1.kolo : AS - Nitra 5:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
mattpro
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 16.03.2008 17:38:53
Bydlisko: no dá sa povedať že Praha
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mattpro » 15.07.2012 01:18:23

Inak asi je k neuvereniu ale zakladna jedenastka mala vekovy priemer len 21,7 roka. To hráme snad s juniorkou este :D snad sa chalani budu zlepsovat a budu hrat hlavne pekny futbal. Takto mlady kader, to je proste nieco co nam moze zavidiet kazdy CL tim!

Užívateľov profilový obrázok
pegas
Príspevky: 123
Dátum registrácie: 18.07.2009 23:42:32

Príspevok od užívateľa pegas » 15.07.2012 08:23:40

[smilie=bananadance.gif] Super chalani,pekný výkon, super nasadenie [smilie=bananadance.gif] http://www.eurofotbal.cz/clanky/corgon- ... la-187983/

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 16.07.2012 07:52:09

Ak sa chalani rozhodli co najskor rozohnat pochybnosti a obavy z tejto sezony, lepsie ani nemohli zacat! Po kratkom hladani to bol vynikajuci vykon se vsim vsudy. Zasol som, ked som videl ako nas team tahaju hraci, co sa v minulej sezone viac menej trapili. Depedro absolutorium, Holubek sa takisto skvele zhostil svojej ulohy, obaja potlesk na otvorenej scene! Poprehadzovana obrana, necakane bez Godala, taktiez solidny vykon, najviac sa mi pacil Ramon. Zaklad bude aby sme sa teraz nezblaznili, uvody sezon byvaju prave taketo. V Bystrici to bude narocne. V Senici uz viedli 3:0, potom nato hodili bobek cize treba cakat na podobny vypadok koncentracie a sanca tam bude. Remizka by bola skvela.
Willkommen in der Wirklichkeit!

space
Príspevky: 291
Dátum registrácie: 17.08.2009 07:23:02
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa space » 16.07.2012 08:31:36

Som sa teda bál úvodného zápasu,ale výkon predčil všetky očakávania.I keď je treba povedať, že po 2:0 sa Nitra zosypala a zápas iba silou vôle dohrala ........... Avšak rozbeh bol veľmi pomalý a 1. polčas to bolo trápenie, pričom mi najmä chýbala nejaká ofenzívna osobnosť v zálohe, ktorá by hru rozhýbala. Zrejme to však súviselo i s úvodným zápasom, lebo v 2. polčase to bolo very good, v prípade Davida priam super (konečne zabral v efektivite ako správny zakončovateľ!), žeby potreboval rok na odviazanie sa [smilie=bananadance.gif] ?
Keď som bol malý,bol som namyslený-teraz už nemám žiadnu chybu ♣.

space
Príspevky: 291
Dátum registrácie: 17.08.2009 07:23:02
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa space » 16.07.2012 08:44:22

David má aj menovca Tomáša ................... http://sport.cas.sk/clanok/228215/za-od ... eriky.html
Keď som bol malý,bol som namyslený-teraz už nemám žiadnu chybu ♣.

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 16.07.2012 10:47:54

space napísal:David má aj menovca Tomáša ................... http://sport.cas.sk/clanok/228215/za-od ... eriky.html
[smilie=clap.gif] Tomas Depetris, v tom case su fakt kreteni [smilie=clap.gif]
Vincent Baez a Frantisek Diakite nebudu??? [smilie=chop.gif]
Willkommen in der Wirklichkeit!

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 16.07.2012 21:27:31

tim je velmi mlady a jeho nevyhodou moze byt nevyrovnanost vykonov. ale ako som napisal vyssie, verme, ze to pojde. mondek bol fantasticky, holandsko mu pomohlo a milos nespravil ziadnu chybu (co sa uz davno nestalo). proste nam v tom zapase vyslo vsetko. velmi sa mi pacilo vysoke tempo, akym chalani hrali. to je asi silnymi supermi v priprave. ale zas nemozeme cakat, ze kazdy zapas vyhrame 5:0. v bystrici aspon bod a uzime si perše miesto [smilie=beer.gif]

space
Príspevky: 291
Dátum registrácie: 17.08.2009 07:23:02
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa space » 17.07.2012 09:59:45

Keď som bol malý,bol som namyslený-teraz už nemám žiadnu chybu ♣.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

ohromny 2.polcas

Príspevok od užívateľa Hamer » 18.07.2012 10:05:02

Etrox49 napísal:Ak sa chalani rozhodli co najskor rozohnat pochybnosti a obavy z tejto sezony, lepsie ani nemohli zacat! Po kratkom hladani to bol vynikajuci vykon se vsim vsudy. Zasol som, ked som videl ako nas team tahaju hraci, co sa v minulej sezone viac menej trapili. Depedro absolutorium, Holubek sa takisto skvele zhostil svojej ulohy, obaja potlesk na otvorenej scene! Poprehadzovana obrana, necakane bez Godala, taktiez solidny vykon, najviac sa mi pacil Ramon. Zaklad bude aby sme sa teraz nezblaznili, uvody sezon byvaju prave taketo. V Bystrici to bude narocne. V Senici uz viedli 3:0, potom nato hodili bobek cize treba cakat na podobny vypadok koncentracie a sanca tam bude. Remizka by bola skvela.
Suhlasim, ze David absolutorium (klasicka ukazka efektivneho zakoncovania) a tiez, ze aj Holubek s Ramonom boli dobri.
Doplnil by som za vynikajuci vykon este Alda a Klescika obaja vyborni v obrane i v utoku a aj ofenzivneho Stefanika.
V prvom polcase bola vidiet absencia trojlistka Lester,Jorge,Filip, muzstvo to vykompenzovalo najma v 2.polcase ohromnym nasadenim vsetkych hracov podobne ako ked sme hravali proti BA,ZA,TT.
Treba vsak povedat, ze vysledok ovplyvnilo nestastne zranenie Hrossa (a naopak my sme mali vyborneho Milosa).
Ano dalsie zapasy prezradia viac - drzim samozrejme palce.

Napísať odpoveď