16.kolo : AS - Lučenec 0:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

16.kolo : AS - Lučenec 0:0

Príspevok od užívateľa Luboš » 04.10.2009 21:08:47

sobota 7.11.2009 13,30 hod.
Naposledy upravil/-a Luboš v 07.11.2009 18:40:43, upravené celkom 2 krát.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Majo.M
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 01.06.2009 13:30:39
Bydlisko: TRENCIN

Príspevok od užívateľa Majo.M » 25.10.2009 20:52:06

DUfam ze vyhrame .....moj tip...2:0 ..dufam .... [smilie=bow.gif] [smilie=bow.gif]
AS AS AS AS TRENCIN

Užívateľov profilový obrázok
Newstedko
Príspevky: 211
Dátum registrácie: 20.08.2007 12:08:15

Príspevok od užívateľa Newstedko » 01.11.2009 15:44:11

tu nepripadá v úvahu nič iné, len naše jednoznačné víťazstvo.
Môj tip 3:0 pred 550 divákmi v peknú hraciu hodinu. Čo tak začať 10:30 :))
Invaders must die

Užívateľov profilový obrázok
Kohut
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 21.09.2009 15:11:58
Bydlisko: Trenčín - JuhAd

Príspevok od užívateľa Kohut » 01.11.2009 17:27:51

Podla mňa dostaneme vyrovnavajúci gól na 1:1 v 93.minúte [smilie=question.gif]

Užívateľov profilový obrázok
nekorektny
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 07.03.2009 20:58:19
Bydlisko: Juhad

Príspevok od užívateľa nekorektny » 01.11.2009 17:49:40

prehrame, nanajvys remizujeme..uz som prisiel na strategiu vedenia [smilie=book.gif] V Puchove sme vyhravali ale nechceli aby chalani chytili formu a NEDAJBOZE by zacali vyhrat setko v rade a bol by z toho postup!! tak radsej setko prehraju, remizuju a staci im nanajvys druhe miesto, stred tabulky...sami hraci totiz vedia ze za postup do grcon ligy im hrozia mastne pokuty [smilie=bananadance.gif] [smilie=clap.gif] a az teraz som si vsimol, ze staci dat viac ako dva gole v stretnutí a este v SLAGRI KOLA! a divaci "museli byt spokojný"..nie je o com...a nakoniec k tomu casu..naozaj gratulujem, viem ze je zima ale tento cas je viac nez hrozny..kto sa v sobotu prakticky v case obeda bude j*bat na stadion naozaj netusim, 50 platiacich + 300 vip a hned je navstevnost fantasticka, nase vedenie bude oslavovat [smilie=beer2.gif] A co kamery, budu mat aj tepelne videnie aby sa videlo kto ma horucku a predislo sa rozsireniu prasacej chripky?? Kym nebudu kamery, ani na stadion nepachnem budem sa bat o svoj zivot.. [smilie=bow.gif] keby nahodou prisli zasa nejaky zli chuligani
Kde je to právo a spravodlivosť?

Považan
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 12.07.2009 13:23:37

Príspevok od užívateľa Považan » 01.11.2009 18:48:43

Poprosim Vas spravte mi, a nielen mne radost a posunte vykop na neskor, DAKUJEM
Myslim ze v Moravciach to pochopili a hraju neskor 17-30, a preco nie my?
pre koho vlastne hrate? pre fanusikov urcite nie, lebo toto je doslova likvidacny cas! Uvedomte si ze nie kazdy si moze dovolit prist sobotu tak skoro!

BUDICEK vedenie

p.s. Ja by som jednu kameru obetoval na nas mestsky oný, na kontrolu toho oného, syna nejvyssiho Mr.Obálku [smilie=clap2.gif]

Užívateľov profilový obrázok
nekorektny
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 07.03.2009 20:58:19
Bydlisko: Juhad

Príspevok od užívateľa nekorektny » 01.11.2009 18:53:10

Newstedko napísal:Čo tak začať 10:30 :))
a preco nie..hraju tak aj v Ruzasmrade, mozu tak aj Trencania hrat [smilie=bow.gif]
Kde je to právo a spravodlivosť?

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 06.11.2009 07:39:35

Zaklad uspechu bude nastupit do zapasu s cistou hlavou! Ja by som v kontraste s tym co povedal Lubor doporucoval presny opak - eliminovat myslienky typu "musime, neberieme nic ine ako 3 body" a podobne. Ked ideme s tymto do zapasu tak nam to akurat zvazuje nohy, sami seba dostavame pod tlak a potom s pribudajucimi minutami narasta nasa nervozita a viac myslime na tabulku jak na samotny zapas! Takze chalani, zdravo sa vyhecujme ale nerobme si z toho zbytocne nervak!!!

Tipujem ze 3 body uvalcime - 1:0 [smilie=beer2.gif]
Willkommen in der Wirklichkeit!

afafan
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 15.08.2007 13:29:39

Príspevok od užívateľa afafan » 07.11.2009 15:38:05

nadhera! sme krali 2 ligy
len skoda ze remizovi a skoda ze v takejto konkurencii ktora sa ani konkurenciou nazvat neda!!!
tak nech sa puchov a Vyhon pobiju o postup a my si to pekne pozreme... [smilie=axe.gif]

flea
Príspevky: 127
Dátum registrácie: 23.07.2008 19:19:36

Príspevok od užívateľa flea » 07.11.2009 15:45:00

tu sa proste nechce postupit tak sa stym zmierme

Užívateľov profilový obrázok
nekorektny
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 07.03.2009 20:58:19
Bydlisko: Juhad

Príspevok od užívateľa nekorektny » 07.11.2009 16:44:12

flea napísal:tu sa proste nechce postupit tak sa stym zmierme
to iste som napisal ja asi tri prispevky nad tvojim, len ty si to napisal v skratke..
Kde je to právo a spravodlivosť?

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 07.11.2009 17:19:43

Dnešné stretnutie (schválne píšem stretnutie, keďže zápasom sa to dalo len ťažko nazvať, a futbalovým už tobôž nie) bolo ukážkou amaterizmu, nechcenia, nechuti, diletantizmu a bohvie čoho ešte všetkého... [smilie=angry.gif] Od prvej minúty, ktorú som si mimochodom mohol stopnúť tak akurát na svojich hodinkách, keďže naša bombastická tabuľa asi doslúžila (čo je asi takou smiešnou a zároveň úbohou predohrou toho čo sa odohrávalo na trávniku), som neveril vlastným očiam. Mal som takú utkvelú a zároveň ako som neskôr zistil pekelne naivnú predstavu, že hráči po dvojtýždňovom zápasovom pôste na súperov vybehnú ako hladné psy a roztrhajú ich za živa... lež hovno! iba som sa neveriacky prizeral tomu, ako si hráči Lučenca prihrávajú a dostávajú sa do šancí poza našu dnes obvzlášť iste hrajúcu obranu. Neveril som tomu, že v hráčoch nebolo cítiť ani štipka chuti alebo nebodaj radosti z hry, o absencii futbalovej myšlienky smerom dopredu je škoda písať, keďže nebolo hráča, ktorý by vedel niečo s loptou spraviť. Skrátka prvý polčas, až na Godálovo brvno bolo z našej strany doslova úbohý a ja byť hráčom, hanbím sa ako pes! V snáď ešte naivnejšej predstave som veril, že po polčase sa niečo zmení, lež opäť hovno! Ja naozaj nechápem?! Tréner aby nebodaj nezmokol, stál celý zápas na tom svojom suchom miestočku, z ktorého vystrčil nos možno dvakrát, NIČ NIČ NIČ... toto tu je ozaj jedna banda všivavá, nič viac! Koľko trpezlivosti a viery spotrebuje jeden hráč AS na jeden ligový zápas? Ja tipujem, že neuveriteľne veľa! Takýmito výkonmi ste si páni futbalisti vytreli zadky s každým jedným človek, ktorý zaplatil tých nekresťanským 2,5 Eura za to, aby sa pozeral, ako tam miestami ako banda výrastkov pobehujete od jednej čiary po druhú. A keď sa naskytol nejaký svetlý moment z našej strany, vložil sa do hry pán v žltom, ktorý okrem toho, že nás potopil v Zlatých Moravciach, si neodpustil takéto pískanie na úrovni 8 okresnej ligy východ! A hráči Lučenca sú kapitola sama o sebe, polovici týmu by som s prehľadom udelil Oscara za predvedený herecký výkon a druhej polovici dal Grammy za zvukové efekty [[smilie=clown.gif] [smilie=clap2.gif] väčšinu druhého polčasu už iba zdržovali a odkopávali lopty!
Takže opäť som zažil najväčšiu radosť po ceste na štadión a najväčší stupeň nas*atosti na ceste z neho.
Páni futbalisti naozaj si vstúpte do svedomia, lebo keď už nemáte úctu ku klubu, za ktorý hráte, majte úctu aspoň ku hre zvanej futbal a k ľuďom, ktorí si aj v tejto neľahkej dobe nájdu čas a financie na to, aby sa prišli na štadión pozrieť na kúsok toho za čo ste platení a čo by vás a aj nás malo baviť!!! A jediné čomu som dnes rád, že pán majiteľ spolu s poskokmi sa tomuto stretnutiu museli prizerať! Dúfam, že si uvedomia kam až doviedli futbal v Trenčíne!
A posledná vec, futbal v Trenčíne je jedno veľké divadielko pre plebs... len odžubávajú a odžubávajú... už mi z toho naozaj začína byť na grc! [smilie=sick.gif] [smilie=shit.gif]
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Užívateľov profilový obrázok
Kohut
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 21.09.2009 15:11:58
Bydlisko: Trenčín - JuhAd

Príspevok od užívateľa Kohut » 07.11.2009 18:28:14

Balrog, presne si to popísal ... fakt som nechápal , miestami až neveril čo tí naši na trávniku predvádzajú, a tých podotýkam 312 ludí mi dajú istotne za pravdu. Neviem čo by som viac mal dodať.

Fandíme preto, lebo veríme v postup ! Ale hráme tak, ako by nám išlo o zostup.

..aspoň že Jelo si to užil [smilie=beer.gif]
I will always stand up and fight for what I am !

boxo2
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 14.02.2008 16:53:20

Príspevok od užívateľa boxo2 » 07.11.2009 22:04:44

Facka po poslednych dvoch zapasoch(ako pisal Sevela) bola asi taka silna, alebo slaba, ze Kubik v rozhovore pre radio Go DeeJay ani nevedel o kolkej sa dnes malo hrat??? Mozno to trener muzstvu ani nepovedal a oni nevedeli na kolku si maju nacasovat formu. [smilie=slap.gif]

leonardo1
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 25.02.2008 16:03:33

Príspevok od užívateľa leonardo1 » 07.11.2009 23:54:28

Aký bol kurz v stávkových? [smilie=bow.gif]

Napísať odpoveď