9.kolo : AS - Myjava 3:2

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 16.09.2012 21:18:34

tema brankari... v doraste a mladsich timoch mame niekolko nadejnych golmanov... zatial vsak nie su pripraveni, aby naskakovali pravidelne na lavicku... treti brankar by totiz mal byt k dispozicii v pripade potreby... prikladom moze byt myjave, ktorej sa jednotka zranila... dvojka moze byt prechladnuta a je po prestupovom obdobi... co teraz??? vzdy ide o mieru rizika a pravdepodobnosti...

samozrejme, ze dorastenec je lacnejsi, ale uz vidim ako by ste nam nalozili, keby bol problem... stylom.... "chcu sa merat so slovanom a zilinou, kde maju styroch brankarov a tu nemaju ani trojicu" ;)

navyse, dorastenec by mal chytat a nie dostat sa do pozicie pripadnej sediacej dvojky... pravdou vsak je, ze napriklad Semrincovi (v priprave ukazal skvele veci, napr chytil dve penalty), by hostovanie neuskodilo, ale to je zas na situacii, ktora by nastala...

tolko poloamaterske vysvetlenie na zaklade mojich info... situacia sa vsak moze menit na zaklade meniacich sa vstupov

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 17.09.2012 08:00:36

Najprv k zapasu, kopanicari si musia uvedomit, ze aj toto je kazdokolova sucast ligy - vzdy sa bude niekto citit poskodeny, ukrivdeny a podvedeny. My by sme o tom mohli napisat zbornik. Zaraza ma len, ze sa pustaju do protestov po zapase, v ktorom si zo dva razy kopli do lopty... Ale budiz, je to ich pravo, nie ze by sa tym nieco vyriesilo, maximalne si Fajcik parkrat nefukne do pistaly, zivot pojde dalej a Myjavu pochciju do Vianoc este 2x inde. Z nasej strany som uz videl aj kvalitnejsiu hru, mal som dojem, ze sme novacika od zaciatku trochu podcenili. Z nasich ma potlesk Depedro, napriek zahodenej penalte super vykon, aktivny, snazivy, mooore sanci, ktore vsak pochytal solidny golman hosti. Skoda, ze mu to tam v prvej polke nepadlo este raz, moho to byt bez emocii vyriesene do prestavky a cela zaverecna + pozapasova sarada by nebola. Solidne sa predviedol opat Ramon, ake take uznanie aj smerom k Baezovi s Holubkom. Na druhej strane, uplne inac by mali k zapasom pristupovat ludia ako Lobotka s R. Mazanom, este par takychto vykonov a kludne ich mozeme zo zakladu vyexpedovat priamo do Nemsovej, nikomu tu nebudu chybat. Celkovo zaujimavy, no uplne zbytocne vyhecovany zapas, ktory mal byt uzavrety 3 golmi v uvodnej casti.

K druhej, nefutbalovej casti protestu hosti: napada ma len jedine - dobre nam tak! Zvyknime si konecne, ze nikoho uz nezaujima nase sypanie si popola na hlavu. Ako velmi si uvedomujeme stav stadiona a podobne. Pred kazdym zapasom moze pri pokladni stat aj Mirek Dusin s klubovou ciapockou, kolienka a spicky spojene a omluvat sa za nasu katastrofalnu, rozm5danu stodolu. Ludia toho uz maju plne zuby, domaci aj turisti. Precitajte si niekedy reporty z nasho stadiona po domacom zapase na superovych weboch, je to ostuda pre klub, mesto aj nas vsetkych. A nikto neriesi ci je to majetok nas alebo mestsky, resp. ci sme do neho vrazili pol miliona alebo nejake euro... Rovnako sa tym nebude zaoberat licencna komisia, ktora jedneho krasneho dna strati trpezlivost, zacne systematicky riesit slovenske sopy a nemam strach komu ako prvemu dupne na krky. Ked raz bude na brane kalibrovana retaz a visaci zamok, na tento myjavsky psouk si este spomenieme!
Willkommen in der Wirklichkeit!

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 17.09.2012 08:20:05

suhlasim, uz davno sme mali mat tvrdsie licencne podmienky na stadion... potom by sa vsetci zainteresovani od klubov cez mesta, kraje, stat a mozno aj investorov spamatali...

myjavsky protest ma vsak viacero rovin, nez sa beznemu fanusikovi moze zdat... cely vikend nam ukazal ako sami kopeme do futbalu - rozhodcovia, funkcionari... vsetko su to vlastne goly... namiesto toho, aby sa rozoberala nahustena tabulka, dramatickost sutaze, kvalita legionarov, ktora tu nikdy nebola, novi mladi hraci... tak my sa ukajame na veciach, ktore by sa nemali riesit na verejnosti... odozenie to iba dalsich divakov, ktorych nie je vela a poskodi imidz celeho sportu... zial... navyse, myjava ma sice pekny stadionik a je skvele, ze niekto podporuje dalsi klub, ale..... na svoj stadion maju nejaku tu vynimku a nielen tam... trener ziadal viac kamier a kde ich umiestnime... wed prenos huste z myjavy je takmer z plochy...

treba pracovat, posuvat futbal ako taky, verim, ze tento cas skoro nastane... ani nas klub nestoji so zalozenymi rukami, ale dnes nie je v jeho silach postavit stadion... preto hladame, hladame, hladame... my sme totiz na tom stadione kazdy den, nie iba raz za dva tyzdne... a podmienky pre nase timy a pracu su skutocne rovnako nevyhovujuce ako pre vas fanusikov a dalsich divakov...

INAK velke podakovanie z kabiny za podporu po gole Myjavy na 1:2... bolo skvele pocut "podte chlapci" namiesto piskotu a odchodu zo stadiona s nadavkami... VDAKA za chalanov

space
Príspevky: 291
Dátum registrácie: 17.08.2009 07:23:02
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa space » 17.09.2012 09:01:47

Bili sme ich ako žito, a keby naozaj žitom boli - máme múky i na sociálne programy ......... [smilie=alien.gif] . Škoda nepremených šancí, malo byť 5 - 6 v ich sieti a mal by tragéd Hudec po probléme ......
Bravo Davidko (aj keď poniektorí brblú na nepremieňanie šancí), ktorý sa vie do nich dostať, vie si ich nájsť a ich aj PREMIEŇA. Myslím si, že keby ich mal v každom zápase 10 a dal 2 góly boli by sme všetci spokojní ! Ale na margo jeho počtu gólov ma to i trochen štve, lebo nebodaj sa zraní a samozrejme nemôže mu ísť takto celú sezónu, je potrebné aby vytiahli strelivo i ďalší ............. [smilie=shoot2.gif] .
Keď som bol malý,bol som namyslený-teraz už nemám žiadnu chybu ♣.

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 17.09.2012 10:24:27

Etrox49 napísal:Ludia toho uz maju plne zuby, domaci aj turisti. Precitajte si niekedy reporty z nasho stadiona po domacom zapase na superovych weboch, je to ostuda pre klub, mesto aj nas vsetkych. A nikto neriesi ci je to majetok nas alebo mestsky, resp. ci sme do neho vrazili pol miliona alebo nejake euro...
nemožno nič iné, iba súhlasiť, ale táto téma tu bola za tie roky kompletne rozobratá.. mesto je švorc a myslím, že má omnoho väčšie hanby ako je futbalový štadión a chodíme okolo nich dennodenne, v niektorých prípadoch už roky.. vlastné prachy do cudzieho majetku nedajú inší magnáti, nie to chudobný la ling.. štát sa rozhýbe maximálne tak po koniec bratislavského katastra.. takže tu nezostáva nič iné, len čakať kedy sa zväzové kádre odhodlajú a prídu s vlastným konceptom ako riešiť neúnosnú situáciu na slovenských šopách, veď ani im sa nemôžu páčiť "VIP priestory" v nich..
ANDY RULES!

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 17.09.2012 10:25:35

respect nesto

Užívateľov profilový obrázok
mi_ke
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:49:24
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa mi_ke » 17.09.2012 11:05:37

a ja len dodam, ze "chudobna" Duklicka, ktora tak rada s pomocou "socialne" orientovanych jedincov v mestskom parlamente sklbe z mestskeho rozpoctu, ma druhy najvyssi rozpocez z klubov extraligy...

space
Príspevky: 291
Dátum registrácie: 17.08.2009 07:23:02
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa space » 17.09.2012 12:00:01

Tuším mal Mr. Kováčik na večeru hríby ............. neviem čo by rád v prípade TN riešiť ........., keď už tak rozhodcov ...a všeobecne .....
http://www.profutbal.sk/ligy/svk1/clano ... encine.htm?
http://www.profutbal.sk/ligy/svk1/clano ... ovacik.htm?
Keď som bol malý,bol som namyslený-teraz už nemám žiadnu chybu ♣.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Protest

Príspevok od užívateľa Hamer » 17.09.2012 15:39:49

K tomu protestu hosti - aj ja som si najskor myslel, ze penalta v 90.minute za faul v skrumazi hracov, kam nemali rozhodcovia vyhlad bola voci Myjave nespravodliva.
Ale ked som si pozrel aj goly-body-sekundy tak je mozne, ze faul to naozaj bol (inak by ma unfair vyhra ani netesila).
Co sa tyka Davidovho druheho golu tam by bolo dokazovanie faulu este zlozitejsie - tu sa neda zistit, ci to bol utocny faul alebo len dorazna hra utocnika.
Bezne ak nejde o evidentny faul sa sice taketo veci nepiskaju ale nas klub ma asi zaznam aj z druhej strany tak by sa to snad dalo lepsie posudit.
No a co sa tyka prostredia v sektore hosti - to je utok uz nie na rozhodcu ale priamo na klub (asi tu svoje zohrali aj emocie po zapase).
Ale zasa co som cital diskusiu na profutbale (je to tam asi v strede diskusie) tak tam jeden fanusik hosti pise, ze :

"...chodili na WC na latrínu a občerstvenie, to nám nosila slečna k mreži a predávala nám ho spoza mreže..."

http://www.profutbal.sk/ligy/svk1/?id=146306&forum=show

Ja som to uz spominal - som rad, ze sa tu hra pekny futbal a su tu dobri futbalisti, ale dat do poriadku WC, pripadne aj nejake financne nenarocne zastresenie dalsej casti stadiona kovovou konstrukciou by nestalo az tak vela.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Pekny futbal

Príspevok od užívateľa Hamer » 17.09.2012 15:44:20

Co sa tyka hry tak je to jasne - znovu natlakova hra - na taky priebeh ale nie az tolko vylozenych sanci.
Chalani hrali dobre - legionari David, Aldo, Diaz, da Silva pekne, ale aj Mondek, Stefanik a ostatni.
Co sa tyka Myjavy - vycita sa im, ze betonovala - ale ich trener priznal, ze to nebol zamer ale takto sme ich zatlacili.
Oni nehrali zakerne a prehnane tvrdo a ked sa malokedy dostali dopredu tak ich goly vobec neboli nahodne - a Milos naozaj za ne vobec nemoze.
Brankar Myjavy (a to vraj je druhy brankar) chytal vyborne.
Ja by som im ten beton nevycital - je to pravo slabsieho na uspesny vysledok.
Niekedy to tym slabsim aj vyjde a ak je to fair tak to patri k sportu.
Aj Myjave to dlho vychadzalo a takmer vyslo.
Bola znovu solidna navsteva - ono je to vlastne derby - ved Myjava patri do nasho kraja a kopanice vlastne siahaju az k Trencinu.

Mikulenka
Príspevky: 205
Dátum registrácie: 18.07.2011 16:23:27
Bydlisko: Trencin

Re: Protest

Príspevok od užívateľa Mikulenka » 17.09.2012 16:32:08

Hamer napísal:K tomu protestu hosti - aj ja som si najskor myslel, ze penalta v 90.minute za faul v skrumazi hracov, kam nemali rozhodcovia vyhlad bola voci Myjave nespravodliva.
Ale ked som si pozrel aj goly-body-sekundy tak je mozne, ze faul to naozaj bol (inak by ma unfair vyhra ani netesila).
Co sa tyka Davidovho druheho golu tam by bolo dokazovanie faulu este zlozitejsie - tu sa neda zistit, ci to bol utocny faul alebo len dorazna hra utocnika.
Bezne ak nejde o evidentny faul sa sice taketo veci nepiskaju ale nas klub ma asi zaznam aj z druhej strany tak by sa to snad dalo lepsie posudit.
No a co sa tyka prostredia v sektore hosti - to je utok uz nie na rozhodcu ale priamo na klub (asi tu svoje zohrali aj emocie po zapase).
Ale zasa co som cital diskusiu na profutbale (je to tam asi v strede diskusie) tak tam jeden fanusik hosti pise, ze :

"...chodili na WC na latrínu a občerstvenie, to nám nosila slečna k mreži a predávala nám ho spoza mreže..."

http://www.profutbal.sk/ligy/svk1/?id=146306&forum=show

Ja som to uz spominal - som rad, ze sa tu hra pekny futbal a su tu dobri futbalisti, ale dat do poriadku WC, pripadne aj nejake financne nenarocne zastresenie dalsej casti stadiona kovovou konstrukciou by nestalo az tak vela.
Latrina tam nie je,co ja viem tak 2 Toi Toi ci ako sa tie prenosne hajzle volaju....a je jasne,ze ked sektor hosti nema bufet,tak im tam predavaju cez mreze od hlavnej tribuny.to je uz roky..keby tu Myjava uhrala bod,podmienky v sektore ani nespomenu..mame 3 body,nech si vyplakavaju

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Protest

Príspevok od užívateľa nesto » 17.09.2012 17:44:28

Mikulenka napísal:Latrina tam nie je,co ja viem tak 2 Toi Toi ci ako sa tie prenosne hajzle volaju...
nechcem sa dotknúť žiadneho Myjavčana, ale čo som mal možnosť pár fanúškov Spartaka zhliadnuť, vôbec by som sa nečudoval, ak by ich prvé stretnutie s Toi Toi záchodom prebehlo práve v Trenčíne..
ANDY RULES!

Mikulenka
Príspevky: 205
Dátum registrácie: 18.07.2011 16:23:27
Bydlisko: Trencin

Re: Protest

Príspevok od užívateľa Mikulenka » 17.09.2012 18:07:40

nesto napísal:
Mikulenka napísal:Latrina tam nie je,co ja viem tak 2 Toi Toi ci ako sa tie prenosne hajzle volaju...
nechcem sa dotknúť žiadneho Myjavčana, ale čo som mal možnosť pár fanúškov Spartaka zhliadnuť, vôbec by som sa nečudoval, ak by ich prvé stretnutie s Toi Toi záchodom prebehlo práve v Trenčíne..
co nemohli najst splachovanie [smilie=clap2.gif]

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 17.09.2012 18:50:56

ja tiez nechapem, co maju proti toi toi. ved to su uplne bezne hajzliky na vsakovakych koncertoch, jarmokoch, vystavach, stavbach. nehovorim, je to provizorne riesenie, ale kulturnejsie to uz na nasom "stadione" hadam ani nejde.

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 17.09.2012 19:00:52

baki napísal:ja tiez nechapem, co maju proti toi toi. ved to su uplne bezne hajzliky na vsakovakych koncertoch, jarmokoch, vystavach, stavbach. nehovorim, je to provizorne riesenie, ale kulturnejsie to uz na nasom "stadione" hadam ani nejde.
Toi toi su lepsie ako nase murovane hajzle pod A tribunou [smilie=axe.gif]
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Napísať odpoveď