2.kolo : Trnava - AS 2:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

2.kolo : Trnava - AS 2:1

Príspevok od užívateľa Luboš » 23.06.2013 19:47:11

Nedeľa 21.07.2013 18.00
Naposledy upravil/-a Luboš v 21.07.2013 18:50:58, upravené celkom 1 krát.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

majster
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 15.11.2011 19:00:40
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa majster » 19.07.2013 22:09:22

Verím.že Trnavu dáme. Ak nebudú rozhodcovia proti. Stačí 0:1. V nedeľu štartujem auto a vstupenku si kúpim medzi zarytých starých Trnavákov, tak ako v roku 1998. Za stavu 1:2 som sa ich pýtal,keď odchádzali domov, prečo už idú. však ešte dva dostanete a oni ich dostali. tentoraz mi bude stačiť aj 0:1. A ešte klobúk dole za Goteborg v desiatich chlapci trenčianski.

Mikulenka
Príspevky: 205
Dátum registrácie: 18.07.2011 16:23:27
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa Mikulenka » 20.07.2013 09:28:34

bojim sa unavy....ale aj keby sme nehrali vo stvrtok pohar,tak tipujem bohuzial proti...tak ako musela Trnava v minulom rocniku a vyhrala nad nami,tak vyhra aj tentoraz...moj tip 2:0.. Slovan a Senica asi nemaju natrenovane ked si odlozili zapas?

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 20.07.2013 10:19:34

unava, tazky zapas, cestovanie, a setrenie sil na stvrtok .. to vsetko ide proti nam .. napriek tomu, verim v dobry kvalitny zapas ako je s TT zvykom

Mikulenka
Príspevky: 205
Dátum registrácie: 18.07.2011 16:23:27
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa Mikulenka » 20.07.2013 10:26:54

matt-666 napísal:unava, tazky zapas, cestovanie, a setrenie sil na stvrtok .. to vsetko ide proti nam .. napriek tomu, verim v dobry kvalitny zapas ako je s TT zvykom
to su nepodstatne faktory,myslim ta unava,cestovanie.aj keby sme nehrali vo stvrtok,skratka je to Trnava ktora ,,musi"vyhrat.a s kym inym ak nie s nami.tak to bolo ja v minulom rocniku,bohuzial

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 20.07.2013 11:05:05

trnava pojde dole. iny scenar neprichadza do uvahy [smilie=rant.gif]

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 21.07.2013 09:18:25

ziadne setrienie. Treba postavit aj chalanom z lavisky ako Frimmel, Malec, Duricska, R. Mazan ....

A este nieco Volesak do repre!
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 21.07.2013 13:29:14

kazdopadne stymto sme museli ratat ze budeme mat nabity prigram tak nato je dobry siroky kader a tym padom treba postavyt frimela bednarik kessel a a su tam aj dorastenci kvalitny takze neni o com :)
AS trencin

true
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 21.07.2013 13:36:58

Fanusikovia

Príspevok od užívateľa true » 21.07.2013 13:44:20

Neda mi nenapisat sme a ospravedlnujem kto to zoberie osobne, ale AS by si zasluzil lepsich fanusikov. Atmosfera s Nitrou bieda a to, ze sa nejde do Trnavy je smutne. Idealne pocasie, den, hodina. Nic v zlom co sa tyka vyjazdov asi najslabsi fanusikovia v lige a doma to tiez neni slava. Mozno by sa bolo dobre zamysliet kde je problem....a vratit spat ku atmosferu z polovice 90 rokov...

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Re: Fanusikovia

Príspevok od užívateľa baki » 21.07.2013 14:49:48

true napísal:Neda mi nenapisat sme a ospravedlnujem kto to zoberie osobne, ale AS by si zasluzil lepsich fanusikov. Atmosfera s Nitrou bieda a to, ze sa nejde do Trnavy je smutne. Idealne pocasie, den, hodina. Nic v zlom co sa tyka vyjazdov asi najslabsi fanusikovia v lige a doma to tiez neni slava. Mozno by sa bolo dobre zamysliet kde je problem....a vratit spat ku atmosferu z polovice 90 rokov...


napis vedeniu, ak mas nejaky napad [smilie=book.gif]

dezen
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 06.06.2012 12:51:59
Bydlisko: TN

Re: Fanusikovia

Príspevok od užívateľa dezen » 21.07.2013 16:14:56

true napísal:Neda mi nenapisat sme a ospravedlnujem kto to zoberie osobne, ale AS by si zasluzil lepsich fanusikov. Atmosfera s Nitrou bieda a to, ze sa nejde do Trnavy je smutne. Idealne pocasie, den, hodina. Nic v zlom co sa tyka vyjazdov asi najslabsi fanusikovia v lige a doma to tiez neni slava. Mozno by sa bolo dobre zamysliet kde je problem....a vratit spat ku atmosferu z polovice 90 rokov...
To by sa musela zmenit doba na 90. roky.. teraz su ine zaujmy, sport je v uzadi, komfort stadiona sa nezmenil za tie roky.. kopec mladych odchadza prec, je leto, cize aj mladi z intrakov su prec.. su prazdniny, ludia po dovolenkach, stanovackach a podobne.. a publikum, ktore navstevuje zapasy je vekovo jednoducho privysoke na to, aby sa nejako hromadne a vo velkom skandovalo.. skratka v TN su na futbale divaci, ktori vedia ocenit futbal potleskom, kupuju vstupenky, permanentky a tym podporuju klub..

teraz proti Nitre, neviem ci na to nemala vplyv Pohoda, ze aj ti mladi 20-30 tam skratka zrazu vobec neboli, a preto aj ta atmoska bola poslabsia..

Taktiez ekonomicka situacia nie je ruzova, sice vstupne je podla mna ok, ale hovor niekomu s minimalnou mzdou atd..

Castokrat sa spomina homofobia, jednoducho nie je tam ziadne puto medzi radovymi divakmi a tzv. kotlom oproti. Ludia sa nevedia s nimi stotoznit, kedze su tam aj fanusikovia (nechcem urazit) jednoduchsieho razu. A stacilo mi ked este stavali v strede nekrytej tribuny a niektorych pocuvat, to bol otras. Napr. na Dukle na hokeji to fungovalo uplne inak, ti mladi ludia s funkcnymi hlasivkami sa tam normalne hrnuli uplne sami a atmosfera bola skvela.

Ja osobne som chcel ist do Trnavy, ale jednoducho som nemal s kym..

Skratka bolo by fajn vymysliet kroky, akym by sa dokazala vytvorit aka taka kompaktnost, ale chciet 90. roky (ktore by som v istych veciach tiez opat rad privital), to je cista utopia, ktora nikdy nenastane.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 21.07.2013 16:28:02

ja myslim, ze v sucasnej situacii je jedno, ci divaci skanduju, kricia, alebo len tlieskaju, ci maju 15 rokov alebo 80 rokov. podstane je, ze pridu. ten stadion je totiz hroza a hanba zaroven. co sa tyka ultras, tiez sa s nimi velmi nestotoznujem, ale to nie je problemom len nasho klubu. divaci by sa nemali delit na ultras a tych ostatnych. vsetci, co pridu na futbal, povzbudzuju nas tim, a to je hlavne. ja na vonkajsie zapasy nechodim. bol som raz v DC, ale to je tak vsetko. nechapem, ak je mensi zaujem, preco to neriesia mikrobusom, alebo tych par ludi, co chcu ist, by mohli zobrat aj s futbalistami, ak by sa dalo. ak si pozrieme kluby, co k nam chodia, tiez nemaju bohviekolko fans. na slovensku sa jednoducho za svojim klubom velmi necestuje...

true
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 21.07.2013 13:36:58

Príspevok od užívateľa true » 21.07.2013 16:58:13

Baki suhlas.Ja som chcel ist tiez a cakal som do poslednej chvile ci nepojde niekto somnou, ale ked som videl na Trnavskej stranke, ze AS sa vzdal listkou tak som rezignoval.
Uz len to, ze mame Ultras a hovoria si Antifa je dost nescasne. Nic proti nim je to kazdeho vec v co veri, ale to odradza vela ludi ist doich sektora, ale von. Ja som bol ich sektore ked sme hrali v Senici a v Myjave a bol som sklamany aby tam niekto krical po ludoch aby kricali a naco do p... sem ste prisli, ale to ze on bol polovicu zapasu v bufete a mozno na koniec nevie ani ako sme sme hrali je OK.
Skoda rozdelenia fanusikov na futbalovy a hokejovy, lebo Trencin vzdy vedel vytvorit atmosferu.
Urcite keby bol novy stadion tak by to bolo lepsie a mozno aj viacej sektorov by fandilo. Podla mna Trencin hra na nase pomery super futbal.

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 21.07.2013 17:40:50

dnesny rozhodca [smilie=axe.gif] malec to iste, nema tam co hladat .. a do ultras sa radsej neobuvajte lebo na stadione nakoniec nebude fandit fakt nikto

salomon
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 19.09.2008 13:45:19

Príspevok od užívateľa salomon » 21.07.2013 17:58:40

my si nemozeme dovolit ani 20 minut hrat presilovku , čo sme si to vlastne dovolili ? hned vám to zrátame a dvojnásobne . ten chuj v čiernom si zaslúži trstenicou chrapún aký nemá páru , bolo mi hned po Kuzmovej červenej karte jasné že to bude rozhodca o chvílu kompenzovat ale ze nám neuzná regularny gol a alda vyluci len preto ze vlastne prvy faul bol na neho a predseda rozhodcovskej komisie sfz na neho v jednom kuse upozornuje ostatnych rozhodcov a dokonca nabáda na neho nasadit prisnjesí meter ak to pojde takto dalej je na mieste otázka či posobenie alda u nás je viac na prsopech tímu alebo na škodu to ale neznamená že mu chcem krivdit Alda mám rád ale čo je vela je vela uz sa zase mozme tesit na ten trest ktorý schytá

AS DO TOHO !!!

Napísať odpoveď