18.kolo : AS - Trnava 4:2

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 27.11.2011 12:44:37

Mikulenka napísal:Musu-nemam proti tebe nic,ale prosim ta,nepis v diskusiach na profutbal.sk take ... citujem:Trencania budu vzdy k Trnave citit nieco viac [smilie=axe.gif].ked to tak citis ty,nevyjadruj sa za ostatnych.teba asi nikdy nenahanali trnavaci len kvoli tomu,ze si mal sal AS.ale ty tam tusim mas ritolezecke prispevky do kazdeho fanusikovskeho tabora co sem pride.pre mna trnavak je rovnaka chabrat ako slovanista.a neohanaj sa tu 90timi rokmi [smilie=tease.gif]
[smilie=thumbsup.gif]
ANDY RULES!

paulieTG
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 02.08.2011 15:41:45

Príspevok od užívateľa paulieTG » 27.11.2011 12:47:28

absolutny suhlas mikulenka, ak ma musu taky pocit, nech sa paci, nech navstivi sektor hosti, ved tak ci tak tam bolo kopec hrdych "trencanov" ...inak vcera futbal a vsetko okolo toho naparadu [smilie=bounce.gif]

Mikulenka
Príspevky: 205
Dátum registrácie: 18.07.2011 16:23:27
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa Mikulenka » 27.11.2011 13:05:49

a este jedna vec:pod tym clankom,kde si napisal ten prispevok je par fotiek a na jednej z nich v sektore hosti zavesene 2 sale AS na plote+tam nejaky trtko dava siltovku AS.myslis,ze citia to co ty a kupili to v suveniroch ASka?

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 27.11.2011 13:30:24

Musu tam hadam aj bol.. a dobre zamaskovany [smilie=ninja.gif]

Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 27.11.2011 14:45:17


Tomac
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 28.07.2011 18:10:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Tomac » 27.11.2011 16:49:55

futbal dobrota keby to bolo aj tak vonku :),,, inac chcem sa spytat ak mate foto alebo video zo vcerajska dakto tak poslite na e-mail: ultrastrencin.azet.sk dik

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 27.11.2011 17:06:21

Krasny zapas, lepsiu rozlucku s jesenou sme si nemohli zelat a to aj vzhladom na vysledky konkurentov! [smilie=happy2.gif] My sme predviedli teamovy vykon jak sa patri, k tomu neskutocny gol Salinasa, spolahlivy Volesak, excelentny zapas odohral Godal. Pochvala aj smerom k Belovi s Filipom, prakticky nikomu nie je co vycitat, da sa len chvalit. Co sa tyka supera, z tej silnej trojice tu TT predviedla najmenej, cakal som od nich, duplom ako od lidra urcite viac, zaujal akurat stary Karhan. Co sa tyka navstevy, mohlo to byt aj lepsie, zato atmoska skvela. Strucne na temu tzv. „druzba“ - trefnejsi prispevok ako vyssie prilozene foto ani nemohol byt. Chce to menej iluzii a zidealizovanych spomienok, TT je taky isty super ako Slovan, Dunajska alebo Kosice, nevidel som v tom rozdiel pred 14 rokmi ani vcera. Pokial ide o zimnu prestavku, pocitam s tym, ze sa konecne podpise ten Radovanovic a pribudnu aspon 2 ofenzivne ladeni, perspektivni borci (po jednom na hrot a do stredu), nie nevyhnutne cudzinci!!! Tesim sa na pripravaky, dufam, ze tu hned po Novom roku pribudne rozpis. Martin, vie sa uz nieco ohladom pripravy, sustredeni, eventuelne ucasti na nejakych halovych turnajoch?
Willkommen in der Wirklichkeit!

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 27.11.2011 18:50:24

Obrázok

neviem teda, o akych priatelskych vztahov Musu pisal, ale to bol zrejme len retro pohlad do minulosti

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 27.11.2011 19:15:52

Mikulenka napísal:Musu-nemam proti tebe nic,ale prosim ta,nepis v diskusiach na profutbal.sk take ... citujem:Trencania budu vzdy k Trnave citit nieco viac [smilie=axe.gif].ked to tak citis ty,nevyjadruj sa za ostatnych.teba asi nikdy nenahanali trnavaci len kvoli tomu,ze si mal sal AS.ale ty tam tusim mas ritolezecke prispevky do kazdeho fanusikovskeho tabora co sem pride.pre mna trnavak je rovnaka chabrat ako slovanista.a neohanaj sa tu 90timi rokmi [smilie=tease.gif]
Ak si my chcel nieco napisat kludne si mohol pouzit SS... Ale asi mas daleko od nadhladu... Si ale presne taky ako ta opisuju ostatni..

pre ostatnych co necitali citujem cele :
Dnes som si zaspominal na 90te roky, ked sme boli jedna grupa a bolo mi prijeme, vybrony zapas hore-dole, super atmosfera...
Len zbytocne vela esembakov, predsa len Trencania budu vzdy k Trnave citit nieco viac...


AD 1 : 90roky : ano skutocne som si zaspominal, konecne oba tabori fandili. Ked sem pride hoc aky iny tim, vacsinou je oproti hl. tibune ticho... pripadne nejaka svizna 20min. Trnavski fans vyhecovali aj domacich a bolo to citit atmosfera sa zacala podobat tej z 90 rokov. A BOLO MI PRIJEMNE.

AD 2 : Skutočne si myslim, ze tam bolo vela esembakov, pretoze Trnava bude vzdy pre Trencana viac ako ktorekolvek ine mesto na Slovensku a aj naopak. Samozrejme ked sa na to strempo pozera z fanusikovskej obce tam neni o com...

AD 3 : A co sa týka toho ritolezectva, mozes sa strcit do riti aj ty, ja som tam regnuty nedavno tak si ma asi s niekym mylis. A ked tak velice tu rozpravas o fandeni, preco stale sedavas na krytej???

Takze asi tak na ozrejmenie, z toho vycucu co si napisal si ma tu chcel asi iba dodrbat, ale ako som ti pisal hore to si mi mohol kludne poslat do SS, pripadne ked chces nieco pisat pis cele vety a nie vycuc ako vacsina nasich prehnitych dennikov....

BTW : ja Spartaku fandim a spolu s AS su to moje najoblubenejsie kluby na Slovensku
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Mikulenka
Príspevky: 205
Dátum registrácie: 18.07.2011 16:23:27
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa Mikulenka » 27.11.2011 19:28:05

tak Musu,po poriadku:stale sedavam na krytej?tuto sezonu som bol na 1zapase!svoje som si odfandil davno.a v sekote,aj na vyjazdoch.nelupal som tekvicove jadierka ako ty na tribune.po druhe:nebolo to nic osobne proti tebe tak neviem preco ss.po tretie:kto ma ako opisuje mam vies kde.hlavne ze ma ,,poznas"ty. a pises,ze Trnava bude pre Trencana viac,ako ktorekolvek ine mesto na Slovensku.PRECO???..Ano ja sa na to pozeram z fanusikovskej obce.ty asi moc pocuvas ludove piesne,presnejsie hit Trencin,Trnava,ruza vonava,tak preto ma byt pre mna Trnava viac?.ja som sa v TT narodil,len v tom je mozno pre mna ,,viac".ale inak ti prajem pekny vecer

space
Príspevky: 291
Dátum registrácie: 17.08.2009 07:23:02
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa space » 28.11.2011 09:24:52

Tuším to najlepšie na koniec, suverénne najlepší výkon jesene, konečne podložený aj efektivitou, ktorá nám takmer celú jeseň chýbala.Škoda, že takých zápasov nebolo viac, určite by sme neboli, kde sme ........ A hlavne po takomto zápase, keď sa spätne pozriem na zápas spred cca týždňa na maďaroch - nemám slov. Neskutočný rozdiel v hre mnohých hráčov - Godála, ktorého som minule hanil - dnes suverénne najlepší výkon, výrazne išiel hore i Jakub, výborne Jorge atď. Ako je to však možné, že celú jeseň nehráme aspoň 50 % z včerajšieho výkonu ??? A to ešte nehrali Aldo a Lester, čo som si myslel, že bude výrazne chýbať. Dúfam, že chalanom forma vydrží celú zimu a hneď v 1. zápase si to Košišmani odnesú [smilie=bananadance.gif]. Nedá mi sa ešte nezastaviť pri hráčovi TT Karhan - neskutočne vyčnieval a nebyť jeho, odíde Spartak s väčším paklom.
Keď som bol malý,bol som namyslený-teraz už nemám žiadnu chybu ♣.

000mato@tnnoviny
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 14.03.2010 21:41:05
Bydlisko: Trenčianske Stankovce

Príspevok od užívateľa 000mato@tnnoviny » 28.11.2011 10:53:32

hoci bola Trnava oslabená, bolo to veľké víťazstvo [smilie=bananadance.gif] keď nás rozhodcovia nechajú hrať (Žilina, Trnava) tak je to hneď o niečom inom. škoda, že nezostalo ešte jedno kolo, či by sa herná pohoda z posledných dní pretavila aj na bodík(y) z vonku.
veľké plus je, že aj bez Lestera a Alda sa dá hrať. Svetlé okamihy mal Papi aj Ďuriška.
the one and only - OŠK Trenčianske Stankovce :D

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 28.11.2011 12:51:48

konecne sme vyhrali zapas so "silnym" superom. skoda, ze az tak neskoro. trnava ako lider tabulky rozhodne neposobila, ale ako sa vravi, super hra tolko, kolko mu dovolime [smilie=alien.gif] skoda tych dvoch inkasovanych golov, hlavne prvy z nich nemusel byt. ale nemoze vsetko vyjst. teraz sa uz len nadejat, ze nebude velky zimny vypredaj a nebudeme mat probleny so zachranou.

Užívateľov profilový obrázok
imko6
Príspevky: 170
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:43:48
Bydlisko: Trenčin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa imko6 » 28.11.2011 21:08:59

no tak podla dnesneho sportu na Markize sme na 4. mieste v navstevnosti jesenej casti CL. [smilie=bananadance.gif]

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 28.11.2011 21:14:11

imko6 napísal:no tak podla dnesneho sportu na Markize sme na 4. mieste v navstevnosti jesenej casti CL. [smilie=bananadance.gif]
ĎAKUJEME

Zamknuté