci si vsadili pred zapasom alebo vyuzili nove wifi na stadione a vsadili live cez prestavku. Jediny kto chcel vyhrat bol Hajradinovic a Kessel prvy bol vystriedany druhy to vzdal. Doprajem Stefanikovi to Holandsko tam nemusi riesit ze niekto nechce. Kto si zasluzi vacsie peniaze ako sa zarabaju na Slovensku tak si ich v zahranici zarobi. Lobotka nespekuloval ze slabo zaraba tak bude slabo hrat a teraz je tam kde si zasluzi byt...
Ak chceli vsetci vyhrat tak sa ospravedlnujem ale v tom pripade snaha vyhrat nepresla z mozgu do tela. Na takyto futbal ktory vyzera ako rozcvicka netreba ani Trnave moderny stadion ale staci amaterska liga kde hraci zarabaju 500€ a chodi 800 divakov ako na Dukle.

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 05.10.2013 20:26:28

co dodat, je to skoda, na druhu stranu, budme radi aj za bod .. prvych 20 minut obojstranne skvele predstavenie .. a potom, strasny futbal .. aj ked obe muzstva dreli a snazili sa .. skoda nasho prveho lacneho golu po zmatkoch, ale stava sa .. jedno je vsak iste, holubek prec zo zakladu, dnes to bilo do oci, a musim povedat ze klescik to iste, trener sevela by konecne mohol skusit dvojku ramon rundic .. horeli aj cogy s mazanom, trnava hral to co na nas plati, prehustena obrana a napadanie, nasi proste pod tlakom nedokazu hrat a robia chyby za chybou v rozohravke, z toho plynuli trnavske kontry .. velmi bolo citit absenciu Alda, karty? zraneny? na lavicke nebol .. malec zahral nadpriemer, no aj tak, chce to poriadneho utocnika, a hlavne, stredoveho zaloznika, lebo ziadneho nemame, bero sa dnes chcel ukazat, je to slubny hrac do buducna .. bez posil to nepojde, treba to cez zimu poriesit .. atmosfera na jednotku, ultras sa zase ukazali [smilie=axe.gif] .. turnikety na jednotku, ludia si zvyknu, a nebudu take rady .. na zaver, ocenujem pociatocne naznaky vzniku noveho kotla (ozeta hooligans) na lavej strane nekrytej tribuny, palec hore, na senicu vo vacsom pocte [smilie=beer2.gif]

Mikulenka
Príspevky: 205
Dátum registrácie: 18.07.2011 16:23:27
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa Mikulenka » 05.10.2013 20:40:55

matt-666 napísal:co dodat, je to skoda, na druhu stranu, budme radi aj za bod .. prvych 20 minut obojstranne skvele predstavenie .. a potom, strasny futbal .. aj ked obe muzstva dreli a snazili sa .. skoda nasho prveho lacneho golu po zmatkoch, ale stava sa .. jedno je vsak iste, holubek prec zo zakladu, dnes to bilo do oci, a musim povedat ze klescik to iste, trener sevela by konecne mohol skusit dvojku ramon rundic .. horeli aj cogy s mazanom, trnava hral to co na nas plati, prehustena obrana a napadanie, nasi proste pod tlakom nedokazu hrat a robia chyby za chybou v rozohravke, z toho plynuli trnavske kontry .. velmi bolo citit absenciu Alda, karty? zraneny? na lavicke nebol .. malec zahral nadpriemer, no aj tak, chce to poriadneho utocnika, a hlavne, stredoveho zaloznika, lebo ziadneho nemame, bero sa dnes chcel ukazat, je to slubny hrac do buducna .. bez posil to nepojde, treba to cez zimu poriesit .. atmosfera na jednotku, ultras sa zase ukazali [smilie=axe.gif] .. turnikety na jednotku, ludia si zvyknu, a nebudu take rady .. na zaver, ocenujem pociatocne naznaky vzniku noveho kotla (ozeta hooligans) na lavej strane nekrytej tribuny, palec hore, na senicu vo vacsom pocte [smilie=beer2.gif]
ked uz ,,hooligans"tak nech idu na Slovan.....
Aldo mal 4 karty-takze stop 1 zapas...
pochybujem,ze sa cez zimu nieco poriesi,akurat tak odchod Kessela a neviem koho este..a hraci dojdu z dorastu..len takto to donekonecna nepojde

dezen
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 06.06.2012 12:51:59
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa dezen » 05.10.2013 21:36:41

Dnes to smrdelo.. myslim, ze toto rozvijat dalej netreba, kto chce, ten pochopi..

Nie je mozne aby stoperi hentak kralovsky horeli bez toho aby Sevela vystriedal aspon jedneho z nich. Toto nebolo AS, a taku navstevu si snad ani nezasluzili za tento vykon. Herny prejav na bode mrazu.. Ano, neprehrali sme 5 zapasov, ale stratili tri vyhry. Spartak neukazal nic, ich utokom bola nasa obrana.

Baez, Ramon a Mondek od zaciatku mi tam chybali.. Co uz..

Vznik novej skupiny fanusikov vitam. K ostatnym sa nevyjadrujem, nema to vyznam..

delos
Príspevky: 102
Dátum registrácie: 18.11.2012 15:14:37

Príspevok od užívateľa delos » 05.10.2013 22:19:39

neviem čo je zlé na tých terajších a dobré na tých "nových" čo ani sami nevedia či su fans alebo hooligans...co robili fans? kedze som hustil tak som nič nevidel , asi to nebolo nič važne ked o otm nebolo ani sluchu..

Užívateľov profilový obrázok
legatus
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 06.08.2011 08:51:17
Bydlisko: Trenčín

Pseudofutbal

Príspevok od užívateľa legatus » 05.10.2013 22:30:07

Futbal na úrovni stoky, bez ďalšieho komentára.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 05.10.2013 22:50:11

dezen, co si myslis, ze su v azii taki sprosti, ze po prevaleni skandalu s DS budu prakticky hned kupovat dalsie zapasy? presunu sa inde, chvilu pockaju, kym sa to u nas utrasie a musia najst aj novych zapredancov.

lafo
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 09.11.2008 21:40:04

Príspevok od užívateľa lafo » 06.10.2013 09:56:04

no a vrchol vsetkeho bol,ked 5 hrdinov kopalo na zemi bezmocneho cloveka do hlavy brucha,kde ho trafili.uboziaci.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 06.10.2013 13:50:55

inak vcera som nenapisal: malec je najlepsi strelec timu a treti najlepsi celej ligy. na prve miesto straca dva goly. toto by ma pred sezonou ani vo sne nenapadlo. mozeme nadavat na esteticku stranku jeho hry, ale goly dava. [smilie=blush.gif]

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 06.10.2013 23:09:02

veru Malec je slušne povedané netechnický typ, ale teraz uznávam že mu vyšlo aj dosť nahrávok a čo je hlavné - hral sebaisto, snažil sa viac ukazovať, zapájať do akcií. Za včerajšok má u mňa plusové body. Znovu opakujem, obrovskú úlohu hrá pozitívne naštartovaná psychika keď sa začne dariť, viď premena Adiho - bodaj by sa takýto prerod odohral aj u Maleca. William nepremenil záverečnú šancu, tam chýbali milimetre, inak sa mi ale pozdával, makal a väčšinu akcií nekazil. Vystriedanie Hajradinoviča Mondekom sa ukázalo správne, Modek bol tentoraz na krídle lepší. No striedanie si pýtal aj Holub - ten robí pred súperovým útočníkom v našej šestnástke úplne priehľadnú sťahovačku namiesto odkopu!!! -prvý gól ide úplne na jeho triko.
Kleščo tiež stváral vzadu šialené kúsky, ale na druhej strane v útoku nastrelil tyč a dokonca bude zrejme náš spoľahlivý exekútor penált?! :)
Najlepší bol opäť Gino. Už si myslím že kvalitou hry predstihol Peltiera aj Kubíka.
Ako celok bol zápas zaujímavý, rušný, aj v rušnej futbalovej atmosfére (zásluhou Trnavákov, okrem tých delobuchov), ja som bol spokojný, až na ten výsledok.
Naposledy upravil/-a handel v 06.10.2013 23:19:03, upravené celkom 1 krát.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 06.10.2013 23:16:12

sorry - toto prosím vymazať, uložilo to dvakrát

space
Príspevky: 291
Dátum registrácie: 17.08.2009 07:23:02
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa space » 07.10.2013 07:41:00

Futbal v 1. polčase (samozrejme aj zásluhou gólov) veľmi dobrý, s rastom počtu minút klesal i náš výkon. Nehovoriac že tutovky "a lá" Holúbek sa musia premieňať. A samozrejme po vstrelení gólu nemôžu hráči ľahkovážne strácať lopty a súper vyrovnáva (čo sa nám nestalo prvýkrát ....... ) A o5 raz nefunguje stred poľa, nikto nie je ochotný zobrať zodpovednosť a neustále rozohrávky stopérov zvyšujú krvný tlak fanúšikom.
Mimochodom, keď som pri fanúšikoch - bol som na futbale s kámom z Trnavy, som sa tešil ako mu to nandám za správanie trnavských fans, ale v konečnom dôsleddku som sa hanbil za našich divákov (nebudem tú skupinku nazývať fanúšikov) a myslím si, že po BB bude nasledovať ďalší príspevok do diery zvanej SFZ [smilie=axe.gif] .
Z hráčov vytŕčal výkonom Kessel, škoda že sa gólovo nepresadil.
Keď som bol malý,bol som namyslený-teraz už nemám žiadnu chybu ♣.

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 07.10.2013 09:15:46

tak videl som len zotrih zo zapasu ale sa mi zda ze sanci sme mali o dost viac...

CISÁR AS
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 01.08.2013 19:37:19

Príspevok od užívateľa CISÁR AS » 07.10.2013 12:30:31

Dufam ze tento náš fans nepojde aj na slovan bo konflikt isti a to by som nerad. Ja tam pojdem takze si chcem uplne kludne vychutnať nasu výhru.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 07.10.2013 16:08:51

Mne sa tento zapas pacil (skoda tych niektorych nasich tutoviek) - hralo sa s velkym nasadenim a na SK pomery s velmi dobrou divackou kulisou a atmosferou.
Aj podla mna bol van Kessel najlepsi a aj Malec hral cely zapas dobre (okrem jedinej malickosti v spracovani pri jednom nasom protiutoku) a dufajme, ze dozreje na dobreho kanoniera.
Uz posobi aj trochu technickejsie a ma svoje silne stranky v presingu, zrychleni i v zakonceni.
Zaujali aj aktivni Cogley, Mondek, Wiliam.
Na nasu obranu tu bola kritika, ale na druhu stranu pri nasom ofenzivnom style a tym aj vysunuti obrany vpredu je zabranit nejakemu tomu protiutoku velmi narocne a nie vzdy sa to podari.
Mali by sme si dat viac pozor v nasom obrannom pasme aj na rychlejsi start na loptu a to nielen obrancovia a nekompromisny odkop z nebezpecneho pasma.
Inak TT bola nebezpecna ale aj dost tvrda - a dostali 5 zltych oproti nasej jedinej.
Bolo to z jej strany dost riskantne, mohlo sa stat ze by niektory z hracov dostal 2 zlte a to by asi uz neustali.
I ked to bolo prehustene chybalo mi viac strelby po zemi spoza sestnastky (tym myslim ale razantnu strelu - nie malu domov superovmu brankarovi).
TT dala takto 1.gol - u nas na takuto strelu maju napr. Malec, Klescik i Holubek (ale nesmie to zdvihat).

Napísať odpoveď