16.kolo : AS - Žilina 3:3

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 23.11.2011 18:17:33

uááááááááá...polčas 2:0........a komentátor je úplne nešťastný zo žilinskej hry.....
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 23.11.2011 19:21:32

Uz zase co dodat [smilie=axe.gif]
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 23.11.2011 19:23:33

veľká škoda, zase vedieme 2:0 a nakoniec toto, škoda troch bodov, zelina si ten bod nezaslúži... [smilie=axe.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 23.11.2011 19:48:18

GEROOOOOO !!!!
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 23.11.2011 19:57:32

Ja som bol pred zápasom skeptický, ale nakoniec som spokojný. Že sme nevyhrali mrzí, ale naši hrali výborne. S chybami v obrane počítam, tam nám stále horí najmä Holúbek. Dúfam, že sa táto strana po zime vyrieši.

krcho
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 04.12.2008 16:02:49
Bydlisko: Jedine Trenčín!

Príspevok od užívateľa krcho » 23.11.2011 21:04:16

Tak dnes prijateľný futbal aj napriek veľkej zime sa bolo na čo pozerať ..až na pár skazených prihrávok a neistotu v hre sme hrali nad moje očakávanie pekne :) jasne že škoda toho druhého polčasu kde Žilina mala asi 4 šance a dala 3 góly ...po prvom polčase sme si určite zaslúžili vyhrať...ale jasne že aj bod je proti Žiline pekný ... a konečne sme "dostali" rozhodcov ktorý boli celkom objektívny , až na pár momentov...

Ale aj tak mi vŕta v hlave jedna otázka ..prečo dokážeme so Žilinou alebo Slovanom uhrať remízu a dostať 2:0 od poslednej Dunajskej Stredy...

kestl
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:43:20
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa kestl » 23.11.2011 21:07:38

[smilie=axe.gif] Tak povedal by som ze dnes sme prisli o 2 body. Tak dobre rozbehnuty zapas tak lahko presustrovat. Ten druhy polcas sme zacali velmi spatne. Je pravda ze ZA pridala a pritlacila ale predsa sme to mali ustat, ako aj po 3:2.Nechapen ale myslienkové pochody Gulu a kam sa pozera pocas zapasu, ale Holubek uz po 15 minutach 1.poôcasu mal ista dole. Ten chlapec tam nemak col robit. To nie je obranca, jeho miesti je v zalohe ako falosne kridlo alebo na lavicke. Ved vsetky sance a goly ZA padli po akciach po nasej lavej strane. Nie je on do toho Holubka "zamilovany" neviem kde odpisal Valu. Toto nie je hrac do obrany. Takto sme uz presustrovali aj zapas zo Slovanom. Tu bezpodmienecne musime ziskat chlapa, nechapen preco neda sancu znovu Valovi, ktoreho uplne odpisal po prvom zapase so Slovanom ktory mu nevysiel. A Holubkovi to nejde totalne uz nejeden zapas. Gula moze byt dobry trener, ale ako kauc pocas zapasu je uplne vedla. Tie jeho striedania a pokyny pocas zapasu to je tragedia. Tu by bolo treba na lavicke novu krv, nechat ho v klube trebars ako asistenta, ale 1 trener by amal byt novy. Mam taky dojem ze Gula je uz ako sa hovori Lvyhoreny" a muzstvu uz nema co dat. [smilie=beer2.gif]

Véna
Príspevky: 188
Dátum registrácie: 01.02.2008 17:09:16
Bydlisko: Slavičín ČR

Príspevok od užívateľa Véna » 23.11.2011 21:43:32

proč, proč, proč? [smilie=axe.gif] .. proč to nejsme schopní dotáhnout do vítězného konce.. a to mi příjde že ten soupeř ať už ZA nebo SKUBA .. více méně i Senica.. nehrají lautr nic.. no a spadne jim tam více méně každá šance.. zlom asi u Mazovej tyčky a dorážce Filipa vedle.. jako před zápasem bych bod asi bral.. no ale po poločase opět zbytečná ztráta.. ještě jsme prostě nedorostli zkušenostma.. ale nevadí.. věřím, že na jaro to bude lepší a za rok udržíme krok se špičkou :) ...
jinak nejlíp zahrál asi Mazan, dál hlavně první půlku výborní Štefanik, Salinas, i Depetris se mi líbil.. no a je pravda že Holubkovi dnes moc nešlo.. ale tak.. to se stává.. no a nezlobte se na mě, Horváth by měl odejít v zimě někam do DACu.... jdeme dál a zkusíme porazit aspoň tu Trnavu :) [smilie=beer2.gif]
AS do toho!!!

sergio
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 14.01.2008 18:30:31

Príspevok od užívateľa sergio » 23.11.2011 21:47:13

S príspevkom "kestl" sa dá v niektorých názoroch súhlasiť. Nebudem konkretizovať, každý nech si vyberie podľa svojho najlepšieho vedomia i svedomia. Dnešný zápas jasne potvrdil, že nám chýba kvalita. V zostave treba nahradiť Holúbeka, Hlohovského, Horvátha a Depetrisa. Výkon legionára by mal byť podobný výkonu Ceesaya. Nehovorím, že mu zápas vyšiel, ale ako útočník bol podstatne nebezpečnejší. V obrane hráme tragicky a smerom dopredu sme niekedy ako pripečený ... Žilina nás v 46 do 60 minúty riadne školila a hrala presne štýlom aký si predstavujem, že by mohol hrať Trenčín ... rýchlejší prechod smerom vpred, agresívna hra cez krídla a hlavne dostatok nebezpečných prihrávok do 16tky. Nedá mi sa nevyjadriť k zostave a striedaniam ... kedy dostanú šancu Kyselica a R. Mazáň? Čo preboha na ihrisku stále robí Depetris a Horváth. Prečo bol striedaný Salinas? Niekde je niečo špatné. Najtechnickejší hráč v družstve, snáď aj najkreatívnejší a tréner ho strieda?

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 23.11.2011 21:51:20

nadherny zapas z oboch stran velmi pekny futbal, mali sme trosku navrch, ale bod so ZA je dobry, za druhy polcas si ho zasluzili, nas moze mrziet zaspaty uvod 2.polcasu, nato ze sme hrali bez nasich opor, skvely vykon, Mazan zahral zivotny zapas, skvele Salinas, Stefanik a velka pochvala pre novacika Diakiteho, na prvy zapas, zaklad proti ZA a vyborny vykon, myslim ze Sevela na jar bude musiet bojovat aby hral v zaklade .. ak takto zahrame proti TT tak neprehrame

sergio: aj ja som sa divil ze ide Salinas dole, v takom napatom zapase, ale treba si uvedomit ze ten chalan nabehal za dvoch dopredu aj dozadu

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 24.11.2011 08:36:34

Na jednej strane palec hore pretoze dat ZA 3 goly je super no na druhej strane palec dole nakolko dostat doma 3 goly je fakt zle ...no a v neposlednom rade je to strata bodov pretoze AS uz 2x stratil vyhraty zapas zo silnym superom a to vzdy vyhraval 2:0 ...miesto 6 bodov mame len 2 a v kazdom pripade tie body moze velmi chybat.
kto hral a kto nehral rozoberat nebudem...aj lavicka je na to aby hrala na maximum ...tu je len otazka vyspelosti aby sa pohodlne vedenie nemenili v nas neprospech
pravda sa zle počúva

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 24.11.2011 11:47:48

Neviem, fakt neviem preco stale nedokazeme ustat krasne rozohrate zapasy. Ci je to vec skusenosti, koncentracie, kondicie, taktiky ci vsetkeho dohromady, proste netusim... Vcerajsok ponukol kvalitne vyzitie, skoda, ze opat mame len bod, no uprimne, mohli sme prist aj o ten. Pozitivom je, ze sme solidne zahrali aj bez viacerych klucovych hracov.
Willkommen in der Wirklichkeit!

space
Príspevky: 291
Dátum registrácie: 17.08.2009 07:23:02
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa space » 24.11.2011 14:48:48

Neskutočná strata 2 bodov ......... a slabučké mužstvo zo slotovan ......My odohráme v podstate super polčas a za 15 min. si to celé pokakáme ..... O5 a nie prvýkrát, laxné chyby v obrane, pokazia celkový dojem zo zápasu a najmä z výsledku. Aj keď pred zápasom (a po DS) by sme boli bod brali, teraz sme 2 doma stratili. P.S. Nedá mi nevyjadriť s k novej akvizícii - na 1. zápas a svoje roky docela good, aj keď strach v očiach mu nechýbal [smilie=alien.gif] . Ale preboha, nech mu neradí Godál, ten včera kúril i za Ševelu ........
Keď som bol malý,bol som namyslený-teraz už nemám žiadnu chybu ♣.

lafo
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 09.11.2008 21:40:04

Príspevok od užívateľa lafo » 24.11.2011 17:05:46

space,ty o com meles.nebit godala,mame dalsie tri kusky v site.tri krat odvratil loptu smerujucu do nasej branky.co si to na huste nevidel?podla tvojho mudrlantsva si urcite na stadione nebol.dr.bete do obrany,ale kde boli defenzivny zaloznici?vsetky goly sme dostali spoza sestnastky,hoci je pravda,ze krajni obrancovia hrali vcera katastrofalne. [smilie=angry.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 24.11.2011 17:17:46

lafo napísal:space,ty o com meles.nebit godala,mame dalsie tri kusky v site.tri krat odvratil loptu smerujucu do nasej branky.co si to na huste nevidel?podla tvojho mudrlantsva si urcite na stadione nebol.dr.bete do obrany,ale kde boli defenzivny zaloznici?vsetky goly sme dostali spoza sestnastky,hoci je pravda,ze krajni obrancovia hrali vcera katastrofalne. [smilie=angry.gif]
Godál včera asi trikrát prihral súperovi priamo do šance, takže space má pravdu. Katastrofálny bol akurát Holúbek, ten mal ísť dole hneď po pätnástich minútach ako tu už bolo spomenuté.

Zamknuté