32.kolo : AS Trenčín - Humenné 5:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 01.06.2009 09:46:58

zoso,

ivan je spolu so stanom grigom asi najlepsi coach v historii nasho klubu. po pseudotreneroch typu mcdonald, stano a spol. to bol krok spravnym smerom. hraci ho beru(staci sa pozriet, ak dame gol, strelec sa vacsinou ide hodit trenerovi do narucia). nie je pravda, ze krici len po zahranicnych hracoch, to mas odkial? jednoducho je to clovek na spravnom mieste. bol by som velmi rad(a nie len ja), ak by tu ostal aj buducu sezonu, bez ohladu na to, ci postupime alebo nie).

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 01.06.2009 10:02:08

Az mi je to vtipne,ake mnozstvo reakcii zrazu.Staci len vyjadrit svoj nazor a hned som neoblubeny.Kazdy sudny clovek,ktory trosku rozumie futbalu,si uz davno musel vsimnut,ze Galad je urcite slaby trener,ak by aj malo ist len o vedenie zapasov.Ja netvrdim,ze hram futbal lepsie ako ti hraci,co hrali,ale jednoducho to bolo horzne.Nezaujem,nesikovnost,... Ale je zbytocne sa hadat s niekym,kto evidentne nerozumie futbalu.Dufam,ze postupime,zbavime sa Galada,Luksika,Bubenka,Hlohovskeho,Kubika,Volesaka a nahradime ich schopnymi hracmi.Urcite este niekto na lavy kraj obrany,lebo tam to hori.Muzstvo by sa malo stavat okolo Sevelu,Knappa,Depetrisa,Ererosa a myslim,ze aj Klescik je na ceste,aby sa stal dobrym futbalistom.Tolko moj nazor,kludne si nadavajte. [smilie=bow.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 01.06.2009 10:29:38

Zoso,
tvoj názor ti ani nikto neberie, tak sa tu nehraj na "neobľúbeneho". Akurát si nenapísal ani jednu pozitívnu vec o sobotnajšom zápase, čo mi pri skóre 5:0 v prospech nás nejako nekorešponduje, najmä so skutočnosťou, že sa tu opisuješ ako futbalový odborník narozdiel od nás ostatných málovzdelaných v tomto smere (teda podľa teba).
a btw toho umelca si nabudúce odpusti, aj keď, po pravde, k umeniu mám dosť blízko...
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 01.06.2009 11:04:05

zoso,

napr ja sa o futbal zaujimam minimalne 12 rokov. mozno aj tak ty vies o nom viac, nehadam sa. podla mna je galad jednoducho, ako som napisal, clovek na spravnom mieste. ak nic ine, tak vysledky hovoria: 72 golov v 32 zapasoch, na jar skore 34:6, bez jedinej prehry. hrame utocne, davame vela golov, vyhravame(ze niektori hraci by mohli hrat lepsie, je ina vec, mozno aj nad galadove schopnosti). skoncili sa najazdy zahranicnych hviezdiciek na nocne kluby a tesco, to je tiez velka galadova zasluha. stano mal v time bordel, aj preto sme vypadli z ligy

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 01.06.2009 11:15:30

ikotn, to Galad im skutocne zakazal aj chodit na nakupy do Tesca? Ako sa tieto nehorazne vylety podpisovali pod ich hernu uroven? [smilie=grin.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 01.06.2009 13:39:26

ikotn napísal:... niektori hraci by mohli hrat lepsie, je ina vec, mozno aj nad galadove schopnosti). skoncili sa najazdy zahranicnych hviezdiciek na nocne kluby a tesco, to je tiez velka galadova zasluha. stano mal v time bordel, aj preto sme vypadli z ligy
Tak Stana ani nespomínaj,to nebol vôbec tréner.Doteraz si myslím,že keby sa nestal trénerom,tak sa v CL udržíme.
Ja si myslím,že máme jednoznačne najlepšie mužstvo v prvej lige,takže by sme mali byť logicky prví,ale bohužiaľ nie sme a podľa mňa je to chyba trénera,lebo on má vyťažiť z hráčov maximum.Možno nie je zlý,ale priemerný,lenže to pre nás nie je riešenie.Možno sa mu podarí postúpiť,ale ak nechceme,aby s nami v CL zametali,potrebujeme kvalitného trénera.Ja dúfam,že to vo vedení vidia.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 01.06.2009 14:48:13

ikotn napísal:ivan je spolu so stanom grigom asi najlepsi coach v historii nasho klubu...
pozor, a co pan Dragun...

a pripadne este Bokij

lafo
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 09.11.2008 21:40:04

Príspevok od užívateľa lafo » 01.06.2009 19:52:32

Zoso napísal:
ikotn napísal:... niektori hraci by mohli hrat lepsie, je ina vec, mozno aj nad galadove schopnosti). skoncili sa najazdy zahranicnych hviezdiciek na nocne kluby a tesco, to je tiez velka galadova zasluha. stano mal v time bordel, aj preto sme vypadli z ligy
Tak Stana ani nespomínaj,to nebol vôbec tréner.Doteraz si myslím,že keby sa nestal trénerom,tak sa v CL udržíme.
Ja si myslím,že máme jednoznačne najlepšie mužstvo v prvej lige,takže by sme mali byť logicky prví,ale bohužiaľ nie sme a podľa mňa je to chyba trénera,lebo on má vyťažiť z hráčov maximum.Možno nie je zlý,ale priemerný,lenže to pre nás nie je riešenie.Možno sa mu podarí postúpiť,ale ak nechceme,aby s nami v CL zametali,potrebujeme kvalitného trénera.Ja dúfam,že to vo vedení vidia.
ZOSO Tak toto nepotrebuje komentar.Plny suhlas,Klobuk dole. [smilie=band.gif]

afafan
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 15.08.2007 13:29:39

Príspevok od užívateľa afafan » 01.06.2009 20:07:56

martin napísal:
ikotn napísal:ivan je spolu so stanom grigom asi najlepsi coach v historii nasho klubu...
pozor, a co pan Dragun...

a pripadne este Bokij
Bokij?? [smilie=gathering.gif] [smilie=happy2.gif]
Jedine Griga a ešte Paldan aj ked sa naňho viac nadávalo ako chválilo

Užívateľov profilový obrázok
Horrorshow2
Príspevky: 202
Dátum registrácie: 24.09.2007 15:20:22
Bydlisko: TrenčianSKA Teplá
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Horrorshow2 » 01.06.2009 22:16:34

Ja si myslím že Galád je veľmi dobrý tréner ale tak na prvú ligu. Nechcem mu krvidiť ale neviem či by dokázal namotivovať chalanov tak ako tu aj v CL. Druhou vecou je že on nemôže za to ak chalani poserú zápas to je už v iných hlavách. Každopádne sa pred Ivanom zatiaľ sklánam [smilie=bow.gif] .
A dúfam že to pôjde takto aj v CL keď zajtra postúpime.

A pre zaujímavosť typ na zajtra Michalovce - Inter 1:0 [smilie=bananadance.gif]

Napísať odpoveď