Prestupové pohyby v kádri

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 17.11.2011 09:41:57

Martin, ale si sa rozpisal... v lete si ani ty nevedel kde sa bude hrat a ten presun do Dubnice bola alternativa. Takze ak narazas na otazky a temy hodene do placu tak mohol by si hodit odpoved konecne aj ako to bolo so statikou stadiona... :-) Martin, tuto sezonu sme dostali na nasu zrucaninu vynimku, co bude buducu sezonu???

Nie spat k teme, je vsetkym jasne ze LaLing tu nie je preto ze samu paci jama pri ODE ale prisiel robit kseft. Urcite treba hracov vychovavat, predavat ale nasledne je treba ziskane peniaze investovat spat do klubu. Ak tie prachy pojdu na opravu resp. stavbu noveho stadiona, pojdu do mladeze a vychovame novych hracov ktori sa zase predaju je to ok a myslim si ze to kazdy pochopi... Nie sme klub ktorý ma podporu bohateho sponzora, sme odkazaný na predaj hračov. Budme radi že to funguje aspon takto. Len dufam ze nepredame 4-5 hracov a nepadneme zase do 2.ligy.... Zase az tolko bodov nemame aby sme mohli robit vypredaj.

Len, kurva nie do skurveneho SLOVANU. To dufam chape aj LaLing.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 17.11.2011 10:41:40

TNpatriot napísal:Martin, ale si sa rozpisal... v lete si ani ty nevedel kde sa bude hrat a ten presun do Dubnice bola alternativa. Takze ak narazas na otazky a temy hodene do placu tak mohol by si hodit odpoved konecne aj ako to bolo so statikou stadiona... :-) Martin, tuto sezonu sme dostali na nasu zrucaninu vynimku, co bude buducu sezonu???

Nie spat k teme, je vsetkym jasne ze LaLing tu nie je preto ze samu paci jama pri ODE ale prisiel robit kseft. Urcite treba hracov vychovavat, predavat ale nasledne je treba ziskane peniaze investovat spat do klubu. Ak tie prachy pojdu na opravu resp. stavbu noveho stadiona, pojdu do mladeze a vychovame novych hracov ktori sa zase predaju je to ok a myslim si ze to kazdy pochopi... Nie sme klub ktorý ma podporu bohateho sponzora, sme odkazaný na predaj hračov. Budme radi že to funguje aspon takto. Len dufam ze nepredame 4-5 hracov a nepadneme zase do 2.ligy.... Zase az tolko bodov nemame aby sme mohli robit vypredaj.

Len, kurva nie do skurveneho SLOVANU. To dufam chape aj LaLing.
co som trafil do osieho hniezda? tak sa budem teraz ja pytat, mozem? preco? pretoze toto uz nema nic spolocne s gentlemanskym pristupom, fanusikovstvom, starostou o trenciansky fotbal, ale ide len o osobnu zast... :(

kedy budu splnene sluby? len nech to nie je prosim az po splneni postupu do LM... predsa nebudeme rovnaky ako ti zli holandania...

aka vynimka? prosim podporit tvrdenie... podla mojich info sme splnili podmienky a na nic sme nedostali vynimku... ine to bude po zmene podmienok, predpokladam, ze v tomto pripade by prislo prechodne obdobie...

statika? tak ako to bolo pisane... preco sme nedali stolicky aj hore? len aby sme si "ne....li" na hlavu? smieshne, ziskali by sme dalsiem miesta a o nieco lepsie vyzerajucic stadion... spodok je na pevnom podlazi, vrch nie... ohladom ludi, ktori tam boli, aj o tom som pisal a nebudem sa opakovat obsirne, chyba klubu... statika hore - nie je zivotu nebezpecna, ale neodporuca sa prevadzkovat... ak by bola nebezpecna, tak bude zavrety cely stadion takmer...

...

s druhou castou ja osobne plne suhlasim... verim, ze vsetci sme sa poucili... dalsi chalani ako malec, lobotka, duriska, mazan potrebuju cas a priestor... tak ako depetris, holubek, stefanik, baez...

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 17.11.2011 14:34:27

"ale ide len o osobnu zast..." Voci komu Martin? Myslis voci tebe?

To uz si nejako fakt fandis? Ja som sa nasral na klub ked poslal SBS na vlastnych fans za to ze sli na svoj flek ktory bol akoze staticky naruseny a dnes na nom rizuje na vstupnom bez stavebnej upravy. Osadenie sedaciek neberiem ako opravu statiky.

Takze ak beries to ze ma niekto iny nazor ako ten co tu ty prezentujes v mene klubu tak to kludne nazyvaj ako "Osobna zast". Mam to u prdele ako aj cele tvoje ucelove odpovede len na to na co dostanes suhlas od nadriadenych.

Ak citujes, cituj aj svoje pitchoviny :-) ako "zalezi" klubu na vlastnych fans.
A k tej vynimke.... Ak je toto stadion ktory splna kriteria 1.ligy bez namietok tak potom si treba strelit sampus a oslavovat. [smilie=beer2.gif]

Aspon ze uz toho zlodeja Cellera ste vymazali z Obchodneho registra. Aj ked po roku ale za to treba pochvalit... :-)

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 17.11.2011 15:34:45

Ja som z toho zmateny. Suhlasim aj s martinom ale aj s inymi nazormi.
Na jednej strane chapem, ze LL to robi pre peniaze a ak Kmotrik ponukne peknu sumu, tak sa ulakomi.

Ale zase futbal sa hra pre ludi a aj ked sa neda kazde rozhodnutie robit podla ludu, myslim, ze o zasti voci SBA sa nikto netaji a vsetci o tom vedia. Ved o com by bol TN futbal a nemali by fanusikov ktori tlacili hracov aj v 2. lige?
Bojim sa, ze potom u nas na dedine bude viac fanusikov ako v TN a to uz vazne netreba novy stadion potom
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 17.11.2011 16:14:15

TNpatriot napísal:Voci komu Martin? Myslis voci tebe?

Ak citujes, cituj aj svoje pitchoviny :-) ako "zalezi" klubu na vlastnych fans.
A k tej vynimke.... Ak je toto stadion ktory splna kriteria 1.ligy bez namietok tak potom si treba strelit sampus a oslavovat. [smilie=beer2.gif]

Aspon ze uz toho zlodeja Cellera ste vymazali z Obchodneho registra. Aj ked po roku ale za to treba pochvalit... :-)
I. mne? to ta ako napadlo ;)

II. tu kluby vyuzivaju platne normy, kluby ich neurcuju... ak mas dovod na oslavu, pokojne... myslim, ze nie je dovod na oslavu...

III. dakujeme

bonus... ak si dobre pamatam, mal ist celkom zaujimava podpora na ultras, ked sa bude hrat v TN... nie, ze by si ich v minulosti dost nepodporil, ale chalani by boli urcite radi... este aj my im musime nieco dokupit, takze by bolo super, keby sa to spojilo

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 18.11.2011 19:16:24

No nam chýbajú ale hlavne góliky a taký 16tkový strelec by sa nám hodil skorej ako budúcopredajná hviezdička.

Inak tí afričani mjú 18 a vyzerajú na 30...
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 19.11.2011 09:37:24

Martin, podpora zo strany klubu je palicou po chrbte alebo máte v pláne ak nejakú finančnú podporu na výjazd alebo máš niečo konkrétne???

Ja som sa nikdy nebranil pomôcť dobrej veci a podpore TN futbalu.
Tak daj na sklo prdstavu klubu o podpore Ultras. Som fakt nedockavy... Ja sa pridam, a veľmi rad...

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 19.11.2011 10:56:30

podla mna hracom, o ktorych je rec, nemaju presuny po slovensku co dat. pre nich nema vyznam, ci hraju v deviatom alebo druhom time slovenskej ligy. stale je to "len" slovenska liga. oni by mali mat zaujem o zahranicie. a co je este velka pravda, v skube by boli jedni z mnohych, u nas su clenmi zakladnej zostavy s istotou, ze budu hravat. do zahranicia sa predsa dostanu omnoho jednoduchsie, ked budu hrat v trencine, ako vysedavat v skube na lavicke.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 19.11.2011 14:26:38

TNpatriot napísal:Martin, podpora zo strany klubu je palicou po chrbte alebo máte v pláne ak nejakú finančnú podporu na výjazd alebo máš niečo konkrétne???

Ja som sa nikdy nebranil pomôcť dobrej veci a podpore TN futbalu.
Tak daj na sklo prdstavu klubu o podpore Ultras. Som fakt nedockavy... Ja sa pridam, a veľmi rad...
ja sa snazim robit a veci aspon o kusok posuvat, chalani chodia povzbudzovat, ty posuvash klub svojim sposobom, verejnou kontrolou... ak tato diskusia uspokojuje, tak OK...

ohladom financnej podpory, bolo to uz prezentovane, da sa vymysliet vela, ale potrebujeme partnera...

je mi luto, ale chapem... cez niektore veci sa neda a mozno by sa clovek ani nemal preniest...

ja skor cakam na splnenie slubov ohladom podpory ultras zo strany jedneho z diskutujucich... nebudem to hladat, ale nieco velke sa malo udiat v pripade zotrvania klubu v trencine...

ale asi sa dockam iba zarucenych sprav o vypredaji piatich klucovych hracov a postupe michaloviec, ktore maju trenera, stadion aj peniaze (zima 2010), alebo 101% info o vynimke pre stadion na Sihoti (jesen 2011)... je tazke argumentovat, ked musis argumentovat klamstvu...

btw... mozno trafime vypredaj zima 2011... Peltier, Baez Slovan, Depetris Zilina, Stefanik HSV, Volesak Den Haag, Salinas Arnhem, Holubek Slovacko... teraz vazne... predaj hracov je jedinym zdrojom financii pre klub, teda okrem sponzorov, predaja dresov a vstupneho...

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 19.11.2011 14:28:39

tymto tuto nezmyselnu diskusiu koncim, kedze argumenty k polopravdam a pocitom sa hladaju tazko

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 19.11.2011 15:04:58

A to by ma potom velice zaujímalo že kto tu bude potom hrať keď sa nedajbože udejú taktéto "výpredaje"...?! Budeme tam kde sme alebo ešte horšie potom a verte či nie, aj ten posledný fanúšik sa Vám otočí chrbtom pokiaľ nebudú namiesto týchto hráčov adekvátne náhrady čo VEDIA HRAŤ FUTBAL...

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 19.11.2011 17:35:04

ziadne vypredaje nebudu neviem co riesite stale

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 19.11.2011 20:23:56

[smilie=slap.gif]

Užívateľov profilový obrázok
klobuk
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 24.11.2007 13:17:03
Bydlisko: Trenčin

Príspevok od užívateľa klobuk » 19.11.2011 22:43:06

vivat akademia....uz to pochopte niektori ze sma len prestupova stanicaa nic viac,odhliadnuc od uzasne zrekonstruovaneho arealu takmer celeho v stankovciach...v ktorom bude na "chvilu" kazdy spokojny...

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 19.11.2011 23:01:00

Martin sorry za otvorenost, pre mna si len zaplateny hovorca klubu ktorý si robí z huby rit... Ja so súkromná osoba ktorá podniká s tým čo má a raz sa mi darí viac raz menej ale keď sa dá tak pomozem dobrej veci. Pre mna je to TN futbal. Som Jednotak a vždy budem.
Čo sa týka sľubov.., keď niečomu verím slubim a ak to funguje splnim.

Ak budem mat pocit že moje a to podotýkam súkromne prachy idu na dobrú vec, nie je problem podporiť klub AS Trencin. Bohužiaľ nemám pocit že tie prachy pôjdu na dobrú vec. Otázka je koľko mesiacov, rokov tu vydrží TraLaling a čo bude s klubom AS o päť rokov. A s tebou Martin tiež. Ja na rozdiel od teba narobim nikomu defku...

Druha vec... Mesto Trencin. Verili sme Rybovi St.. Skús mi hodiť na sklo jednu vec ktorá je lepšia ako za zlodeja Cellera. Je rok čo sme tu
podporovali Rybu St. a dnes nemám pocit že sme robili dobre. Mám pocit že sme šli z blata do kaluze. Sorry ja som občan co si platí dane a ja chcem progress nie sluby.

A ak mi niečo chceš tak mi zavolaj a pod na pivo. Buď si dáme do žalúdka alebo do drzky... Číslo vieš, mám ho už viac ako 15 rokov a tvoji chlebodarci vedia. Ak nie poslem ti ho...

Napísať odpoveď