Logo a názov AS Trenčín

Diskusia k priestorom klubu AS Trenčín, štadiónom, fanshopom atď.

Moderátor: Moderátori

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 29.10.2015 14:33:31

O hviezde za titul som pisal tesne po titule a myslim, ze by tam mohla byt. Ked tak, tento rok pridame dalsiu :D
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 29.10.2015 15:39:02

Ja by som bol za ponechanie súčasného loga, červená a modrá v spojitosti s bielou sú našimi farbami už 12 rokov, modrá má spojenie aj s erbom mesta, tak toto by som ponechal. Veľa fanúšikov má dresy s týmto logom, bolo by smutné to zmeniť a fanúšikovi zostane už na hrudi len spomienka. S týmto logom sme niečo dosiahli, pád, vzostup, postup, dobré umiestenia v lige vzostupne a aj titul + európu, tak keď nejaká zmena, max. tie hviezdičky upraviť, to by nikoho neurazilo.

falco
Príspevky: 298
Dátum registrácie: 05.04.2014 06:55:09

Príspevok od užívateľa falco » 29.10.2015 16:34:54

presne tak plne stebou suhlasim [smilie=beer2.gif]

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 29.10.2015 16:55:54

Jerry, komu by sa chcelo kazdy rok pridavat hviezdicky.

Nechajme to aktualne logo, hviezdicky mame prichystane na najblizsich 5 rokov [smilie=bananadance.gif] potom ho mozeme menit.

ivanho
Príspevky: 130
Dátum registrácie: 08.01.2015 17:44:27

Príspevok od užívateľa ivanho » 29.10.2015 17:21:08

mne sa tie hviezdicky za majstra nepacia, posobia na mna rusivo .. logo by som nemenil, ved je to uz znacka akurat by som dal menej modrej
Double je len zaciatok

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 03.11.2015 15:23:18

Sucasne logo nie je dobre a.k.a. copyright fc slovacko, vsetci vieme preco a ta modra farba bola velmi nestastna a v klubovom logu nema co robit. Nemiesajte sem stit erbu. Zmena mala prist uz davno.
ANDY RULES!

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 03.11.2015 19:33:40

nesto napísal:Sucasne logo nie je dobre a.k.a. copyright fc slovacko, vsetci vieme preco a ta modra farba bola velmi nestastna a v klubovom logu nema co robit. Nemiesajte sem stit erbu. Zmena mala prist uz davno.


ale zas hadam nebudeme menit logo vzdy, ked sa zmeni majitel. meni napr. real madrid alebo manchester logo so zmenou majitela? ved by ich fans ukrizovali. ja som proti radikalnej zmene loga. som za pridanie majstrovskej hviezdicky a hesla "my sme trencania". ale ak sa nic nezmeni a logo ostane nezmenene, akceptujem to.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 03.11.2015 20:08:18

nesto napísal:Sucasne logo nie je dobre a.k.a. copyright fc slovacko, vsetci vieme preco a ta modra farba bola velmi nestastna a v klubovom logu nema co robit. Nemiesajte sem stit erbu. Zmena mala prist uz davno.
Ja by som nechal súčasné logo a nesúhlasím s názorom,že erb mesta s tým nemá nič spoločné(erb mesta máme najkrajší na Slovensku)aspoň sa bude posilňovať miestny patriotizmus,je len dobré,keď tam súvis s erbom je,veď aj maskota máme barančeka...
A tie hviezdy by som nechal"a postupne po každej sezóne ich prefarboval na žlto" [smilie=smile1.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 04.11.2015 08:20:50

Presne tak baki, Juraj, konecne by sa malo ustalit jedno logo. Sucastne je fajn, bielo cervena super + modra je uplne top ako odkaz na region, mesto, krajinu, ale tie dresy od adidasu by mohli byt tmavomodre vonkajsie, nie cierne... To my sme trencania do loga urcite nie... Maskot je tiez super. Ale neni este moc presadeny, kedze AS nikto nevola BARANI [smilie=beer2.gif]
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 29.01.2016 14:50:36

Martin, neuvažujete že by ste zaviedli pred nástupom a pri nástupe na ihrisko na zápas "vlajkonosičov" s vlajkami klubu trošku väčších rozmerov? Buď v stredovom kruhu nechať urobiť plachtu s logom (kedže máme kruhové, bolo by to ako riť na šerbel) a viali by tam s tým mládežníci v dresoch AS alebo len klasicky dať aspoň dvoch mládežníkov pri nástupe na kraj ihriska pred tribúnov niekde pred vlajky Aegon. Aj toto je vyjadrenie akéhosi klubizmu a myslím že vyrobenie buď tej plachtoviny alebo dvoch vlajok vás až toľko veľa nevyjde finančne. Hmm?

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 29.01.2016 15:22:16

Jerry napísal:Martin, neuvažujete že by ste zaviedli pred nástupom a pri nástupe na ihrisko na zápas "vlajkonosičov" s vlajkami klubu trošku väčších rozmerov? Buď v stredovom kruhu nechať urobiť plachtu s logom (kedže máme kruhové, bolo by to ako riť na šerbel) a viali by tam s tým mládežníci v dresoch AS alebo len klasicky dať aspoň dvoch mládežníkov pri nástupe na kraj ihriska pred tribúnov niekde pred vlajky Aegon. Aj toto je vyjadrenie akéhosi klubizmu a myslím že vyrobenie buď tej plachtoviny alebo dvoch vlajok vás až toľko veľa nevyjde finančne. Hmm?
posuniem marketingu

Užívateľov profilový obrázok
OZ Légia Laugaricio
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 20.08.2014 19:50:19
Bydlisko: Jedine Trenčín!
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa OZ Légia Laugaricio » 29.01.2016 16:09:30

aj my vyjadrujeme vlajkami istý druh klubizmu, avšak nestretávame sa s pochopením, preto mám, Jerry, o tvoj návrh určité obavy [smilie=axe.gif] [smilie=rofl.gif]

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 10.03.2016 21:17:14

Martin, no čo, posunul si na marketing mnou avizovaný podnet ohladne vlajok pred začiatkom domácich zápasov? Veľmi dobré príklady - Senica (veľké kruhové logo v strede z plachty)-mnou preferovaný návrh, Slovan či Žilina (mládežníci s klubovými vlajkami rozmiestnený po ploche alebo v okolí stredového kruhu. Či?

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 10.03.2016 21:23:49

Jerry napísal:Martin, no čo, posunul si na marketing mnou avizovaný podnet ohladne vlajok pred začiatkom domácich zápasov? Veľmi dobré príklady - Senica (veľké kruhové logo v strede z plachty)-mnou preferovaný návrh, Slovan či Žilina (mládežníci s klubovými vlajkami rozmiestnený po ploche alebo v okolí stredového kruhu. Či?
toto sme skutocne neriesili, dnes je prioritou marketingu nieco ine, verime, ze to bude velmi zaujimave, len je okolo toho dost prace... ;)

vieme, ze detaily nie su tazke riesit, ale my dnes potrebujeme stale posuvat zasadne veci, samozrejme, ze s tym menime aj drobnosti, ale tie vlajky fakt neriesili

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 10.03.2016 22:35:59

martin napísal:
Jerry napísal:Martin, no čo, posunul si na marketing mnou avizovaný podnet ohladne vlajok pred začiatkom domácich zápasov? Veľmi dobré príklady - Senica (veľké kruhové logo v strede z plachty)-mnou preferovaný návrh, Slovan či Žilina (mládežníci s klubovými vlajkami rozmiestnený po ploche alebo v okolí stredového kruhu. Či?
toto sme skutocne neriesili, dnes je prioritou marketingu nieco ine, verime, ze to bude velmi zaujimave, len je okolo toho dost prace... ;)

vieme, ze detaily nie su tazke riesit, ale my dnes potrebujeme stale posuvat zasadne veci, samozrejme, ze s tym menime aj drobnosti, ale tie vlajky fakt neriesili
Okey, ďakujem za rýchlu odpoveď. A čo také sa chystá? Prezraď aspoň niečo, že na čo sa môžeme cca.tešiť :) Ď.

Napísať odpoveď