Nová doba - AS na konci tabuľky ?!

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Nová doba - AS na konci tabuľky ?!

Príspevok od užívateľa erik » 06.06.2009 09:57:17

Titulok z filmu "Kurva hoši" pasuje presne na AS. Po neúspechu sú tu nové výzvy. Nepochopím, ak je spokojnosť s trénerom a chcem ho získať tak predsa nečakám do posledného kola. No a výzvy ako mať akadémiu V Stankovciach je pre Slovensko absolútne smiešna. Ako príklad si zoberte akadémiu AAC Sparta. Uvidíte je tragický koniec. Veď predsa máte dorasty a žiakov. No táto doba potrebuje asi len projekty, výzvy, novodobých manažérov pre to i oné, ale zabúdame že treba robiť futbal pre Trenčín. Vrcholom je nezáujem mesta o rekonštrukciu štadióna, ale to je iná pesnička

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 06.06.2009 10:44:09

No pozri sa na totakto. Akonahle sa mesto nezaujima o stadione a nechce s nim nic mat, zmrazia tych malo eur co cfceli, no veru divil by som sa LL keby chcel postait stadion a akademiu zrovna v TN. Po pristupe kaleraba a spol.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 06.06.2009 12:03:28

ak bude vyhovujuci pozemok v TN pre akademiu, tak nech je v trencine, ale taky si zatial neviem predstavit... a Stankovce su predmestim, o 10 rokov uz budu sucastou Trencina... takze neviem perco taky stres... a akademia by mala podla mna zabrat vsetky mladeznicke timy, nemyslim, ze to bude samostatny subjekt, to by potom bola hlupost... a porovnavat akadamiu AAC Praha je trochu mimo...

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 06.06.2009 12:21:42

Urcite akademia zaberie mladeznicke timy a verim, ze tam budu timy aj z okolitych dedin napriklad tie stankovce.

v podstate je jedno kde to bude, aj tak to bude periferia TN a ci uz zblatie alebo stankovce je to jedno
"Boh je laska" 1Jn 4:8

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Samospráva

Príspevok od užívateľa erik » 06.06.2009 13:13:04

Asi treba mať trochu prehľad aj o samospráve. Obec T. Stankovce by urobila najväčšiu chybu a kn by sa pričlenila k mestu. To by sa musela najprv T. Turná. A mládežníci v Stankovciach, no to cestovanie by bolo príma. Nehovoriac o vytlačení mládeže v Stankovciach. Ale problém akadémie nie je pretože v Trenčíne nie sú jednoducho podmienky. AAC -Sparta je iný veľkoklub a výsledok? Špičkový slovenský manažér ( bývalý prezident OD Trenčín) a ... Aké vízie, keď nemáš výsledky. Rozmýšľajte a zistíte že je to trepanie slamy

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 08.06.2009 07:46:19

Jedna z pikosiek od pana Rybnicka....

Poučení minulou sezónou, nejdeme do nasledujúceho ročníka s jednoznačným cieľom postúpiť. Našou snahou bude, pohybovať sa na vysokých priečkach. Ak sa nám nepodarí postúpiť, budeme trpezlivo pracovať ďalej

Tak teraz neviem co sa vlastne deje, pretoze mam pocit ze hovori co chceme pocut ... no realita bude zrejme ina ... vid teraz skoncena sezona ..a vid sezona pred...
pravda sa zle počúva

Johnny_1
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 20.11.2007 14:21:56
Bydlisko: Topolcany

Príspevok od užívateľa Johnny_1 » 08.06.2009 09:48:20

ten novy prispevok od pana R. je velmi pekny, novy stadion,trener,infrastruktura,akademia...vzdy po niecom takomto sa naplnim optimizmom...v minulosti som sa z toho tesil a hned som telefonoval dedkovi [smilie=bounce.gif] ale casy sa menia , janko uz nema 16 a tak si je vedomy toho, ze toto tu uz bolo...stale rovnaka rozpravka [smilie=blush.gif] snad bude mat zdarny koniec [smilie=bow.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Horrorshow2
Príspevky: 202
Dátum registrácie: 24.09.2007 15:20:22
Bydlisko: TrenčianSKA Teplá
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Horrorshow2 » 08.06.2009 14:20:49

Ja osobne si myslím že Trenčín je aj bol dobrým východiskom pre velmi veľa hráčov. Len si neviem momentálne predstaviť ako to bude v budúcnosti. Chodím často po Slovensku a veľa krát sledujem futbalové štadióny vo vyšších či nižších ligách, ale ak vám mám pravdu povedať tu v Trenčíne to podľa mňa čo chvíľka bude smerovať do riadnych sra...iek. Každé mužstvo či už v nižšších či vyšších súťažiach robí rekonštrukcie, stavia tribúny, nové tréningové plochy.... Vždy keď cesdtujem tak toto všetko vydím je jedno či cestujem smer BA či KE ale všade majú niečo viac ako v TN. A teraz nastáava otázka čo máme mi??? Merinu ktorú predala Supečka za pár centávos, Odevu ktorá sa rozpadá a umelú trávu na ktorej si naši hráči po 3 či 4 rokoch pôsobenia v ASku akurát tak do...bú kĺby. Jeblý Petržlen ktorý škrtí peniaze a tribúnu v rozkladovom štádiu,
to sme teda vážne vyhrali.A ak bude Trenčianski futbal niekedy v takýchto podmienkach napredovať tak klobúk dolu!!!

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 08.06.2009 15:02:27

Rozhovor s RR nepriniesol nič nové, snáď okrem jednej veci, a to že LL tu zostáva aj keď sme nepostúpili, čo je rozhodne lepšie ako keby odišiel - teda aspoň ja si to myslím. Inak tradičné demagogické kecy o infraštruktúre, budovaní, prerábaní, začleňovaní a neviem čom ešte, presne ako sme si to mohli prečítať pred rokom, keď sme vypadli a pred dvoma, keď LL vstúpil do AS!
pán generálny by si mal uvedomiť, že chlapa nerobia silné kecy ale práve činy, a tých sme tu videli pramálo... žiaľ.
A tak nám fanúšikom Trenčianskeho futbalu opäť a do tretice ostáva iba dúfať, že to čo sa nenaplnilo pred dvoma rokmi, resp. pred rokom, sa snáď už konečne naplní... ako sa hovorí do tretice všetko dobré, tak snáď.
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 08.06.2009 15:52:44

snapshot napísal:No pozri sa na totakto. Akonahle sa mesto nezaujima o stadione a nechce s nim nic mat, zmrazia tych malo eur co cfceli, no veru divil by som sa LL keby chcel postait stadion a akademiu zrovna v TN. Po pristupe kaleraba a spol.
verme, ze mrkvus buduci rok skonci, novy primator prestane klamat a uvolni aspon tu almuznu na stavbu novej tribuny. TREBA IST VOLIT!!!

podla mna je lepsie postavit akademiu na periferii. tn je pomerne maly, pristup do vsetkych casti slusny, dialnica rovnako stoji. le lepsie dychat cistejsi vzduch predmestia ako prdy aut za branou ihriska [smilie=alien.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 20.08.2009 12:18:13

Takže už nie stred tabuľky, ako som tu niekde písal, ale spodok tabuľky a boj o záchranu v 1.lige ?
Toto nás čaká ?
No to snáď nie ?!!
[smilie=boxing.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

sergio
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 14.01.2008 18:30:31

Príspevok od užívateľa sergio » 21.08.2009 22:15:13

Dúfam, že pri prvej príležitosti klub získa Nosického z dediny od vedľa, lebo takto AS mieri do jamy levovej. Za posledné roky najhoršie zloženie na ihrisku aj mimo neho.

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 28.08.2009 10:50:54

ak nevyhrame so salou, pan coach by mal zvazit svoje posobenie [smilie=baby.gif]

space
Príspevky: 291
Dátum registrácie: 17.08.2009 07:23:02
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa space » 28.08.2009 13:15:00

Konečne niečo nové-pozitívne pre klub - nové propagačné predmety ....... Dúfam, že výťažok z ich predaja bude slúžiť na rozvoj a propagáciu futbalu v AS a okolí ....... Čo tak radšej niečo new, čo robí club a vedenie pre zlepšenie situácie ?!?!? [smilie=arrow.gif]
Keď som bol malý,bol som namyslený-teraz už nemám žiadnu chybu ♣.

Napísať odpoveď