21.kolo : Prešov-AS 1:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 10.03.2012 23:37:32

Za stredoveku by polovica mužstva už horela na hranici.

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 11.03.2012 10:03:10

už toho myslím bolo tak akurát.... opäť sa ukazuje, že nemáme trénera... so všetkou úctou Gula môže byť tak maximálne asistent ale na hlavného ešte nedorástol a nepomôže mu v tom ani polročný pobyt v Holandsku!!!
nech mi k*rva nikto nehovorí, že s tým čo nám behá po trávniku sa nedajú robiť výsledky, keď šušomeťáci z hornej dolnej a hráčmi z X-tých líg to dokážu!
nemáme systém, nemáme koncepciu, nemáme nič! čo do boha robili celú zimnú prestávku? čo ich trénoval? ako si nenahrať na dva metre? alebo ako dať malú domov brankárovi? lebo to je asi naša jediná devíza ako to ja vidím! obranca drbne loptu niekam na verím boha a útočník tráp sa... zálohu nemáme už druhý zápas! kde je ten futbal na krátke a rýchle prihrávky na jeden dotyk? ako je možné, že prešovčania na tom oranisku kombinovať vedeli a my sme neboli schopní si dať jednu poriadnu prihrávku smerom dopredu?!!!

ja netvrdím, že musíme či máme ísť na titul, ale toto ako má byť tá hra čo má prilákať divákov na štadión???
a keď čítam tie pozápasové drísty nášho "trénera" tak mám pocit, že som asi pozeral anglickú ligu! už ma to fakt nebaví, ak takto zahráme ďalší zápas, tak pôjdem permanentku niekomu otrieskať o kotrbu!
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

jopopo
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 29.07.2011 12:57:50

Príspevok od užívateľa jopopo » 11.03.2012 11:02:21

stále dookola prečo a podstate je to jednoduche treba tie hviezdy naše počerné riadne zosekať, už dávno hrajú naseba a len naseba .Salinas nikomu inému nenahra len priatelom rovnakej pleti ostatný mu zrejme vadia inak si to neviem vysvetlit stred nefunguje kôli tomu aby náhodou Štefanik niečo lepšie nezahral alebo Hloho nebodaj Horvat. Ked to vidia diváci Gula asi nie a ostatní sa ktomu pridali ved to Aldo aj povedal vezmeme si ich po ochranné krídla ved už sa stoho smejú a pan trener o ničom netuší zobudiť sa

Užívateľov profilový obrázok
imko6
Príspevky: 170
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:43:48
Bydlisko: Trenčin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa imko6 » 11.03.2012 13:17:08

kurva toto nieje dobre :( som sklamany :(

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 11.03.2012 18:31:22

kurva, ešte že tie košice prehrali.... [smilie=bounce.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 11.03.2012 20:13:35

co z toho...prideme do kosic a aj tam prehrame...

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 12.03.2012 06:41:27

Jednoduchost...a nehrat zlozity futbal... tot nie je anglicka liga toto je slovenska liga
Naposledy upravil/-a D.R.House v 12.03.2012 06:46:18, upravené celkom 1 krát.
pravda sa zle počúva

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 12.03.2012 06:44:19

Neviem ale pred zaciatkom jarnej casti som mal lepsi pocit. No mozno je to i tym ako sa klub profesionalne prezentuje.
Zial herny prejav je zly. AS nema az tak zly kader mozno ze je to naozaj len zle zvolenou taktikou a reziou muzstva. Mozno ak by AS hralo iny styl futbalu tak by to bolo o nieco inom. Muzstva ako BB a PO a sumar bodov je pre nas ledva 1. Hrame moc dozadu az privelmi kombinujeme...mozno by to chcelo o nieco jednoduchsie a menej prokombinovavat ...jednoduche prihravky do predu. Je to skoda.
Styl akym hra AS v sucastnosti je len na boj o zachranu..
pravda sa zle počúva

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 12.03.2012 11:00:04

Koniec srandy, nelamem tu palicu ale tento stav rozhodne nie je dobry! Omluvte moju naivitu ale o takomto case som uz kalkuloval aspon so 6 bodmi a hoci sme 1 zapas neodohrali, realita ma aj tak vratila na zem. Po sobote som vylieceny z prehnaneho optimizmu a mam uplne novy pohlad na jarnu perspektivu, ktora nas caka:

1) kazdy jeden za5rany bod budeme krvopotne dolovat a to jedine doma, vonku nie sme v stave takticky a koncentrovane odohrat 90 minut, na neumelom povrchu si nevieme rady, kombinacia 0 bodov, nevieme sa golovo presadit aj ked super nebetonuje

2) sme ansambel s jedinou nacvicenou partiturou, hrame si ten svoj zauzivany a vsetkymi davno precitany styl ci sa dari ci nie, nevieme reagovat na vyvoj zapasu, nejake preskupenie, zmena v prechode dopredu ci v pokryvani supera skoda hovorit, jedna vec je co Gula huci zo stvorca, druha jak sa to (ne)dodrzuje na place

3) nikto si z nas uz nerobi velku hlavu, jesenne masturbacne ody z tlacoviek na adresu nasho lubiveho herneho stylu teraz budu uz len prejavom strojenej ucty k nam ako porazenemu, resp. horsiemu teamu v zapase, nikto nam nic nedaruje a my sa budeme klepat o ligovy zivot do konca pokial neprekopeme vsetko od teamovej pripravy, taktiky (trener budicek!!!) a pristupu hracov...

Nejdem hovorit, coho a kolko treba v sobotu, pozrime si tabulku a zreb, tym je povedane vsetko!
Willkommen in der Wirklichkeit!

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 12.03.2012 12:18:50

praveze sme prestali kombinovat...a uberame sa k tomu co hraju vsetci

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 12.03.2012 12:46:52

Neviem čo sa deje v teame, ale mám pocit že hráči vôbec nedržia pokope ako TEAM. Počernejšia légia je z jedného súdka, biely s nimi v základe z druhého a tretí súdok sú náhradníci. A Gulovi to zrejme uniká... Toto je bod číslo jeda. Za druhé treba priznať fakt že 70% mužstva podalo za tieto dva zápasy iba 40% výkony a zvyšok sa iba prizeral a prispôsobil. Za tretie, už len keď vidím tie (možno to vidíte aj vy) arogantné tváre a gestá Mazána, Salinasa, Peltiera, tak sa mi tak zdvíha lebo mám pocit že títo chlapci majú v sebe väčšie ego a sebavedomie ako pokoru a úctu k sebe a k trávniku na ktorom behajú. Nech sa len chlapci dobre každé ráno vyserú a svoje EGO spláchnu do záchodovej misy, pozrú do zrkadla a až potom nech idú na tréning či zápas s čistou hlavou a úctou a pokorou ku sebe i ostatným a hlavne ku futbalu. Futbal im nič nedá zadarmo pokiaľ oni futbalu niečo nedajú. Prepojené nádoby. Na vychcancov sa môžu poniektorý hrať na dedine v hornej-dolnej, tu hrajú v Trenčíne a hraú najvyššiu ligu, tak nech si to láskavo uvedomia. Pán tréner Gula by si to mal tiež uvedomiť a mal by začať našich hráčov viac ždímať ako špongie v zápasoch aby išli na dnoch svojích síl lebo mám pocit že poniektorý svoje dresy málo prepotia... Každý jeden jedinec na trávniku by mal ísť v zápasoch ako v Prešove na 120% lebo tam nemá čo stratiť na špatnom teréne kdesi v riti Slovenska u slabých Prešovčanov. Ale hľa, títo slabý Prešovčania nám ukázali ako sa dá aj na špatnom teréne v marci hrať celkom dobrý futbal a dať gól a vyhrať! Chlapci, Gula, Zimen, Rybníček, budíček a vyžmýkajte z hráčov čo najviac i keď to bude za cenu finančných postihov!

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 12.03.2012 12:54:11

jerry ked vidim tvoj prispevok, napada ma ako salinasovi pomohlo ked si par zapasov na zaciatku sezony posedel na lavicke...mozno tam zas treba dakoho poslat...inak neviete co je s tym rusom?

Trojan
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 03.04.2011 16:48:12
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa Trojan » 12.03.2012 16:23:35

Jerry mas pravdu..cely problem je v tom, ze kazdy chce v nasom klube len zarobit,futbal sa nehra pre divakov,majitel chce zarobit na hracoch, hraci hraju vyslovene len na seba,nehraju za TRENCIN, nebojuju za TRENCIN, nehraju ani trochu za svojich FANUSKOV, a toto je zasadna chyba.oni uz maju v hlavach kde prestupit,kde ich agent posle na skusku,ale aby poriadne makali to nie.Presne tak,su arogantny,a pri tom hovno dosiahli.salinas,depetris,mazan si uz mysleli ze su majstri sveta,mozu byt sebavedomy,ale zdravo,a nie hrat na seba , s jedinou vidinou ze sa predaju a zarobia peniaze,toto zmyslanie je chore.nechapem co robil mazan v reprezentacii, dostal sa tam asi tak ako aj do tochto klubu,hanba.a pani legionari si myslia ze to tu oslobodili cele slovensko,ze nad nich neni.nechapem preco hlohovsky s vcelku dobrou formou nehral,a postavil mazana,vojto horvath je chudak jak prispaty,vychadza mi to tak ze z nasej zostavy na ligu kvalitativne nema depetris,mazan,klescik,horvath,malec,sevela,na posily sa nevyjadrujem lebo ich neviem posudit.a ak nebojuju ostatni ako salinas,peltier a spol tak potom je vysledok jasny

Užívateľov profilový obrázok
Newstedko
Príspevky: 211
Dátum registrácie: 20.08.2007 12:08:15

Príspevok od užívateľa Newstedko » 12.03.2012 19:50:15

Podľa môjho názoru máme káder dobrý, priam výborný. Začínam si však myslieť, že Aďo Guľa zatiaľ nemá na koučovanie nášho tímu v najvyššej slovenskej lige. Ale to vedenie AS Trenčín prehliadalo a naďalej prehliada a prečo ?
Je to poskok, ktorý počúva, len to čo mu holandský majiteľ nariadi a to úplne doslovne. Na tlačovkách počúvame naučené frázy, zostava hráčov pre jednotlivé zápasy je dosť často nelogická, herný štýl rovnaký, striedania neefektívne, naivné a tak ďalej a tak ďalej. Týmto naňho nechcem hádzať nič zlé. Je to sympaťák a určite dobrý človek, ale jeho trénersky prínos pre AS je podľa môjho názoru nedostačujúci na takejto úrovni. Ale aby som pokračoval..tak vedeniu AS Adrián Guľa úplne vyhovuje. V minulosti sme tu mali skvelého trenéra a odborníka Galáda. Ten však odišiel a prečo ? Kvôli tomu, že ho chcela Nitra ? Pochybujem !! Nesadol si do jednej nôty s La Lingom. Takisto ako Koník, ktorý to však hnal až neprofesionálne pred média. Napokon sa tam dal mladý Aďo a zrazu spokojnosť.
Samozrejme môžte niektorí argumentovať, že nás dostal s ohromným náskokom z 2.ligy do tejto najvyššej. Ale vezmime si, že 2.liga bola a aj je poloamatérska a vlani nikto nechcel viditeľne do CL postúpiť. Vinu samozrejme nedávam len naňho ale celý tím ľudí, ktorý okolo seniorského AS pracuje.
Na Slovensku je populárne viniť za všetko trenérov a to nie len vo futbale. Ale AS Trenčín podľa môjho názoru predstavuje ideálny prípad, kedy by to bolo vhodné.
Invaders must die

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 13.03.2012 06:07:24

A taky Fero Straka je free [smilie=baby.gif]

Napísať odpoveď