4.kolo : Košice - AS 3:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

topvar 12
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 04.11.2011 13:59:05
Bydlisko: TO

Príspevok od užívateľa topvar 12 » 04.08.2012 21:14:15

Ado Gula daj si tie ružové okuláre už dole, šak sa nato nedalo dívat.

Užívateľov profilový obrázok
sammy
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:38:24

Príspevok od užívateľa sammy » 05.08.2012 09:56:07

nevidel som, ale po dvoch zapasoch predpokladam, ze na ihriskach superov to bude tuto sezonu zas ten naivny a hlavne neproduktivny styl co minulu sezonu. nerozumiem. ved sme sa na tuto sezonu oslabili, takze vonku treba hrat maximalne ucelne a nie ze ideme vlastnym stylom... 'odmena' moze prist velmi rychlo. nasledujuce styri zapasy nas mozu zosunut do suterenu, odkial sa uz lahko nemusime vyhrabat.

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 05.08.2012 11:02:15

s momentalnym kadrom vela vody nenamutime, nemame nahradnikov, staci zranenie resp. daka karta a maem este vacsie diery nez normalne, treba posily co je s Poliackom? nemame nikoho, vonku nas kazdy vytrieska, a doma dake body snad pozbierame, zase bude pekna len jar?

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 05.08.2012 11:44:57

Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 05.08.2012 12:03:37

Kruty? Kto cakal iny je naivny...
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 05.08.2012 14:02:55

Ja najväčší problém vidím v sebareflexii niektorých hráčov a aj trénera Gulu. Rozprávať "lúbivé" reči o ceste do neznáma je prinajmenšom už utopiou a sci-fi v podaní trénera a niektorých hráčov. Mali by sa zobudiť. Hráme slabučkú slovenskú ligu, nie žiadnu Bundesligu či Primeru Division a tak už keď v tejto našej lige je to akési "čudné" a ťažké vyhrať aj na ihrisku podpriemerných a skrachovaných Košíc, tak potom polovica nášho mužstva tam nemá čo robiť aj na čele s hlavným trénerom a zbytočnými troma asistentami ktorých klub platí, ani neviem z čoho...a zbytočne podľa mňa. Chce to mužstvo posilniť, kde je ten Franczúsky útočník a spomínaný ešte jeden obranca? Mne sa zdá vážený a milý, že klub má v prestupovej politike riadny bordel a to aj vo vlastných štruktúrach, kedže Salinas si odišiel ako pán a to isté urobil aj Diakite. Žeby nebolo v "najsympatickejšom" klube niečo v poriadku a jablčko hnije z vnútra?

topvar 12
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 04.11.2011 13:59:05
Bydlisko: TO

Príspevok od užívateľa topvar 12 » 05.08.2012 17:17:23

inak jedna už nepodstatná vec hráč Viazanko bol ešte pred stretom z Milošom v čistom ofsajde čo dokazuje aj zostrih zápasu, ale aj tak naša najväčšia slabina je záložná rada, nemáme tam skúseného hráča , teraz by sa nám zišiel aj taký Béla, možno aj Poliaček ktorý však už je v Prešove a Śtyvar je v Senci s ktorym sa na podmienkach dohodol na rozdiel od nášho vedenia asi chceli aby hral zadara. [smilie=beer.gif]

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Penalta

Príspevok od užívateľa Hamer » 05.08.2012 21:22:13

topvar 12 napísal:inak jedna už nepodstatná vec hráč Viazanko bol ešte pred stretom z Milošom v čistom ofsajde čo dokazuje aj zostrih zápasu, ale aj tak naša najväčšia slabina je záložná rada, nemáme tam skúseného hráča , teraz by sa nám zišiel aj taký Béla, možno aj Poliaček ktorý však už je v Prešove a Śtyvar je v Senci s ktorym sa na podmienkach dohodol na rozdiel od nášho vedenia asi chceli aby hral zadara. [smilie=beer.gif]

A samotna penalta bola vymyslena (Milos isiel po lopte a nie po hracovi a aj ju uspesne vyrazil).
Samozrejme ovplyvnila vysledok ale s tym treba na SK pocitat a predovsetkym dat gol aj vonku.
Lebo jednu penaltu si v SK vymysli rozhodca lahko ale dve to uz by bolo silnejsie kafe.
Inak neviem, ci niektory rozhodca nesignalizoval hlavnemu, ze to nebol faul, lebo naozaj chvilu vahal s penaltou - (ako sa to pise aj v clanku - len huste to teraz v zazname zial uz skratilo).

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Diaz

Príspevok od užívateľa Hamer » 05.08.2012 21:27:31

legolas380 napísal:neviem ci najde po tomto zapase trener nejake pozitiva. mali sme dve sance. jedna tutovka depetrisa a druha sanca bola tiez depetrisova, ale to skor bola asi nahoda jak sa mu to podarilo kopnut. inak sme si vytvorili mozno tak naznaky sanci nic viac. nehadzem flintu do zita ale. 1.) diaz na ligu este nema, mozno ako nahradnik a co je horsie ak sa zrani stefanik, v podstate nemame zaloznika (baez je defenzivny). obrovsky risk hrat ligu z jednym zaloznikom
2.) kridelna hra dnes tiez 0 bodov. predali sme peltiera, hlohovskeho. mazan zahra dobre kazdy 2-3. zapas. frimmel je nahradnik aj na pripravnych zapasoch, takze o nahrade sa neda hovorit(samozrejme ze dnes nenastupil). Za cely zapas bol dobry azda jeden center
3.) okrem depetrisa nemame utocnika, ved maleca odstavil azda kazdy obranca nemsovej(i ked dal gol). styvar by zahral lepsie

Na to aky sme ofenzivny tym bol tento zapas skor...ani neviem cim. celkovo lutujem gulu, ze musi narabat s takym materialom aky ma k dispozicii. s partiou dorastencov(hoc aj o cosi starsich hracov) sa tato sutaz len tak lahko neodohra...
Ano Lester,Filip (ale aj Styvar) chybaju a najma Jorge tiez.
Je to neuveritelne takto si rozohnat nas skvely utok z jarnej sezony.
Ved je to vidiet 0:5 z dvoch zapasov vonku - na jar sme ziskavali body aj vonku.
Ale Diaz hral tak ako aj predtym proti Presovu dobre, ja som nevidel z jeho strany nejaky slaby vykon.
Aj Aldo zahral velmi dobre.
Co sa tyka celeho muzstva - ked sme neboli schopni Davidovi nahrat viac ako 2 krat do sestnastky (jedna strela krasna - druha akoby to ani nebol David, ale stava sa) tak sme mali aspon strielat z vacsich vzdialenosti.
Ale nie tie male domov superovmu brankarovi alebo do nebies.
V poli sme sice drzali loptu ale zasa nic z toho - a super kopal po nasom nedoraze v obrane prekvapivo vela rohov.
Ked nam nesla kridelna hra - mohol dostat sancu Duriska - proti DS minuly rok zahral celkom pekne, ktovie ako sa zlepsil v Holandsku.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 06.08.2012 07:18:11

Hamer,
presne ako píšeš, ak Davidovi nedáme správnu resp.žiadnu loptu, nemôže dať gól.....
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 06.08.2012 10:35:02

Pozrel som si to zo záznamu a musel som sa smiať najmä na tlačovkových výrokoch Guľu s Kozákom [smilie=grin.gif] Tí si museli navzájom riadne niečo poplatiť, že si tak liezli do análu trepajúc bludy o výbornej hre oboch mužstiev. Košice bieda a my -oproti jari- bezmocnosť.
Predtým mala naša hra aspoň zmysel, hrať dopredu malo význam, ale čo teraz z krásneho držania lopty (do štatistík) okolo stredovného kruhu, keď potom pri pokuse o útok ju v 9 z 10 prípadov stratíme?
Stred -okrem Alda- nestojí za nič. Samo totálne z formy, ale u neho aspoň vieme že hrať dobre dokáže, tak hádam je to otázka času... No Holúbek je beznádejný prípad. Nešlo mu to v obrane, rovnako mu to nejde na krídle. Áno, keď v kuse nahráva naslepo, tak už len z teórie pravdepodobnosti mu prihrávka raz zo štyroch prípadov vyjde [smilie=blush.gif] Lenže oproti Salinasovi, Peltierovi, Hlohovi, hrôza. Nejaká technická kľučka, či strela? Zabudnime! Ani druhé krídlo nič moc. Mazanovi sa predtým úniky celkom darili, ale vtedy si mal s kým loptu vymeniť, naraziť. Teraz ani s Čögleyom nemohol - Mondek... ale radšej už končím.

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 06.08.2012 11:47:37

handel napísal:musel som sa smiať najmä na tlačovkových výrokoch Guľu s Kozákom [smilie=grin.gif] Tí si museli navzájom riadne niečo poplatiť, že si tak liezli do análu trepajúc bludy o výbornej hre oboch mužstiev
Toto mas klasicku Kozakovsku retoriku. Ak by sme tam boli vyhrali, nedajboze nejakym diskutabilnym golom, mlatil by do stola, koktal aby sa vyhol vulgarizmom a rucal, ze TN je dedina co nepatri do ligy, resp. ze Gula je sopliak alebo pedagog. Presne ako to vykrical smradlavym a Komnackemu pred rokmi. Ono je to tak, velmi lahko sa masturbuje na adresu supera po zapase, v ktorom si ho rozbil rozdielom triedy. A nerobi to len stary koza, toto je v nasej lige na poriadku kazde kolo. Mne len nejde do hlavy ako moze nas kouc, ktory zrejme vplyvom vysledku a vymluvnej basnickej nalady na tlacovke tiez nevedel kolka bije, povedat ze toto je ta cesta?!
Willkommen in der Wirklichkeit!

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Trosku optimizmu

Príspevok od užívateľa Hamer » 07.08.2012 08:08:40

handel napísal:Pozrel som si to zo záznamu a musel som sa smiať najmä na tlačovkových výrokoch Guľu s Kozákom [smilie=grin.gif] Tí si museli navzájom riadne niečo poplatiť, že si tak liezli do análu trepajúc bludy o výbornej hre oboch mužstiev. Košice bieda a my -oproti jari- bezmocnosť.
Predtým mala naša hra aspoň zmysel, hrať dopredu malo význam, ale čo teraz z krásneho držania lopty (do štatistík) okolo stredovného kruhu, keď potom pri pokuse o útok ju v 9 z 10 prípadov stratíme?
Stred -okrem Alda- nestojí za nič. Samo totálne z formy, ale u neho aspoň vieme že hrať dobre dokáže, tak hádam je to otázka času... No Holúbek je beznádejný prípad. Nešlo mu to v obrane, rovnako mu to nejde na krídle. Áno, keď v kuse nahráva naslepo, tak už len z teórie pravdepodobnosti mu prihrávka raz zo štyroch prípadov vyjde [smilie=blush.gif] Lenže oproti Salinasovi, Peltierovi, Hlohovi, hrôza. Nejaká technická kľučka, či strela? Zabudnime! Ani druhé krídlo nič moc. Mazanovi sa predtým úniky celkom darili, ale vtedy si mal s kým loptu vymeniť, naraziť. Teraz ani s Čögleyom nemohol - Mondek... ale radšej už končím.
Ja teraz nieco menej kriticke.
Aj ja som nastvany ze nam tam chybaju Ti rozpredani hraci co vedeli vytvorit nieco aj v utoku.
Lebo narazacky v strede boli sice pekne ale pri pokusoch blizsie sestnastky sme uz strostotavali.
No treba asi zit s nasou realitou a dufat, ze pri tych peknych stredovych akciach sa chalani postupne zdokonalia a vyuziju to aj pri sestnastke, kde je to viac prehustene superovou obranou.
Pri Holubkovi tiez nie som pesimista - s KE mu nevysli podobne ako ostanym niektore veci ale vseobecne ofenziva mu sedi a na nase terajsie pomery je aj dobry v hre 1:1.
Ale ciel v konecnej tabulke zlepsit sa o 1 miesto v tabulke - a cez pohar sa dostat do povedomia zahranicia - to by sme museli aj vonku inak hravat.

Napísať odpoveď