Slovenská hokejová reprezentácia vyhrala Nemecký pohár

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Slovenská hokejová reprezentácia vyhrala Nemecký pohár

Príspevok od užívateľa ikotn » 14.11.2011 09:22:59

neveril som vlastnym ociam. slovenska reprezentacia este vie hrat hokej? kde bol vujtek doteraz? za rohom mame trenera, ktory nam neskutocne vyhovuje a my sme sa dva roky zapodievali s hanlonom. je to taky cesky "vychscany" styl zalozeny na kvalitnej, vyvazenej celoplosnej hre v obrane aj v utoku. a ak to bol len "druhy sled" nasich hracov, je to este cennejsi vysledok. fantasticki brankari, snazivi mladici, kvalitny vykon nasich extraligistov, proste radost pozerat sa. treba ocenit aj granaka, baranku a hossu, ze prisli aj do "beckoveho" vyberu a potvrdili kladny vztah trencanov k reprezentacii. zacinam znova verit v slovensky hokej.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 14.11.2011 10:53:23

iko suhlasim, este by sm dodal ze konecne sa ukazalo, ze ked pridu hraci ktori chcu aj ked nie najskusenejsi ako Bliznak, Tybor... tak vedia hrat na 150%
Kto vie ako by sme skoncili keby tam boli hraci, ktori pravidelne chodia ne rtepre akcie za minulost nie za vykony a chut reprezentovat a opijas po zapase je dolezitejsi ako samotny zapas
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Mikulenka
Príspevky: 205
Dátum registrácie: 18.07.2011 16:23:27
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa Mikulenka » 14.11.2011 18:18:29

spravi sa jeden vysledok(nehovorim,ze pekny)a uz pomaly ich verejnost vidi ako majstrov sveta.Ikotn-ani sa necudujem,ze tvoja diplomovka je akurat tak hodna na vyter holubicieho trusu na sedacke.....inak,Baranka je Trencan ako lusk.ak mi najdes,ze za Tn odohral co len jeden zapas,tak sa ti ospravedlnim.vidiet,ze sa vyznas [smilie=axe.gif]

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 29.11.2011 16:21:20

Mikulenka napísal:spravi sa jeden vysledok(nehovorim,ze pekny)a uz pomaly ich verejnost vidi ako majstrov sveta.Ikotn-ani sa necudujem,ze tvoja diplomovka je akurat tak hodna na vyter holubicieho trusu na sedacke.....inak,Baranka je Trencan ako lusk.ak mi najdes,ze za Tn odohral co len jeden zapas,tak sa ti ospravedlnim.vidiet,ze sa vyznas [smilie=axe.gif]
neni o com, znova duchaplny, pravdivy a hodnotny prispevok mikulienku. mikulienka, ako vzdy, velka pravda. [smilie=bow.gif]

Mikulenka
Príspevky: 205
Dátum registrácie: 18.07.2011 16:23:27
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa Mikulenka » 29.11.2011 19:44:19

ikotn-ty inteligent,clovek ti napise,ze Baranka nie je Trencan ako si ty napisal a zas si urazeny?chlapce,ja sa necudujem,ze slovanisti po tebe hadzali plastove pohare,ze sa tu ohanas diplomovkou-zrejme bola o tvojej debilite,inak to nevidim.

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 30.11.2011 12:47:25

Tak vujtek je nieco ine ako bol hanlon. V tomto smere to je viac ako jasne. No kazdopadne vsetko sa ukaze az na MS.
Ja som bol po dlhom case opat na hokej v Piestanoch a bol som milo prekvapeny. Skoda ze PN hraju iba 1.ligu no od buducej sezony by to mohlo byt inak .. rokuju o najvyssej rakuskej lige kde momentalne hra az Znojmo ...
pravda sa zle počúva

Napísať odpoveď