1.kolo : AS - Senec 2:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2679
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 17.07.2010 23:28:37

na tribúne Salinas, Gergel, Godál, Ďuriš...
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 18.07.2010 00:08:40

Luboš napísal:na tribúne Salinas, Gergel, Godál, Ďuriš...
to je teda beeecko!

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 18.07.2010 00:13:01

janoas napísal:Majstri v spalovaní, pane Bože!
Pekný zápas, len tá efektivita. Na čo tam je Adi?! Strašne pomalý, loptu sklepnúť nevie, klučku tiež žiadnu nevie, nemá tam zatial podla mna čo robiť. Hlovoský tiež, snaha tam ale bola, len tá efektivita, jeho pušný prach vyprchal už dávnnejšie a striela ostrými iba v minime prípadov.



Depetris tiež nič extra neukázal, tiež dosť pospaloval, sám sa pýtam, ked sa zraní taký Depetris či Adi, kto tam nastúpi?! Mišák či Mazán?!



Jeden útočník, starší, skúsenejší, technicky dobre vybavený by sa hodil ako sol, aj ked je pravda, že techniku ovláda aj taký Mišák, no ten sa musí v prvom rade adaptovať.
Každopádne musím pochváliť Štefánika, ten ukázal celkom prehllad, chýbal mladý Salinas, ten zas niekde behá po skúškach?
Obrane neni moc čo vyčítať, Senec bol bezzubý.
FILIP bol nash mozno naj hrac, goly mal dat, ale tie dve prihravky na goly?

1. na I. ligu? myslim, ze toto staci 2. a co ked sa zrani geriatrik? alebo starsi su nezranitelni? na hrot moze aj hloho, malec... zas sirka kadra ako Chelsea je asi vela

salinas zraneny... duris, pracuje sa na papieroch, boris koleno, gero hlada sa

sorry jano, ale toto je lahsie ako pisat vlastny prispevok ;)

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 18.07.2010 07:04:26

Povinnost bodovat doma naplno sme splnili, to je zaklad. Co sa tyka hry, tak 1.polku som si skutocne vychutnaval – aktivita, dobry pohyb s loptou aj bez a doraz smerom dopredu. Presne takto sa treba vysporiadat s novacikom, od zaciatku ho poriadne nepustit z vlasntej polky, prinutit k chybam a bombardovat kasu kedy to ide, nejakym prilis opatrnym uvodom by sme si len narobili problemy. Druhy polcas znatelne slabsi ale necakajme, ze na vypecenej umeline v juli uvidime 90.minutovu sambu s loptou, na niektorych uz postupom casu bolo videt unavu, prehajdakane sance vsak chalanov neomluvaju! Skutocne, keby tu Senec chytil sestku, nemohli by povedat ani pol slova. Na druhej strane, superovi treba sportovo uznat, ze sem neprisiel robit destrukciu a hoci v ofenzive neukazal nic, budme radi ze chceli hrat futbal. Kvalitne sa predviedol ich brankar.

Pokial ide o nasich, tak palec hore ma odomna Baez, skvela praca defenzivnej zalohy, nepustil hadam jedinu daleku loptu do nasej obrany, velka istota v nasom strede! Chalanisko nam den co den rastie do kvality, niekedy fakt neviem, ci do toho Holandska odchadzaju na skusky a hostovania spravny ludia (Ferovi samozrejme zicim uspech). V obrane (mozno s vynimkou jednej minely) solidne zahral Klescik, celkovo vsak nasa defenziva na cele s golmanom vela roboty nemala. Vpredu opat po case potesil Depedro, vsietil pekny gol a hoci sa postupne vytracal, budme radi ze zas kope za Trencin, v tomto rocniku to bude nas klucovy hrac. Hloho mal vcera den blbec, na jednej strane tradicne dobra praca po kridle a tiez krasna standardka (preco to vlastne neplatilo ku4va?!), na druhej strane toho zahodil tolko, ze by to stacilo aj na 2 zapasy, rozhodne by som vsak netvrdil, ze zahral zle, mal aj kopec smoly. Vpredu mna osobne zaujal Stefanik, tam videt slubnu perspektivu do buducnosti a je dobre, ze nastupuje uz aj do zakladu. Tradicne priemerny vykon zo strany Fanenda, sice zvysena bojovnost a agresivita, no tam zaciname aj koncime.

Potesila ma navsteva, necakal som, ze na novacika a v takom vedre pride 8 stovak. Ked tak kukam ostatnych 1.ligistov, mozeme byt radi. V takom PU to vcera muselo vypadat jak nedelu o pol stvrtej na dedine, este ze tam ten futbal zratovali na poslednu chvilu, zaujem je enormny. Som velmi zvedavy na 2. kolo, meranie sil s Petrzkou vela napovie co do dalsieho vyvoja sutaze!
Willkommen in der Wirklichkeit!

Užívateľov profilový obrázok
Newstedko
Príspevky: 211
Dátum registrácie: 20.08.2007 12:08:15

Príspevok od užívateľa Newstedko » 18.07.2010 10:15:05

Zápas dvoch polčasov. V tom prvom výrazná aktivita s troma peknými gólmi. Prečo vlastne ta Filipova štandardka neplatila ??? Však to zmiatlo aj hlasatela a vlastne celé osadenstvo štadióna. V druhom polčase sme sa vytratili. Prevažovala pasivita, čo nakoplo Senec a zopárkrát sa aj ukázali v našej šestnástke. Musím pochváliť však spoľahlivú obranu. Hlavne Ševela hral so stoickým pokojom. Od 70 min sme to zlepšili a skúšali niečo vsietiť, ale nepremenené tutovky môžu mrzieť. Hlavne šancu, keď šli Filip s Adim sami na bránku.
Buďme však radi, že sa nezopakovala dráma s nováčikom z minulého roku (TN vs DK) a že máme tri body.
Dnes vyzdvihujem Ševelu, Baeza, Štefánika.
Som zvedavý ako sa popasujeme v oslabenej Petržalke. Aspoň bod tam musíme ukradnúť.
Invaders must die

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 18.07.2010 10:39:21

pred golom filipa nariadil rozhodca nepriamy kop, ale ani postranny si to nevsimol, nikto... takze preto to neplatilo...

Užívateľov profilový obrázok
imko6
Príspevky: 170
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:43:48
Bydlisko: Trenčin
Kontaktovať užívateľa:

foto..

Príspevok od užívateľa imko6 » 18.07.2010 14:11:08

.. galeria z prveho kola:

http://imko6.rajce.idnes.cz/sezona_2010 ... SFM_Senec/

Hlohovi to padne v dalsich zapasoch. [smilie=beer2.gif]

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 18.07.2010 20:31:08

Bod z Petržalky by bol pre mňa sklamaním..
ANDY RULES!

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 18.07.2010 23:02:05

martin napísal: FILIP bol nash mozno naj hrac, goly mal dat, ale tie dve prihravky na goly?

1. na I. ligu? myslim, ze toto staci 2. a co ked sa zrani geriatrik? alebo starsi su nezranitelni? na hrot moze aj hloho, malec... zas sirka kadra ako Chelsea je asi vela

salinas zraneny... duris, pracuje sa na papieroch, boris koleno, gero hlada sa

sorry jano, ale toto je lahsie ako pisat vlastny prispevok ;)
Maťo :) Za prvé, písal som niekde, že Hlohovský hral zle? Nie, ešte som písal o tom, že tam snaha bola, nepáčila sa mi akurát tá efektivita tak nabudúce čítaj :)
Za druhé, Malec na hrot? Ten chlapec nemá ani na I. ligu a keby ho sleduješ v doraste tak mi to potvrdíš, ten má ešte čas, raz môže byť ale oporou:) A vôbec k tomu útoku ešte, k Depetrisovi tam prakticky nikoho nemáme, Hloho je na krídle dobrý, toho by tam možno bola škoda a naozaj neviem či Adi alebo Malec sú tí hráči, ktorí by tam mali byť, loptu sklepne či hlavičkou umiestni do siete aj David:) Ale uznávam, Mazán či Mišák by sa časom mohli stať dobrými hráčmi :)

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 19.07.2010 13:17:21

precitnutie z africkeho sna alebo nova sezona, stare problemy. typicky obrazok domacich zapasov. dedinka sem pride s roztrasenymi kolenami a rozostavenim 8-1-1. v uvodnych minutach dostane 1-2 goly a vzhladom na svoju nizku futbalovu kvalitu do prestavky uz nedokaze na ne odpovedat, my si pokojne hrame bago na vlastnej polovici. cez prestavku im trener povie, ze maju zacat behat a byt agresivnejsi, co mali sami pochopit uz v priebehu prveho polcasu a zapas v rozostaveni 8-1-1 dohravame my s nervami nadrans [smilie=blush.gif]. co ak pride super, ktory sa nas pred zapasom nebude bat? [smilie=baby.gif]

Užívateľov profilový obrázok
imko6
Príspevky: 170
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:43:48
Bydlisko: Trenčin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa imko6 » 19.07.2010 14:57:43

ikotn napísal:precitnutie z africkeho sna alebo nova sezona, stare problemy. typicky obrazok domacich zapasov. dedinka sem pride s roztrasenymi kolenami a rozostavenim 8-1-1. v uvodnych minutach dostane 1-2 goly a vzhladom na svoju nizku futbalovu kvalitu do prestavky uz nedokaze na ne odpovedat, my si pokojne hrame bago na vlastnej polovici. cez prestavku im trener povie, ze maju zacat behat a byt agresivnejsi, co mali sami pochopit uz v priebehu prveho polcasu a zapas v rozostaveni 8-1-1 dohravame my s nervami nadrans [smilie=blush.gif]. co ak pride super, ktory sa nas pred zapasom nebude bat? [smilie=baby.gif]
[smilie=bow.gif] Kraaaasne napisane! :)

tu je maly pridavok... skoda ze neplatil :(

http://imko6.rajce.idnes.cz/sezona_2010 ... y_kop0.jpg

download:
http://www.uloz.to/5361789/priamy-kop.jpg

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 19.07.2010 23:11:43

jano, ja to vidim trochu inak... mlady/stary, kazdy musi vziat kus svojej zodpovednosti... uz by som to nerozdeloval, staci sa pozriet do sveta, napr na holandskeho majstra, ktory mal veeeelmi nizky vekovy priemer... ak mozem vybocit, tak nova vlna v NHL... chalani co maju 21-22 rokov su uz stari mazaci, myslim, ze malec ti odvedie pracu ako lietava, len ked bdue hrat tu smieshnu U19 ligu, kde ma slovan aj zelina hracov do 17 rokov, tak velmi neporastie... preto nech hra radsej on ako odlozeny hracz z "nepiwo" ligy... nech sa ucia, ja dufam, ze nejaky priestor dostane mlady mazaň ale najma mondek mozue byt prekvapenim...... o rok, inak jorge ma teraz osemnast, preco by mal byt on iny, nie je z inej planety. stale tvrdim, ze mozno 5 rokov sme nemali takyto tim, ci to bude na postup stacit neviem.....

Užívateľov profilový obrázok
mattpro
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 16.03.2008 17:38:53
Bydlisko: no dá sa povedať že Praha
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mattpro » 19.07.2010 23:29:58

martin napísal:jano, ja to vidim trochu inak... mlady/stary, kazdy musi vziat kus svojej zodpovednosti... uz by som to nerozdeloval, staci sa pozriet do sveta, napr na holandskeho majstra, ktory mal veeeelmi nizky vekovy priemer... ak mozem vybocit, tak nova vlna v NHL... chalani co maju 21-22 rokov su uz stari mazaci, myslim, ze malec ti odvedie pracu ako lietava, len ked bdue hrat tu smieshnu U19 ligu, kde ma slovan aj zelina hracov do 17 rokov, tak velmi neporastie... preto nech hra radsej on ako odlozeny hracz z "nepiwo" ligy... nech sa ucia, ja dufam, ze nejaky priestor dostane mlady mazaň ale najma mondek mozue byt prekvapenim...... o rok, inak jorge ma teraz osemnast, preco by mal byt on iny, nie je z inej planety. stale tvrdim, ze mozno 5 rokov sme nemali takyto tim, ci to bude na postup stacit neviem.....
No ja to tento rok naozaj na postup vidim. Petrzalka ani Moldava postupit nechcu, a kto iny nam to moze zobrat?
Dufam ze aj vedenie konecne postup chce a preto si to uhrame. To muzstvo ma uz dostatocne skusenosti a preto je cas ist vyssie...

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 20.07.2010 09:11:53

Martin, pekne si to napísal no vidíš, že by som v predošlom príspevku spomínal vek hráčov?! :) Ja som ani nenarážal na vek, ale skôr na kvalitu. Malec myslím, že naozaj ešte na A-mužstvo nemá. Aj ked je mladý a perspektívny chalan. Mazán tiež, aj ked ten je o pár rokov starší, hosťovanie by mohlo pomôcť. Adi tiež nič extra. Ja som narážal na kvalitu útoku predovšetkým, dokonca som aj uznal, že Mišák je technický hráč :)
Keby mám problém s mladými tak hovorím o celku, nie len o útoku...
A k tým mladým slovanistom a Žiinčanom, áno, oni hrajú v 17-ich za U19, no potom sa pekne presúvajú do ich béčok v II. lige, čo u nás nehrozí, a tým, že Mazán vysedáva už dlhodobo na lavičke tých skúseností moc nenaberie :)
Ale uznávam, že mladí sa môžu pri áčku naučiť určite viac ako v doraste :)

kestl
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:43:20
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa kestl » 20.07.2010 22:35:27

Jednou z ústredných postáv úvodného kola druhej najvyššej súťaže bol aj trenčiansky krídelník Filip Hlohovský. V súboji so Sencom hral aktívne – bojoval, behal, prihrával, strieľal, ale gól mu súdený nebol. Vynahradil si to ale dvoma excelentnými prihrávkami,
Maťo - toto je citáat z tvojho dnesneho článku. No neviem ale ja som bol potom asi na inom štadione a inom zapasu. Okrem tých 2 vydarených prihravok z ktorých potom padli góly, opäť to bol ten stary dobry-lenivy Hloho. Neukazal nič, nebojoval, vyklusaval po strate lopty - a to bolo skoro stále - nebracal sa no proste absolutne nič. Je to vzorový príklad sebca, ktorému nezaleží na kolektíve ale iba na jeho vlastnej osobe. Múže hovoriť čo chce že hlavne že sa vyhralo, z neho to priam srší že ho serká že si nedal gol a nie že mohlo byť vyššie víťazstvo. JA BYť TRENEROM TAK HO NECHAM OPäť zopar zapasov odsedieť na lavičke aby sa spametal a zacal hrat. Ved od ma byt jednym z ťahu§ov kolektívu a nie že mlady zasram Stefanik ho zatieni uplne jednoznačne,

Napísať odpoveď