13.kolo : AS - Banská Bystrica 1:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 22.10.2012 06:56:39

Luboš napísal:išlo, neišlo, stratené dva body.....
Tymto je povedane vsetko, dalsie presustrovane body, ci uz bol beton alebo nebol. Prvy polcas slusny, v druhom nas z nicoho nic chytil nejaky krc, ktory znasobilo vyrovnanie a potom sme sa uz len dotrapili. Momentalne vidiet krasnu paralelu medzi AS a nasou repre, sanci (tutovych!) za vagon, efektivita nikde. Uz to tu ktosi nacal, ani ja nechapem zmysel a nacasovanie niektorych striedani. Menit 10 minut pred koncom Baeza za R. Mazana? Je mi luto ale mne to pride ako jednoznacny tah na ubranenie vysledku. Samozrejme, tradicna otazka znie koho tam dat, no to je na dalsiu 100x otrepanu debatu. Kolky uz zapas, v ktorom nam chyba realna alternativa do utoku?!
[smilie=thumbsdown.gif]
Willkommen in der Wirklichkeit!

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 23.10.2012 11:08:36

Co tak sa poobzerat po kreativnom zaloznikovi typu Salinas?
Niekoho kto vie jeden na jedneho a dokaze prihrat nie iba nakopavat loptu na depetrisa
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Stefo
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 29.05.2009 17:02:44
Bydlisko: SIHOŤ

Príspevok od užívateľa Stefo » 24.10.2012 07:33:53

diaz.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 24.10.2012 13:17:05

Stefo - dobrý humorista.
Podľa doterajšieho vývoja kvalít Diaza by musel hrávať sto rokov, aby sa len priblížil Salinasovej úrovni. Hráva stabilne v základe už dosť dlho. A nevidíš koľko prihrávok neustále pokazí na jednu úspešnú? Čo z toho, že občas odvážne potiahne (nie cez kľučku, ale iba ak vidí voľný priestor), keď vzápätí loptu drbne súperovi?
Vôbec nič na tom nemení, že v sobotu raz nastavil hlavu správne a dal gól. Mňa to mrzí, lebo som veril a očakával od neho viac... :(

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 24.10.2012 14:06:27

handel napísal:Stefo - dobrý humorista.
Podľa doterajšieho vývoja kvalít Diaza by musel hrávať sto rokov, aby sa len priblížil Salinasovej úrovni. Hráva stabilne v základe už dosť dlho. A nevidíš koľko prihrávok neustále pokazí na jednu úspešnú? Čo z toho, že občas odvážne potiahne (nie cez kľučku, ale iba ak vidí voľný priestor), keď vzápätí loptu drbne súperovi?
Vôbec nič na tom nemení, že v sobotu raz nastavil hlavu správne a dal gól. Mňa to mrzí, lebo som veril a očakával od neho viac... :(
neporovnaval by som hracov na postoch, ani klescik nie je to co godal alebo ramon... niekto zaujme svojimi efektnymi prihravkami hned, ale za 5 rokov o nom nikto nemusi vediet... navyse, jorge a diaz su rozdielni hraci... salinas sa nezrazil ako bol rok dlhy... lopty vybojoval sporadicky... diaz je v tomto smere iny a moze hrat v pripade potreby aj viac defenzivneho... jeho tvorive shcipnosti nie su na urovni salinasa, ale dnes nestojime len na ivanovi...

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 24.10.2012 21:00:25

hmm, v defenzíve je možno efektívnejší... pravda je, že ja som si všímal u neho hlavne tú tvorivú časť, keďže aj Guľa sa o ňom vyjadril myslím niečo v zmysle že bude náhradou za Jorgeho... Som zvedavý na toho Kubíka, hádam ten prechod do útoku konečne začne fungovať.

red47
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 26.06.2009 09:57:16

Príspevok od užívateľa red47 » 25.10.2012 06:52:09

Ja by som si nebol az tak isty ze Kubik bude hrat v jesennej casti ..... Ved sa tolko vybavuju tie papiere, az to vyzera, ze je to nevybavitelne..... Ale zaujimave ze Salinas uz davno veselo hra.... Zvlastne pravidla..... [smilie=boxing.gif]

Napísať odpoveď