11.kolo : Zlaté Moravce - AS 4:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

wawo
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 26.08.2009 15:55:58
Bydlisko: piešťany

Príspevok od užívateľa wawo » 30.09.2012 05:43:38

Bol som na zápase a tiež sa pýtam čo sa stalo?
Baez už doma s RK nehral nič so ZA som nevidel celý zápas, ale v ZM to bolo akoby sabotovanie. Nechce odísť? Na pohľad je jasné, že nevládze a ešte k tomu nadávky spoluhráčom.
Obrana bez súhry, zavadzali si jeden druhému(druhý gól).
Najhorší postreh - neochota behať celého mužstva!!!! Škoda, mali sme veľmi pekné zápasy, možno sa už cítia ako hviezdy.
A pán tréner, také hodnotenie zápasu je iba alibizmus a neochota sebakritiky.

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 30.09.2012 09:21:32

Od repre pauzy mame problem, je to videt na vysledkoch, hracoch aj celkovom prejave. Podobny debakel uz musel prist, nikam inam to po poslednych 3 tyzdnoch nemohlo dospiet. Pomaly sa blizi dalsia prestavka, treba teraz so ctou (bez dalsej laty) odohrat zapas v NR a potom pani, pekne hlavy dohromady. Nemam paru co sa deje v klubovej kuchyni, ale nieco tam smrdi...
Willkommen in der Wirklichkeit!

wawo
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 26.08.2009 15:55:58
Bydlisko: piešťany

Príspevok od užívateľa wawo » 30.09.2012 10:29:27

Súhlasím Etrox.., dúfam,že v NR to nebude hanba a predvedieme dobrý výkon. Zdôrazňujem, dobrý výkon, pretože aj keď prehráme a hráme dobre, dá sa.
Tieto posledné výkony ma už dostávajú do zúfalstva, čo v mojom veku je nebezpečné

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 30.09.2012 12:12:14

Ja by som videl najväčší problém v tom, že hráči si myslia že už sú "tam" a pritom ešte ani nevyštartovali. Trošku sa o Trenčíne popíše v médiach ako hrajú pekný futbal, ako do Trenčína chodia všetci iba brániť a akých to len dobrých futbalistov pod hradom Matúša Čáka máme a chlapci si potom myslia že už sú "inde" a dobre. Vidieť to na ich pohyboch, alibistických gestách atd. Proste futbal sa oklamať nedá. Keď sa pozriem na posledné dva-tri zápasy Da Silvu, tak to je čistý prepadák. Ten chlapec tam pláva v tej obrane ako Moravcová v Dallase v 98. To isté Kleščík. Však ten chlapec už len srandovno chodí nie to ešte behá... :) David v útoku sa môže aj roztrhať a sliediť keď mu Baez či Diaz nevedia dať finálnu prihrávku do uličky či pekný center na hlavu či nohu. Holubek či Mondek sú akýsi stratený už od zápasu v Trnave a aj tréner Gula by mal asi trošku viac pritvrdiť a nebyť na nich cukrový. Chlapci by si mali hlavne vysrať svoje ego ráno do záchodu a pozrieť sa do zrkadla, to bude asi prvé čo bude treba urobiť pred ďalšiou trvdou prácou... Futbal není len o pekných prihrávkach na 5 metrov na svojej polovici.

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 03.10.2012 08:53:36


handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 03.10.2012 10:46:05

v uvedenom článku Godál: <i>"Súperi sa na nás pripravujú stále tak isto - defenzívne. Málokedy sa stane, že druhé mužstvo hrá s nami otvorenú partiu."</i>
Je to pravda, v ZA som bol šokovaný, že od začiatku hrali domáci opatrne, stiahnutí, iba dôrazne atakovali a hrali na protiútoky - majster a doma! Asi už všetci vedia čo na nás platí - po našich hrubých kiksoch v obrane sme rýchlo inkasovali a oni mohli na protiútoky hrať v pohode celý zápas. Podobne to zrejme bolo aj v ZM.
Vždy som bol za odvážnu, útočnú hru, ale máme teraz s odídenými kľúčovými hráčmi a súčasnej forme viacerých nato? Naša barca-hra do šírky je elegantná, územná prevaha impozantná, no efekt z toho nulový. Neviem či nie je načase skúsiť trochu špekulantskej opatrnosti, hlavne vonku. No chcelo by to potom úplne iný štýl hry, bleskové, kolmé prihrávky, rýchle protiútoky...

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 04.10.2012 17:02:17

handel napísal:... No chcelo by to potom úplne iný štýl hry, bleskové, kolmé prihrávky, rýchle protiútoky...
Takuto rychlu kolmu prihravku je vidiet aj teraz v zazname.
Dal ju Aldo na Stefanika do sestnastky a bola z toho pekna sanca.
Aj preto si myslim, ze bol luxus po polcase vystriedat Alda (ako to spomenul aj Matt-666) - Aldo je vseobecne hrac co perfektne zachytava lopty v defenzive a podporuje ofenzivu.
David mal zasa smolu pri inej vylozenej sanci podobne napr. ako uz v ZA, ci davnejsie predtym v KE.
Ale inak sa tradicne snazil a napr.dal genialnu nahravku Petrovi Mazanovi na jeho razantny a presny gol - no zial skoda, ze to neprislo aspon za stavu 0:2.

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 04.10.2012 17:28:37

Citujem z clanku na stranke ASTN : ...(Róbert Mazáň) odchovanec trenčianskeho futbalu a chlapsky priznal podiel na druhom góle:
„Spolu so Samom (Štefánikom) sme zaspali. Stáli sme vedľa seba, ale asi sme sa spoľahli jeden na druhého.“.

V tomto pripade by som z toho Sama vynechal.
Ten tam praveze predtym dobehol ako prvy (a on je strednopoliar) - zaskakoval za vpredu zabudnutych obrancov.
A vzapati to vyslo Skvarkovi v hre jeden na jedneho respektive jeden na dvoch - zial stane sa :-(
My naopak sme v hre jeden na jedneho silnych hracov (Lestier, Jorge, Filip) zial uz predali.

hovado
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 31.03.2012 21:56:09

aldo sa posral

Príspevok od užívateľa hovado » 05.10.2012 11:14:45

baez bol v zm totalne nahovno. odkracal si 2 kilometre, nevracal sa do obrany, ani jeden suboj nic... proste sa vyhybal lopte. najhorsi hrac zo vsetkych. este k tomu po slovensky nadaval spoluhracom ked od neho chceli aby sa pohol pri aute... to ze gula vystriedal baeza bola asi jedina dobra vec v celom zapase. ale mal ist dole uz v 10. minute
ale cibulu byte nema!

Napísať odpoveď