20 rokov novodobej histórie

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

20 rokov novodobej histórie

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 31.05.2012 07:05:54

12. juna 2012 si pripominame 20 rokov od spojenia Ozety s VTJ, resp. zalozenie Ozety Dukla preto by som mal otazku na vedenie - ma klub nieco pripravene v suvislosti s tymto vyrocim? Citacia starsej diskusie na inu temu:
martin napísal:tento rok je 20 rokov od prichodu sucasneho klubu do TN a jeho spojenia s Odevou... rozmyslali sme nad malou pripomienkou, uvidime, co dame dokopy...
Pod malou spomienkou by som si predstavoval aspon nejake spomienkove predmety (saly ci dresy budu z kategorie fantasy tak aspon nejaka vlajka, plagat a pod.), fotografie, videa z tej doby, mozno by bol zaujimavy rozhovor aspon s jednym vtedajsim bafunarom Hozlar / Karas atd., pripadne spracovanie nejakej podrobnejsej historickej bilancie 1992-2003 ci stretnutie pamatnikov ako pri oslavach Jednoty.

Chapem, ze vsetko toto zavisi od dukatov, bude vsak nanajvys nestastne, ked to odbijeme len tak medzi recou a nedostojne. Dufam, ze sa k tomu postavime s uctou a bude to mat uroven!
Willkommen in der Wirklichkeit!

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Príspevok od užívateľa erik » 31.05.2012 08:12:55

Bolo to trochu inak. VTJ prišla do Trenčína už v roku 1990 zo Serede a spojila sa s Odevou Trenčín až v roku 1992 a pokračovala v II.SNL Ďalšie podrobnosti sú zachytené v publikáciách, kronike Mesta Trenčín a v hlavách fanúškov a funkcionárov

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 31.05.2012 09:17:49

erik napísal:Bolo to trochu inak. VTJ prišla do Trenčína už v roku 1990 zo Serede a spojila sa s Odevou Trenčín až v roku 1992 a pokračovala v II.SNL Ďalšie podrobnosti sú zachytené v publikáciách, kronike Mesta Trenčín a v hlavách fanúškov a funkcionárov
Ved pisem, 20 rokov od spojenia Ozety s VTJ... [smilie=shifty.gif]
Willkommen in der Wirklichkeit!

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

20. výročie

Príspevok od užívateľa erik » 07.06.2012 12:56:29

12.6. 2012 je 20. výročie založenia materského klubu Ozeta Dukla Trenčín. To nikoho zo súčasného klubu nezaujíma?. Pripadá mi to ako keby vznik klubu bol až od vzniku AS. Nerozumiem tomu moc, ale história sa vymazať nedá. Dá sa len prekrútiť., ale o to tu dúfam nejde. Teda, ako ďalej?
Vedenie ŠK Slovan Bratislava organizuje pri príležitosti dvadsiateho výročia zisku federálneho titulu podujatie "Legendy v Pezinku", ktoré sa uskutoční v sobotu 9. júna od 14.30 h na štadióne PŠC Pezinok. Tomu sa povie serioznosť

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 07.06.2012 19:19:13

o 20ke klubu vieme a riesie to uz dlhsie... chceme si to pripomenut a stale hladame vhodnu formu... v neprehladnej historii tn futbalu to je vsak tazke... faktom je, ze dnesny klub ma 20 rokov od spojenia... ak sa vsak ide po spatnej vetve VTJ/Odeva, je to viac... mojou osobnou ambiciou s pomocou jedneho pana, ktory v minulosti pracoval pre ODU je dat dokopy jednu solidnu publikaciu o historii futbalu v TN, aby sa nam nestratila... to je vsak zatial sen, ale verim, ze sa k nemu raz dostaneme... viem, ze netreba meskat... uvidime...

Trojan
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 03.04.2011 16:48:12
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa Trojan » 08.06.2012 03:12:22

martin napísal:o 20ke klubu vieme a riesie to uz dlhsie... chceme si to pripomenut a stale hladame vhodnu formu... v neprehladnej historii tn futbalu to je vsak tazke... faktom je, ze dnesny klub ma 20 rokov od spojenia... ak sa vsak ide po spatnej vetve VTJ/Odeva, je to viac... mojou osobnou ambiciou s pomocou jedneho pana, ktory v minulosti pracoval pre ODU je dat dokopy jednu solidnu publikaciu o historii futbalu v TN, aby sa nam nestratila... to je vsak zatial sen, ale verim, ze sa k nemu raz dostaneme... viem, ze netreba meskat... uvidime...
tak ci uz je to pan majerik alebo pan hozlar resp. karas, v prvom rade by mal klub uznat za vhodne,aby sa toto jubileum patricne oslavilo, je to viac ako oslavy Jednoty,pretoze Jednota nie je priamym nasledovnikom sucasnehoho klubu,pricom Ozeta Dukla Trencin jednoznacne je..Svoju slavu si svojho casu uzila,ci uz to boli navstevy v postupovej sezone na Trnave okolo 18 000 ľudí, s priemernou návštevou v prvom roku cca. 7OOO divákov na domácom zápase..Keby nie je tohto klubu,nie je ani súčasného AS, takže nezabúdajme nato , čo v našom meste vybudovala Ozeta a zároveň vojaci z Dukly, pre mňa sú to nezabudnuteľné časy, s krásnymi návštevami, ktoré sa už nikdy nevrátia, a myslím si , že klub by mal tomuto jubileu venovať patričnú pozornpsť..

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 08.06.2012 07:29:37

v prvom rade, vztahy s p. Hozlarom su na velmi dobrej urovni, takze sa netreba obavat... nasledne, myslim, ze sa netreba obavat snahy vymazat nejaku historiu... bolo by to hlupe a pre mna je nepochopitelne, ze vobec pride takato myslienka... navyse, AS nema nic spolocne s prichodom novych majitelov... to vieme vsetci, tak aky dovod je na to, aby sme sa k tomu hrdo hlasili...

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 08.06.2012 21:05:51

Trojan
"je to viac ako oslavy Jednoty,pretoze Jednota nie je priamym nasledovnikom sucasnehoho klubu,pricom Ozeta Dukla Trencin jednoznacne je.."

Jednota Trencin nemoze byt nasledovnikom, lebo bola podstatne skor, teoreticky by mohla byt predchodcom ale kedze nema nic spolocne so sucasnym klubom bola oslava Jednoty pekne gesto od sucasneho vedenia klubu. Jednota Trencin je stale najuspesnejsi, historicky futbalovy klub v Trencine a este to aj tak dlho bude.

Ale na pripadne oslavy si pridem dat pifko a parky s Holandskou omackou :-)

Trojan
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 03.04.2011 16:48:12
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa Trojan » 09.06.2012 20:58:19

TNpatriot napísal:Trojan
"je to viac ako oslavy Jednoty,pretoze Jednota nie je priamym nasledovnikom sucasnehoho klubu,pricom Ozeta Dukla Trencin jednoznacne je.."

Jednota Trencin nemoze byt nasledovnikom, lebo bola podstatne skor, teoreticky by mohla byt predchodcom ale kedze nema nic spolocne so sucasnym klubom bola oslava Jednoty pekne gesto od sucasneho vedenia klubu. Jednota Trencin je stale najuspesnejsi, historicky futbalovy klub v Trencine a este to aj tak dlho bude.

Ale na pripadne oslavy si pridem dat pifko a parky s Holandskou omackou :-)
tieto chytania za slovicka milujem, vies dobre ako som to myslel, tak naco to komentujes,to robia u mna primitivnejsi ludia..nie je priamym predchodcom tam malo byt,prepac za zle vyjadrenie,urcite ma nikto nepochoopil.. To ze je Jednota najuspesnejsi klub v Tn je jasne, druhe miesto v tej dobe bol obrovsky uspech,ale to ze mame v TN v sucasnosti ligu je zasluhou Ozety Dukly Trencin, co by sa malo patricne uctit, aj ked tam prisli nejake tie nedostatky ,ale uspech to bol velky taktiez,ci uz 4.miesto v tej nabitej sutazi, alebo 18 tisicova navsteva na TT, priemerne domace navstevy 7000,jednoducho cely kraj drzal za jeden povraz, to sa mi pacilo,zasluzi si to patricne oslavy,uz len koli tomu,ze od tychto casov sa pise aj historia AS

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 10.06.2012 07:18:28

klub na tom pracuje, verime, ze to bude hodne hracov, ktori tu hrali, obdobia, ktore sme tu prezili...

mame viziu, plan aj jesenny datum...

space
Príspevky: 291
Dátum registrácie: 17.08.2009 07:23:02
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa space » 08.11.2012 13:48:31

"Griga, Albrecht a Dragúň po rokoch povedú Trenčín"

[smilie=hbd.gif]

Palec HORE ! Akurát všetci dúfame, že toto podujatie spojené so zápasom nepokazí počasie, príp. trnavskí vagabundi .......... !!!!
Keď som bol malý,bol som namyslený-teraz už nemám žiadnu chybu ♣.

Trojan
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 03.04.2011 16:48:12
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa Trojan » 08.11.2012 17:15:08

bez tych ,,trnavskych vagabundov´´ by nebolo atmosfery, rivality a fotbal by sa ani nemusel hrat ty mudrlant.. Pre koho sa ma hrat fotbal? pred semienkarmi na tribune,ktorych pride 500 ? som zvedavy kedy sa verejnost na Slovensku preberie a nebude povazovat fanuskov za vrahov, je to grc. Chapem ze si dalsia ovca co pocuva vsetky tie hrozne informacie o fanuskoch ako znasilnuju, zabijaju,rabuju a na zaklade toho si formuje nazor, ale druhy raz si to radsej nehaj pre seba. Fotbal bez fanuskov sa nemusi ani hrat, a k tomu pomaly,ale isto aj spejeme. Este raz dakujem tvorcom za vyborny napad a aj jeho nasledne realizovanie, klobucik dolu!

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 08.11.2012 21:50:47

chcem podakovat ze to je prave na zapase so Spartakom !!!!!!!
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

space
Príspevky: 291
Dátum registrácie: 17.08.2009 07:23:02
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa space » 09.11.2012 09:14:44

Trojan napísal:bez tych ,,trnavskych vagabundov´´ by nebolo atmosfery, rivality a fotbal by sa ani nemusel hrat ty mudrlant.. Pre koho sa ma hrat fotbal? pred semienkarmi na tribune,ktorych pride 500 ? som zvedavy kedy sa verejnost na Slovensku preberie a nebude povazovat fanuskov za vrahov, je to grc. Chapem ze si dalsia ovca co pocuva vsetky tie hrozne informacie o fanuskoch ako znasilnuju, zabijaju,rabuju a na zaklade toho si formuje nazor, ale druhy raz si to radsej nehaj pre seba. Fotbal bez fanuskov sa nemusi ani hrat, a k tomu pomaly,ale isto aj spejeme. Este raz dakujem tvorcom za vyborny napad a aj jeho nasledne realizovanie, klobucik dolu!
Dovolíš mi milostivo, aby som vyjadril svoj názor ???
P.S. Si pozri napr. to video na stránke TN-TT z sezóny 97/98, príp. atm. na zápase Celtic - Barca atď. ........
Keď som bol malý,bol som namyslený-teraz už nemám žiadnu chybu ♣.

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 09.11.2012 13:21:03

Ja by som apeloval možno trošku na fanklub. Podla mňa by nebolo odveci zavesiť na plotík v sektore domácich aj slávny šedočierny transparent MY SME TRENČANIA ktorý dlhé roky lemoval ploty domáceho i hostujúcich sektorov po Slovensku. Ak teda ešte existuje. A možno by som pridal aj nejakú inú vlajku z čias Ozety Dukla... Bude to pekné a nostalgické a určite ku tomuto všetkému nemôže chýbať bubon!

Napísať odpoveď