EL 2013/2014: 2. predkolo AS - IFK Göteborg 2:1 :-)

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

delos
Príspevky: 102
Dátum registrácie: 18.11.2012 15:14:37

Príspevok od užívateľa delos » 26.07.2013 09:06:28

perfektný výkon ,úžasný zážitok na takýto futbal sa nechodí15kilakov do dca ale aj 100 a viac fakt výborny futbal. Všetci hrali fantasticky, ale baez, štefanik neviem čo tu ešte robia....holubek dufam ze si z tej chyby nič nerobí, lebo okrem nej hral výborne. Inač máme novu posilu volá sa Adi, a nieje to doska od ktoreho sa vsetko odráža [smilie=bananadance.gif] ja som takisto nestihol choreo skrz zápchi dufam ze sa vydarilo a bola radost vidiet početný kotol dúfam že sa rozrastie bola to krasa sa pozerat

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 26.07.2013 09:30:35

dezen napísal:...Ale musime sa vyvarovat somarinam ako bolo Holubekove zluftovanie a z toho gol Goteborgu, a odflaknuta penalta zo strany Mazana, ved to mohlo skoncit 3:0 a nakoniec nam pred koncom lepilo...
Presne tak, veľmi máličko chýbalo aby sa z krásne vyvíjajúcej situácie nestalo vypadnutie.
Preto si hádam po Guľovi aj Nosický uvedomil dve dôležité veci: nikdy nestavať ďuricovského Holuba do obrany (veď sa niečo podobné nestalo prvý raz) a nikdy nedať kopať jedenástku Petrovi Mazanovi, ktorého sa pri rozbehu k lopte začínajú zmocňovať pochybnosti (?!):
http://www.profutbal.sk/ligy/uefa_europ ... adoval.htm
Inak je to paráda, mám obrovskú radosť.
Na AS ma fascinujú viaceré zázračné premeny nevýrazných húseníc na sebavedomých a dokonalých motýľov, a to doslova z jednej sezóny na druhú: kedysi ma tak šokoval Štefánik, potom Lobotka, teraz Adi. To je úplne iný hráč, ukazuje sa akú obrovskú úlohu má psychika a pocit "když to jede tak to jede".
Okrem Adiho bol dokonalý Volešák. Ten reflex po tvrdom voleji Švéda bol neskutočný, taký si ani nepamätám - Kozák, pozeral si ??? :)

Užívateľov profilový obrázok
Stefo
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 29.05.2009 17:02:44
Bydlisko: SIHOŤ

Príspevok od užívateľa Stefo » 26.07.2013 09:58:38

nesto napísal:jedna tribuna jeden bufet vivat dubnica..

a jedna pipa
0 4ej som sa postavil ako piaty do rady a odchadzal som od okienka 15 minut pred vykopom

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 27.07.2013 09:17:11

Chalani, super - vo stvrtok napriek velkej horucave (ktora asi este menej vyhovovala severanom) ste prekvapili uz aj vo futbalovej Europe.
Behavost a obetavost celeho tymu, vynikajuci postreh Milosa a v neposlednom rade pohotovost Fanenda nas posunula dalej.
Je ale treba zostat pri zemi, lebo to nakoniec nebolo take jednoduche ale futbalova drama.
Po vypadnuti sklamany Goteborg mal totiz popri velkej prekazke - vynikajucom Milosovi aj menej stastia v zakonceni - ak berieme do uvahy obidva zapasy.
A sympaticky tym IFK hral cistu hru, ziadne zakerne fauly, ziadne filmovacky v sestnastke, trener po zapase gentlemansky vyzdvihol nase kvality.
Ale pozor nie vzdy narazime na supera hrajuceho so skandinavskou fair play.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 28.07.2013 10:42:22

Hamer a dodaj potlesk fanusikov IFK smerom na nasich hracov ked odchadzali z ihriska
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Napísať odpoveď